Absolwenci Szkoły Numerologii

Poniżej znajdziesz nazwiska i opisy kilku osób, które uczestniczyły wielokrotnie w moich kursach numerologii, kursach Kronikach Akaszy czy zainicjowane były przeze mnie w Reiki. Choć Szkoła Numerologii formalnie jeszcze wtedy nie istniała, mogę ich uznać za pierwszych jej nieformalnych absolwentów. 

 

Magdalena Wierzchowiecka

Magdalena N Wierzchowiecka

Metody, które wykorzystuję: Dwupunkt, Reiki, Kroniki Akaszy

Kontakt: magdawierzch@wp.pl

O mnie: Skończyłam u Olgi kurs medytacji, czytania kronik Akaszy, numerologii i zostałam zainicjowana w 2 stopniach Reiki. Te kursy zmieniły moje życie, zwłaszcza inicjacje Reiki.

To coś niesamowitego, że mam tę moc, mogę pomagać i uzdrawiać ludzi, którzy tego potrzebują, jak również pomóc sama sobie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zachęcam Cię do obejrzenia LIVE na Youtube, podczas którego rozmawiałyśmy z Olgą właśnie o moim rozwoju i drodze jaką przeszłam: Jak wyjść z depresji […] Magdalena Wierzchowiecka ✧ Olga Stępińska

 

Joanna O Gierasimiuk

Joanna O Gierasimiuk

Metody, które wykorzystuję: Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologia

Kontakt: asiagierasimiuk@gmail.com

O mnie: Odbyłam kilka kursów u Olgi: kurs numerologiczny, inicjacje Reiki, kurs czytania Kronik Akaszy, a także korzystałam z medytacji. Każde z tych doświadczeń było „inne” i dawało totalnie coś innego, co w połączeniu stworzyło piękną, harmonijną całość!

Co dały mi kursy numerologiczne czy kurs Kronik? WIELE! Nowe możliwości, narzędzia do pracy, niewiarygodne odczucia, nowych znajomych, wspaniałe doświadczenia i jeszcze lepsze dotarcie do samej siebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie i o moich doświadczeniach zobacz LIVE na Youtube Szkoły Numerologii, który odbyłam z Olgą: Wywiad z Joanną Gierasimiuk, Relacja z pieniędzmi, inwestowanie i zdrowie

Zobacz również: Live: liczby karmiczne oraz ich znaczenie w życiu codziennym✨ ✧ Olga Stępińska i Joanna O Gierasimiuk

Janusz L Czubkowski

Janusz L Czubkowski

Metody, które wykorzystuję: Energoterapia metodą Reiki, uzdrawianie cienia odbijającego się w wydarzeniach i otaczających nas osobach. Proces poznawania wspieram numerologią oraz Kronikami Akaszy.

Kontakt: https://www.facebook.com/EnergiaZmian

O mnie: Kurs medytacji, kurs czytania Kronik Akaszy oraz kurs numerologii z Olgą dały mi narzędzia do pracy nad tym, co nieświadome i trudne. Dzięki kursom zdobyłem niezbędne doświadczenie tego jak przebiega proces uwalniania się od wzorców oraz odpowiednie podejście do przyjmowania tego, co daje życie.

Kursy numerologiczne i kursy Kronik Akaszy wzmocniły także moje poczucie własnej wartości oraz pozwoliły otworzyć się na swoje możliwości. Ten czas pozwolił mi zrozumieć swoje powołanie, którym jest pomaganie w odnajdywaniu swojej drogi osobom, które tego szukają.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej zachęcam do obejrzenia LIVE na Youtube Szkoły Numerologii z moim udziałem:
Live: Wywiad z Januszem Czubkowskim, absolwentem moich kursów ✧ Olga Stępińska

Maja Finlayson

Maja Finlayson

Metody, które wykorzystuję: Kroniki Akaszy. Kursy u Olgi, które zrobiłam to “Umiem czytać Swoje Kroniki Akaszy” oraz “Warsztat dla zaawansowanych z czytania Kronik Akaszy” oraz “Kurs oczyszczania w Kronikach Akaszy”. Korzystałam również z indywidualnych sesji szkoleniowych, aby dogłębnie poznać temat Kronik.

Kontakt: ManiaFestacjaRadosci@poczta.fm

O mnie: Szeroko rozumiany rozwój osobisty jest mi bliski od dziecięcych lat. Narzędzia i techniki, które poznałam podczas tej podróży przynoszą mi coraz piękniejszą jakość mojej obecności na tej planecie. Moim celem jest, by życie, które wybrałam (jak każdy, nawet jeśli nie pamiętamy), akurat w tym ciele i o tym czasie, było szczęśliwe i mogło inspirować innych. Jestem tu po to, by inspirować siebie i innych do życia pełnego radości. Mamy czasem poprzyklejane blokady, przekonania, które nie są dla nas korzystne, a jeśli ich “nie odkleimy” będą decydować o naszym życiu. Warto to zmieniać i szukać dla siebie metod, które pomogą nam w tym, by w końcu żyć na naszych warunkach i w zgodzie z naszym sercem. Jesteś cudem tego świata, to nic jeśli tego nie pamiętasz… większość z nas zapomina… Przypomnij to sobie i wybierz dla siebie drogę, która wypełni Cię szczęściem i wdzięcznością. Nie jest to trudne kiedy poznamy dobre narzędzia, techniki i połączymy się z miłością wszechświata. Kroniki Akaszy są jednym z najlepszych narzędzi jakie poznałam i jeśli tylko jesteś gotowy na spotkanie w tej przestrzeni to jestem tu po to, by przybliżyć Ci to doświadczenie. Zapraszam Cię do spotkania ze mną i życzę Ci wszystkiego wspaniałego!

Ewelina Herudzińska

Ewelina O Herudzińska

Metody, które wykorzystuję: Numerologia, Kroniki Akaszy, Soul Body Fusion, Reiki – I stopień

Kontakt:  pozytywne_zmiany@protonmail.com

O mnie: Warsztaty, które odbywałam u Olgi to nie tylko spędzony czas w świetnym towarzystwie. To przede wszystkim nóstwo wiedzy, której musiałabym szukać w wielu książkach, a pewnie i tak nie odkryłabym tego wszystkiego, ponieważ za Olgą przemawiają dodatkowo lata doświadczeń i praktyki.

Wszystko razem spowodowało, że dziś jestem na właściwej drodze i płynę z prądem w swoim rozwoju duchowym. Olga jest osobą, dzięki której zrozumiałam jaką drogą powinnam podążać, jaki obrać kierunek i co zrobić żeby osiągnąć swój cel. Jestem za to ogromnie wdzięczna 💜 

Małgorzata Kowalewska

Małgorzata Kowalewska

Metody, które wykorzystuję: Jestem psychologiem i life coachem. Pomagam ludziom niezadowolonym ze swojego życia znaleźć i usunąć negatywne wzorce i schematy zachowań, aby mogli zacząć żyć tak jak chcą. W procesie zdrowienia wspieram dodatkowo hipnoterapią, zabiegami Reiki i odczytami z Kronik Akaszy.

Kontakt: malgorzata.kowalewska@cluelab.pl

O mnie: Olga wprowadziła mnie w świat Reiki (inicjacja 1 i 2 stopnia) oraz w świat Kronik Akaszy (kurs podstawowy i dla zaawansowanych). Pokazała mi możliwości, o których wcześniej nie miałam pojęcia, a które w ogromnym stopniu wspierają proces terapeutyczny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz Live: z Małgorzatą Kowalewską, porozmawiamy o rożnych rodzajach terapii ✧ Olga Stępińska

Oferta

Skorzystaj z wiedzy jaką daje numerologia

Blog

Artykuły i filmy o numerologii

Liczba Drogi Życia – jakie jest jej znaczenie?

Liczba Drogi Życia – jakie jest jej znaczenie?

Chcesz wiedzieć jaki jesteś? Co mówi o tobie numerologia? Dowiedz się jak obliczyć swoją drogę życia - swoją ścieżkę przeznaczenia. Policzmy! Jak obliczyć swoją Drogę Życia? Według różnych szkół numerologii mamy różne nazwy, różnie to ludzie klasyfikują - mamy...

Czym jest cykl numerologiczny?

Czym jest cykl numerologiczny?

Co można wyliczyć w sprawie twojej przyszłości, tak żebyś już nie musiał iść pod prąd? Chcesz wiedzieć jak zaplanować swoje przedsięwzięcia, żeby wszechświat Ci pomagał? Dowiedz się czym są cykle numerologiczne. https://www.youtube.com/watch?v=8mUXsaOQ6Kc Cykl...

Reinkarnacja w numerologii czyli czym jest dług karmiczny

Reinkarnacja w numerologii czyli czym jest dług karmiczny

Jeśli interesują cię tematy związane z reinkarnacją, to w tym tekście omówię reinkarnację według numerologii czyli czym jest dług karmiczny? W tym wpisie odpowiemy sobie na kilka pytań, które często się pojawiają w waszych mailach i waszych komentarzach. Zastanowimy...