Słowa mocy - kurs tworzenia afirmacji i dekretów

KURS ONLINE NA NASZEJ PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ – żebyś miał/a do niego dostęp kiedy tylko możesz!

Czy jest możliwe, aby zaprogramować swoją podświadomość? Jak wykorzystać prawo przyciągania w praktyce? Okazuje się, że ludzie popełniają ogromną ilość błędów formułując życzenia. Ten kurs ma poprowadzić Cię do realizacji swoich celów.

Afirmacje i dekrety… dadzą Ci moc

do wewnętrznej przemiany!

Kurs Afirmacji i Dekretów – Słowa Mocy

Tworzenie afirmacji i dekretów – kurs wewnętrznej przemiany i przyciągania tego, czego pragniesz (kurs online)

Czy wiesz, że Twoje słowa i przekonania mają moc sprawczą?

Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek dlaczego pomimo starań coś nie idzie w tym kierunku, w którym zamierzałaś/eś?

Chcesz dowiedzieć się jakie błędy ludzie popełniają w afirmacjach?

Słyszałaś/eś, a może nawet korzystałeś z afirmacji, ale nie działa to na Ciebie?

Dlaczego afirmacje trzeba zmieniać minimum 1x w tygodniu?

I dlaczego trzeba do nich podejść w sposób indywidualny?

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, to doskonale trafiłaś/eś!

Ten kurs, który dosłownie ODMIENI TWOJE ŻYCIE!

Robiąc kurs afirmacji (online):

• Poznasz podstawy – dowiesz się jakie są rodzaje afirmacji, szkoły i praktyki.
  • Pokażę Ci jak tworzyć afirmacje i dekrety, by osiągnąć zamierzony rezultat.
  • Nauczę Cię tworzenia ich dokładnie by były odpowiednie dla Ciebie na dany moment Twojego życia.
  • Uświadomię Ci jak ważna jest rola twojej podświadomości w przyciąganiu.
  • Powiemy sobie jakie są najczęstsze błędy w tworzeniu i praktyce afirmacji
  • Wspólnie zbudujemy cel Twojej praktyki.
  • Wytłumaczę Ci, czym są słowa mocy i dlaczego nie tylko “przyciągamy”, ale również “odpuszczamy” itd.
  • Znajdziesz słowa mocy indywidualnie dla Ciebie
  • Pokażę Ci jak odpuszczać Stare i robić miejsce na Nowe
  • Wytłumaczę dlaczego czasami pomimo powtarzanych afirmacji coś nie idzie po Twojej myśli.
  • Dowiesz się jak pracować ze swoją Podświadomością.
  • Otworzysz przed sobą nowe możliwości Wszechświata.
  • Pokażę jak formułować życzenia do Wszechświata.
  • Zbadasz w jakim stadium jest Twoja podświadomość, aby afirmacje odniosły dla Ciebie pożądany skutek
  • Wspólnie przeżyjemy wspaniałą przygodę i dostaniesz narzędzia, których będziesz mógł używać jeszcze długo po zakończeniu kursu.

Jak pracować z kursem afirmacji online?

Po wykupieniu kursu otrzymasz dostęp do mojej platformy szkoleniowej, na której znajduje się kurs.

Znajdują się tam materiały video, podzielone w odpowiednie moduły i lekcje oraz dodatkowe linki i pliki pdf z ćwiczeniami, tak, żeby ułatwić Ci samodzielną pracę z kursem. Pracuj w dowolnym dla siebie czasie i tak długo, jak dla Ciebie jest to optymalne!

Dzięki takiej formie kursu, pracujesz w swoim tempie, robisz przerwy wtedy, kiedy potrzebujesz, a jednocześnie możesz wracać do wybranych materiałów kiedy tylko tego potrzebujesz!

ZALETY

• odtwarzasz wszystko w swoim tempie
  • możesz zatrzymać, cofnąć, powtórzyć
  • oglądasz wtedy kiedy masz dogodny moment,
  • nie jesteś uzależniony/a od konkretnej daty i godziny,
  • kurs jest przygotowany bardzo dokładnie pod to, byś był/a w stanie pracować samodzielnie z materiałami.

Dla kogo?

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

gwiazdka

Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać.

gwiazdka

Chcesz spróbować praktyki afirmacji, ale nie wiesz od czego zaczą

gwiazdka

Chcesz i jesteś gotowy na to, by zadbać lepiej o Siebie.

gwiazdka

Czujesz, że słowa mają moc i chciałbyś to jeszcze lepiej odkryć.

gwiazdka

Rozwijasz się i przyda Ci się dodatkowe wzmocnienie tego rozwoju.

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

gwiazdka

Oczekujesz natychmiastowych rezulatów bez żadnego wysiłku.

gwiazdka

Nie masz w Sobie gotowości do pracy nad swoimi problemami.

gwiazdka

Nie masz w otwartości na wsparcie Wszechświata.

o moich programach online

Polecam gorąco. Super kurs !

Magdalena Wierzchowiecka

Świetny kurs Polecam

Kinga Bien

Świetny kurs otwierający oczy na wiele aspektów życia dzięki którym można ruszyć do przodu. Odkrywa marzenia, blokady, lęki a także głęboko ukryte programy. Polecam z całego serca

Kathi

Poznać i uczyć się z Olgą to prawdziwa przyjemność. Dla mnie wyjątkowy kurs z wyjątkową grupą i cudowną atmosferą. Wiedza „mistyczna" przekazana w tak wspaniały, lekki i przystępny sposób. To ciepło i pozytywna energia Olgi – już tęsknię za naszymi piątkami. Rada dla Ciebie >> chcesz się uczyć od najlepszych to wskakuj na pokład przy najbliższej okazji. Olga dziękuje !

Bożena

Pozytywne doświadczenie otwierające oczy na istniejący problem, z którym się borykamy. Ćwiczenia dające do myślenia i wymagające bycia szczerym samym ze sobą, dzięki czemu uświadamiające prawdziwy problem, który tkwi w nas i naszych głowach. Afirmacje jasne i zrozumiałe. Szczerze polecam!

Renata Tarkowska

Zdecydowanie warto oddać się" pod opiekę do Olgi. Magia tego kursu i tego jakie możliwości przynosi z dnia na dzień jest nie do opisania! Polecam z całego serca!

Janusz

Kurs afirmacji

Wykupuję dostęp do kursu online

• 3,5h materiałów video