Zapisz się na bezpłatny

Wprowadzanie do numerologii

wg szkoły Gladys Lobos i Nataszy Czarmińskiej

Piątek 26 czerwca o 19:00

Zapraszam Cię serdecznie na webinar, na którym opowiem:

I

rodzajach systemów numerologicznych. O tym, dlaczego z tego samego imienia mogą wyjść różne wibracje, choć obliczenia przeprowadzone są prawidłowo.

I

systemie, którego działanie doświadczam codziennie na sobie i moich klientach.

I

O pierwszej edycji Szkoły Numerologii, która startuje jesienią i będzie jedynym miejscem kształcącym tak całościowo przyszłych numerologów i numeroterapeutów.

Webinar odbędzie się na dedykowanej stronie internetowej – nie potrzebujesz żadnych aplikacji, tylko zapisz się i w piątek kliknij w link, który otrzymasz na maila.

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, jestem numerologiem, terapeutką i trenerką podświadomości. Pomagam rozwiązywać problemy i kształtować własną przyszłość.

Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Numerologia, Kroniki Akaszy, Medytacje i Reiki to moje główne narzędzia pracy. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – prowadzić firmę z moich marzeń, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się na kanale YouTube, Facebooku i Instagramie, organizuję też webinary, kursy i warsztaty na różnych poziomach zaawansowania.

Jestem Numerologiczną 9 z podwibracji 36, zatem po prostu urodziłam się jako kreatywny Nauczyciel. Jestem 5 z dnia i mam na imię Olga – moje imię wibruje w liczbie 17, zatem oprócz ogromnych pokładów energii mam też wsparcie sił kosmosu

Co mówią uczestnicy moich szkoleń?

Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin