Jesteś zapisana/y na Webinar!

Otrzymasz na maila przypomnienie oraz link do webinaru już w piątek 14.05.
Tymczasem może zainteresuje Cię:

Jak zadawać pytania w Kronikach Akaszy?

Jak zadawać pytania w Kronikach Akaszy?

Często dostaję od Was pytania JAK PYTAĆ W KRONIKACH AKASZY. Przygotowałam więc kilka wskazówek dla was, które pomogą Wam uzyskać odpowiedzi od Waszych Mistrzów, Nauczycieli i Umiłowanych Istot w Kronikach. https://www.youtube.com/watch?v=bXQ7O4TbrHI Bardzo otwarte...

6 najważniejszych informacji o Kronikach Akaszy

6 najważniejszych informacji o Kronikach Akaszy

Zastanawiasz się czym Kronikami Akaszy i skąd czerpać informacje na ten temat? Mówi się, że z pola Akaszy korzystali doceniani naukowcy tego świata: Albert Einstein, Nicola Tesla, Ervin Laszlo, Gregg Braden, Bruce Lipton. Właśnie dzięki Kronikom Akaszy możemy poznać...

Kurs Czytania Kronik Akaszy – na czym polega?

Kurs Czytania Kronik Akaszy – na czym polega?

Na rynku znajdziesz różne opcje kursów. Czym one się różnią? Jak wybrać ten, który będzie odpowiedni dla Ciebie? Zobacz na czym polegają i kiedy odbywają się Kursy Kronik Akaszy w Szkole Numerologii. https://www.youtube.com/watch?v=-6btJF7v98Y Jak czytać Kroniki...