Warsztaty podnoszenia poczucia własnej wartości i wiary w siebie

Zapraszam na 4 tygodniowy kurs online, który będzie naszą wspólną podróżą… w głąb siebie samego. Wspólnie, a zarazem w swojej bezpiecznej przestrzeni, w swoim tempie, zbudujemy Twoje poczucie własnej wartości na nowo. Poczuj wiarę w siebie i swoje możliwości!

Spotkania odbywają się 8, 15, 22 i 29 listopada.

BRAK MIEJSC. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, by dowiedzieć się o kolejnym kursie!

Warsztaty podnoszenia poczucia własnej wartości i pewności siebie

Ten kurs doprowadzi do… Twojej wewnętrznej przemiany!

 

Kurs podnoszenia poczucia własnej wartości to podróż przez rozpoznanie i uwolnienie się od dawnych, ograniczających schematów, przez spotkanie się ze sobą i, co najważniejsze, zauważeniem siebie.

Poszukamy (korzystając z obliczeń numerologicznych) Twojego potencjału, dzięki czemu “ułożysz się” z nowym sobą / w nowej sobie.

Na kurs zapraszam osoby, które są już zmęczone błądzeniem, chodzeniem w kółko, tym które nie czują spełnienia, albo są pełne blokad.

✨ Zapraszam tych, którzy już wiedzą, że czas na TRANSFORMACJĘ. 

Przed Tobą 4 spotkania, na których:

R

Rozpoznasz jaki prawdziwy wpływ miało na Ciebie dzieciństwo i okres dojrzewania

R

Zadecydujesz, które komunikaty Cię wspierały, a co Cię osłabiało.

R

Nauczę Cię “rozpuszczać” te niekorzystne dla Ciebie przekonania.

R

Wspólnie zbudujemy cel Twojej praktyki.

R

Wykonany odpowiednie ćwiczenia, testy, medytacje i rytuały, byś miał/a konkretną wiedzę o sobie. Te elementy będą dostosowane do potrzeb GRUPY, będziemy bowiem pracować warsztatowo.

R

Pokażę Ci jak uwalniać się od demonów z przeszłości.

R

Popracujemy nad sensem wybaczania.

R

Pokażę Ci jak odpuszczać Stare i robić miejsce na Nowe

R

Wytłumaczę dlaczego czasami w życiu coś nie idzie po Twojej myśli.

R

Dowiesz się jak pracować ze swoją Podświadomością.

R

Przeanalizujemy elementy Twojego Portretu Numerologicznego pod kątem Twojego wrodzonego potencjału i wyznaczymy Twoje mocne strony m. in. przez liczby

R

Przez odpowiednie pytania (indywidualnie dla Ciebie) zrozumiesz po co dokładnie tu jesteś.

R

Na ostatnich zajęciach napiszemy scenariusz Twojego życia, jak będzie ono wyglądało po tym kursie i przygotujemy Cię do jego realizacji.

Wiara w siebie i poczucie własnej wartości – jakie jest ich znaczenie? Skąd się biorą?

Naszą pewność siebie, czyli to jak my samy myślimy o sobie, buduje wiele składowych. 

Na początku warto pomyśleć jakie informacje zostały w nas zapisane w okresie 0-7/12 lat w czasie obecnego wcielenia. Okazuje się, że to właśnie ludzie, którzy mieli wówczas z nami najczęstszy albo najbardziej intensywny (emocjonalnie) kontakt, zbudowali część naszej osobowości dla nas.

Kolejnym momentem było przechodzenie w dorosłość, czyli cały etap dojrzewania. Innymi słowy weryfikacja tego, co mówili nam „w domu”, z tym co mówi „świat zewnętrzny”.

Łatwo zauważyć, że przez około pierwszych 20 lat naszego życia byliśmy programowani i przeprogramowywani przez innych.

A gdzie w tym MY?

Otóż to, jak jest naprawdę? „Coś” odzywa się do nas codziennie, o ile jesteśmy dostatecznie uważni i otwarci.

Dziś, jako dorośli ludzie, mamy do dyspozycji mnóstwo obiektywnych narzędzi, które pomagają nam określić nasz potencjał i nasze lekcje.

Żyjemy w tak pięknych czasach, że możemy przestać być takimi jak wypada, jak chcieli nas widzieć nasi rodzice, jak chce nas widzieć nasz Partner / Partnerka. Możemy mieć dostęp do siebie, poznać siebie w pełni i zdecydować jak żyć, jak myśleć, jak pracować.

Warsztaty podnoszenia poczucia własnej wartości to Twój pierwszy krok do zmiany.

Pomogą Ci pokochać samego/samą siebie, dokładnie taką jaką/jaki jesteś. W końcu będziesz żyć w zgodzie ze sobą, zgodnie z Twoją wibracją numerologiczną i weźmiesz odpowiedzialność za to, co myślisz o sobie. Przestaniesz definiować się przez pryzmat innych i zdefiniujesz swoją życiową rolę w pozytywny sposób.  Podczas warsztatów będziemy w aktywny sposób reagować na potrzeby GRUPY i dostosowywać ćwiczenia i medytacje w zależności od potrzeb uczestników.

Narzędzia i metody pracy

Narzędzia, z których będę korzystać podczas kursu: Reiki, Numerologia, Kroniki Akaszy i podstawy Numeroterapii. Podczas warsztatu będziemy też korzystać ze skali przekonania i emocji Hawkinsa. Są to narzędzia, z których ja korzystam przygotowując kurs – nie jest konieczna wiedza kursantów na ich temat.

Forma warsztatowa zajęć pozwoli nam przeanalizować elementy portretów numerologicznych uczestników kursu, dzięki czemu indywidualnie podejdziemy do potrzeb uczestników. W trakcie naszych spotkań nie będziemy opierać się na schematycznych zadaniach – zostaną one dostosowane do energii grupy. 

Kiedy?

Spotkania odbywają się 8, 15, 22 i 29 listopada, w godzinach 17:00 – 20:00

Twoja inwestycja

Koszt kursu to 699 zł

Dla kogo? 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

L

Chcesz zadbać lepiej o Siebie.

L

Rozwijasz się i przyda Ci się dodatkowe wzmocnienie tego rozwoju.

L

Stoisz w miejscu i czujesz, że coś Cię blokuje.

L

Marzysz o wewnętrznej transformacji, ale nie wiesz, jak jej dokonać.

L

Czujesz, że błądzisz i chodzisz w kółko.

L

Brakuje Ci poczucia spełnienia, Twoje sukcesy Cię nie cieszą.

L

Masz w sobie gotowość do pracy nad swoimi problemami oraz otwartość na wsparcie Wszechświata

BRAK MIEJSC. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, by dowiedzieć się o kolejnym kursie!

Dołącz do kursu

  • Spotkania odbywają się online, w 4 kolejne wtorki listopada o godzinie 17:00 i spędzamy ze sobą około 3h. Zaczynamy 8 listopada.
  • Pomiędzy spotkaniami macie dostęp do kursowej, zamkniętej grupy na Facebooku, nagrań ze spotkań oraz dodatkowych materiałów, z którymi pracujemy.
  • Dostęp do nagrań z kursu otrzymujesz na 3 miesiące, więc możesz przerabiać tą podróż wgłąb siebie w swoim tempie.

Masz moje wsparcie

Spotkania w kursie prowadzę online na żywo – widzimy się i słyszymy wszyscy. Rozmawiamy i wspólnie przechodzimy przez kolejne tematy. Pogłębiając te, które Wy – uczestnicy potrzebujecie pogłębić. Właśnie dlatego nie jest to typowy kurs, a WARSZTAT.

N

Przeprowadzę Cię właściwą drogą

Z tygodnia na tydzień staniesz się bardziej świadomy/a, poprowadzę Cię przez podróż w głąb siebie właściwą drogą.  Dostaniesz narzędzia, których będziesz mógł/mogła używać jeszcze długo po zakończeniu kursu.

w

Energia grupy

Uczestnicy warsztatu będą mieli możliwość omawiania rezultatów ćwiczeń na specjalnie przygotowanej dla nich grupie na Facebooku. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli się wspierać w rozwoju. 

Bonusy!

Dodatkowo tę edycję kursu rozszerzam o:

Nagrania ćwiczeń i medytacji

Część ćwiczeń i medytacji otrzymasz w formie linków i plików do pobrania i możesz z nich korzystać tak często i tak długo jak tego chcesz. Te pliki zostają z Tobą i pomogą Ci rozwijać się… bez ograniczeń czasowych (wyjątkiem jest nagranie z części ćwiczeniowych kursu na żywo – te nagrania będą dostępne przez 3 miesiące).

Celem spotkań jest jednak przede wszystkim praca warsztatowa podczas zajęć, co pozwoli na głębsze zrozumienie Twoich blokad i uwolnienie się od nich.

Ułożymy własne dekrety i afirmacje

W trakcie warsztatów wypracujemy idealnie dopasowane do twoich aktualnych potrzeb dekrety i afirmacje. To jest doskonały sposób, żeby wzmocnić swoją wewnętrzną przemianę. Pomogę Ci uniknąć błędów i ułożyć je tak, by były skuteczne! Forma warsztatowa naszych zajęć pozwoli na poznanie potrzeb uczestników TU i TERAZ.

Opinie

o moich programach online

Olga Stępińska – Mapa Twego Wnętrza   |  Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu