Zapisz się na DARMOWE SZKOLENIE!

Pobudź swoją SIŁĘ! Twoja Droga do Pewności Siebie

Niedziela, 24 marca, godz. 20:00

Odkryj Się Na Nowo: Szkolenie o Budowaniu Pewności Siebie

Każdy z nas zasługuje na życie pełne pewności siebie i szacunku do samego siebie.

To darmowe szkolenie to Twoja szansa, aby zacząć od nowa i odbudować swoje życie na nowych, solidnych fundamentach!

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już dziś!

Bonus dla uczestników szkolenia!

Szkolenie odbędzie się na dedykowanej stronie internetowej – nie potrzebujesz żadnych aplikacji, tylko zapisz się i w niedzielę (24 marca) kliknij w link, który otrzymasz na maila po zapisie.

UWAGA! Jeśli chcesz uczestniczyć w dyskusji i zamieszczać komentarze – przyda Ci się konto na gmailu/Youtube.

Zapisz się na DARMOWE SZKOLENIE!

Pobudź swoją SIŁĘ! Twoja Droga do Pewności Siebie

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, jestem numerologiem, terapeutką i trenerką podświadomości. Pomagam rozwiązywać problemy i kształtować własną przyszłość.

Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Moje główne narzędzia pracy to Numerologia, Kroniki Akaszy, Medytacje i Reiki. Na ich podstawie stworzyłam autorską metodę pracy z podświadomością - NUMEROTERAPIA. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz - prowadzić firmę moich marzeń, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się również na kanale YouTube, Facebooku i Instagramie, organizuję też webinary, kursy i warsztaty na różnych poziomach zaawansowania.

Jestem Numerologiczną 9 z podwibracji 36, zatem po prostu urodziłam się jako kreatywny Nauczyciel. Jestem 5 z dnia i mam na imię Olga – moje imię wibruje w liczbie 17, zatem oprócz ogromnych pokładów energii mam też wsparcie sił kosmosu.

Zobacz więcej

Intryguje mnie ludzki umysł i rezultaty, jakie osiąga się poprzez bezpośrednią pracę z podświadomością w trakcie głębokiego stanu medytacyjnego.

Przeszłam również przez proces, który pozwolił mi pozbyć się lęków, wątpliwości, oraz poczucia niewystarczalności i braku własnej wartości.

System, który opracowałam, aby pomóc sobie w tych przemianach, dał początek mojej autorskiej metodzie pracy z umysłem i duchem - Numeroterapii. Zapraszam Cię do wspólnej podróży w głębie Twojej podświadomości razem ze mną!