Słowa mocy - kurs tworzenia afirmacji i dekretów

Przygotowujemy nową wersję kursu, dlatego chwilowo nie prowadzimy zapisów na kolejną edycję.

Czy jest możliwe, aby zaprogramować swoją podświadomość? Jak wykorzystać prawo przyciągania w praktyce? Okazuje się, że ludzie popełniają ogromną ilość błędów formułując życzenia. Ten kurs ma poprowadzić Cię do realizacji swoich celów.

Afirmacje i dekrety… dadzą Ci moc

do wewnętrznej przemiany!

Kurs Afirmacji i Dekretów – Słowa Mocy

Tworzenie afirmacji i dekretów – kurs wewnętrznej przemiany i przyciągania tego, czego pragniesz

Czy wiesz, że Twoje słowa i przekonania mają moc sprawczą?

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek dlaczego pomimo starań coś nie idzie w tym kierunku, w którym zamierzałaś/eś?

Chcesz dowiedzieć się jakie błędy ludzie popełniają w afirmacjach?

Słyszałaś/eś, a może nawet korzystałeś z afirmacji, ale nie działa to na Ciebie?

Dlaczego afirmacje trzeba zmieniać minimum 1x w tygodniu? 

I dlaczego trzeba do nich podejść w sposób indywidualny?

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to doskonale trafiłaś/eś! Zapraszam serdecznie na kurs, który dosłownie ODMIENI TWOJE ŻYCIE! 

Podczas kursu afirmacji:

R

Poznasz podstawy – dowiesz się jakie są rodzaje afirmacji, szkoły i praktyki.

R

Pokażę Ci jak tworzyć afirmacje i dekrety, by osiągnąć zamierzony rezultat.

R

Nauczę Cię tworzenia ich dokładnie by były odpowiednie dla Ciebie na dany moment Twojego życia.

R

Uświadomię Ci jak ważna jest rola twojej podświadomości w przyciąganiu.

R

Powiemy sobie jakie są najczęstsze błędy w tworzeniu i praktyce afirmacji

R

Wspólnie zbudujemy cel Twojej praktyki.

R

Wytłumaczę Ci, czym są słowa mocy i dlaczego nie tylko “przyciągamy”, ale również “odpuszczamy” itd.

R

Będziemy szukać słów mocy indywidualnie dla Ciebie

R

Pokażę Ci jak odpuszczać Stare i robić miejsce na Nowe

R

Wytłumaczę dlaczego czasami pomimo powtarzanych afirmacji coś nie idzie po Twojej myśli.

R

Dowiesz się jak pracować ze swoją Podświadomością.

R

Wspólnie z energią grupy otworzymy dla Ciebie nowe możliwości Wszechświata.

R

Pokażę jak formułować życzenia do Wszechświata.

R

Spróbujemy zbadać w jakim stadium jest Twoja podświadomość, aby afirmacje odniosły dla Ciebie pożądany skutek

R

Wspólnie przeżyjemy wspaniałą przygodę i dostaniesz narzędzia, których będziesz mógł używać jeszcze długo po zakończeniu kursu.

Kim jestem?

Nazywam się Olga Stępińska, pomagam rozwiązywać problemy i kształtować przyszłość taką jakiej pragniemy. Od 20 lat zgłębiam metody Rozwoju Osobistego. Od 15 lat jestem nauczycielem.

Medytacje, Reiki, numerologia i Kroniki Akaszy to moje główne narzędzia pracy. To metody, które pozwoliły mi pokonać moje własne życiowe problemy i dojść do tego miejsca, gdzie jestem teraz – pracować tak, jak to sobie wymarzyłam, być otoczoną ludźmi, których kocham i którzy kochają mnie, żyć tak, jak tego JA chcę. Dają też piękne rezultaty moim podopiecznym, którzy przychodzą do mnie z rozmaitymi problemami. Wiem, że te metody po prostu działają i dlatego właśnie na nich się skupiam. Każdego dnia moi klienci dają mi na to kolejne dowody.

Podczas moich szkoleń uczę  jak pracować z umysłem i duszą jednocześnie. W 2021 otworzyłam Szkołę Numerologii, która jest pierwszą szkołą przygotowującą w pełni do pracy jako numerolog. Prowadzę również kanał na YouTube – Szkoła Numerologii, z którego każdy może czerpać wiedzę i dobrą energię.

Opinie

o moich programach online

kurs afirmacji opinie
Kurs afirmacji recenzja
kurs tworzenia afirmacji opinia

Dla kogo? 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

L

Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać.

L

Chcesz spróbować praktyki afirmacji, ale nie wiesz od czego zacząć.

L

Chcesz i jesteś gotowy na to, by zadbać lepiej o Siebie.

L

Czujesz, że słowa mają moc i chciałbyś to jeszcze lepiej odkryć.

L

Rozwijasz się i przyda Ci się dodatkowe wzmocnienie tego rozwoju.

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

K

Oczekujesz natychmiastowych rezulatów bez żadnego wysiłku.

K

Nie masz w Sobie gotowości do pracy nad swoimi problemami.

K

Nie masz w otwartości na wsparcie Wszechświata.

Dołącz do kursu

 • Spotykamy się online, w formie LIVE, tak żebym mogła od razu odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.
 • Kiedy? Widzimy się w piątek, …………….. i spędzamy ze sobą około 4h (z krótką przerwą w środku).
 • Dostęp do kursu otrzymujesz na 3 miesiące, więc możesz przerabiać ten materiał i wracać do niego po wskazówki w swoim tempie.

 

Przygotowujemy nową wersję kursu, dlatego chwilowo nie prowadzimy zapisów na kolejną edycję.

Masz moje wsparcie

Spotkania w kursie prowadzę na żywo – widzimy się i słyszymy wszyscy. Rozmawiamy i wspólnie przechodzimy przez kolejne tematy. Pogłębiając te, które Wy – uczestnicy potrzebujecie pogłębić.

N

Przeprowadzę Cię właściwą drogą

Staniesz się bardziej świadomy/a, poprowadzę Cię przez podróż w głąb siebie właściwą drogą, tak aby tworzenie indywidualnych afirmacji dla Ciebie n ie stanowiło już problemu. Żebyś wiedział gdzie tkwi problem i w czym afirmacje mają Ci pomóc.

w

Przystępnie

Na zajęciach będziemy mówić w prostym i zrozumiałym dla każdego języku, zwracając oczywiście uwagę na energię słów, które wypowiadamy 🙂

Opinie

uczestników o moim kursie medytacji

6 reviews for Kurs wewnętrznej przemiany przez Medytacje

 1. Monika

  Olga to cudowna osoba o bardzo dużej wiedzy na temat podświadomości i rozwoju ❤️
  Z całego serca polecam Kurs Medytacji. Każdy z nas potrzebuje narzędzi, aby pracować nad swoimi emocjami, do zbudowania harmonii w sobie i właśnie ten kurs pozwala poznać takie tajniki- medytację, która jest idealna, aby uspokoić swoje myśli, emocje i nabrać energii do działania na co dzień 😘

 2. Krzysiek

  Przez całe swoje życie nie byłem tak świadomy swoich emocji jak podczas tego kursu medytacyjnego. Cudowne prowadzenie Olgi pozwoliło mi to wszystko lepiej zrozumieć, odpuścić to co już się dało i najważniejsze… Teraz sam mogę pracować nad tym i coraz lepiej poznawać siebie. Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu!

 3. Kasia

  Najciekawsze ćwiczenia i medytacje jakie do tej pory robiłam . Spotkanie na poziomie dusz wywołuje tyle emocji a za razem bardzo głębokie oczyszczenie i uwolnienie a kolejne ćwiczenie pozwala inaczej spojrzeć na miłość . .. ostania medytacja jest chyba najpiękniejsza medytacja jaka robiłam do tej pory zaskakująca na początku i przepiękna w swojej prostocie . Daje nadzieję na dobre dostatnie życie . Polecam z całego serca.

 4. Bernadeta Ziemińska

  Jestem zachwycona kursem ……..poprowadzonym przez Olgę.
  W prosty i jasny sposób uczy jak wejść w stan medytacji i uwolnić się od poczucia winy, wybaczyć innym i sobie oraz wykreować nową, wymarzoną przyszłość.
  Jest to pierwszy kurs po którym mogę powiedzieć, że umiem wejść w stan medytacji i pracować nad poszczególnymi problemami i wyzwaniami.

 5. Magda

  Kurs medytacji z Olgą to niesamowita przygoda!!!Jestem wdzięczna,ze wszechświat rok temu postawił na mojej drodze tą cudowną osobę.Dzieki niej zaczęłam swoj rozwoj duchowy. Czekałam co tydzień na sesję z Olgą, bo wiem, ze jej ciepło i niesamowite serduszko doda mi skrzydeł. Tak samo czekałam na spotkanie z wyjatkowa grupa i cudowna atmosfera na kursie medytacji.Kochana dziękuję za ten piekny czas🥰 Polecam z całego serca!!!

 6. Haqpi Liluvia

  Kurs medytacji opracowany przez Olgę pomógł mi w komunikacji i pracy z moją podświadomością. Olga uczy jak wydobyć na powierzchnię to co nas powstrzymuje od bycia najlepszą wersją siebie i przeprogramować by żyć w dobrostanie i szczęściu. Olga jest nauczycielem z ogromną wiedzą, empatią i indywidualnym podejściem do człowieka. Polecam by zrobić pierwszy krok…

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Szkoła Numerologii   |  Polityka prywatności  |  Regulamin sklepu