PORTRET NUMEROLOGICZNY. Co daje i jak powstaje?

Cześć. Dzisiaj opowiem o numerologii. Przedstawię Wam, jak wygląda portret numerologiczny oraz dlaczego warto go wykonać. Opiszę obciążenia karmiczne, które większość z nas posiada nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Podam Wam metody podnoszenia wibracji swojego podpisu oraz opowiem dlaczego ten aspekt jest dosyć istotny w naszym codziennym życiu. Na podstawie swojego życiowego przykładu powiem Wam, dlaczego warto kierować się numerologią oraz jakie płyną z niej korzyści.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Pitagoras mówił, że wszystko jest liczbą. Uwielbiam go dlatego, że powiedział, co możemy z tym zrobić oraz co to dla nas oznacza. Pitagoras pokazał, jak magiczne są liczby oraz jak wiele dzięki nim można się dowiedzieć. 

Jako trener podświadomości pracuję codziennie z ludźmi i nie wyobrażam sobie pracy z nimi, nie posiadając wiedzy numerologicznej. Nawet gdy ktoś zaczyna ze mną współpracę, to i tak sprawdzam go numerologicznie. Dzięki tej wiedzy ja oraz klienci wiemy jak działać. Jak masz wiedzę, to wiesz jak żyć. Najgorsza w życiu jest niewiedza.

Numerologia, jak to się u mnie zaczęło

Zaczęłam interesować się numerologią z bardzo prostego powodu. Miałam problemy z ciałem. Moje ciało nie chciało chudnąć, nie chciało zdrowieć, czułam, że jestem przez to gorsza od innych. Na przykład, gdy należałam do harcerstwa i wszyscy szli bawić się w podchody, ja jako jedyna złamałam sobie rękę. Zatem wszyscy się bawili a ja leżałam w szpitalu.

Często też było tak w moim przypadku, że pomimo chodzenia do dobrych lekarzy oraz dietetyków nie widziałam tego efektów. Cały czas czułam opór ciała.  Zaczęłam się uczyć numerologii i odkryłam, że ja mam na sobie potrójną karmę ciała i wszystko stało się jasne.

Dzięki tej wiedzy dostałam instrukcję obsługi dla siebie. To, że zrobiłam portret numerologiczny sobie nie oznacza, że wszystko się samo wyleczyło. Lecz oznacza to, że wiem już, dlaczego mi się tak dzieje i wiem już, jak działa karma 26, czyli karma ciała. Dzięki tej wiedzy mogłam podjąć takie działania, że wyleczyłam się sama, bez wielkiej ingerencji osób trzecich. Tobie też tego życzę. Nie zwlekaj i zgłoś się do mnie po swój portret numerologiczny, aby dowiedzieć się, co Ci jest i jak działać.

Pod liczby, ukryte znaczenie

Kiedy przychodzi do mnie ktoś na sesję portretu numerologicznego, dowiaduje się, jaką jest wibracją główną oraz z jakiej jest pod liczby i co ona oznacza. Większość osób raczej skupia się jedynie na wibracji głównej. Lecz z mojego doświadczenia wynika, że pod liczby również są bardzo istotne. Na przykład nie każda 9 ma to samo do przerobienia. Bo 9 możemy mieć z 18, 27, 36 albo z 45. Każda z tych pod wibracji jest dodatkową wskazówką dla zainteresowanego.

Dzień urodzenia

Następnym punktem jest dzień urodzenia. Dokładnie analizujemy, jakie energie są w osobie urodzonej w konkretnym dniu miesiąca. Później musimy zauważyć, co to powoduje. Zauważamy fakt, że 9 urodzona czwartego dnia miesiąca wibruje inaczej, niż 9 urodzona piątego dnia miesiąca. A jeszcze inaczej wibruje 9 urodzona dziewiątego dnia miesiąca. Jak to zinterpretować i co z tego wynika? Dlaczego każda 9 może być inna? Dlatego, że na każdą z nich ma wpływ inna wibracja dnia urodzenia. Jednak w jakimś stopniu wszystkie są do siebie podobne, gdyż wspólnym fundamentem jest 9. Czyli mówiąc matematycznie, wspólny mianownik.

Wibracja imienia i nazwiska

Następnie sprawdzamy wibracje wszystkich swoich imion i nazwisk. Nie wiem czy wiesz, ale w każdym imieniu które nosisz, tym z chrztu, bierzmowania oraz ewentualnie w przezwisku mogą być zapisane liczby karmiczne. Takie jak: 13, 14, 16, 19, 26 albo liczby mistrzowskie: 11, 22, 33, 44. To samo dotyczy Twoich nazwisk. W portrecie numerologicznym wszystkie nazwiska,  które były nam nadane mają znaczenie: nazwisko rodowe, nazwisko po mężu itp. Fakt, że bierzesz rozwód nie oznacza, że nie masz już nazwiska po mężu w portrecie. Trzeba w takim wypadku zrobić dodatkowe ceremonie, żeby się go pozbyć.

Kombinacja

Kolejne miejsce, które jest istotne przy portrecie numerologicznym, to kombinacja. Wynika ona z wibracji Twojej całej nazwy. Osobno sprawdzamy samogłoski i osobno sprawdzamy spółgłoski, z tego wyliczamy Twoje cele życiowe.

Cała ta wiedza, przede wszystkim bardzo pomaga mi w przeprowadzaniu terapii. Na przykład, jeśli trzeba człowieka zmotywować, to dzięki portretowi numerologicznemu danej osoby wiem, jaki sposób oraz jakie bodźce będą najbardziej skuteczne. Wibracja spółgłosek zapisanych w nazwie mówi nam o tym, jak ta osoba jest odbierana przez świat. Może na przykład wyjść problem z komunikacją więc taka osoba może się czuć zwyczajnie niezrozumiana przez świat.

Szkoła Gladys Lobos, której używam do rozwiązywania tego typu problemów, podchodzi do tematu na zasadzie uświadomienia oraz akceptacji problemu. Zanim się więc obejrzymy, już otrzymujemy rozwiązanie.

Potencjał

Kolejna rzecz, którą sprawdza się w portrecie numerologicznym jest potencjał. Według numerologii mamy dziewięć kanałów numerologicznych, każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Sprawdzamy je poprzez porównanie jednego do drugiego. Dzięki temu mogę komuś odpowiedzieć, dlaczego na przykład nie może kupić mieszkania i całe życie mieszka w wynajętym. Dlaczego przez całe życie ciężko pracuje, a efekty tego są marne . Dlaczego ma skłonności do smutków. Dlaczego napisał książkę i nie może jej wydać. Nasz potencjał może być stłamszony poprzez zatkanie któregoś z kanałów. Dlatego ważne jest, by zapewnić im drożność, wykonując oczyszczanie na przykład dzięki medytacji.

Kryształ życia

Każdy, albo prawie każdy, kto spotkał się z numerologią , z pewnością wie, o czym mówię. Jak działa kryształ życia? Kryształ życia odpowiada nam na przykład na pytanie, dlaczego miałem trudne dzieciństwo, bo widać z niego, jaki był zapis energetyczny. Odpowiada też na to, co się wydarza teraz, analogicznie do tego co mówi astrologia. Astrolodzy mówią, jaka planeta i kiedy się nami opiekuje. Numerolodzy natomiast mówią, kiedy jaka cyfra się tobą opiekuje. Widać to w krysztale i omawia się to podczas portretu numerologicznego. Widać, co można zrobić, by nasza przyszłość była tą wymarzoną, bo za pomocą kryształu można zobaczyć, co może się wydarzyć. Zatem klient dostaje wskazówki, co może przepracować u siebie, żeby jego przyszłość była właśnie tą wymarzoną. 

Obciążenia karmiczne

Według wskazań Emmy Lang, robimy wyliczenia numerologii karmicznej, co, nie ukrywam, jest jednym z najciekawszych miejsc portretu numerologicznego. Dzięki temu, wchodzimy w sferę poprzednich wcieleń. Lecz nie tylko, bo według tych algorytmów jesteśmy w stanie wyliczyć również, jaki jest nasz właściwy kierunek, na przykład zawodowy, osoby urodzonej w określonym dniu.  

Korzystam ze szkoły Nataszy Czerwińskiej i Gladys Lobos. Te szkoły wzajemnie się uzupełniają, kiedy mówimy o latach osobistych i latach numerologicznych. W okolicach września zmienia nam się zawsze rok numerologiczny. Więc na przykład, teraz mamy rok 2021 i każda 9 numerologiczna jest teraz w piątym roku numerologicznym. 

Nagrałam o tym filmik dotyczący właśnie tego, w jakim roku numerologicznym jesteś.

Kolejna rzecz, którą wyliczamy w portrecie numerologicznym jest rok osobisty i również nagrałam o tym filmik.

Dzięki tym aspektom dowiesz się, jak rozplanować swoją przyszłość, aby była jak najbardziej owocna. Z wiedzą, w którym roku dla której cyfry jest aktualnie najbardziej sprzyjająca energia i wszystko układa się naprawdę gładko. Prowadziłam wakacyjne warsztaty z numerologii i tam uczyliśmy się, jak robić uproszczone horoskopy. Jeśliby kogoś zainteresowała ta tematyka, tutaj podaję link do skryptu, który ułożyłam właśnie dla uczestników tych warsztatów.

Zalety

Dzięki zrobieniu portretu numerologicznego wiesz, jak wszechświat zapisał Cię w liczbach oraz wiesz, co masz do przepracowania. Jak wyjdzie ci na przykład karma 13, to możesz się dowiedzieć, dlaczego całe życie borykasz się z problemem finansowym. Bardzo ciekawie jest, kiedy wychodzi komuś liczba 27. Jest to liczba, którą bardzo dokładnie badam. Zainspirowałam się tym, bo przychodzi do mnie bardzo dużo osób właśnie z tą liczbą w imionach albo w pod wibracjach. Liczba 27 to jest dar i przekleństwo. Napisałam o tym na blogu oraz nagrałam również o tym medytacje, czyli jak uwolnić się od tej liczby i obowiązków, które nakłada na nas liczba 27.

Wibracja podpisu

W trakcie portretu numerologicznego badam również wibracje podpisu. Informuję klienta, czy podpis należy skorygować czy nie. Chodzi o to, że jeżeli robimy gdziekolwiek podpis, to zawsze bierzemy na siebie jakieś obowiązki albo do czegoś się zobowiązujemy. W momencie wykonywania samego podpisu wytrąca się energia, jakbyście coś tworzyli.

 Ponieważ używacie do tego liter, a każda litera odpowiada określonej wibracji, to powstaje tak zwana suma wibracji całego podpisu. To, co nam wyjdzie sprawdzamy z wibracją główną i wiemy już, czy dany podpis nas wspiera czy osłabia.

Ja na przykład mam podpis Olga Stępińska, taki jest mój czytelny podpis. Lecz podpis Olga Stępińska, niestety wibrował w piątce. Gdy dodałam wszystkie literki poprzez cyferki okazało się, że wibruje w piątce, a piątka nie jest dobrym podpisem dla nikogo. Jestem 9 numerologiczną więc moje podpisy powinny wibrować w jedynce, dwójce albo w trójce. Jak zauważyliście, mam w podpisie dodaną literkę ,,n’’ nie dlatego, że mam na drugie imię Natalia , bo nie mam drugiego imienia, lecz po to, żeby skorygować mój podpis pod sprzyjającą wibrację.

Dużo moich znajomych z Facebook’a było u mnie na portrecie numerologicznym. Niektórzy z nich mieli wskazówkę, żeby zmienić podpis więc jak sobie wejdziecie w moich znajomych, to na pewno wam się rzuci w oczy, że ludzie to zmieniają. Podobnie podchodzimy do parafki. Sprawdzamy, jak ona wibruje i ewentualnie ją korygujemy poprzez dodanie małego znaczka.

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

17 komentarzy

 1. Witam
  Chciałabym poznać koszt portretu numerologicznego
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, szczegóły wysyłam na e-maila.

 2. Nie mogę się doczekać. Dziękuję

  Odpowiedz
  • Cieszę się, że z nami jesteś 🙂

 3. Bardzo proszę o informację dotyczącą kosztu portretu numerologicznego i terminu jego wykonania. Serdecznie pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Pani Aniu, odpowiedź wysłałam na Pani e-mail. Uściski, Monika

 4. Proszę o info koszt portretu numerologicznego.

  Odpowiedz
  • Pani Małgosiu, pięknie dziękuję za zapytanie, szczegóły wysłałam e-mailem

  • Proszę o koszt portretu numerologicznego, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  • Pani Asiu, informacje wysyłam e-mailem

 5. Proszę o portret numerologiczny 🙂 Czy jest możliwość indywidualnej nauki , warsztatów dot.portretu ? Pozdrawiam Agnieszka 🙂

  Odpowiedz
  • Dzień dobry Pani Agnieszko. Wysłałam do Pani prywatną wiadomość.

 6. Dzień dobry, pytanie jak u poprzedniczki, jaki jest pełny koszt horoskopu? Chciałabym też zamówić książki, mieszkam w Danii, czy jest mozliwe zamówienie ich w postaci elektronicznej?

  Odpowiedz
  • Proszę podanie kosztu portretu numerologicznego.

  • Pięknie dziękuje za komentarz, informacje wraz z ceną wysłałam e-mailem. Pięknego dnia.

 7. Dzień dobry.Jaka jest cena zrobienia takiego portretu numerologicznego?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry, na e-maila wysłałam Ci szczegółowe informacje.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Numerologiczna 9.

Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję - uczą ludzi miłości - do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?...