Kroniki Akaszy – jak w nie wejść i czy to jest bezpieczne?

Kolejny webinar wkrótce!

Tymczasem zapraszam Cię
na mój kanał Youtube,

gdzie znajdziesz mnóstwo informacji
o Kronikach Akaszy i nie tylko!

Piątek, 10 luty 2023, godz. 20:00

 

Zapraszam Cię serdecznie na webinar, podczas którego pokażę:

Czym jest i jakie niesamowite możliwości daje przestrzeń Akaszy

 Czym jest Modlitwa Wejścia w Kroniki i czy jej poznanie wystarcza, by w nie wejść

 Jak wygląda proces nauki wchodzenia w Kroniki

 Co daje nam energia grupy w procesie nauki

 Jak nauczyć się właściwie sczytywać informacje z Kronik Akaszy?

 Co utrudnia czytanie i jak sobie z tym poradzić?

 Jakie kroki pozwolą Ci osiągnąć swobodę w sczytywaniu z Kronik Akaszy?

 

Odpowiem na te pytania korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z Kronikami, ale także opierając się na doświadczeniach moich uczniów.

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, pomagam rozwiązywać problemy i kształtować przyszłość taką jakiej pragniemy. Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Numerologia, Kroniki Akaszy, Medytacje i Reiki to moje główne narzędzia pracy. Od wielu lat zajmuję się interpretacją tych starożytnych narzędzi i wykorzystywaniem ich do pomagania ludziom w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – pracować tak, jak to sobie wymarzyłam, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Jestem zafascynowana możliwościami, jakie dają Kroniki i jak wiele one potrafią nas nauczyć o sobie i naszej przyszłości. Z tego powodu postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez prowadzenie webinarów oraz kursów Kronik Akaszy, które pomogą innym w odkrywaniu swojego potencjału i ścieżki życia.

Moim głównym celem jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i wiedzy, które pozwolą im zrozumieć siebie i otaczający świat, a także umożliwią im wybieranie ścieżek, które przyniosą im spełnienie i szczęście. Chcę, by moi uczestnicy czuli się pewni i mieli narzędzia do realizacji swoich marzeń.

Moja wiedza i doświadczenie w pracy z Kronikami pozwalają mi na dostarczenie wglądu w nasze życie i naszą przyszłość, a także na pomoc w dokonywaniu wyborów, które nas prowadzą do spełnienia naszych marzeń. Jestem dumna z tego, co robię i z radości, jaką czerpię z pomagania innym. 

Praca z Kronikami pozwala na lepsze zrozumienie siebie i swojego miejsca w świecie, a także umożliwia dokonanie wyborów, które będą prowadzić do osiągnięcia naszych celów i spełnienia naszych marzeń. Z przyjemnością opowiem Ci o nich więcej podczas zbliżającego się webinaru!

 

Co mówią uczestnicy moich szkoleń/kursów Kronik Akaszy?

Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin