Medytacja

Poprawia kontakt z samym sobą i ze swoimi myślami. Daje nam dostęp do tego co kryje nasza podświadomość.

Daje nam możliwość zaprogramowania się na realizowanie celów i marzeń. Pozwala uwolnić się od blokad i przeszkadzających emocji. Medytacja pomaga nam się rozwijać w bezpieczny i harmonijny sposób. W pracy numeroterapeuty stanowi istotne narzędzie do pracy z klientami – pomaga nam znaleźć źródła blokad, otwiera na zmiany i wspiera kolejne etapy terapii numerologicznej.

Można sięgnąć po medytacje prowadzone przez doświadczonych specjalistów zawsze wtedy, gdy ma się ochotę na ćwiczenie umysłu i oczywiście chce się osiągnąć cel. Może nim być na przykład opanowanie, klarowność myśli, poprawa metabolizmu czy sytuacji finansowej. Zgłębianie siebie jest bowiem najlepszą techniką, która może prowadzić do osiągania stanu świadomości odmiennego od tego, który towarzyszy na co dzień. Różnorodne prowadzone medytacje to spodów na poznanie siebie oraz wyczucie wzorców czy bodźców, które skłaniają do konkretnych działań czy reakcji na różnego rodzaju życiowe sytuacje.

Przeglądaj wszystkie destępne Medytacje prowadzone

Odkryj świat MEDYTACJI

Co to jest medytacja

Medytacja prowadzona mp3 to narzędzie, które jest dostępne w każdym momencie, więc można po nie sięgać tak często, jak jest potrzeba. A ta bywa po prostu zmienna i czasem wymaga innego wsparcia. Nagrania to praktyczny sposób na to, by się uspokoić, pozbyć się uprzedzeń, spojrzeć na trudności z innej perspektywy.

To ważny trening umysłu. Na starcie doskonała będzie medytacja dla początkujących. Wprowadzi w sposób pracy nad umysłem i ciałem oraz pozwoli unikać rozproszenia czy też pomoże odciąć się od świata zewnętrznego.

Wybierz medytacje dla siebie

Medytacje

Ukierunkowane medytacje to wyjątkowe wsparcie w codziennych zadaniach. W ten sposób można poradzić sobie z przeszłością oraz odnaleźć harmonię z ciałem i umysłem. W zależności od potrzeb można więc wybrać odpowiednie nagranie i oddać się wartościowym treściom, które pozwalają zmienić życie, dojść do jego sedna. Dla wielu osób takie treningi są doskonałą motywacją do tego, by poszerzać świadomość i dojść do tego, co w życiu jest naprawdę ważne. Pozytywne programy pozwalają zrozumieć to, co się afirmuje. Tym samym mogą być sposobem na przetrwanie najtrudniejszych chwil w życiu, a także metodą pracy, która będzie wzmacniać, poprawi pieniądze, ulepszy przemianę materii czy też zapewni tak ważny spokój. Dostępne medytacje, jakie oferujemy na szkolanumerologii.pl, można więc dopasować do swoich potrzeb, a w każdym wariancie otrzymuje się nagranie idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań. Te słowa, muzyka, autorefleksja mogą być zaproszeniem do tego, by całkowicie przewartościować swoje miejsce w świecie. Zobacz, jakie propozycje mamy dla Ciebie.

Czy medytacja jest niebezpieczna?

Medytacja prowadzona przez specjalistę jest najlepszą opcją dla każdego niezależnie od jego wieku, poglądów, tego, jaką religię wyznaje oraz jaki jest jego stan zdrowia. Oczywiście dostępne są różne warianty, po które można sięgać, gdy ma się potrzebę wyciszenia czy też dbania o finanse lub kondycję. Współczesnym ludziom przydaje się szczególnie medytacja na stres. Szybkie tempo życia oraz pojawiające się wyzwania sprawiają, że ciężko jest poradzić sobie z zadaniami, a to nasuwa na stan zdrowia. W tym wypadku medytacja na uspokojenie jest sposobem na to, by umysł na nowo staje się czysty oraz skupiony na sobie. A to najlepszy sposób na to, by przestać się koncentrować się na świecie zewnętrznym ani na wydarzeniach. W zamian za to medytacja krok po kroku będzie redukować stres, obniżać lęk czy też minimalizować objawy depresji i dolegliwości bólowe. Tym samym poprawia się samopoczucie i koncentracja oraz można kształtować w sposób bezpieczny i naturalny samodyscyplinę. Warto jednak pamiętać, że sama technika nie ma na celu dotarcie do konkretnego celu lecz do pewnego stanu i dlatego to swoisty trening w doświadczaniu. Dostępna medytacja po polsku to szereg różnych propozycji, które można uzależniać od konkretnych potrzeb, a im bardziej będziemy potrafili panować nad umysłem, tym lepsze efekty będziemy osiągać.

Medytacja - jak zacząć?

Dla wielu osób doskonałą opcją staje się medytacja na sen. Wspomaga regenerację i uczy wyciszenia, a tym samym sprawia, że odpoczynek jest efektywny. Trening uczy obserwacji myśli i odczuć bez ich oceny. Ona jest bowiem zbędna i utrudnia zrozumienie. Na co dzień doskonała jest medytacja wdzięczności. Uczy relacji ze światem i z innymi oraz prowadzi do zrozumienia prawdziwej natury. A w niej powinny królować spokój, błogość i szczęście. Medytacja na dobry dzień wymaga więc tego, by odciąć się od gonitwy myśli, fantazji czy halucynacji, by docierać do sedna umysłu i posiąść umiejętności pracy nad nim.

Jak oczyścić umysł - medytacja

Zastanawiać się można, w czym pomaga medytacja i każdy, kto sięgnął po różnorodne techniki zauważa, że ćwiczenia przekładają się na zdecydowanie lepszą jakość życia. I dlatego są dostępne odmiennie praktyki, a tym samym można je dopasować do stylu życia i preferencji. Dla jednych istotna będzie medytacja na bogactwo, która pozwoli odkryć drogi do dobrobytu. To wyjątkowa lekcja zarządzania finansami oraz próba pozbycia się lęku o zasobność portfela, a tym samym móc odważniej podejmować decyzje.

Najlepsze medytacje prowadzone

Medytacja na pozytywne myślenie będzie koncentrować uwagę na myśli, emocje i doznania, więc będzie pozwalać na spojrzenie na siebie z innej perspektywy. A to pozwala budować miłość do siebie. Tak też działa medytacja poczucie własnej wartości i staje się wstępem do zrozumienia świata oraz własnego w nim miejsca. Każdy może więc dostosować opcje do swoich potrzeb. Niektórym osobom przydatna będzie medytacja uzdrawiająca, inni sięgną po program oczyszczający karmę, a jeszcze inni będą mieli ochotę oczyścić organizm. To świetny punkt wyjścia do pracy nad sobą. Oczywiście treningi nie są receptą na całe zło i nie rozwiążą problemów, ale mogą być wstępem do tego, by zacząć dbać o siebie. Im bardziej będzie to rutynowe, tym z zasady będzie łatwiej pokonywać trudności, radzić sobie z rutyną oraz mieć dla siebie uważność i szacunek. I dlatego właśnie zawsze warto tematykę medytacji oraz samą technikę dopasować do siebie i konkretnych potrzeb. Podstawą jest bycie w bezruchu, kultywowanie spokoju, który zaczyna się w ciele. To wstęp do tego, by zgłębiać tajniki istoty powoli, bez pośpiechu z dużym zrozumieniem. Należy skupić się na celu, uczyć się cierpliwości i dochodzić do siebie. Dla jednych głęboka medytacja stanie się wyzwaniem, do którego będą dochodzić przez dłuższy czas, ale wartą tą drogą iść. Zobacz, która metoda będzie najlepsza dla Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuły i filmy o medytacji

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania, które cię frapują, odwiedź wyjątkowy blog o numerologii. To miejsce, w którym wyjaśniamy, jak osiągnąć sukces, poradzić sobie z problemami, czy tłumaczymy tajniki różnych technik ezoteryki.

Bądź na bieżąco

Dołącz do Numerolettera i bądź na bieżąco z artykułami, filmami i wydarzeniami w Szkole Numerologii!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mejli od Olgi Stępińskiej. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.