Co mówi o Tobie dzień, w którym się urodziłeś? Liczby drogi życia

Twoja data urodzenia to nie tylko wibracja główna i podwibracja. To również wpływ dnia urodzenia i miesiąca urodzenia na twoje życie. Jeśli cię to interesuje, zapraszam na materiał.


Numerologiczne znaczenie dnia i miesiąca urodzenia

Data urodzenia mówi nam bardzo dużo o człowieku. Robię portrety numerologiczne, gdzie biorę pod uwagę podwibrację czyli sumę wszystkich cyfr tworzących datę urodzenia. Później ją redukujemy i otrzymujemy wibrację główną, przez niektórych zwaną liczbą drogi życia, liczbą urodzenia.

Ale oprócz tego, że analizujemy całą wibrację główną, to warto sobie przeanalizować dzień urodzenia i miesiąc urodzenia. Na przykład jeżeli mamy do czynienia z kimś, kto urodził się pierwszego dnia urodzenia, to będzie miał zdolności przywódcze, będzie chciał prowadzić, będzie chciał być pionierem, często tacy ludzie są pedantami. Jak ktoś się urodził dziewiątego dnia miesiąca albo w dzień, w którym liczba się redukuje do dziewiątego, to jest osobą dla innych, tak zwany karmiczny kapłan.


Liczby drogi życia – co mówi o Tobie dzień, w którym się urodziłeś?

Z daty urodzenia mamy informację o tym, kto się urodził w jakim dniu i to jest bardzo ważne. Te wibracje mogą się wzajemnie uzupełniać lub równoważyć, albo być wzajemnie przeciwne. Jak ktoś jest dziewiątką, a z dnia będzie czwórką, to mamy do czynienia z dwiema zupełnie różnymi liczbami i jakby mamy dwie osobowości w człowieku.

Czasami jest tak, że ktoś jest urodzony piątego dnia miesiąca, czyli ruch i energia, do tego w maju i do tego jest numerologiczna piątką i jako dziecko „rozwala system” często. Stwarza problemy w szkole, to jest takie “żywe srebro” jako dziecko.

Ktoś może być z całości dziewiątką, z dnia dwójką i urodzony w lutym lub w listopadzie i wtedy będzie raczej osobą nieśmiałą. Dlaczego? Bo będzie miał dużo dwójek: i z listopada (czy z lutego) i z dnia urodzenia (bo urodził się dwudziestego lub jedenastego). Jeżeli nie będzie wystarczającej ilości piątek w portrecie to taka osoba będzie nieśmiała, będzie miała bardzo dużo wątpliwości.


Charakterystyka wibracji dla danej daty

Jeżeli przypomnicie sobie mój filmik na temat kryształu życia, w aspekcie analizy dzieciństwa, to bardzo ważny jest pierwszy punkt zwrotny czyli suma miesiąca i dnia urodzenia oraz miesiąc i dzień urodzenia. I właśnie dlatego my to wszystko tak starannie bierzemy pod uwagę. Ponieważ jeśli ktoś się urodził czwartego dnia i jest ósemką z całości i do tego jest jeszcze w sierpniu, to taka osoba będzie zablokowana. Rozmowa o emocjach z taką osobą będzie wyczynem. Ale jeśli ktoś urodził się trzeciego, jest z całości szóstką i urodził się w marcu albo w grudniu, to taka osoba będzie chciała się spełniać artystycznie i zauważamy, że ta osoba już w dzieciństwie taka była. Z kolei jeśli ktoś jest urodzony czwartego, z całości jest ósemką i urodzony jest w grudniu, to taka osoba będzie przejawiała zainteresowania artystyczne tylko w dzieciństwie, w dorosłym życiu już nie.


Jakie wibracje może przynieść Ci Twój miesiąc urodzenia?

Zawsze tłumaczę, że nie ma reguł. Każdy jest indywidualny. Każdy portret jest inny, każdy. Nawet jak robimy portrety bliźniakom to przecież one się inaczej nazywają. Wibracja imion i nazwisk jest różna, dużo już o niej mówiłam i dlatego korzystanie z alfabetu numerologicznego jest takie ważne. Wszystko ma na nas wpływ, wszystko. Teraz zaczęliśmy robić portrety opisowe (znajdziecie je w zakładce SKLEP – Konsultacje indywidualne), to okazało się, że portrety opisowe dla dzieci to kilkanaście, albo nawet ponad dwadzieścia stron!!!

Podsumowanie

Zapraszam was do analizowania, do zgłębiania tematu. Subskrybujcie, lajkujcie, bądźmy w kontakcie. Zapraszam do mojej książki, gdzie wszystko dokładnie rozpisałam. Możesz tam przeczytać o sobie, kim jesteś z wibracji głównej, kim jesteś z dnia urodzenia, jaki wpływ ma na ciebie twój miesiąc urodzenia i suma dnia i miesiąca urodzenia. Robimy to po to aby jeszcze bardziej poznać siebie, jeszcze bardziej poznać swój potencjał, żeby jeszcze bardziej móc to życie przeżyć zgodnie z czymś co niektórzy nazywają planem twojej duszy.

Wszystkiego dobrego, tulę najmocniej.

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska