Kursy i warsztaty numerologiczne
online

Szkoła Numerologii - II edycja rusza w październiku!

Kursy numerologiczne, które dotychczas prowadziłam, pokazały mi, że tak obszernego tematu nie da się Wam przekazać w weekend lub kilka weekendów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno swoim, jak i moich kursantów postanowiłam więc pójść krok dalej.

I Ciebie zachęcam do zrobienia kolejnego kroku również ze mną.

Szkoła Numerologii to coś innego niż Kurs Numerologiczny czy Warsztaty Numerologiczne.

Szkoła Numerologii ma Cię w pełni przygotować do pracy jako NUMEROLOG.

 

Szkoła Numerologii - od podstaw do profesjonalizmu

Sprzedaż otwarta do:   15.09.2022

Start szkoły:   październik 2022

Dla wielu osób, które chcą poznać mechanizmy działające światem, kurs numerologii staje się idealną okazją. To również krok do tego, by się w tej dziedzinie specjalizować i nie tylko szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również prowadzić innych. Dlatego właśnie coraz więcej ludzi z dogłębnej analizy na przykład daty urodzenia czerpie wiedzę o teraźniejszości i przyszłości, a w dalszych krokach chce także pomagać innym w dotarciu do pełni.

Zapisz się na kurs numerologii!

Sama numerologia to jedna z nauk, która inspiruje do logicznego i bardzo praktycznego rozwiązywania problemów. Można z niej korzystać samodzielnie, ale jest także wsparciem dla bliskich, znajomych, a czasem też dla klientów. Jeśli chcesz się zająć tą nauką zawodowo, to profesjonalny kurs numerologii według metody Gladys Lobos jest dla Ciebie najlepszą opcją. W jego efekcie nie tylko otrzymasz certyfikat, ale również nabędziesz wiedzę i umiejętności, które są niemożliwie do zdobycia w ciągu kilku czy kilkunastu godzin szkolenia. Poza tym warsztaty numerologii są prowadzone zdalnie, więc możesz uczyć się w domu, kiedy chcesz i jak chcesz. Znajdziesz również odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Z czasem także dla Ciebie liczby nie będą mieć tajemnic i docenisz to, jak wiele ta wiedza może w życiu zmienić.

Najlepsze warsztaty numerologii

Numerologia pozwala poznać kosmiczny ład oraz to, w jaki sposób wpływa on na człowieka. Przede wszystkim bada liczby i litery, a tym samym jest drogą do tego, by zrozumieć siebie. Profesjonalny kurs numerologii staje się więc bazą do tego, by samodzielnie pracować z liczbami, które w życiu się pojawiają. Ta wiedza jest też inwestycją w przyszłość, ponieważ nie tylko oceniamy, co już miało na nas wpływ, ale wybierając nazwę firmy, imiona dzieci, decydując się na współpracę z konkretnymi ludźmi, czy wyznaczając datę ślubu, tworzymy przyszłość. Korzystamy z bogactwa niezwykłej energii, która sprawia, że życie staje się prostsze i bardziej przewidywalne. Na co dzień, w relacjach, w prowadzonym biznesie ta pewność jest niezwykle istotna. Poza tym liczby to także ogromny potencjał energetyczny. Na tej wibracji można zbudować swój sukces, szczęście, spełnienie. Ta wiedza to wsparcie w każdej sytuacji.

Dla kogo jest kurs numerologii?

Kurs numerologii pozwoli ci poznać mocne słabe strony człowieka. Będzie wskazówką do odkrycia dróg karmicznych, co przekłada się na interpretację różnego rodzaju trudności w życiu prywatnym i zawodowym. Podstawowe dane to Liczba Przeznaczenia – czyli data urodzenia. W zestawieniu z innymi elementami pozwala stworzyć program życiowy, wizję przyszłości. Kurs numerologii krok po kroku prowadzi do zrozumienia tego, co nas otacza, a w dalszej kolejności do prowadzenia innych. W praktyce bowiem często okazuje się, że blokuje nas szereg czynników, które możemy w prosty sposób zmienić, by osiągnąć spełnienie duszy, sukces finansowy, dobry związek. Różnego rodzaju narzędzia będą więc dawać coraz większą wiedzę o człowieku – jego charakterze, zdolnościach czy też potencjale. To nie tylko pewnego rodzaju portret osobowości, ale również baza, na której można budować swoją przyszłość.

Warsztaty numerologii – poznaj techniki pracy!

Na kurs numerologii często zapisują się osoby, które już poznały idee wpływy liczb na nasze życie. To także opcja dla tych wszystkich, którzy dopiero chcą zagłębić się w temat i szukają najlepszych nauczycieli, sprawdzonej wiedzy oraz metod, które sprawiają, że interpretacja danych stanie się prostsza i bardziej wiarygodna. To także brama do tego, by samą dziedziną zająć się zawodowo, jeśli czujesz, że masz predyspozycje, a Twoje wibracje życiowe pchają Cię w tym kierunku. Warsztaty numerologii to odkrywanie wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć, spraw, na których się trzeba skupić, a także potencjału, który warto wykorzystać, by żyć pełnią życia. I to właśnie szukanie własnej ścieżki jest najlepszym kierunkiem zmian. Liczby są drogowskazami, a nasz los jest właśnie w nich zobrazowany. Odkrywanie tej wiedzy daje możliwość interpretacji istotnych wydarzeń w życiu, a także pozwala mieć wpływ na przyszłość. Numerologia staje się doskonałym narzędziem do tego, by samodzielnie kreować swoje doświadczenia. Im lepiej poznamy sztukę liczenia, im większą wiedzę z zakresu wiedzy numerologicznej mieć będziemy, tym wnikliwiej będziemy musieli analizować to, co wokół nas się dzieje. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na szereg nurtujących pytań zarówno dotyczących siebie, pracy, innych, a to pozwala działać i myśleć zdecydowanie bardziej świadomie. Kurs poprowadzi Cię nie tylko po tajnikach numerologicznej wiedzy, ale także po sprawach, które codziennie Cię dotykają i dotyczą. W komfortowych warunkach będziesz mógł/mogła uczyć się o sobie, o świecie, o innych. Być może Twoim powołaniem jest prowadzenie ludzi do zrozumienia ich losu, a tym samym odkrywania, że mogą mieć na wszystko wpływ. A może warsztaty będą narzędziem tylko dla Ciebie, które pomoże lepiej żyć i podejmować odpowiednie decyzje. Choć mogą być one niełatwe i niezrozumiałe dla innych, to sama świadomość, że stoi za nimi wyjątkowa energia, doda Ci pewności siebie. Zapisz się na kurs i sprawdź, jak moc numerologii będzie wpływać na Twoje życie.