A gdybyś mógł podłączyć się do ogólnej wiedzy Wszechświata i zapytać o ważne dla Siebie sprawy?

Kurs Kronik Akaszy – edycja czerwiec 2023
(4 spotkania: 2, 9, 16, 23 czerwca, godz. 18:00)  

Cena aktualnej edycji: 649 zł

Naucz się czytać Kroniki Akaszy!

Kolejna edycja kursu czytania Kronik Akaszy rusza  na początku CZERWCA (wtedy uczestnicy zostają dołączeni do specjalnej grupy z ćwiczeniami). Będziemy spotykać się w formie online, w 4 kolejne piątki o godzinie 18:00 – pierwsze spotkanie odbędzie się 2 CZERWCA.

W każdy piątek spędzamy ze sobą około dwie godziny. Otrzymasz też dostęp do nagrań z części wykładowej na kolejne 3 miesiące. Część warsztatowa nie jest nagrywana, bo ważna jest energia grupy i komfort uczestników. Między spotkaniami masz wsparcie całej grupy na zamkniętej grupie na Facebooku.

4 tygodnie wspólnej pracy

Przechodzimy przez wszystkie etapy we właściwej kolejności, w spokojnym tempie. Spotkania odbywają się w piątki o 18:00 (3, 10, 17, 24 marca), ale także  dostaniesz dostęp do nagrań wykładów.

Nagrania

Wykłady odbywają się na żywo i są nagrywane. Pomiędzy spotkaniami otrzymujesz medytacje i ćwiczenia, które pomogą Ci doskonalić się podczas kursu i po nim.

Energia grupy

Kurs ma stały program, ale to jak jest realizowany zależy od tego kto dołączył do kursu. Przed każdymi zajęciami pytam Mistrzów w Kronikach Akaszy o wskazówki dla Waszej grupy na dany moment.

w

Kameralne warsztaty

Każde spotkanie ma część warsztatową, której NIE nagrywamy, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo uczestnikom.

Etapy nauki Kronik Akaszy

Spotkania, warsztaty, medytacje i ćwiczenia pomogą Ci przejść przez wszystkie etapy nauki czytania Kronik Akaszy:

 

 1. Oczyszczanie się z przeszkadzających emocji.
 2. Podnoszenie własnej wibracji.
 3. Praca nad blokadami w sferze finansowej, miłosnej, zdrowotnej.
 4. Otwieranie własnych kanałów informacyjnych.
 5. Medytacje uwalniające od złych energii.
 6. Sprawdzanie czystości swojego pola energetycznego.
 7. Sprawdzanie jak u nas było kiedyś.
 8. Sprawdzanie potencjału i talentów.
 9. Modlitwy i dekrety dokładnie dla Ciebie.
 10. Dla chętnych czytanie w Kronikach Akaszy drugiej osobie.

Co naprawisz poprzez dostęp do Kronik Akaszy?

 • Blokujące wzorce – te z podświadomości, jak i z poprzednich wcieleń
 • Obciążenia energetyczne pola w linii rodu
 • Blokady po zakończeniu związku, trudnej relacji, czy otrzymaniu trudnej wiadomości

Można sprawdzić, czy istnieją jakieś połączenia energetyczne wokół Ciebie, które Cię osłabiają. Można sprawdzać, czy w czasoprzestrzeni zostały zapisane jakieś Twoje obietnice, których już nie pamiętasz, a mają na Ciebie istotny (często utrudniający) wpływ.
Jeśli Mistrzowie i Nauczyciele wskażą jakieś więzi energetyczne istnieje duża szansa na ich oczyszczenie, właśnie będąc w Kronikach

Co zyskasz korzystając z Kronik?

  Możliwości jakie daje szansa na zadawanie pytań Mistrzom i Nauczycielom są nieskończenie wielkie. Na przykład:

  $

  Możesz zadać pytania, na które od dawna szukasz odpowiedzi

  $

  Możesz dowiedzieć się jak uwolnić się od swoich blokad, lęków, poczucia winy i ograniczeń

  $

  Możesz dopytać, jaka dieta będzie dla Ciebie najskuteczniejsza

  $

  Możesz sprawdzić czy masz jakieś połączenia energetyczne i ewentualnie jak z nimi pracować

  $

  Możesz uzdrowić swoje punkty łaski

  $

  Możesz sprawdzić czy Twój kłopot to wynik Twojej karmy czy bardziej nawyk umysłu

  W ciągu jednej sesji możesz dowiedzieć się o sobie więcej, niż podczas kilkumiesięcznej  terapii.

  Jest to najlepiej diagnozujące narzędzie, jakie znam i jakiego kiedykolwiek używałam. A bycie tam, to cudowne przeżycie, bo trafiasz do energii z której płynie tylko miłość bezwarunkowa, wolna od oceniania i osądzania. Otrzymasz wskazówki, a nie rozkazy. To bardzo istotny szczegół, gdy mówimy o pracy z Twoją Duszą.

  Czym są Kroniki Akaszy?

  Pojęcie to odnosi się do każdej przestrzeni duchowej, jaka istnieje na świecie od zawsze. Można nazywać ją Księga Życia, jak wskazuje Biblia, Kosmiczny Umysł lub Uniwersalny Umysł. Można też nazwać je Okiem Boga i Słowem Bożym. Badania fizyków kwantowych dają nam pewność, że istnieje zbiorowy magazyn wiedzy zwany Wszechświatem, Przestrzenią czy Uniwersum. Akasza – to energia, która służy do zapisywania informacji w Kronikach, tworząca Wszechświat, czyli czysta miłość.

  Słowo Akasza pochodzi od dwóch starożytnych tybetańskich lub północno indyjskich słów, „Aka” oznacza przestrzeń, miejsce do przechowywania lub repozytorium, a „Sa” oznacza niebo, ukryte lub sekretne.
  Uważa się, że Kroniki Akaszy istniały od początku kontinuum czasoprzestrzennego planety Ziemia.

  Każdy z nas ma ósmą czakrę – pole energetyczne zlokalizowane ok 30 cm nad głową, skąd dokładnie sczytujemy informacje

  Istnienie tego pola potwierdzają badania fizyków kwantowych (książki E. Laszlo,  Badania na temat: teorii wszystkiego, pola kwantowego, pól morficznych czy natury świata).

  Opinie o kursie

   

  Bożena
  Poznać i uczyć się z Olgą to prawdziwa przyjemność. Dla mnie wyjątkowy kurs z wyjątkową grupą i cudowną atmosferą. Wiedza „mistyczna” przekazana w tak wspaniały , lekki i przystępny sposób . To ciepło i pozytywna energia Olgi – już tęsknię za naszymi piątkami. Rada dla Ciebie >> chcesz się uczyć od najlepszych to wskakuj na pokład przy najbliższej okazji. Olga dziękuję >> czekam na ciąg dalszy.

  Janusz
  Zdecydowanie warto „oddać się” pod opiekę do Olgi. Magia tego kursu i tego jakie możliwości przynosi z dnia na dzień jest nie do opisania! Polecam z całego serca!

  Basia
  Szukałam kogoś kto odczyta mi kroniki. Olge polecono nam a jej odczyty bardzo pomogły nie tylko mi ale moim bliskim. Tak zaczęła się nasza relacja:) ja od samego początku poczułam od Olgi ciepło i wdzięczność że pojawiła się w moim życiu. Zaczęliśmy pracować kilka spotkań które pomogły podnieść się z pewnych sytuacji. Piękna podroz w głąb siebie praca nad sobą. Jak tylko dowiedziałam się że Olga robi kurs Czytania kronik Akakaszy zamarzylam żeby tego doświadczyć chociaż nie wierzyłam w siebie że będzie mi dane zczytywać informacje i połączyć się. Kurs był dla mnie przecudownym doświadczeniem. Olga dobrze wiedziała co robi i super nas prowadziła. Atmosfera ciepła dużo radości i było tak swojsko dodam że grupa ludzi była też taka z prawdziwych ludzi czuć że każdy z dobrym ❤️. Jestem wdzięczna za każdą wspólna chwilę. Obecnie jestem po ukończeniu kursu i już zczytywałam pierwsze kroniki uważam że Olga zrobiła dobra robotę. Dziękuję za tą lekcje?Kobieto!!! Ja zczytuje i czytam?to takie cudowne doświadczenie czysta miłość i wdzięczność i to ciepło. Dziękuję ???

  Olga N Stępińska

  Zapraszam Cię na kolejną edycję mojego kursu ?

  Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem. Pomagam rozwiązywać problemy i realizować cele. Medytacje, Reiki, numerologia i Kroniki Akaszy to moje główne narzędzia pracy.

  Przeprowadziłam przez ostatnie lata setki godzin sesji indywidualnych, ale ta forma pracy ogranicza ilość osób, którym mogę pomóc. A chętnych wciąż przybywa – wciąż przychodzą do mnie ludzie, którzy zobaczyli zmianę w życiu znajomego – po pracy ze mną i chcą takiej zmiany sami doświadczyć.

  Pewnego razu, gdy byłam w moich Kronikach, na moją prośbę dostałam od Mistrzów instrukcję wejścia w nie. Dowiedziałam się od Nich również, że moją rolą jest uczyć tego innych. Więc oto uczę!

   

  Masz pytanie?

  Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi napisz na biuro@szkolanumerologii.pl 

  Jak mogę się nauczyć podstaw czytania Kronik Akaszy?

  Właśnie o tym jest ten kurs! Zapisz się i ucz w niesamowitej grupie moich kursantów ?

  Jeśli znam podstawy, ale nie czuję się pewnie w Kronikach, czy ten kurs będzie dla mnie?

  Tak! Zaczniemy od podstaw, ale ten kurs jest w 95% praktyką, więc wszystko przećwiczymy, żebyś poczuł/a się pewnie. Każda edycja kursu wygląda trochę inaczej – energia grupy i wskazówki Mistrzów, które odczytuję między spotkaniami prowadzi nas. Medytacje, ćwiczenia i część warsztatowa jest dopasowana w 100% do potrzeb tej konkretnej grupy.

  Jak odbywają się spotkania online?

  Osoby, które zapiszą się na warsztat otrzymają na adres email link do spotkania na Zoom.

  Na komputerze wystarczy kliknąć link, spotkanie otworzy się w przeglądarce, z której korzystasz.

  Jeśli preferujesz łączyć się przez telefon: zainstaluj przed spotkaniem bezpłatną aplikację Zoom. Następnie klikając w link spotkania ta otworzy się automatycznie i dołączysz do spotkania.

  Jak mogę się zapisać?

  Rezerwacja miejsca następuje z chwilą kupienia biletu, więc kliknij w przycisk powyżej i opłać bilet, a dostaniesz dostęp do kursu! Oczekuj maila z informacjami ?

  Jak mogę zapłacić?

  Dostępna jest płatność online Przelewy24 poprzez system bankowości oraz PayPal.

  Jeśli chcesz zapłacić kartą wybierz płatność PayPal i w następnym kroku drugą opcję: płatność kartą (zamiast logowania do tego systemu).

  Czy jest możliwość odroczenia płatności lub płatności w ratach?

  Nie, w obecnej chwili nie mamy takiej możliwości.

  Terminy spotkań

  Listopadowy Kurs Kronik Akaszy

  Spotkania będą odbywać się
  2, 9, 16, 23 czerwca

  w godz. 18:00 – 20:00.

  Dodatkowo uczestniczy mają dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie mogą zadawać pytania pomiędzy spotkaniami.

  Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu