PORTRET NUMEROLOGICZNY. Co daje i jak powstaje?

.

Cześć. Dzisiaj opowiem o numerologii. Przedstawię Wam, jak wygląda portret numerologiczny oraz dlaczego warto go wykonać. Opiszę obciążenia karmiczne, które większość z nas posiada nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Podam Wam metody podnoszenia wibracji swojego podpisu oraz opowiem dlaczego ten aspekt jest dosyć istotny w naszym codziennym życiu. Na podstawie swojego życiowego przykładu powiem Wam, dlaczego warto kierować się numerologią oraz jakie płyną z niej korzyści.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Pitagoras mówił, że wszystko jest liczbą. Uwielbiam go dlatego, że powiedział, co możemy z tym zrobić oraz co to dla nas oznacza. Pitagoras pokazał, jak magiczne są liczby oraz jak wiele dzięki nim można się dowiedzieć. 

Jako trener podświadomości pracuję codziennie z ludźmi i nie wyobrażam sobie pracy z nimi, nie posiadając wiedzy numerologicznej. Nawet gdy ktoś zaczyna ze mną współpracę, to i tak sprawdzam go numerologicznie. Dzięki tej wiedzy ja oraz klienci wiemy jak działać. Jak masz wiedzę, to wiesz jak żyć. Najgorsza w życiu jest niewiedza.

Numerologia, jak to się u mnie zaczęło

Zaczęłam interesować się numerologią z bardzo prostego powodu. Miałam problemy z ciałem. Moje ciało nie chciało chudnąć, nie chciało zdrowieć, czułam, że jestem przez to gorsza od innych. Na przykład, gdy należałam do harcerstwa i wszyscy szli bawić się w podchody, ja jako jedyna złamałam sobie rękę. Zatem wszyscy się bawili a ja leżałam w szpitalu.

Często też było tak w moim przypadku, że pomimo chodzenia do dobrych lekarzy oraz dietetyków nie widziałam tego efektów. Cały czas czułam opór ciała.  Zaczęłam się uczyć numerologii i odkryłam, że ja mam na sobie potrójną karmę ciała i wszystko stało się jasne.

Dzięki tej wiedzy dostałam instrukcję obsługi dla siebie. To, że zrobiłam portret numerologiczny sobie nie oznacza, że wszystko się samo wyleczyło. Lecz oznacza to, że wiem już, dlaczego mi się tak dzieje i wiem już, jak działa karma 26, czyli karma ciała. Dzięki tej wiedzy mogłam podjąć takie działania, że wyleczyłam się sama, bez wielkiej ingerencji osób trzecich. Tobie też tego życzę. Nie zwlekaj i zgłoś się do mnie po swój portret numerologiczny, aby dowiedzieć się, co Ci jest i jak działać.

Pod liczby, ukryte znaczenie

Kiedy przychodzi do mnie ktoś na sesję portretu numerologicznego, dowiaduje się, jaką jest wibracją główną oraz z jakiej jest pod liczby i co ona oznacza. Większość osób raczej skupia się jedynie na wibracji głównej. Lecz z mojego doświadczenia wynika, że pod liczby również są bardzo istotne. Na przykład nie każda 9 ma to samo do przerobienia. Bo 9 możemy mieć z 18, 27, 36 albo z 45. Każda z tych pod wibracji jest dodatkową wskazówką dla zainteresowanego.

Umów się na portret numerologiczny lub zamów go dla kogoś bliskiego

Dzień urodzenia

Następnym punktem jest dzień urodzenia. Dokładnie analizujemy, jakie energie są w osobie urodzonej w konkretnym dniu miesiąca. Później musimy zauważyć, co to powoduje. Zauważamy fakt, że 9 urodzona czwartego dnia miesiąca wibruje inaczej, niż 9 urodzona piątego dnia miesiąca. A jeszcze inaczej wibruje 9 urodzona dziewiątego dnia miesiąca. Jak to zinterpretować i co z tego wynika? Dlaczego każda 9 może być inna? Dlatego, że na każdą z nich ma wpływ inna wibracja dnia urodzenia. Jednak w jakimś stopniu wszystkie są do siebie podobne, gdyż wspólnym fundamentem jest 9. Czyli mówiąc matematycznie, wspólny mianownik.

Wibracja imienia i nazwiska

Następnie sprawdzamy wibracje wszystkich swoich imion i nazwisk. Nie wiem czy wiesz, ale w każdym imieniu które nosisz, tym z chrztu, bierzmowania oraz ewentualnie w przezwisku mogą być zapisane liczby karmiczne. Takie jak: 13, 14, 16, 19, 26 albo liczby mistrzowskie: 11, 22, 33, 44. To samo dotyczy Twoich nazwisk. W portrecie numerologicznym wszystkie nazwiska,  które były nam nadane mają znaczenie: nazwisko rodowe, nazwisko po mężu itp. Fakt, że bierzesz rozwód nie oznacza, że nie masz już nazwiska po mężu w portrecie. Trzeba w takim wypadku zrobić dodatkowe ceremonie, żeby się go pozbyć.

Kombinacja

Kolejne miejsce, które jest istotne przy portrecie numerologicznym, to kombinacja. Wynika ona z wibracji Twojej całej nazwy. Osobno sprawdzamy samogłoski i osobno sprawdzamy spółgłoski, z tego wyliczamy Twoje cele życiowe.

Cała ta wiedza, przede wszystkim bardzo pomaga mi w przeprowadzaniu terapii. Na przykład, jeśli trzeba człowieka zmotywować, to dzięki portretowi numerologicznemu danej osoby wiem, jaki sposób oraz jakie bodźce będą najbardziej skuteczne. Wibracja spółgłosek zapisanych w nazwie mówi nam o tym, jak ta osoba jest odbierana przez świat. Może na przykład wyjść problem z komunikacją więc taka osoba może się czuć zwyczajnie niezrozumiana przez świat.

Szkoła Gladys Lobos, której używam do rozwiązywania tego typu problemów, podchodzi do tematu na zasadzie uświadomienia oraz akceptacji problemu. Zanim się więc obejrzymy, już otrzymujemy rozwiązanie.

Potencjał

Kolejna rzecz, którą sprawdza się w portrecie numerologicznym jest potencjał. Według numerologii mamy dziewięć kanałów numerologicznych, każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Sprawdzamy je poprzez porównanie jednego do drugiego. Dzięki temu mogę komuś odpowiedzieć, dlaczego na przykład nie może kupić mieszkania i całe życie mieszka w wynajętym. Dlaczego przez całe życie ciężko pracuje, a efekty tego są marne . Dlaczego ma skłonności do smutków. Dlaczego napisał książkę i nie może jej wydać. Nasz potencjał może być stłamszony poprzez zatkanie któregoś z kanałów. Dlatego ważne jest, by zapewnić im drożność, wykonując oczyszczanie na przykład dzięki medytacji.

Zamów opisowy portret numerologiczny dla siebie lub kogoś bliskiego.

Kryształ życia

Każdy, albo prawie każdy, kto spotkał się z numerologią , z pewnością wie, o czym mówię. Jak działa kryształ życia? Kryształ życia odpowiada nam na przykład na pytanie, dlaczego miałem trudne dzieciństwo, bo widać z niego, jaki był zapis energetyczny. Odpowiada też na to, co się wydarza teraz, analogicznie do tego co mówi astrologia. Astrolodzy mówią, jaka planeta i kiedy się nami opiekuje. Numerolodzy natomiast mówią, kiedy jaka cyfra się tobą opiekuje. Widać to w krysztale i omawia się to podczas portretu numerologicznego. Widać, co można zrobić, by nasza przyszłość była tą wymarzoną, bo za pomocą kryształu można zobaczyć, co może się wydarzyć. Zatem klient dostaje wskazówki, co może przepracować u siebie, żeby jego przyszłość była właśnie tą wymarzoną. 

Obciążenia karmiczne

Według wskazań Emmy Lang, robimy wyliczenia numerologii karmicznej, co, nie ukrywam, jest jednym z najciekawszych miejsc portretu numerologicznego. Dzięki temu, wchodzimy w sferę poprzednich wcieleń. Lecz nie tylko, bo według tych algorytmów jesteśmy w stanie wyliczyć również, jaki jest nasz właściwy kierunek, na przykład zawodowy, osoby urodzonej w określonym dniu.  

Korzystam ze szkoły Nataszy Czerwińskiej i Gladys Lobos. Te szkoły wzajemnie się uzupełniają, kiedy mówimy o latach osobistych i latach numerologicznych. W okolicach września zmienia nam się zawsze rok numerologiczny. Więc na przykład, teraz mamy rok 2021 i każda 9 numerologiczna jest teraz w piątym roku numerologicznym. 

Nagrałam o tym filmik dotyczący właśnie tego, w jakim roku numerologicznym jesteś.

Kolejna rzecz, którą wyliczamy w portrecie numerologicznym jest rok osobisty i również nagrałam o tym filmik.

Dzięki tym aspektom dowiesz się, jak rozplanować swoją przyszłość, aby była jak najbardziej owocna. Z wiedzą, w którym roku dla której cyfry jest aktualnie najbardziej sprzyjająca energia i wszystko układa się naprawdę gładko. Prowadziłam wakacyjne warsztaty z numerologii i tam uczyliśmy się, jak robić uproszczone horoskopy. Jeśliby kogoś zainteresowała ta tematyka, tutaj podaję link do skryptu, który ułożyłam właśnie dla uczestników tych warsztatów.

Zalety

Dzięki zrobieniu portretu numerologicznego wiesz, jak wszechświat zapisał Cię w liczbach oraz wiesz, co masz do przepracowania. Jak wyjdzie ci na przykład karma 13, to możesz się dowiedzieć, dlaczego całe życie borykasz się z problemem finansowym. Bardzo ciekawie jest, kiedy wychodzi komuś liczba 27. Jest to liczba, którą bardzo dokładnie badam. Zainspirowałam się tym, bo przychodzi do mnie bardzo dużo osób właśnie z tą liczbą w imionach albo w pod wibracjach. Liczba 27 to jest dar i przekleństwo. Napisałam o tym na blogu oraz nagrałam również o tym medytacje, czyli jak uwolnić się od tej liczby i obowiązków, które nakłada na nas liczba 27.

Wibracja podpisu

W trakcie portretu numerologicznego badam również wibracje podpisu. Informuję klienta, czy podpis należy skorygować czy nie. Chodzi o to, że jeżeli robimy gdziekolwiek podpis, to zawsze bierzemy na siebie jakieś obowiązki albo do czegoś się zobowiązujemy. W momencie wykonywania samego podpisu wytrąca się energia, jakbyście coś tworzyli.

 Ponieważ używacie do tego liter, a każda litera odpowiada określonej wibracji, to powstaje tak zwana suma wibracji całego podpisu. To, co nam wyjdzie sprawdzamy z wibracją główną i wiemy już, czy dany podpis nas wspiera czy osłabia.

Ja na przykład mam podpis Olga Stępińska, taki jest mój czytelny podpis. Lecz podpis Olga Stępińska, niestety wibrował w piątce. Gdy dodałam wszystkie literki poprzez cyferki okazało się, że wibruje w piątce, a piątka nie jest dobrym podpisem dla nikogo. Jestem 9 numerologiczną więc moje podpisy powinny wibrować w jedynce, dwójce albo w trójce. Jak zauważyliście, mam w podpisie dodaną literkę ,,n’’ nie dlatego, że mam na drugie imię Natalia , bo nie mam drugiego imienia, lecz po to, żeby skorygować mój podpis pod sprzyjającą wibrację.

Dużo moich znajomych z Facebook’a było u mnie na portrecie numerologicznym. Niektórzy z nich mieli wskazówkę, żeby zmienić podpis więc jak sobie wejdziecie w moich znajomych, to na pewno wam się rzuci w oczy, że ludzie to zmieniają. Podobnie podchodzimy do parafki. Sprawdzamy, jak ona wibruje i ewentualnie ją korygujemy poprzez dodanie małego znaczka.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie portretu numerologicznego dla siebie, spotkanie z konsultacją i portretem numerologicznym albo portret numerologiczny dla Twojego dziecka – zapraszam do mojego sklepu.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

137 komentarzy
 1. Dzien dobry,
  Prosze o oferte i szczegoly.

  Odpowiedz
 2. Dzień dobry, poproszę o ofertę jeśli chodzi o portret numerologiczny

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy komentarz. Na maila przesłaliśmy już ofertkę.

   Pozdrawiam serdecznie

 3. Proszę o ofertę.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 4. Witam 🙂 poproszę o cenę portretu numerologicznego . Pozdrawiam Marta

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Witam, proszę o cenę portretu numerologicznego

  • Dzień dobry,

   Wszystkie informacje z ofertą zostały przesłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 5. Dzień dobry, również jestem zainteresowana ofertą portretu numerologicznego.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,
   Poproszę o cenę portretu numerologicznego.
   Pozdrawiam Grazyna

 6. Witam, ja też proszę o ofertę. Dziękuję 🙂

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 7. Dzień dobry, proszę o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie analizy numerologicznej, pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Witam. Proszę o cenę wykonania portretu numerologicznego. Pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 8. Dzień dobry,
  Uprzejma prośba o przesłanie informacji dotyczacych wykonania portretu numerologicznego.
  Dziekuje
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry
   Proszę o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie analizy numerologicznej, pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 9. Prosze rowniez o oferte na potret numerologiczny. Podejrzewam ze mam karme ciala. Jesli tak to mam odpowiedz na moje niewyjasnione problemy od lat. Musze dowiedziec sie co moge zrobic 🙂 Dziekuje bardzo.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dobry wieczór,
   poproszę o ofertę portretu numerologicznego na email.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 10. Witam serdecznie, bardzo to wszystko interesujące i rozbudowane. Proszę o więcej informacji. Dziękuję.

  Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień Dobry, poprosze o ofertę na portret numerologiczny.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,

   Czy mogłabym prosić ofertę na portret numerologiczny?

   Pozdrawiam,
   Katarzyna Szok

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry, proszę o ofertę na portret numerologiczny.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 11. Dobry wieczór,
  poproszę o ofertę portretu numerologicznego na adres e-mail.
  Pozdrawiam
  Aleksandra

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 12. Dzień dobry,

  Chciałabym zamówić swój portret numerologiczny.Proszę o przesłanie informacji na pocztę.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 13. Dzień dobry,
  Poproszę o ofertę portretu numerologicznego.:)

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 14. Zwracam się z prośbą o portret numerologiczny .
  Współczesny świat coraz częściej potwierdza nam ze wszystko co nas otacza to cyfry
  Chciałbym wiedzieć co ma dla mnie energia moich cyfr osobistych
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 15. Dzień dobry, poproszę o ofertę na portret numerologiczny

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzien dobry , chcialbym otrzymac oferte portretu numerologicznego.
   Pozdrawiam serdecznie.:)

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Proszé o portret.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 16. Chciałbym otrzymać ofertę portretu numerologicznego. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień Dobry!
   Chciałabym otrzymać ofertę ofertę portretu numerologicznego

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Jestem zainteresowana portretem numerologicznym, oraz aby ktoś mi odczytał kroniki Akaszy. Jaki jest koszt, oraz czas oczekiwania.Pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 17. Ja także proszę o informacje na temat oferty/warunków dla sporządzenia portretu.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry, jestem zainteresowana portretem numerologicznym, poproszę o kontakt

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 18. Dzien dobry, prosze o wyslanie oferty portretu numerologicznego. Dziekuje i pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 19. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowana portretem. Poproszę o szczegóły na emaila 🙂

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została już wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Szanowna Pani, chętnie zapoznam się z ofertą odnośnie portretu numerologicznego. Pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Witam serdecznie. To wszytsko jest takie ciekawe i przyznam, że bardzo rozbudowane. Proszę o przeslanie informacji dotyczącej sporządzenia portretu numerologicznego. Dziękuję 🙂 pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 20. Dzień dobry 🙂

  Poznanie tego, co we mnie jest tak kuszące, że mocno jestem zainteresowana portretem numerologicznym, poproszę o szczegóły.
  Pozdrawiam słonecznie, Dorota

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została już wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry. Ja również proszę o ofertę za portret numerologiczny. Serdecznie pozdrawiam.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 21. Poproszę o szczegóły wraz z kosztami portretu numerologicznego

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje na temat portretu numerologicznego zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzien dobry, proszę o przesłanie oferty na zrobienie portretu numerologicznego.
   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 22. Dzień dobry,
  Poproszę o szczegóły wraz z kosztami portretu numerologicznego.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje na temat portretu numerologicznego zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 23. Jestem zainteresowana portretem. Poproszę o szczegóły 😉

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została już wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry jestem zainteresowana portretem numerologicznym swoim i syna . Pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Bardzo proszę o szczegóły portretu numerologicznego

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została wysłana do Pani na maila.

 24. Dzień Dobry 🙂
  Jestem zainteresowana portretem numerologicznym, poproszę szczegóły na email 🙂

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została wysłana na Pani maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,
   Jestem zainteresowana portretem numerologicznym. Proszę o szczegóły. Pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje na temat portretu numerologicznego zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry
   Jestem zainteresowana portretem, poproszę o wysłanie oferty 🙂

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 25. Dzień dobry
  Chciałabym zapytać o cenę portretu numerologicznego, a właściwie 3 (- ja i 2 dzieci)
  Pozdrawiam serdecznie
  Ewa

  Odpowiedz
  • Jestem zainteresowana portretem numerologicznym pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została już wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 26. Witam, chciałam zapytać , jaki jest koszt portretu numerologicznego?

  Odpowiedz
  • Dobry wieczór.
   Jestem zainteresowana portretem numerologicznym.

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 27. Witam, chciałam zapytać o koszt portretu numerologicznego? ?

  Odpowiedz
 28. Prosze o cene portretu numerlogicznego

  Odpowiedz
 29. Dzień dobry, proszę o informacje o koszcie profilu numerologicznego. Dziękuje.

  Odpowiedz
  • Witam w jakiej cenie jest portret numerologiczny z analiza oraz oczyszczanie z lekow strachu złe dzieciństwo i kodowanie ?

  • Dzień dobry,
   portret numerologiczny to inwestycja w wysokości 420 zł. Natomiast oczyszczenia są możliwe w trakcie sesji odczytu w Kronikach Akaszy. Tutaj znajdzie Pani więcej informacji na ten temat: https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/.
   Pozdrawiamy serdecznie

 30. Dzień dobry,

  czy mogę prosić o więcej informacji dot. portretu numerologicznego na mail?

  Pozdrowienia

  Odpowiedz
 31. Witam serdecznie 🙂
  Proszę o podanie kosztu wykonania portretu numerologicznego.

  Odpowiedz
  • Wysłałam informację e-mailem

  • Dzień dobry, chciałabym poznać koszt portretu numerologiczne go i termin jego wykonania. Pozdrawiam.

 32. Witam
  Chciałabym poznać koszt portretu numerologicznego
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, szczegóły wysyłam na e-maila.

 33. Nie mogę się doczekać. Dziękuję

  Odpowiedz
  • Cieszę się, że z nami jesteś 🙂

  • Dzień dobry, chciałabym aby opracowała Pani mój portret numerologiczny

 34. Bardzo proszę o informację dotyczącą kosztu portretu numerologicznego i terminu jego wykonania. Serdecznie pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Pani Aniu, odpowiedź wysłałam na Pani e-mail. Uściski, Monika

  • Witam. Jestem zainteresowana zrobieniem portretu numerologicznego. Proszę o informacje. Pozdrawiam serdecznie. Ania

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została już wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 35. Proszę o info koszt portretu numerologicznego.

  Odpowiedz
  • Pani Małgosiu, pięknie dziękuję za zapytanie, szczegóły wysłałam e-mailem

  • Proszę o koszt portretu numerologicznego, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  • Pani Asiu, informacje wysyłam e-mailem

  • To ja tez prosze informacje o portrecie…serdecznie pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 36. Proszę o portret numerologiczny 🙂 Czy jest możliwość indywidualnej nauki , warsztatów dot.portretu ? Pozdrawiam Agnieszka ?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry Pani Agnieszko. Wysłałam do Pani prywatną wiadomość.

 37. Dzień dobry, pytanie jak u poprzedniczki, jaki jest pełny koszt horoskopu? Chciałabym też zamówić książki, mieszkam w Danii, czy jest mozliwe zamówienie ich w postaci elektronicznej?

  Odpowiedz
  • Proszę podanie kosztu portretu numerologicznego.

  • Pięknie dziękuje za komentarz, informacje wraz z ceną wysłałam e-mailem. Pięknego dnia.

  • Dzień dobry
   Poproszę o koszt portretu. Serdecznie pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje na temat portretu numerologicznego zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

 38. Dzień dobry.Jaka jest cena zrobienia takiego portretu numerologicznego?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, na e-maila wysłałam Ci szczegółowe informacje.

  • .Dzień dobry.Poproszę o koszt portetu numero logicznego

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz, ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Witam.Chciała bym zamówić portret numerologiczny .Prosze o szczegóły ,pozdrawiam

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Wszystkie informacje na temat portretu numerologicznego zostały wysłane do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry, jestem zainteresowana portretem numerologicznym dla mnie i dla mojej 12-letniej córki. Proszę o przesłanie oferty na adres e-mail .
   Pozdrawiam
   Beata

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy za komentarz. Ofertka została wysłana do Pani na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

  • Dzień dobry 🙂
   Proszę o ofertę 🙂

  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też