Zapisz się na webinar
PRAWDA ZAKLĘTA W LICZBACH
– obalamy mity o NUMEROLOGII!

Prawda zaklęta
w liczbach

– zapisz się na webinar!

Ten webinar już się odbył i aktualnie nie planujemy żadnego webinaru.
Zapisz się na NUMEROLETTER i bądź na bieżąco z informacjami o kolejnych webinarach!

.

Czwartek, 23 marca,

godzina 20:00

Chcesz zgłębić tajniki numerologii❓Zastanawiasz się jak to działa?
Wiesz już co to, a może nawet wykonałeś portret numerologiczny
i masz ochotę dowiedzieć się więcej? 

Zapraszam Cię serdecznie na BEZPŁATNY webinar o NUMEROLOGII,
podczas którego dowiesz się:

E

O rodzajach systemów numerologicznych. O tym, dlaczego z tego samego imienia mogą wyjść różne wibracje, choć obliczenia przeprowadzone są prawidłowo.

E

O systemie, którego działanie doświadczam codziennie na sobie i moich klientach. Który pomaga odpowiedzieć na wiele pytań i pomaga w terapii

E

Jak interpretować liczby z portretu numerologicznego i co szczególnie brać pod uwagę. Dlaczego wibracja główna to za mało?

E

Jak wiele aspektów zawiera się w numerologii (czym różnią się portrety numerologiczne od portretów dla dzieci, rodowych, jak wykorzystać numerologię w biznesie itd.)

E

O kolejnej edycji Szkoły Numerologii, która startuje jesienią i jest jedynym miejscem kształcącym tak całościowo przyszłych numerologów i numeroterapeutów, a także o mojej książce “Prawda zaklęta w liczbach”.

Webinar odbędzie się na dedykowanej stronie internetowej – nie potrzebujesz żadnych aplikacji, tylko zapisz się i w czwartek (23 marca) kliknij w link, który otrzymasz na maila.

Jeśli chcesz uczestniczyć w dyskusji i zamieszczać komentarze – przyda Ci się konto na gmailu/Youtube.

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, jestem numerologiem, terapeutką i trenerką podświadomości. Pomagam rozwiązywać problemy i kształtować własną przyszłość.

Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Numerologia, Kroniki Akaszy, Medytacje i Reiki to moje główne narzędzia pracy. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – prowadzić firmę moich marzeń, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim klientom, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się również na kanale YouTube, Facebooku i Instagramie, organizuję też webinary, kursy i warsztaty na różnych poziomach zaawansowania.

Jestem Numerologiczną 9 z podwibracji 36, zatem po prostu urodziłam się jako kreatywny Nauczyciel. Jestem 5 z dnia i mam na imię Olga – moje imię wibruje w liczbie 17, zatem oprócz ogromnych pokładów energii mam też wsparcie sił kosmosu

Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin