Zapraszam do Kronik Akaszy

Krok po kroku:

Sprzedaż otwarta do : 27 maja.2023
lub do wyczerpania limitu miejsc.

Start kursu: 02 czerwca.2023

Dla wtajemniczonych:

Kroniki Akaszy dla zaawansowanych

Sprzedaż otwarta do : 10.05.2023
lub do wyczerpania limitu miejsc.

Max. ilość osób: 22

Kroniki Akaszy

W ciągu jednej sesji możesz dowiedzieć się o sobie więcej niż podczas kilkumiesięcznej terapii.

Pomogę Ci przejść przez wszystkie etapy nauki czytania Kronik Akaszy zarówno na własne potrzeby, jak i do pracy z klientami. Oferuję kursy oraz warsztaty dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Każdy może mieć dostęp do Kronik i zacząć rozwój świadomości. Wystarczy być otwartym i słuchać przestrzeni!

Czym są Kroniki Akaszy?

Pojęcie to odnosi się do każdej przestrzeni duchowej, jaka istnieje na świecie od zawsze. Można nazywać ją Księga Życia, jak wskazuje Biblia, Kosmiczny Umysł lub Uniwersalny Umysł. Można też nazwać je Okiem Boga i Słowem Bożym. Badania fizyków kwantowych dają nam pewność, że istnieje zbiorowy magazyn wiedzy zwany Wszechświatem, Przestrzenią czy Uniwersum. Akasza to energia, która służy do zapisywania informacji w Kronikach, tworząca Wszechświat, czyli czysta miłość. Uważa się, że Kroniki Akaszy istniały od początku kontinuum czasoprzestrzennego planety Ziemia.

Samo słowo „Akasza” pochodzi od dwóch starożytnych tybetańskich lub północnoindyjskich wyrazów. „Aka” oznacza przestrzeń, miejsce do przechowywania lub repozytorium. „Sa” oznacza niebo, ukryte lub sekretne. Akasza to po prostu sekretna przestrzeń – jest niczym DNA całego wszechświata, wraz z jego przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przestrzeń, która istniała od zawsze oraz na zawsze będzie istniała.

Co jest zapisane w Kronikach Akaszy?

Zapisy zawarte w Kronikach są źródłem informacji o nas samych tu i teraz, o naszych poprzednich wcieleniach, a także tym, co związane jest z naszą przyszłością. Znajdziemy w nich odpowiedzi na wszystkie pytania – nawet te najtrudniejsze czy najbardziej nurtujące. Działa to tak, jakby ktoś udostępnił nam indywidualną bazę Google, zawierającą odpowiedzi na absolutnie wszystkie pytania. Co najważniejsze, otrzymujemy tu jedynie wskazówki, a nie nakazy. Te instrukcje pomogą nam w rozwoju świadomości i wznoszeniu jej na wyższy poziom.

Kroniki Akaszy są najlepiej diagnozującym narzędziem, jakie znam i jakiego kiedykolwiek używałam. W wielu przypadkach już nawet podczas jednej sesji pozwalają dowiedzieć się o sobie więcej niż w ciągu kilkumiesięcznej terapii. Sprawdzą się u osób, które od dłuższego czasu nie są w stanie znaleźć odpowiedzi na pewne pytania dotyczące ich życia. Pomagają w momentach, kiedy żyjemy w zawieszeniu i nie jesteśmy w stanie ruszyć do przodu.

Dlaczego warto pracować z Kronikami Akaszy?

Zapisy w Kronikach zawierają każdą myśl, emocję i doświadczenie, jakie miały kiedykolwiek miejsce w czasoprzestrzeni. Związane są ze wszystkimi aspektami naszego życia – od zdrowia, przez miłość, relacje, pasje czy biznes – całą ścieżkę naszej duszy. Dzięki nim możemy poznać prawdę zarówno o naszej sytuacji, jak i możliwościach, jakie mogą być rozwinięte w przyszłości.

Jesteśmy w stanie pomóc sobie lub innym w odpowiedzi na pytania, takie jak, chociażby:

 • Jaki jest plan naszej Duszy?

 • Dlaczego mamy wrażenie, że stoimy w miejscu?

 • Dlaczego mamy pewne blokady (np. w relacjach czy finansowe)?

 • Co powinniśmy wiedzieć o zmianie partnera lub ścieżki zawodowej?

 • Co powinniśmy wiedzieć o naszych relacjach z bliskimi?

Kto może mieć dostęp do Kronik Akaszy?

Czy trzeba mieć specjalne predyspozycje, by nauczyć się czytać Kroniki Akaszy? Jakiś czas temu często zadawałam to pytanie moim Mistrzom. Zwykle odpowiedź była podobna: bądź otwarta i słuchaj przestrzeni. Kroniki Akaszy to fantastyczne miejsce pełne miłości. Miłości bezwarunkowej oraz wolnej od oceniania. Otwierają się wyłącznie wtedy, gdy skumulujemy odpowiednią ilość energii miłości, by to właśnie w jej polu mogło się wszystko wydarzać. Kiedy jesteśmy zamknięci lub próbujemy otworzyć je na siłę, niczego się nie dowiemy.

Kroniki Akaszy chronione są przez Duchowych Opiekunów zwanych Strażnikami. My możemy nauczyć się uzyskiwać dostęp do zapisów z Kronik. Do tego celu służą techniki poszerzające percepcję, takie jak medytacja, techniki oddechowe oraz święta modlitwa otwarcia. Jak z nich korzystać? Pokazuję to na moich kursach i warsztatach. Nauczę Cię otwierać Kroniki – zarówno własne, jak i innych osób, stając się Konsultantem Kronik Akaszy.

Naucz się pracy z Kronikami Akaszy!

Kroniki Akaszy to narzędzie dla wszystkich otwartych ludzi. Mogą to być osoby, które pracowały z energią bądź medytują i mają już pewne doświadczenie. Czasem zdarza się jednak, że niektórzy z natury są tak pięknie pootwierani, że po prostu wchodzą w Kroniki i rozpoczynają pracę z nimi. Niezależnie od tego, na którym etapie Ty aktualnie jesteś, pokażę Ci, jak krok po kroku uzyskać połączenia z Kronikami. Przećwiczysz ten proces z moim osobistym wsparciem.

Jeśli już masz doświadczenie w czytaniu kronik, nauczę Cię, jak przeprowadzić taką sesję innym osobom. Dowiesz się, jak:

 • sprawdzać istnienie połączeń energetycznych, które ich osłabiają.

 • odkrywać wzorce i blokady ludzkiej podświadomości (także te z poprzednich wcieleń),

 • szukać blokad po zakończeniu związków czy trudnych relacji,

 • sprawdzać stan energetyczny własnego ciała,

 • odnaleźć wzorce z ich poprzednich wcieleń,

 • sprawdzać, czy w czasoprzestrzeni zostały zapisane jakieś obietnice, które mają na nich istotny wpływ – często utrudniający życie.

Oferta

Doskonal się w Kronikach Akaszy

Regularnie organizujemy kursy i warsztaty na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zbliżających się wydarzeniach z zakresu Kronik Akaszy zostaw Swojego maila:
.

Blog

Wpisy i filmiki o Kronikach Akaszy