Lęk- jak sobie z nim radzić?

Darmowe szkolenie – 16 kwietnia 2024 godz. 20:00

Zrozum i pokonaj swój lęk – odzyskaj kontrolę i przestań hamować swoje życie!
To Twoja droga do wolności i szczęścia.

Działaj teraz!

Nie czekaj na “lepszy moment” – on jest właśnie teraz.

Czujesz, że lęk ogranicza Twoje możliwości? Boisz się podejmować nowe wyzwania, zmienić pracę, podróżować, czy nawet wyrażać własne zdanie, bo przeraża Cię opinia innych na Twój temat? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś “tak”, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Wyobraź sobie życie, w którym LĘK NIE DECYDUJE za Ciebie. Życie, gdzie każda decyzja jest krokiem naprzód, a nie ucieczką wstecz. Odkryj techniki, które pomogły już tysiącom osób odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Zapraszam wszystkich, którzy chcą przełamać bariery lęku i żyć pełnią życia!

Zrozumienie Lęku

Dowiedz się, skąd bierze się lęk i jakie pełni funkcje.

Poznaj Praktyczne Ćwiczenia

Opanuj techniki i strategie radzenia sobie z lękiem w codziennym życiu.

Zacznij Transformację

Odkryj, jak przekształcić lęk w siłę napędową do zmian.

Odkryj, co naprawdę kryje się za Twoim strachem.

Co Zyskasz?

gwiazdka

Zrozumiesz naturę lęku

gwiazdka

Dowiesz się jak działa Twoja podświadomość

gwiazdka

Opanujesz swój strach

gwiazdka

Zaczniesz działać

gwiazdka

Narzędzia do transformacji osobistej

gwiazdka

Zbudujesz Plan Działania

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Pragniesz zmiany? To Twoja szansa!

Nie pozwól, by strach rządził Twoim życiem. “Pokonaj swoje lęki” to nie tylko obietnica – to gwarancja przemiany.

 

Dołącz do nas i zobacz, jak wielką moc masz w sobie, aby przekształcić lęk w siłę napędową do działania. To Twoja szansa, aby zacząć żyć pełnią życia, bez ograniczeń, które narzuca Ci lęk.

 

Zarejestruj się na to darmowe szkolenie i zrób pierwszy krok ku życiu bez lęku. Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj. Pokonaj swoje lęki i zacznij żyć życiem, na jakie zasługujesz.

 

Zapisz się już dziś!

Prowadząca

Olga N Stępińska

Jestem założycielką Szkoły Numerologii oraz Instytutu Numeroterapii, numeroterapertką, od ponad 20 lat pracuję z ludźmi na głębokim poziomie podświadomości.


Długo nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele znaczą moje osobiste doświadczenia, dopóki nie zrozumiałam, że każdy moment cierpienia i trudności jest krokiem na mojej własnej ścieżce rozwoju. Z czasem odkryłam, że wiele osób doświadcza podobnych problemów.

 

Dzięki lekcjom, które sama odrobiłam, teraz mogę dzielić się nimi z innymi, mówiąc: „Nie martw się, też tam byłam i wiem, jak z tego wyjść”.

 

Moja misja to nie tylko nieustanna praca nad własnymi blokadami, ale także dzielenie się zdobytą wiedzą z innymi. Przez lata zdobyłam tytuł mistrza Reiki, ukończyłam kursy czytania Kronik Akaszy, stałam się Trenerką Podświadomości oraz Radykalnego Wybaczania.

 

Te doświadczenia pozwoliły mi rozwijać unikalne techniki wspierania innych na ich drodze do samopoznania i wolności od lęku.

 

Dlatego, zapraszam Cię, byś pozwolił mi się poprowadzić…

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli się zastanawiasz…

Czy szkolenie jest za darmo?

Tak! Wystarczy, że zarejestrujesz się poprzez formularz powyżej, a otrzymasz od nas link na stronę, na której odbędzie się szkolenie

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się ONLINE na dedykowanej stronie internetowej – nie potrzebujesz żadnych aplikacji, tylko zapisz się i 16 kwietnia o godzinie 20:00 kliknij w link, który otrzymasz na maila, po zapisie.UWAGA! Jeśli chcesz uczestniczyć w dyskusji i zamieszczać komentarze – przyda Ci się konto na gmailu/Youtube.

Czy liczba miejsc jest ograniczona?

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już dziś! Dołącz do osób, które zmagają się z podobnym problemem i zainspiruj się!

Jak się zapisać?

Wystarczy, że skorzystasz z formularza powyżej – podając swoje imię oraz maila.