Numerologia

Od niepamiętnych czasów człowiek usiłuje zrozumieć sam siebie

Wszystkie wielkie religie naszego świata chrześcijaństwo, judaizm, buddyzm, hinduizm czy islam korzystają z układów liczb i ich rozbudowanej symboliki. Ilość przykazań, powtórzeń praktyk medytacyjnych, określonej ilości zabiegów higienicznych przed przystąpieniem do modlitwy, wszystko to oparte jest przede wszystkim o liczby i ukrytą w nich moc sprawczą. Dlaczego więc nie skorzystać z tej wiedzy?

Czym jest numerologia?

Wróżbą? Czarami? Sztuką, a może techniką? Wygodną podkładką psychoterapii? Śmiało możemy powiedzieć, że po troszku wszystkim tym i czymś jeszcze. Dobry numerolog musi posiadać wiedzę i intuicję. Numerologia pokazuje nam za pomocą liczb to, co może się nam przytrafić. Wyjaśnia dlaczego nasza reakcja na wydarzenia jest właśnie taka a nie inna. Otwiera nam oczy na zmiany, dzięki którym będziemy mogli lepiej wykorzystać zawarty w nas potencjał. Określa etapy „drogi życia”, a także zwiększa wrażliwość osoby korzystającej z jej podpowiedzi na karmiczne doświadczenia z przeszłości, które mają wpływ na rozwój czy osiągnięcie satysfakcji w życiu. Wszystko to co zrobiliśmy w przeszłości prędzej czy później do nas wróci. Posiadając zrozumienie tych doświadczeń będziemy mogli wyciągnąć wnioski, a co za tym idzie lepiej sterować swoim życiem. Nikt z nas zapewne nie chcę być marionetką pozbawioną możliwości decydowania o swoim bycie. Numerologia daje klucz, dzięki któremu otworzymy skarbiec swojego potencjału.

Oferta

Skorzystaj z wiedzy jaką daje numerologia

Szkoła Numerologii - od podstaw do profesjonalizmu

START:   Październik 2021

Dowiedz się więcej

Blog

Artykuły i filmy o numerologii

Numerologiczna 9.

Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję - uczą ludzi miłości - do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne? Jestem 9 numerologiczną, a jak wiecie - najtrudniej jest mówić o sobie...