Kursy i warsztaty numerologiczne
online

Szkoła Numerologii - I edycja rusza w październiku!

Kursy numerologiczne, które dotychczas prowadziłam, pokazały mi, że tak obszernego tematu nie da się Wam przekazać w weekend lub kilka weekendów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom zarówno swoim, jak i moich kursantów postanowiłam więc pójść krok dalej.

I Ciebie zachęcam do zrobienia kolejnego kroku również ze mną.

Szkoła Numerologii to coś innego niż Kurs Numerologiczny czy Warsztaty Numerologiczne.

Szkoła Numerologii ma Cię w pełni przygotować do pracy jako NUMEROLOG.

 

Szkoła Numerologii - od podstaw do profesjonalizmu

Sprzedaż otwarta do:   15.09.2021

Start szkoły:   październik 2021

Dla wielu osób, które chcą poznać mechanizmy działające światem, kurs numerologii staje się idealną ku temu okazją. To również krok do tego, by się w tej dziedzinie specjalizować i nie tylko szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również prowadzić innych. Dlatego właśnie coraz więcej ludzi z dogłębnej analizy na przykład daty urodzenia czerpie wiedzę o teraźniejszości i przyszłości, a w dalszych krokach chce także pomagać innym w dotarciu do pełni.

Zapisz się na kurs numerologii, który da Ci więcej niż inne kursy

Sama numerologia to jedna z nauk, która inspiruje do logicznego i bardzo praktycznego rozwiązywania problemów. Można z niej korzystać samodzielnie, ale jest także wsparciem dla bliskich, znajomych, a czasem też dla klientów. Jeśli chcesz się zająć tą nauką zawodowo, to profesjonalny kurs numerologii według metody Gladys Lobos jest dla Ciebie najlepszą opcją. Szkoła Numerologii to coś więcej niż zwykły kurs. To 6 miesięczne warsztaty, które w pełni przygotują Cię do pracy jako numerolog. W efekcie nie tylko otrzymasz certyfikat, ale również nabędziesz wiedzę i umiejętności, które są niemożliwie do zdobycia w ciągu kilku czy kilkunastu godzin szkolenia. Poszczególne warsztaty z zakresu numerologii w ramach programu Szkoły Numerologii są prowadzone zdalnie, więc możesz uczyć się w domu, kiedy chcesz i jak chcesz. Znajdziesz również odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Z czasem także dla Ciebie liczby nie będą mieć tajemnic i docenisz to, jak wiele ta wiedza może w życiu zmienić.

Najlepsze warsztaty numerologii w Szkole Numerologii

Numerologia pozwala poznać kosmiczny ład oraz to, w jaki sposób wpływa on na człowieka. Przede wszystkim bada liczby i litery, a tym samym jest drogą do tego, by zrozumieć siebie. Profesjonalny kurs numerologii staje się więc bazą do tego, by samodzielnie pracować z liczbami, które w życiu się pojawiają. Ta wiedza jest też inwestycją w przyszłość, ponieważ nie tylko oceniamy, co już miało na nas wpływ, ale wybierając nazwę firmy, imiona dzieci, decydując się na współpracę z konkretnymi ludźmi, czy wyznaczając datę ślubu, tworzymy przyszłość. Korzystamy z bogactwa niezwykłej energii, która sprawia, że życie staje się prostsze i bardziej przewidywalne. Na co dzień, w relacjach, w prowadzonym biznesie ta pewność jest niezwykle istotna. Poza tym liczby to także ogromny potencjał energetyczny. Na odpowiedniej wibracji można zbudować swój sukces, szczęście, spełnienie. Ta wiedza to wsparcie w każdej sytuacji.

Dla kogo jest Szkoła Numerologii?

Nasz wyjątkowy kurs numerologii pozwoli ci poznać mocne słabe strony człowieka. Będzie wskazówką do odkrycia dróg karmicznych, co przekłada się na interpretację różnego rodzaju trudności w życiu prywatnym i zawodowym. Podstawowe dane to Liczba Przeznaczenia – czyli data urodzenia. W zestawieniu z innymi elementami pozwala stworzyć program życiowy, wizję przyszłości. Sześciomiesięczny kurs numerologii krok po kroku prowadzi Cię do zrozumienia tego, co nas otacza, a w dalszej kolejności do prowadzenia innych. W praktyce bowiem często okazuje się, że blokuje nas szereg czynników, które możemy w prosty sposób zmienić, by osiągnąć spełnienie duszy, sukces finansowy, dobry związek. Różnego rodzaju narzędzia będą więc dawać coraz większą wiedzę o człowieku – jego charakterze, zdolnościach czy też potencjale. To nie tylko pewnego rodzaju portret osobowości, ale również baza, na której można budować swoją przyszłość.

Warsztaty numerologii, które dadzą Ci więcej – poznaj techniki pracy!

Na kursy numerologii często zapisują się osoby, które już poznały idee wpływu liczb na nasze życie. To także opcja dla tych wszystkich, którzy dopiero chcą zagłębić się w temat i szukają najlepszych nauczycieli, sprawdzonej wiedzy oraz metod, które sprawiają, że interpretacja danych stanie się prostsza i bardziej wiarygodna. Szkoła Numerologii to brama do tego, by samą dziedziną zająć się również zawodowo. Jeśli czujesz, że masz predyspozycje, a Twoje wibracje życiowe pchają Cię w tym kierunku – zapisz się do Szkoły Numerologii.

Warsztaty numerologii to odkrywanie wyzwań, z którymi trzeba się zmierzyć, spraw, na których się trzeba skupić, a także potencjału, który warto wykorzystać, by żyć pełnią życia. I to właśnie szukanie własnej ścieżki jest najlepszym kierunkiem zmian. Liczby są drogowskazami, a nasz los jest właśnie w nich zobrazowany. Odkrywanie tej wiedzy daje możliwość interpretacji istotnych wydarzeń w życiu, a także pozwala mieć wpływ na przyszłość.

Numerologia staje się doskonałym narzędziem do tego, by samodzielnie kreować swoje doświadczenia. Im lepiej poznamy sztukę liczenia, im większą wiedzę z zakresu wiedzy numerologicznej mieć będziemy, tym wnikliwiej będziemy musieli analizować to, co wokół nas się dzieje. Dzięki temu można znaleźć odpowiedzi na szereg nurtujących pytań zarówno dotyczących siebie, pracy, innych, a to pozwala działać i myśleć zdecydowanie bardziej świadomie. Szkołą Numerologii to kurs, który poprowadzi Cię nie tylko po tajnikach numerologicznej wiedzy, ale także po sprawach, które codziennie Cię dotykają i dotyczą. W komfortowych warunkach będziesz mógł/mogła uczyć się o sobie, o świecie, o innych. Być może Twoim powołaniem jest prowadzenie ludzi do zrozumienia ich losu, a tym samym odkrywania, że mogą mieć na wszystko wpływ. A może poszczególne warsztaty z programu Szkoły będą narzędziem tylko dla Ciebie, które pomoże lepiej żyć i podejmować odpowiednie decyzje. Choć mogą być one niełatwe i niezrozumiałe dla innych, to sama świadomość, że stoi za nimi wyjątkowa energia, doda Ci pewności siebie. Zapisz się na 6-miesięczny kurs Szkoły Numerologii i sprawdź, jak moc numerologii będzie wpływać na Twoje życie.