Książka Prawda zaklęta w liczbach

Odkryj siebie i innych za pomocą numerologii

Chcesz wiedzieć, dlaczego pewne sytuacje wydarzają się w Twoim życiu? Odpowiedzi znajdziesz w liczbach…Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i pokieruj swoją dalszą wędrówkę dzięki analizie portretu numerologicznego, który sam przygotujesz. Odkryj tajemnicę swojego życia. Po przeczytaniu tej książki nic już nie będzie dla Ciebie takie samo…

Kup teraz

Jedyna taka książka

Ten podręcznik:

gwiazdka

Pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

gwiazdka

Pokieruje Twoją dalszą wędrówkę dzięki analizie portretu numerologicznego, który sam przygotujesz

gwiazdka

Wprowadzi Cię w świat liczb

gwiazdka

Pozwoli Ci zrozumieć swoje życie

KSIĄŻKA ORAZ EBOOK

Prawda zaklęta w liczbach

Ten podręcznik w prosty i interesujący sposób wprowadzi Cię w “magiczny świat numerologii” – pozwoli zrozumieć i pokaże, co kryją w sobie dane liczby oraz jak samodzielnie przygotować portret numerologiczny krok po kroku.

To książka o tym jacy są ludzie. – dzięki algorytmowi robienia portretów numerologicznych poznasz prawdę o sobie (wiele rzeczy cię z pewnością zaskoczy) oraz prawdę o innych – swoich bliskich, swoich klientach, ludziach z Twojego otoczenia.Do tej pory ta prawda była zarezerwowana dla nielicznych, teraz jest dostępna dla Ciebie na stronach tej książki.

Kup teraz

Dla kogo jest ta książka

Liczby towarzyszą nam od zawsze, pora poznać ich „ukrytą magię”. Ten podręcznik pomoże Ci poznać odpowiedź na najważniejsze pytania, podjąć właściwą decyzję, znaleźć partnera na szczęśliwe życie, satysfakcjonującą pracę, zweryfikować swój biznes i odnaleźć sens życia.

Dla osób chcących poznać samych siebie i odkryć energii, których kierują nimi w danym momencie.

Dla osób chcących poznać samych siebie i odkryć energii, których kierują nimi w danym momencie.

Dla osób chcących poznać samych siebie i odkryć energii, których kierują nimi w danym momencie.

Jako trener podświadomości pracuję codziennie z ludźmi i nie wyobrażam sobie pracy z nimi, nie posiadając wiedzy numerologicznej. Nawet, gdy ktoś zaczyna ze mną współpracę, to i tak sprawdzam go numerologicznie.Dzięki tej wiedzy ja oraz moi klienci wiemy jak działać.

Wszystko zaczyna się w grecji

Jeśli posiadasz wiedzę, to wiesz, jak żyć. Najgorsza w życiu jest niewiedza!

Bo już sam Pitagoras mówił, że wszystko jest liczbą. Pitagoras pokazał, jak magiczne są liczby oraz jak wiele dzięki nim można się dowiedzieć. Okazuje się, że wiedzę od greckiego filozofa można użyć nie tylko przy rozwiązywaniu zadań matematycznych, ale również z precyzją określić osobowość człowieka.

Może jeszcze nie wiesz jak bardzo pomocna może być numerologia w życiu. To jest dziedzina wybitnie praktyczna. Dzięki wiedzy o tym jak zapisałeś się we wszechświecie za pomocą liczb znajdziesz odpowiedzi na swoje ważne pytania. Dowiesz się, dlaczego nie możesz schudnąć, dlaczego partner cię zdrada, dlaczego wciąż martwisz się o pieniądze, dlaczego czujesz, że nie spełniasz się w życiu. Numerologia potrafi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Zastanawiasz się dlaczego...

…niektóre sytuacje cyklicznie powtarzają się w Twoim życiu i jak można sobie z nimi poradzić?

Kiedy zaczęłam się uczyć numerologii, odkryłam, że ja mam na sobie potrójną karmę ciała i wszystko stało się jasne już wiedziałam dlaczego nie mogę schudnąć i pracuję jak niewolnik.

Według numerologii mamy dziewięć kanałów numerologicznych i każdy jest odpowiedzialny za coś innego. Sprawdzamy je poprzez porównanie jednego do drugiego. Dzięki temu mogę komuś odpowiedzieć, dlaczego może mieć kłopot z zaufaniem własnej intuicji. Albo dlaczego mimo tego, że ciężko pracuje, wciąż nie stać go na własne mieszkanie.

Często nie możemy zobaczyć swojego potencjału, gdyż jest zablokowany przez energie osłabiające. Warto jest mieć świadomość tego co w nas jest.

Czego możesz się spodziewać?

Co znajdziesz w książce?

Portret numerologiczny to 17 punktów analizy osobowości człowieka. Z książki dowiesz się także:

Z książki dowiesz się jaką jesteś wibracją główną oraz z jakiej jesteś podwibracji i co ona oznacza.

expand_more

Większość osób raczej skupia się jedynie na wibracji głównej. Z mojego doświadczenia wynika, że podliczby są również bardzo istotne. Na przykład nie każda 9 ma to samo do przerobienia. Bo 9 możemy mieć z 18, 27, 36 albo z 45. Każda z tych podwibracji jest dodatkową wskazówką dla zainteresowanego.

Co mówi o Tobie Twój dzień urodzenia.

expand_more

Liczby dnia urodzenia dzielimy na parzyste – zamykające i na nieparzyste – otwierające.  Z książki dowiesz się co ma miejsce w Twoim przypadku i Twoich bliskich. Dzięki temu zaczniesz bardziej rozumieć siebie i otaczający Cię świat.

Dowiesz się jak wyliczać wibracje wszystkich swoich imion i nazwisk.

expand_more

Nie wiem, czy wiesz, ale w każdym imieniu, które nosisz, tym z chrztu, bierzmowania, a nawet w przezwisku, mogą być zapisane liczby karmiczne, takie jak: 13, 14, 16, 19, 26 albo liczby mistrzowskie: 11, 22, 33, 44. To samo dotyczy Twoich nazwisk. Czyli dokładnie dowiesz się czy w Twoim rodzie są jakieś trudności karmiczne, czy Twoje imię cię wspiera czy osłabia. Jeśli nawet okaże się, że któryś z członów Twojej nazwy jest trudny – dowiesz się co z nim zrobić.

Dowiesz się jak wyliczyć i interpretować kombinację.

expand_more

Dowiesz się jak wyliczyć i interpretować kombinację. Wynika ona z wibracji Twojej całej nazwy. Sprawdź  jakie cele życiowe realizujesz podświadomie oraz jakie robisz pierwsze wrażenie.

Jesteś gotowy na prawdę?

Chodź. Poprowadzę Cię w nieznany, ale prawdziwy dla Ciebie świat. Uważaj! Po przeczytaniu tej książki wszystko będzie już inne i Ty będziesz inny. Czy jesteś gotowy na prawdę?

BESTSELLER

Książka + E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

Książka

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka + E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

Książka

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Numerologia

Co daje mi numerologia

Cała ta wiedza, przede wszystkim bardzo pomaga mi w przeprowadzaniu terapii, a tobie z pewnością ułatwi zrozumienie innych.

 

Pisząc tę książkę dla Ciebie korzystałam z całej swojej wiedzy akademickiej o liczbach i talentu terapeutycznego. Szkoła numerologiczna Gladys Lobos, której używam do rozwiązywania tego typu problemów, podchodzi do tematu na zasadzie uświadomienia oraz akceptacji problemu. Zanim się więc obejrzymy, już otrzymujemy rozwiązanie.

 

Ten podręcznik numerologiczny pokaże Ci też Twój potencjał, czyli jak wibruje Twoje 9 kanałów numerologicznych.

Olga N Stępińska Kroniki Akaszy

o autorce

Olga N. Stępińska

Terapeutka duszy i nauczycielka. Numerologiczna 5 z dnia oraz 9 z całości. Wsparcie sił kosmosu pozwala jej być kreatywnym nauczycielem i dzielić się swoją energią i wiedzą z innymi.

Olga N Stępińska na przestrzeni kilkunastu lat pracy terapeutycznej pomogła tysiącom osób, korzystając ze swojej autorskiej metody pracy z umysłem i energią – numeroterapii. Jako założycielka Szkoły Numerologii pragnie dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi i za pośrednictwem swoich uczniów, absolwentów Szkoły Numerologii, pomagać jeszcze większej ilości osób.

Rozwiń aby dowiedzieć się więcej o autorce

Od 2018 roku dzieli się wiedzą o numerologii, Kronikach Akaszy, medytacji i Reiki, prowadząc inicjacje, kursy oraz szkolenia, podczas których uczy jak pracować z umysłem i duszą jednocześnie. W 2021 otworzyła Szkołę Numerologii, która jest pierwszą szkołą przygotowującą w pełni do pracy jako numerolog. Prowadzi również kanał na YouTube – Szkoła Numerologii, z którego każdy może czerpać wiedzę i dobrą energię.

Olga historię z numerologią rozpoczęła dość nietypowo. Jak sama mówi: „Chciałam mieć dobre auto, białe zęby, ważyć 52 kg i mieć na koncie sumę, która mnie będzie zadowalać. Chcąc do tego dojść, poznałam jednak metody, które miały spory wpływ na mój osobisty rozwój.”

Tak naprawdę Olga nigdy nie podejrzewała, że będzie numerologiem i terapeutą. Dążąc do spełnienia jej marzeń o doskonałej figurze i osiągnięcia sukcesów zawodowych przeszła zarówno przez depresję, załamanie nerwowe jak i musiała sprostać swoim osobistym traumom.

Zainspirowana początkowo filozofią buddyzmu, zaczęła zgłębiać swoją wiedzę na temat świadomości, podświadomości, prawa przyciągania, a ostatecznie także numerologii.

Pasja do liczb ukazywała się już wcześniej w życiu Olgi – nie bez powodu była nauczycielką matematyki. Sama Olga opisuje to w ten sposób: ”Liczby były dla mnie zawsze czymś konkretnym, czymś, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa, bo zawsze oceniałam wszystko zero – jedynkowo. Stąd właśnie moje studia matematyczne. Uwielbiam metody 0 -1. Coś jest albo tego nie ma, metoda działa albo nie działa, prawda? Przeczytałam wiele książek psychologicznych, ezoterycznych, ale zawsze coś prowadziło mnie do NUMEROLOGII.”

Po kilku takich “spotkaniach” z tematem numerologii, Olga zainteresowała się również Energią REIKI. Kiedy poznała Bogusię Andrzejewską, która zainicjowała ją w Reiki, Olga skorzystała także z jej warsztatów numerologii. Po jednym ze spotkań, nauczycielka Olgi stwierdziła, że Olga MA TALENT i że ona wcale NIE UCZY SIĘ numerologii, tylko ją sobie PRZYPOMINA…

Ta rozmowa była dla Olgi ogromnym bodźcem do tego, by zgłębić tajniki numerologii jeszcze bardziej, ale także, by poznać kolejne narzędzia pracy nad podświadomością i rozwojem osobistym.

Następnym krokiem była nauka czytania Kronik Akaszy. Włączając w swoje metody pracy zarówno numerologię, Reiki i odczyty z Kronik stworzyła unikalną dziedzinę, którą się posługuje – numeroterapię.

Jej metody nauczania oraz prowadzonych numeroterapii są unikalne właśnie ze względu na korzystanie ze zróżnicowanych narzędzi. Swoim doświadczeniem dzieli się w Szkole Numerologii, szkoląc kolejnych numerologów i numeroterapeutów.

Książka, którą trzymasz w rękach, okraszona jest ogromnym doświadczeniem i wiedzą nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną. Wprowadzi cię w świat liczb, pozwoli zrozumieć swoje życie i pokieruje twoją dalszą wędrówką dzięki analizie portretu numerologicznego, który sam przygotujesz. Ten podręcznik pomoże ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, dzięki „prawdzie zaklętej w liczbach”, którą odkryjesz.

opinie

Opinie czytelników

Olga to cudowna osoba o bardzo dużej wiedzy na temat podświadomości i rozwoju ❤️Z całego serca polecam Kurs Medytacji. Każdy z nas potrzebuje narzędzi, aby pracować nad swoimi emocjami, do zbudowania harmonii w sobie i właśnie ten kurs pozwala poznać takie tajniki- medytację, która jest idealna, aby uspokoić swoje myśli, emocje i nabrać energii do działania na co dzień ?

Monika

Przez całe swoje życie nie byłem tak świadomy swoich emocji jak podczas tego kursu medytacyjnego. Cudowne prowadzenie Olgi pozwoliło mi to wszystko lepiej zrozumieć, odpuścić to co już się dało i najważniejsze… Teraz sam mogę pracować nad tym i coraz lepiej poznawać siebie. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu!

Krzysiek

Najciekawsze ćwiczenia i medytacje jakie do tej pory robiłam . Spotkanie na poziomie dusz wywołuje tyle emocji a za razem bardzo głębokie oczyszczenie i uwolnienie a kolejne ćwiczenie pozwala inaczej spojrzeć na miłość . .. ostania medytacja jest chyba najpiękniejsza medytacja jaka robiłam do tej pory zaskakująca na początku i przepiękna w swojej prostocie . Daje nadzieję na dobre dostatnie życie . Polecam z całego serca.

Kasia

Dowiedz się więcej o sobie i innych

Dzięki zrobieniu portretu numerologicznego wiesz, jak wszechświat zapisał Cię w liczbach, jaki masz potencjał, do czego jesteś predysponowany oraz co masz do przepracowania. Od teraz wszystko może się zmienić!

BESTSELLER

Książka + E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

Książka

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka + E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

E-Book

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji na czytnik e-book (.pds, .epub, .mobi)

Książka

Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny

Książka “Prawda zaklęta w liczbach” w wersji drukowanej – 270 stron