Zapisz się na bezpłatny webinar,
na którym opowiem Ci:

Jak wejść

w Kroniki Akaszy

i poznać odpowiedzi na swoje pytania?

Piątek, 22 października o 19:00

Zapraszam Cię serdecznie na webinar, podczas którego pokażę:

Czym jest i jakie niesamowite możliwości nam daje przestrzeń Akaszy

Czym jest Modlitwa Wejścia w Kroniki i czy jej poznanie wystarcza, by w nie wejść

Jak wygląda proces nauki wchodzenia w Kroniki

Co daje nam energia grupy w procesie nauki

Jak nauczyć się właściwie sczytywać informacje z Kronik Akaszy?

Co utrudnia czytanie i jak sobie z tym poradzić?

Jakie kroki pozwolą Ci osiągnąć swobodę w sczytywaniu z Kronik Akaszy?

Odpowiem na te pytania korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z Kronikami, ale także opierając się na doświadczeniach moich uczniów.

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, pomagam rozwiązywać problemy i kształtować przyszłość taką jakiej pragniemy. Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Numerologia, Kroniki Akaszy, Medytacje i Reiki to moje główne narzędzia pracy. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – pracować tak, jak to sobie wymarzyłam, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Co mówią uczestnicy moich szkoleń/kursów Kronik Akaszy?

Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin