Szkoła Numerologii

by Olga N Stępińska

Jedyna szkoła w pełni przygotowująca do pracy numerologa

Naucz się obliczać energie i wibracje numerologiczne, pracować z klientami i pozyskiwać klientów online.

Męczy Cię walka z przeciwnościami losu? Masz dość działania na oślep?

Numerologia jest mapą i kompasem, które pokierują Twoją osobistą drogą do samorealizacji.
Naucz się z nich korzystać i rozwiń skrzydła.

Masz dość poczucia bezsilności? Nie chcesz dłużej bezczynnie patrzeć jak Twoi bliscy i przyjaciele brną w zaspach problemów?

Naucz się pomagać innym w osiąganiu harmonii z energią Wszechświata!

6 miesięcy nauki

Zajęcia prowadzone są online w co drugi weekend. Sobota od 9:00 do 15:30 i niedziela od 10:00 do 13:00.

Na żywo

Wykłady i ćwiczenia odbywają się na żywo na Zoomie*. Nagrywamy na życzenie, aby w razie czyjejś nieobecności ta osoba mogła nadrobić materiał.

Energia grupy

Spotkanie tak wyjątkowych Dusz w jednym miejscu zawsze daje piękne efekty, a jeśli łączymy nasze energie dla wspólnego celu – zostania świetnym numerologiem – dzieją się wspaniałe rzeczy!

w

Wsparcie

Każdy z tematów przerabiamy teoretycznie i praktycznie. Jeśli pojawiają się wątpliwości – na wszystkie pytania odpowiadamy od razu na zajęciach lub w przerwach pomiędzy zajęciami – na naszej zamkniętej grupie.

Nauczycielki Numerologii – EDYCJA 2021/2022

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka podświadomości, nauczycielka i twórczyni autorskiej metody Numeroterapia.

Pomaga rozwiązywać problemy i kształtować własną przyszłość. Jest praktykiem, na co dzień pracuje z ludźmi i dogłębnie wie, jak interpretować konkretną liczbę na wskazanej pozycji. Stworzyła autorską metodę Numeroterapia. Jest założycielką Szkoły Numerologii.

Od 20 lat zgłębia techniki rozwoju osobistego i pracy z energią Wszechświata. Od 15 lat naucza. Prowadzi terapie indywidualne, sesje biznesowe, kursy i szkolenia z zakresu Numerologii, Kronik Akaszy, medytacji i inicjuje w Reiki. 

Numerologiczna 9 z podwibracji 36 zatem po prostu urodziła się jako kreatywny Nauczyciel. Jest 5 z dnia i imię Olga wibruje w liczbie 17, zatem oprócz ogromnych pokładów energii ma też wsparcie sił kosmosu. Potwierdzą Ci to opinie jej uczniów, a najlepiej przekonaj się osobiście!

Bogusława M. Andrzejewska

Trenerka rozwoju osobistego, promotorka radości i pozytywnego życia.

Od 20 lat jest Mistrzem Reiki. Zajmuje się przede wszystkim Prosperitą, jako kompleksową metodą rozwoju opartą na Prawie Przyciągania i harmonizacji życia. Jest astropsychologiem, numerologiem, konsultantem metody NAO. Robi odczyty z Kronik Akaszy. Interesuje się Aniołami, Kryształami i Ascendencją.

Napisała kilka książek rozwojowych, z których najważniejsze to: „Sposób na szczęśliwe życie”, „Czas na Reiki”, „Samoakceptacja” oraz „Psychologia wyglądu”. Numerologią zajmuje się od 30 lat. Pracuje w systemie Gladys Lobos, ale korzysta z wiedzy i doświadczeń także innych nauczycieli.

Monika H Opioła

Przygotowywanie i analiza portretów numerologicznych, w tym także horoskopów numerologicznych.

Z zamiłowania od 3 lat tworzy i analizuje portrety numerologiczne i horoskopy. Numerologiczna 5 z podwibracji 32 zatem pełna energii, pozytywna i kreatywna osoba. 7 z dnia, zatem mocno zainteresowana wiedzą tajemną i bardzo otwarta na duchowość. Przygodę z numerologią zaczęła 3 lata temu. Prowadzi zajęcia z podstaw numerologii oraz szkół numerologii podczas kursów i szkoleń. Od roku przygotowuje także analizy i horoskopy w biznesie.

Od 10 lat pracuje jako Manager Marketingu. Prywatnie miłośnik zwierząt, szczególnie psów, właścicielka kochanego pieska Maxia (mieszańca Shitzu i pekińczyka), ludzi i gier planszowych. Kocha podróże małe i duże, najlepiej wspomina Barcelonę, Rzym, Pragę, Zanzibar, Tajlandię, w tym Bangkok.

Opinie

o kursach, warsztatach i inicjacjach prowadzonych w Szkole Numerologii

Program Szkoły Numerologii 2021/2022

Online

Wstęp do numerologii

Zaczniemy od podstaw.

Portrety Numerologiczne

To jest najdłuższy moduł Szkoły, bo Portret jest potężnym narzędziem. Nauczysz się analizować Wibracje podstawowe, Liczby Karmiczne i Mistrzowskie, Kryształ Życia, wibracje imion i nazwisk, podpisu oraz wyczytać w tym potencjał człowieka. Przygotujemy własne portrety, aby przećwiczyć tworzenie ich i mieć pewność, że jako przyszły numerolog znasz dokładnie Swoje potencjały. Przygotujemy analizy i korekty podpisów.

Imiona wzmacniające

W tym module nauczysz się głębiej pracować na wibracjach imion i nazwisk. Dowiesz się jak krok po kroku sprawdzać i interpretować kombinacje oraz potencjały. Będziesz mógł nadawać wspaniałe, doskonale dopasowane Imiona wzmacniające. Jeśli potrzebujesz i jeszcze nie masz imienia wzmacniającego, to w tym module otrzymasz takie imię.

Horoskopy numerologiczne

Nauczysz się tworzyć pełne, spójne i dokładne Horoskopy numerologiczne. Dowiesz się wszystkiego o tym, jak pracować na Roku numerologicznym, Roku osobistym, Miesiącu numerologicznym, Miesiącu osobistym i oczywiście Dniu osobistym.

Numerologia w biznesie

Wiedza numerologiczna w służbie przedsiębiorcom. Nauczysz się analizować kombinacje i potencjały numerologiczne potrzebne, aby wybrać idealną nazwę, datę otwarcia, domenę, adres mailowy… Po co płynąć pod prąd, skoro można skorzystać ze sprzyjających prądów?  

Praca z klientem

W tym module dostaniesz instrukcje krok po kroku jak przeprowadzać klientów przez każde numerologiczne narzędzie, którego uczymy w Szkole Numerologii. Dowiesz się czego unikać i przećwiczysz całą sesję z klientem krok po kroku. Skorzystaj z  naszego wieloletniego doświadczenia!

Portrety dla dzieci

Tworzenie portertów dla dzieci wygląda trochę inaczej, bo celem takiego portretu jest wsparcie rodzica we wspieraniu dziecka. Nauczysz się tego w tym module. Przygotujemy portrety dla naszych lub zaprzyjaźnionych dzieci.

To jeszcze nie wszystko!

Dodatkowo

na świetny start w zawód Numerologa

Tajniki skutecznej komunikacji

Na tych zajęciach nauczysz się:
– skutecznej obsługi klienta,
– prowadzenia współpracy opartej na dialogu i wzajemnym zrozumieniu,
– rozwiązywania problemów we współpracy z klientem
– szybko, skutecznie i w oparciu o empatie i wartości społeczne,
– organizacji współpracy z klientem w oparciu o postawę asertywną,
– bezbolesnej (dla obu stron) windykacji należności,
– skutecznego planowania pracy, bez obawy o niedotrzymanie terminów. Dowiesz się:
– jak ustalać ceny za produkty i usługi,
– gdzie szukać klientów i jak zabrać się do ich pozyskiwania,
– zagrożenia jakim jest stres i syndrom wypalenia zawodowego,
– pozycja eksperta: po co Ci ona i jak ją zbudować.

Prowadząca: Monika Perek

Monika pomaga Przedsiębiorcom osiągnąć szczęście w biznesie. Od 18 lat pracuje przy organizacji i prowadzeniu biur przedsiębiorstw. Od 3 lat prowadzi Agencję Wirtualnej Asysty. Od 6 lat jet trenerem umiejętności społecznych, kompetencji biznesowych i nauczycielem akademickim. Ma tytuł doktora nauk społecznych zdobyty na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Jej praca jest jej największym hobby. Łączy ją z kolejną pasją, jaką jest psychologia biznesu, szczególnie psychologiczne mechanizmy w pracy zespołu. Po pracy relaksuje się w doborowym towarzystwie dwóch kotów i psa, który również dba o jej kondycję fizyczną podczas długich spacerów.

Starter przedsiębiorcy

Te zajęcia będą receptą na udany start w finansowo-podatkowo-prawne obszary biznesu.

Czy istnieje gotowa recepta na sukces? Pewnie nie, ale ogromna dawka wiedzy, którą Beata się z Tobą podzieli, znacznie przybliży Cię do celu. Mówią, że przedsiębiorczym trzeba się urodzić. A Beata na to odpowiada: zapraszam na zajęcia ze mną 😀

Prowadząca: Beata Paszkiewicz

Beata jest prawnikiem specjalizującym się w finansach i podatkach. Od 20 lat specjalizuje się w prawie gospodarczym i optymalizacji podatkowej. Wiedzę ekspercką łączy z doświadczeniem księgowym, finansowym i w usługowym prowadzeniu biznesów. Mawia, że każda napotkana na drodze zawodowej osoba, to nowa historia. Historia życia, rodziny, pracy, firmy, finansów. Wzloty i upadki. Historia o tym, jak od zera dojść do milionera lub odwrotnie. Dlatego uczy swoich klientów chcących prowadzić własny biznes lub być niezależnymi finansowo, jak mądrze otworzyć firmę i jak dbać o swoje pieniądze. 

Pozyskiwanie klientów online

Na tych zajęciach dowiesz się jak używać marketingowych narzędzi, aby pozyskiwać klientów online.  Przygotujesz Twój indywidualny plan działania w internecie, który będzie idealnie dopasowany dla Ciebie i umożliwi Ci docieranie do nowych klientów. Dowiesz się, co trzeba robić, co warto, a czego nie ma sensu.  Dowiesz się jak stworzyć własną stronę w godzinę, jak dać się znaleźć w Googlu i co pokazywać, żeby ludzie chcieli korzystać z Twoich usług.

Prowadząca: Wiktoria Francuz

Strateżka online marketingu specjalizująca się we wspieraniu małych firm i organizacji. Od niemal 20 lat przygotowuje kampanie docierające do właściwych osób, poprzez Internet. Zaczynała jako nastolatka, robiąc akcje rekrutacyjne do drużyny harcerskiej. Teraz pomaga firmom z różnych branż. Od IT po numerologie. To ona stworzyła branding i współtworzyła w etapie powstawania strategię marketingową Szkoły Numerologii. Napędzana przez chęć naprawiania świata angażuje się w projekty społeczne promujące prawa człowieka, równość i odpowiedzialność społeczną.

Social media bez tajemnic - czym jest content marketing?

Możesz mieć wspaniały plan na siebie i swój biznes, ale jeśli nie wykorzystasz narzędzi, by powiedzieć o tym ludziom, to nikt się o tym nie dowie! Podczas zajęć dowiesz się, jak działają podstawowe social media: Facebook, Instagram, LinkedIn czy YouTube. Dowiesz się, jakie są różnice między tymi kanałami oraz jak wykorzystywać płatne kampanie. Zastanowimy się, na jakich kanałach warto się promować. Dowiesz się, dlaczego ZAANGAŻOWANY użytkownik, będzie dla Ciebie cenniejszy niż 100 zwykłych like’ów, czyli obalimy mity dotyczące dużej ilości obserwatorów. Opowiemy też sobie o strategiach marketingowych w zakresie contentu na blogu czy email marketingu. Bo nie liczy się tylko to, co mówisz, ale też to JAK mówisz!

Prowadząca: Natalia Szydłowska

Marketingowiec z 6-letnim doświadczeniem zawodowym i pasją do mediów i reklamy rozwijaną od dzieciństwa. Pracowała w działach komunikacji i marketingu oraz jako freelancer w różnych branżach, m.in. retail, print czy IT. Doświadczenie zbierała już w czasach szkolnych i studenckich przy organizacji ogólnopolskich konferencji i lokalnych evetów.  Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej (content marketing) i kampaniach w social media. Prywatnie relaksuje się tańcząc bachatę i podróżując po Polsce.

Baza Absolwentów Szkoły Numerologii

Tworzymy na stronie ogólnodostępną bazę numerologów i chcemy Ciebie w tej bazie! Po ukończeniu Szkoły i zdaniu egzaminu umieścimy na stronie ABSOLWENCI SZKOŁY NUMEROLOGII Twoje dane, informacje o Tobie i kontakt.

Daj się znaleźć przyszłym klientom. Szczegółowe zasady widnienia w tej bazie znajdują się w Regulaminie, który otrzymasz rezerwując Sobie miejsce w Szkole (możesz też napisać na od razu biuro@szkolanumerologii.pl)

Absolwentów zapraszamy też do gościnnego udziału w LIVE’ach, żeby pokazać jak cudownymi istotami jesteście. Kończąc Szkołę Numerologii otrzymujesz też dodatkowo publikacje Twoich informacji na Szkolnym Facebooku i Instagramie!

Poznaj Absolwentów Szkoły Numerologii

Magdalena Wierzchowiecka
Joanna O Gierasimiuk
Janusz L Czubkowski
Maja Finlayson
Ewelina Herudzińska
Małgorzata Kowalewska

Dołącz 

Celem Szkoły Numerologii jest nauczenie Cię, jak używać numerologii skutecznie i sprawnie.
6 miesięcy weekendowych zajęć online (co drugi weekend) to optymalny czas, żeby nauczyć się wszystkiego. Dodatkowe moduły pozwolą Ci zostać zawodowym numerologiem. Może to idealna praca dla Ciebie, a może chcesz łączyć pasję z zarabianiem i mieć takie dodatkowe źródło dochodów? 

Zarezerwuj miejsce dla Siebie w Szkole Numerologii

Nie prowadzimy jeszcze naboru na nową edycję.

Możesz jednak zapisać się na listę zainteresowanych, by otrzymać od nas wiadomość,
gdy tylko rozpocznie się nabór na rok 2022/2023

Masz pytanie?

 

Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na Swoje pytanie napisz na biuro@szkolanumerologii.pl

Co muszę umieć / wiedzieć, żeby dołączyć do Szkoły?

Musisz mieć w Sobie zainteresowanie systemem liczbowym świata, ciekawość i posiadać kalkulator 😉

Tylko tyle.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywać się będą od października 2021 do marca 2022, w co drugi weekend. 

W soboty będziemy prowadzić zajęcia od 9:00 do 15:30. niedzielę od 10:00 do 13:00.

Terminy spotkań:

2-3 X, 16-17 X, 
6-7 XI, 20-21 XI
4-5 XII, 18-19 XII
8-9 I, 22-23 I
5-6 II, 19-20 II
5-6 III, 19-20 III

Jak odbywają się zajęcia?

Spotykamy się online w aplikacji Zoom.

 • Jeśli chcesz łączyć się telefonem pobierz w Sklepie Play/App Store tą aplikację. Następnie wystarczy kliknąć w otrzymany ode mnie link, aby wejść na spokanie.
 • Na komputerze możesz  łączyć się bezpośrednio przez przeglądarkę.
Jak użyć Zooma?

Spotykamy się online w aplikacji Zoom.

Jeśli chcesz łączyć się telefonem

 1. Pobierz Zoom na telefon (w katalogu aplikacji na Twoim telefonie, w zależności od systemu będzie to: Sklepie Play, App Store lub Microsoft Store)
 2.  Następnie wystarczy kliknąć przed zajęciami w otrzymany od nas link, aby wejść na zajęcia online.

Na komputerze możesz  łączyć się bezpośrednio przez przeglądarkę.

  Czy otrzymam dostęp do nagrań zajęć?

  Nie, zajęcia odbywają się na żywo i ważny jest udział w nich. Tylko w szczególnych sytuacjach będziemy nagrywać część wykładową zajęć, jesli zgłosisz wcześniej, że nie możesz być. 

  Jakie są dostępne sposoby płatności?
  • Płatności internetowe i Blik w Przelewy24
  • PayPal
  • Płatność kartą: Poprzez PayPal, ale bez zakładania konta! Jeśli chcesz zapłacić kartą wybierz PayPal i zamiast logować się, kliknij link prowadzący do płatności kartą
  • Raty – wszystkie szczegóły znajdziesz tu

  6 reviews for Kurs wewnętrznej przemiany przez Medytacje

  1. Monika

   Olga to cudowna osoba o bardzo dużej wiedzy na temat podświadomości i rozwoju ❤️
   Z całego serca polecam Kurs Medytacji. Każdy z nas potrzebuje narzędzi, aby pracować nad swoimi emocjami, do zbudowania harmonii w sobie i właśnie ten kurs pozwala poznać takie tajniki- medytację, która jest idealna, aby uspokoić swoje myśli, emocje i nabrać energii do działania na co dzień 😘

  2. Krzysiek

   Przez całe swoje życie nie byłem tak świadomy swoich emocji jak podczas tego kursu medytacyjnego. Cudowne prowadzenie Olgi pozwoliło mi to wszystko lepiej zrozumieć, odpuścić to co już się dało i najważniejsze… Teraz sam mogę pracować nad tym i coraz lepiej poznawać siebie. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu!

  3. Kasia

   Najciekawsze ćwiczenia i medytacje jakie do tej pory robiłam . Spotkanie na poziomie dusz wywołuje tyle emocji a za razem bardzo głębokie oczyszczenie i uwolnienie a kolejne ćwiczenie pozwala inaczej spojrzeć na miłość . .. ostania medytacja jest chyba najpiękniejsza medytacja jaka robiłam do tej pory zaskakująca na początku i przepiękna w swojej prostocie . Daje nadzieję na dobre dostatnie życie . Polecam z całego serca.

  4. Bernadeta Ziemińska

   Jestem zachwycona kursem ……..poprowadzonym przez Olgę.
   W prosty i jasny sposób uczy jak wejść w stan medytacji i uwolnić się od poczucia winy, wybaczyć innym i sobie oraz wykreować nową, wymarzoną przyszłość.
   Jest to pierwszy kurs po którym mogę powiedzieć, że umiem wejść w stan medytacji i pracować nad poszczególnymi problemami i wyzwaniami.

  5. Magda

   Kurs medytacji z Olgą to niesamowita przygoda!!!Jestem wdzięczna,ze wszechświat rok temu postawił na mojej drodze tą cudowną osobę.Dzieki niej zaczęłam swoj rozwoj duchowy. Czekałam co tydzień na sesję z Olgą, bo wiem, ze jej ciepło i niesamowite serduszko doda mi skrzydeł. Tak samo czekałam na spotkanie z wyjatkowa grupa i cudowna atmosfera na kursie medytacji.Kochana dziękuję za ten piekny czas🥰 Polecam z całego serca!!!

  6. Haqpi Liluvia

   Kurs medytacji opracowany przez Olgę pomógł mi w komunikacji i pracy z moją podświadomością. Olga uczy jak wydobyć na powierzchnię to co nas powstrzymuje od bycia najlepszą wersją siebie i przeprogramować by żyć w dobrostanie i szczęściu. Olga jest nauczycielem z ogromną wiedzą, empatią i indywidualnym podejściem do człowieka. Polecam by zrobić pierwszy krok…

  Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

  Szkoła Numerologii by Olga N Stępińska  |  Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu