Nasi Numerolodzy – konsultacje numerologiczne

Zachęcam Cię również do lektury mojej książki – “Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny”.

Szukasz profesjonalnego opisu numerologicznego? Skorzystaj z usług naszych wykwalifikowanych konsultantów numerologii!Tworzymy indywidualne portrety numerologiczne, które pomogą Ci zrozumieć siebie i swoje życie. Nasza analiza numerologiczna obejmuje Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia i inne potrzebne dane do stworzenia portretu numerologicznego, a także przełożenie cyfr na Twoje życie osobiste, zawodowe i emocjonalne.Poznaj swój potencjał, przeszkody i możliwości dzięki naszym specjalistom! Uzyskaj więcej informacji na naszej stronie i umów się na konsultację już dziś! Możesz od razu umówić się do nich na konsultację/szkolenie/inicjację, klikając przycisk obok danej osoby, a następnie wybierając ją z listy przy kalendarzu spotkań.

Olga Stępińska

O mnie: Z zamiłowania numerolog i numeroterapeutka. Przygodę z numerologią zaczęłam 4 lata temu. Prowadzę sesje numeroterapii, zajęcia z numerologii podczas kursów i szkoleń, w tym w Szkole Numerologii u Olgi N Stępińskiej. Od roku przygotowuję analizy i horoskopy w biznesie.

Jestem numerologiczną 5 z podwibracji 32, jestem zatem pełną energii, pozytywną i kreatywną osobą. 7 z dnia – mocno zainteresowana wiedzą tajemną, bardzo otwarta na duchowość oraz prace z wzorcami. Sama doświadczyłam różnych życiowych lekcji i na bazie wiedzy, ale i swoich doświadczeń lubię i chcę pomagać innym.

Numeroterapia poprzez analizę porteru numerologicznego wskazuje gdzie może być „sedno sprawy” i jest to idealna metoda pomagania innym.

Zobacz LIVE-VIDEO o numerologii ze mną.

Umów się na analizę numerologiczną

O mnie: Numeroterapeutka, Mistrzyni Reiki, absolwentka szkoły Numerologii. Z wykształcenia Pedagog.

Numerologia to dla mnie ogromna wiedza oparta na pasji, która nie gaśnie z upływającym czasem (pasjonuję się nią już ponad 10 lat!).

Numeroterapia to moja kolejna miłość, która w przepiękny sposób pomaga mi rozświetlać drogę zagubionym Duszom.

Praca z klientem sprawia mi ogromną radość, to moja miłość i pasja od wielu lat.

Zobacz live o Mistrzowskiej 33 ze mną.

Umów się na analizę numerologiczną

O mnie: Jestem certyfikowaną numeroterapeutką po Szkole Numerologii i Numeroterapii Olgi N. Stępińskiej.

Z radością dzielę się zdobytą wiedzą z zakresu numerologii pomagając innym zrozumieć ich drogę i powołanie.

Tworzę portrety numerologiczne, zajmuję się numerologią biznesową, pracuję z energią Reiki. Ukończyłam również kursy Theta Healing i czytania Kronik Akaszy.

Jako numerologiczna 1-ka cenie w życiu wolność i niezależność. Moją zawodową pasją jest rozwój organizacji oraz motywowanie innych do nieustannego samorozwoju i poszukiwania swojej drogi do szczęścia.

Zobacz live ze mną o Mistrzowskiej 44 w numerologii oraz analizę numerologiczną Elona Musk.

Umów się na analizę numerologiczną

O mnie:Certyfikowany Numerolog, Certyfikowana Numeroterapeutka. Numerologiczna 8, od której świat “wymaga najwięcej”.

Numerologia jest moją pasją, która pochłonęła moje zmysły i rozbudziła chęć zgłębiania tego, co jest naszym przeznaczeniem. Dzięki znajomosci numerologii moje życie stało się prostsze i bardziej przewidywalne.

Dzięki temu, że sama przeszłam w życiu różne trudne chwile, zrozumiałam, że to tak naprawdę krok na ścieżce rozwoju.

Teraz mogę pomagać innym, bo sama byłam ,,w tym miejscu” i znalazłam rozwiązanie. Pomoc innym to esencja mojego życia!

Umów się na analizę numerologiczną

O mnie: Certyfikowana numerolożka i numeroterapeuta.

Swoją przygodę z liczbami rozpoczęła, podobnie jak Olga, od studiowania matematyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Po studiach pracowała w banku, w szkole jako nauczyciel, a następnie w księgowości, gdzie przez cały czas pogłębiałamswój kontakt z liczbami a jednocześnie „uczyła się ludzi”.

Cały czas pracowała z liczbami, ale brakowało jej kontaktów z ludźmi. Te okoliczności spowodowały, że zaczęła się interesować rozwojem duchowym, psychologią a później również numerologią i podświadomością.

To wszystko doprowadziło ją do Olgi i zapisała się najpierw na kurs numerologii. Jednak wiedza zdobyta na kursie to był dopiero początek i z chęcią zapisała się do Szkoły Numerologii na pierwszą edycję. Kontynuowała naukę na drugim semestrze i ukończyła również numeroterapię.

To uzmysłowiło jej, że ta metoda pracy jest bardzo skuteczna, zgodna z jej powołaniem i właśnie tą metodą chce pracować z ludźmi.

Jestem konkretna i pragmatyczna, a jednocześnie bardzo wrażliwa i emocjonalna w środku. Potrafię słuchać, jestem empatyczna i bardzo lubię ludzi.

Umów się na analizę numerologiczną

O mnie: Z wykształcenia inżynier, który zamiast remontować domy pragnie „remontować” ludzkie dusze. Jestem certfikowanym Numerologiem i Numeroterapeutą, a także certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion® oraz Theta Healing i Liderem Światła.

Bardzo chętnie przybliżę każdemu świat liczb, które oddziałują na nasze życie oraz to jaki mają na nas wpływ.

Umów sie na analizę numerologiczną

DOŁĄCZ DO NICH

Zostań Numerologiem!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuły i filmy o numerologii

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania, które cię frapują, odwiedź wyjątkowy blog o numerologii. To miejsce, w którym wyjaśniamy, jak osiągnąć sukces, poradzić sobie z problemami, czy tłumaczymy tajniki różnych technik ezoteryki.

Bądź na bieżąco

Dołącz do Numerolettera i bądź na bieżąco z artykułami, filmami i wydarzeniami w Szkole Numerologii!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mejli od Olgi Stępińskiej. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

-