Jak numerologia może się przydać w biznesie?

.

Czy wiesz, że liczby mogą pomóc Ci w dobrym momencie i z dobrą nazwą wejść w biznes?

W końcu numerologia to liczby, a w biznesie też chodzi o liczby, prawda? Dlaczego więc osoby tzw. “twardo stąpające po ziemi” zwracają się do mnie na numerologiczne konsultacje biznesowe? Ja udzielam bardzo często analizy numerologicznej dla całych firm i po takiej konsultacji firma dostaje ode mnie kilkustronicową „instrukcję obsługi”.

W tym wpisie zastanowimy się jakie znaczenie mają liczby w biznesie, jakie znaczenie ma nazwa firmy i jak można sobie pomóc korzystając z numerologicznych obliczeń, by bzines prosperował lepiej.  

Nazwa firmy a znaczenie liczb

Weźmy sobie taki prosty przykład: ktoś się nie chce wysilać i nazywa się Anna Kowalska i tak sobie nazwie firmę: „ANNA KOWALSKA”. Nie będzie nas interesowała forma prawna spółki np. spółka zo.o. czy przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe (niezależnie czy ten skrót znajduje się na początku czy na końcu nazwy). Interesuje nas tylko część odpowiedzialna za nazwę firmy. Uczulam was na to, że zakładając jednoosobową działalność gospodarczą i robiąc wpis do CEIDG to automatycznie jest tam wpisane wasze imię i nazwisko, czyli firma powinna się nazywać przykładowo „KAJTEK” czy „CUDOWNE POMIDORKI”, ale jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza to będzie tam automatycznie imię i nazwisko właściciela i musicie to uwzględnić w nazwie. Wracając do naszego wątku – załóżmy, że mamy tę Annę Kowalską, która nie ma pomysłu na nazwę i firma będzie się nazywać „ANNA KOWALSKA” . Korzystając z alfabetu numerologicznego, o którym wspominałam też tutaj, wiemy już, że: A to jest jeden, N to pięć, N to pięć, A to jeden, K to dwa, O to jest sześć, W to jest pięć, kolejne A to jest jeden, L to jest trzy, S to jest jeden, K to jest dwa, A to jeden. Jak dodamy do siebie wszystkie te cyfry – to nam wyjdzie, że „ANNA KOWALSKA” wibruje w trzydzieści trzy. I nie bierzemy pod uwagę wzmocnień mistrzowskich (specjalnie wybrałam taki przykład, żeby zwrócić na to uwagę), tylko mówimy, że ta firma wibruje w szóstce.

Alfabet numerologiczny – System Pitagorejski
Alfabet numerologiczny – System Pitagorejski

Numerologia w biznesie – jaką nazwę firmy wybrać?

Co to oznacza? Każda liczba będzie wspierała inny rodzaj przedsięwzięcia. Ale tak naprawdę po co powinniśmy tą liczbę wskazać?

Jak tą liczbę wybrać? Tak powinniśmy postawić pytanie. Jak wybrać liczbę, która będzie wibracją nazwy twojej firmy? Innymi słowy: jak dobrać nazwę?

Nazwę dobieramy po to, aby ułatwiała przyciąganie twoich klientów. Jeżeli “Anna Kowalska” przy szóstce chciałaby otworzyć kwiaciarnię, bar gastronomiczny lub handlować AGD – super! Natomiast ta nazwa kompletnie nie sprzyja jeśli chcesz mieć firmę, która zajmuje się cateringiem, albo podróżami. Ta liczba nie wspiera rozwoju na inne produkty. Czasami jest tak, że zakładasz dzisiaj firmę i wydaje ci się, że świetnie robisz serwetki na szydełku i wibrujesz sobie tą nazwę pod klienta, żeby przyciągnąć klienta tą nazwą żeby kupował wyroby szydełkowe. Jednak po jakimś czasie stwierdzasz, że równie dobrze robisz horoskopy numerologiczne albo portrety numerologiczne, bo skończyłeś Szkołę Numerologii i zaczynasz sobie szukać klienta, który będzie na to reagował i to już będzie ZUPEŁNIE inna liczba.

Dla wszystkich tych osób, które chcą żeby ich firma się rozrastała i chcą przyciągać coraz to nowych klientów wibrujemy nazwę w jedynce. Dlatego jak ktoś mnie pyta jak mam zwibrować nawę firmy, ja odpowiadam w ciemno: zrób to w jedynce. Ponieważ wtedy nie zaszkodzisz sobie, jedynka pozwoli na rozruch i jak jeszcze nie masz wiedzy co i jak to zwibruj sobie nazwę firmy w jedynce. Jedynka na początek może być. 

Data założenia firmy – dlaczego jest tak ważna?

Drugie pytanie to: kiedy z firmą wejść na rynek? Jaka jest data założenia firmy? Dlaczego jest taka ważna?

To jest ten moment kiedy wchodzisz ze swoją energią do energii wszechświata, podłączasz się pod dobrobyt (czego ci życzę).

Można to sobie zwizualizować w taki sposób, że jesteś samochodzikiem i chcesz się włączyć do ruchu. Dobrze wyznaczona data firmy powie kiedy to zrobić. Kiedy wejść i podpiąć się pod energię dobrobytu. Do tego żeby wyznaczyć dobrą datę musimy znać twój rok osobisty, twój miesiąc osobisty i twój dzień osobisty.

Wszystkie informacje, jak to wyliczyć, znajdziesz w skrypcie “Jak tworzyć horoskop numerologiczny” lub na moim kanale na you tube. Tak wibrujemy datę żeby w dobrym momencie wejść w energię dobrobytu a później dobrostanu. Oczywiście jeżeli mamy wspólników to musimy znaleźć wspólną datę dla obojga albo jeśli jeden ze wspólników będzie dominujący to wibrujemy pod osobę, która będzie miała więcej do powiedzenia.

Droga życia a predyspozycje zawodowe

Nie sposób tu nie wspomnieć o czymś, co niektórzy nazywają drogą życia i predyspozycjami zawodowymi. Jak ktoś przychodzi na konsultację biznesową to zaczynam od ustalenia jaką jest drogą życia czyli jaką jest wibracją główną.

To jest bardzo ważne żeby wiedzieć, zwłaszcza jeśli mamy dwie-trzy osoby w firmie, która osoba jaki ma potencjał i jakie ma predyspozycje zawodowe. To wyliczamy analizując oczywiście datę urodzenia, wibrację główną, a tak naprawdę analizując cały portret numerologiczny osoby.

Kiedy warto rozpocząć nowe przedsięwzięcie?

Prawie zawsze. Ważne żeby nie robić tego w dziewiątkach, czyli jak mamy rok numerologiczny dziewięć lub jak mamy rok osobisty dziewięć, to warto się zastanowić. Jeśli na działalność trzeba wziąć kredyt to nie polecam robienia tego w roku numerologicznym albo osobistym cztery, bo czwórka nie sprzyja. Natomiast ważne jest żebyście zobaczyli jaką macie kombinację: jaki macie rok numerologiczny i rok osobisty. Czasami jest tyle energii w roku osobistym, że ona przepchnie rok numerologiczny. Nawet jeśli jesteście w numerologicznej dwójce, ona tak nie ziębi i nie parzy, natomiast jeśli macie osobistą ósemkę, to ona wzmocni.

Zachęcam do otwierania biznesów w ósemce. Jak już nie macie w roku numerologicznym ani w roku osobistym osiem to zróbcie to chociaż w miesiącu osobistym osiem. Najlepsza na datę rozpoczęcia działalności jest oczywiście data dnia, który będzie twoim pierwszym dniem osobistym, jak się nie da to wyznaczamy ósmy. Jeśli nie wiesz o czym mówię to zapraszam do moich filmów na youtubie lub do skryptu o horoskopach numerologicznych, który jest do kupienia na stronie. 

Znaczenie liczb w biznesie – przeznaczenie firmy według numerologii

Dobrze zwibrowana firma to 30% twojego sukcesu, ponieważ możemy sobie wyliczyć szczęście. Możemy sobie wyliczyć kiedy w dany obszar energetyczny wejdziemy. Możemy sobie wyliczyć, skoro podałam już taki przykład, kiedy i jakim samochodem, czyli jaka ma być nazwa firmy, włączyć się do ruchu tak żeby wraz z tą energią dobrobytu popłynąć. Życzę wam odwagi żebyście zakładali firmy, żeby wasze firmy dobrze prosperowały i żeby były dobrze zwibrowane i żeby dobrobyt i dobrostan mógł do was przyjść tak szybko jak to tylko możliwe. 

Czy numerologia pomoże nam odnieść sukces w biznesie?

Jeśli chcesz mieć firmę i robić to co ja, to zapraszam do szkoły numerologii, gdzie szkole numerologów, później szkole numeroterapeutów. Uczymy tam jak zakładać, kiedy zakładać firmę, dajemy bardzo dużo wiedzy nie tylko numerologicznej ale, przy zakładaniu firmy, też od strony marketingowej.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też