Reiki

Reiki to czysta energia miłości. Wprowadza do organizmu harmonię i spokój.

 Istnieją blokady, o których istnieniu nie mamy pojęcia. Reiki pozwala zlokalizować blokadę w czakrach i uzdrowić ją. Swobodny przepływ energii pozwala odzyskać równowagę i wzrost aktywności sfery naszego życia, za którą ta czakra odpowiada.

Reiki wspomaga naturalną harmonię organizmu. Jest doskonałym uzupełnieniem terapii farmakologicznej jak również psychoterapii i innych metod rozwoju osobistego. Ludzie często sięgają po zabiegi Reiki by się odprężyć. Jest to niewątpliwie jedna z najskuteczniejszych metod relaksacyjnych. Dużo łatwiej nam funkcjonować w życiu, kiedy ciało jest odprężone.

Na każdego zabieg Reiki działa inaczej. Każdy ma inną otwartość, inne doświadczenia i przede wszystkim inne potrzeby. Dlatego jest to sprawa bardzo indywidualna.

5 zasad Reiki

  • Chociaż dziś – nie martw się
  • Chociaż dziś – nie złość się
  • Czcij swoich nauczycieli, rodziców, ludzi starszych
  • Uczciwie zarabiaj na życie
  • Okazuj wdzięczność każdej istocie

 

5 zasad Reiki to sposób pracy z energią, która stale przepływa przez nasze ciało i umysł. Jeśli działa prawidłowo, bez przeszkód i blokad – jesteśmy zdrowi, nasze życie dobrze się układa, żyjemy w dostatku, tworzymy harmonijne relacje i związki.