Absolwenci Kursów Numerologicznych
i kursów rozwoju osobistego oraz Kronik Akaszy zanim powstała Szkoła Numerologii

Poniżej znajdziesz nazwiska i opisy kilku osób, które uczestniczyły wielokrotnie w moich kursach numerologii, kursach Kronikach Akaszy czy zainicjowane były przeze mnie w Reiki. Choć Szkoła Numerologii formalnie jeszcze wtedy nie istniała, mogę ich uznać za pierwszych jej nieformalnych absolwentów.

Magdalena Wierzchowiecka

Magdalena N Wierzchowiecka

Metody, które wykorzystuję: Dwupunkt, Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologia, Numeroterapia

Kontakt: magdawierzch@wp.pl

O mnie: Mistrz Reiki i Numeroterapeutka,w 2022 roku zostałam absolwentką Szkoły Numerologii i Numeroterapii, jestem konsultantką Kronik Akaszy, trenerką podświadomosci i adeptką II stopnia Metody Dwupunktowej. Ukończyłam również u Olgi kurs medytacji, afirmacji i dekretów oraz warsztat poczucia własnej wartości.
Esencją mojego życia jest pomoc innym ludziom. Dzięki kursom i warsztatom u Olgi doskonaliłam swoje umiejętności i przeszłam ogromną transformację. Teraz sama mogę pomagać innym, bo byłam ,,w tym miejscu” i znalazłam rozwiązanie. To coś niesamowitego, że mam tę moc! M
ogę pomagać i uzdrawiać ludzi, którzy tego potrzebują, jak również pomóc sama sobie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zachęcam Cię do obejrzenia LIVE na Youtube, podczas którego rozmawiałyśmy z Olgą właśnie o moim rozwoju i drodze jaką przeszłam: Jak wyjść z depresji […] Magdalena Wierzchowiecka ✧ Olga Stępińska

A także do obejrzenia transmisji z LIVE o Kronikach Akaszy

Joanna O Gierasimiuk

Metody, które wykorzystuję: Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologia

Kontakt: asiagierasimiuk@gmail.com

O mnie: Odbyłam kilka kursów u Olgi: kurs numerologiczny, inicjacje Reiki, kurs czytania Kronik Akaszy, a także korzystałam z medytacji. W 2022 roku ukończyłam Szkołę Numerologii. Każde z tych doświadczeń było „inne” i dawało totalnie coś innego, co w połączeniu stworzyło piękną, harmonijną całość!

Co dały mi kursy numerologiczne czy kurs Kronik? WIELE! Nowe możliwości, narzędzia do pracy, niewiarygodne odczucia, nowych znajomych, wspaniałe doświadczenia i jeszcze lepsze dotarcie do samej siebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o moich doświadczeniach zobacz LIVE na Youtube Szkoły Numerologii, który odbyłam z Olgą: Wywiad z Joanną Gierasimiuk, Relacja z pieniędzmi, inwestowanie i zdrowie

Zobacz również: Live: liczby karmiczne oraz ich znaczenie w życiu codziennym✨ ✧ Olga Stępińska i Joanna O Gierasimiuk

Ewelina Herudzińska

Ewelina O Herudzińska

Metody, które wykorzystuję: Numerologia, Kroniki Akaszy, Soul Body Fusion, Reiki – I stopień

Kontakt:  pozytywne_zmiany@protonmail.com

O mnie: Warsztaty, które odbywałam u Olgi to nie tylko spędzony czas w świetnym towarzystwie. To przede wszystkim nóstwo wiedzy, której musiałabym szukać w wielu książkach, a pewnie i tak nie odkryłabym tego wszystkiego, ponieważ za Olgą przemawiają dodatkowo lata doświadczeń i praktyki.

Wszystko razem spowodowało, że dziś jestem na właściwej drodze i płynę z prądem w swoim rozwoju duchowym. Olga jest osobą, dzięki której zrozumiałam jaką drogą powinnam podążać, jaki obrać kierunek i co zrobić żeby osiągnąć swój cel. Jestem za to ogromnie wdzięczna 💜

Janusz L Czubkowski

Metody, które wykorzystuję: Energoterapia metodą Reiki, uzdrawianie cienia odbijającego się w wydarzeniach i otaczających nas osobach. Proces poznawania wspieram numerologią oraz Kronikami Akaszy.

Kontakt: https://www.facebook.com/EnergiaZmian

O mnie: Kurs medytacji, kurs czytania Kronik Akaszy oraz kurs numerologii z Olgą dały mi narzędzia do pracy nad tym, co nieświadome i trudne. Dzięki kursom zdobyłem niezbędne doświadczenie tego jak przebiega proces uwalniania się od wzorców oraz odpowiednie podejście do przyjmowania tego, co daje życie.

Kursy numerologiczne i kursy Kronik Akaszy wzmocniły także moje poczucie własnej wartości oraz pozwoliły otworzyć się na swoje możliwości. Ten czas pozwolił mi zrozumieć swoje powołanie, którym jest pomaganie w odnajdywaniu swojej drogi osobom, które tego szukają.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej zachęcam do obejrzenia LIVE na Youtube Szkoły Numerologii z moim udziałem:
Live: Wywiad z Januszem Czubkowskim, absolwentem moich kursów ✧ Olga Stępińska

Absolwenci Szkoły Numerologii

– rocznik 2021/2022

Pierwszy oficjalny rocznik Szkoły Numerologii. Absolwentki z listy poniżej ukończyły pełne półroczne szkolenie oraz otrzymały certyfikaty poświadczające ich doświadczenie w pracy jako NUMEROLOG.

W ciągu 12 zjazdów absolwentki Szkoły Numerologii zdobyły komplet wiedzy i narzędzi do tego, by prowadzić samodzielnie konsultacje numerologiczne w zakresie:

– tworzenia osobistych portretów numerologicznych,

– portretów rodowych oraz portretów dla dzieci,

– tworzenia horoskopów numerologicznych,

– prowadzenia numerologicznych konsultacji biznesowych,

– nadawania imion wzmacniających.

Anna A Sztark-Czerniec

Eliza Stempczyńska

Blanka X Widera

Wioletta Paslawski