Jesteś zapisana/y na Webinar!

Otrzymasz na maila przypomnienie oraz link do webinaru już w piątek 14.05.
Tymczasem może zainteresuje Cię:

Jak usunąć blokady energetyczne ✧ metoda REIKI

Jak usunąć blokady energetyczne ✧ metoda REIKI

Czym są blokady energetyczne i jak można z nimi pracować wykorzystując energię Reiki? Zapraszam na materiał, który dla Was przygotowałam, który da nam odpowiedzi na te pytania. https://youtu.be/OOeEFvTz-rY W trakcie warsztatów lub gdy robię komuś inicjacje, dostaje...

Jak poradzić sobie po rozstaniu? ✧ Poznaj cztery kluczowe etapy

Jak poradzić sobie po rozstaniu? ✧ Poznaj cztery kluczowe etapy

Rozstanie z bliską osobą jest jednym z najtrudniejszych etapów życia. Niezależnie czy jest to rodzic, partner czy przyjaciel, ciężko nam zapanować nad pustką, która powstaje w momencie straty. Dziś jestem tu po to, aby pomóc Ci poradzić sobie z rozstaniem. Każde...