Absolwenci Szkoły Numerologii

– rocznik 2021/2022

Pierwszy oficjalny rocznik Szkoły Numerologii. Absolwentki z listy poniżej ukończyły pełne półroczne szkolenie oraz otrzymały certyfikaty poświadczające ich doświadczenie w pracy jako NUMEROLOG.

W ciągu 12 zjazdów absolwentki Szkoły Numerologii zdobyły komplet wiedzy i narzędzi do tego, by prowadzić samodzielnie konsultacje numerologiczne w zakresie:

– tworzenia osobistych portretów numerologicznych,

– portretów rodowych oraz portretów dla dzieci,

– tworzenia horoskopów numerologicznych,

– prowadzenia numerologicznych konsultacji biznesowych,

– nadawania imion wzmacniających.

 

Anna A Sztark-Czerniec

Anna A Sztark-Czerniec

Karolina C Dereniowska

Karolina C Dereniowska

Martyna Gębska

Martyna Gębska

Magdalena Stopa

Magdalena Stopa

Paulina Konewka

Paulina Konewka

Gosia Q Pałka

Gosia Q Pałka

Małgorzata L Sadowska

Małgorzata L Sadowska

Urszula V. Wieczorek

Urszula V. Wieczorek

Emilia H Sienkiewicz

Emilia H Sienkiewicz

Agnieszka Hampel Dobrowolska

Agnieszka Hampel Dobrowolska

Kontakt: anies.hml@wp.pl 

Agatha Król

Agatha Król

Beata Z Wawrzyniak

Beata Z Wawrzyniak

Karolina N Sip

Karolina N Sip

Beata Syczewska

Beata Syczewska

Aleksandra Brociek

Aleksandra Brociek

Marta A Kaźmierczak

Marta A Kaźmierczak

Ewa Szymańska

Ewa Szymańska

Kontakt: ewa24re@wp.pl 

Bogumiła L Tarasiuk

Bogumiła L Tarasiuk

Małgorzata Cylwik

Małgorzata Cylwik

Karolina H Cikowska

Karolina H Cikowska

Małgorzata K Słowik

Małgorzata K Słowik

Kontakt: mkgajek@o2.pl 

Anna E Urbaniak

Anna E Urbaniak

Edyta Brymora

Edyta Brymora

Agnieszka O Szybilska

Agnieszka O Szybilska

Eliza Stempczyńska

Eliza Stempczyńska

Absolwenci Kursów Numerologicznych
i kursów rozwoju osobistego oraz Kronik Akaszy zanim powstała Szkoła Numerologii

Poniżej znajdziesz nazwiska i opisy kilku osób, które uczestniczyły wielokrotnie w moich kursach numerologii, kursach Kronikach Akaszy czy zainicjowane były przeze mnie w Reiki. Choć Szkoła Numerologii formalnie jeszcze wtedy nie istniała, mogę ich uznać za pierwszych jej nieformalnych absolwentów. 

 

Magdalena Wierzchowiecka

Magdalena N Wierzchowiecka

Metody, które wykorzystuję: Dwupunkt, Reiki, Kroniki Akaszy

Kontakt: magdawierzch@wp.pl

O mnie: Skończyłam u Olgi kurs medytacji, kurs czytania kronik Akaszy, kursy numerologii i zostałam zainicjowana w 2 stopniach Reiki. W 2022 roku zostałam również absolwentką Szkoły Numerologii. Te kursy zmieniły moje życie, zwłaszcza inicjacje Reiki.

To coś niesamowitego, że mam tę moc, mogę pomagać i uzdrawiać ludzi, którzy tego potrzebują, jak również pomóc sama sobie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zachęcam Cię do obejrzenia LIVE na Youtube, podczas którego rozmawiałyśmy z Olgą właśnie o moim rozwoju i drodze jaką przeszłam: Jak wyjść z depresji […] Magdalena Wierzchowiecka ✧ Olga Stępińska

 

Joanna O Gierasimiuk

Joanna O Gierasimiuk

Metody, które wykorzystuję: Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologia

Kontakt: asiagierasimiuk@gmail.com

O mnie: Odbyłam kilka kursów u Olgi: kurs numerologiczny, inicjacje Reiki, kurs czytania Kronik Akaszy, a także korzystałam z medytacji. W 2022 roku ukończyłam Szkołę Numerologii. Każde z tych doświadczeń było „inne” i dawało totalnie coś innego, co w połączeniu stworzyło piękną, harmonijną całość!

Co dały mi kursy numerologiczne czy kurs Kronik? WIELE! Nowe możliwości, narzędzia do pracy, niewiarygodne odczucia, nowych znajomych, wspaniałe doświadczenia i jeszcze lepsze dotarcie do samej siebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o moich doświadczeniach zobacz LIVE na Youtube Szkoły Numerologii, który odbyłam z Olgą: Wywiad z Joanną Gierasimiuk, Relacja z pieniędzmi, inwestowanie i zdrowie

Zobacz również: Live: liczby karmiczne oraz ich znaczenie w życiu codziennym✨ ✧ Olga Stępińska i Joanna O Gierasimiuk

Janusz L Czubkowski

Janusz L Czubkowski

Metody, które wykorzystuję: Energoterapia metodą Reiki, uzdrawianie cienia odbijającego się w wydarzeniach i otaczających nas osobach. Proces poznawania wspieram numerologią oraz Kronikami Akaszy.

Kontakt: https://www.facebook.com/EnergiaZmian

O mnie: Kurs medytacji, kurs czytania Kronik Akaszy oraz kurs numerologii z Olgą dały mi narzędzia do pracy nad tym, co nieświadome i trudne. Dzięki kursom zdobyłem niezbędne doświadczenie tego jak przebiega proces uwalniania się od wzorców oraz odpowiednie podejście do przyjmowania tego, co daje życie.

Kursy numerologiczne i kursy Kronik Akaszy wzmocniły także moje poczucie własnej wartości oraz pozwoliły otworzyć się na swoje możliwości. Ten czas pozwolił mi zrozumieć swoje powołanie, którym jest pomaganie w odnajdywaniu swojej drogi osobom, które tego szukają.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej zachęcam do obejrzenia LIVE na Youtube Szkoły Numerologii z moim udziałem:
Live: Wywiad z Januszem Czubkowskim, absolwentem moich kursów ✧ Olga Stępińska

Maja Finlayson

Maja Finlayson

Metody, które wykorzystuję: Kroniki Akaszy. Kursy u Olgi, które zrobiłam to “Umiem czytać Swoje Kroniki Akaszy” oraz “Warsztat dla zaawansowanych z czytania Kronik Akaszy” oraz “Kurs oczyszczania w Kronikach Akaszy”. Korzystałam również z indywidualnych sesji szkoleniowych, aby dogłębnie poznać temat Kronik.

Kontakt: ManiaFestacjaRadosci@poczta.fm

O mnie: Szeroko rozumiany rozwój osobisty jest mi bliski od dziecięcych lat. Narzędzia i techniki, które poznałam podczas tej podróży przynoszą mi coraz piękniejszą jakość mojej obecności na tej planecie. Moim celem jest, by życie, które wybrałam (jak każdy, nawet jeśli nie pamiętamy), akurat w tym ciele i o tym czasie, było szczęśliwe i mogło inspirować innych. Jestem tu po to, by inspirować siebie i innych do życia pełnego radości. Mamy czasem poprzyklejane blokady, przekonania, które nie są dla nas korzystne, a jeśli ich “nie odkleimy” będą decydować o naszym życiu. Warto to zmieniać i szukać dla siebie metod, które pomogą nam w tym, by w końcu żyć na naszych warunkach i w zgodzie z naszym sercem. Jesteś cudem tego świata, to nic jeśli tego nie pamiętasz… większość z nas zapomina… Przypomnij to sobie i wybierz dla siebie drogę, która wypełni Cię szczęściem i wdzięcznością. Nie jest to trudne kiedy poznamy dobre narzędzia, techniki i połączymy się z miłością wszechświata. Kroniki Akaszy są jednym z najlepszych narzędzi jakie poznałam i jeśli tylko jesteś gotowy na spotkanie w tej przestrzeni to jestem tu po to, by przybliżyć Ci to doświadczenie. Zapraszam Cię do spotkania ze mną i życzę Ci wszystkiego wspaniałego!

Ewelina Herudzińska

Ewelina O Herudzińska

Metody, które wykorzystuję: Numerologia, Kroniki Akaszy, Soul Body Fusion, Reiki – I stopień

Kontakt:  pozytywne_zmiany@protonmail.com

O mnie: Warsztaty, które odbywałam u Olgi to nie tylko spędzony czas w świetnym towarzystwie. To przede wszystkim nóstwo wiedzy, której musiałabym szukać w wielu książkach, a pewnie i tak nie odkryłabym tego wszystkiego, ponieważ za Olgą przemawiają dodatkowo lata doświadczeń i praktyki.

Wszystko razem spowodowało, że dziś jestem na właściwej drodze i płynę z prądem w swoim rozwoju duchowym. Olga jest osobą, dzięki której zrozumiałam jaką drogą powinnam podążać, jaki obrać kierunek i co zrobić żeby osiągnąć swój cel. Jestem za to ogromnie wdzięczna 💜 

Oferta

Skorzystaj z wiedzy jaką daje numerologia

Blog

Artykuły i filmy o numerologii