Numerologia

Od niepamiętnych czasów człowiek usiłuje zrozumieć sam siebie

Wszystkie wielkie religie naszego świata chrześcijaństwo, judaizm, buddyzm, hinduizm czy islam korzystają z układów liczb i ich rozbudowanej symboliki. Ilość przykazań, powtórzeń praktyk medytacyjnych, określonej ilości zabiegów higienicznych przed przystąpieniem do modlitwy, wszystko to oparte jest przede wszystkim o liczby i ukrytą w nich moc sprawczą. Dlaczego więc nie skorzystać z tej wiedzy?

Czym jest numerologia?

Wróżbą? Czarami? Sztuką, a może techniką? Wygodną podkładką psychoterapii? Śmiało możemy powiedzieć, że po troszku wszystkim tym i czymś jeszcze. Dobry numerolog musi posiadać wiedzę i intuicję. Numerologia pokazuje nam za pomocą liczb to, co może się nam przytrafić. Wyjaśnia dlaczego nasza reakcja na wydarzenia jest właśnie taka a nie inna. Otwiera nam oczy na zmiany, dzięki którym będziemy mogli lepiej wykorzystać zawarty w nas potencjał. Określa etapy “drogi życia”, a także zwiększa wrażliwość osoby korzystającej z jej podpowiedzi na karmiczne doświadczenia z przeszłości, które mają wpływ na rozwój czy osiągnięcie satysfakcji w życiu. Wszystko to co zrobiliśmy w przeszłości prędzej czy później do nas wróci. Posiadając zrozumienie tych doświadczeń będziemy mogli wyciągnąć wnioski, a co za tym idzie lepiej sterować swoim życiem. Nikt z nas zapewne nie chcę być marionetką pozbawioną możliwości decydowania o swoim bycie. Numerologia daje klucz, dzięki któremu otworzymy skarbiec swojego potencjału.

Oferta

Skorzystaj z wiedzy jaką daje numerologia

Od wieków numerologia stara się odpowiadać na pytania, prowadzić, tłumaczyć świat i okoliczności oraz prognozować przyszłość. Ta niezwykła nauka pokazuje, jak ważne jest znaczenie liczb w rozwoju osobistym, zawodowym, partnerskim. Często pomaga również określić, jak w danym roku będzie wyglądać nasze życie – czy to będzie dobry i pozytywny czas, który będzie idealny do zmian, czy też lepiej będzie spokojnie przeczekać ten okres. Numerologia bazuje więc na uniwersalnym języku, a cyfry stają się punktem wyjścia do opowiadania o świecie i relacjach, i oczywiście o każdej osobie. I dlatego tak ważne jest znaczenie liczb.

Jakie jest znaczenie liczb?

Numerologia jest jednym ze źródeł, które prowadzą do lepszego zrozumienia świata oraz nas samych. Ta świadomość pozwala podejmować efektywniejsze decyzje, a także daje pretekst do tego, by pracować nad sobą – doskonalić się, dokonywać wyborów, rozwijać się zawodowo i w relacjach. Numerologia odczytuje liczby, a informacje stają się niezwykle istotne. Na przykład data urodzenia, imiona, nazwiska pozwalają stworzyć niezależną siatkę. Różne cyfry składają się na portret osobisty – cechy osobowości, cel, mocne i słabe strony oraz prognozy na przyszłość. Poza tym znaczenie liczb może również dać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. A być może właśnie one pozwolą podjąć dobre decyzje – na przykład zmienić pracę, zainwestować, wejść w nowy związek czy popracować nad relacjami z innymi. Te treści znacząco przekładają się na życie, funkcjonowanie w pracy oraz stają się pretekstem do tego, by lepiej funkcjonować, być zdrowszym, szczęśliwszym, spełnionym.

Kiedy przydaje się numerologia?

Znaczenie liczb jest ważne dla osób w różnym wieku i o bardzo odmiennym statusie. Niektórzy regularnie szukają pomocy przy podejmowaniu ważnych decyzji. Dla innych dana liczba może być też pretekstem do tego, jak lepiej funkcjonować. Czasem niektórzy znajdują w tej nauce analogie do astrologii, ale warto pamiętać, że obie dziedziny korzystają z różnych narzędzi, ale mają jeden cel – tłumaczą świat i pomagają żyć lepiej. Numerologia jest jedną z najstarszych praktyk, która towarzyszy człowiekowi od zarania wieków i jest obecne we wszystkich kulturach. Dlatego właśnie jej korzenie pojawiają się w różnych miejscach. Niewątpliwie ogromny wpływ na rozwój dziedziny mają Chiny. Tam numerologia rozwijała się bardzo prężnie, a wiedza na temat tego, co oznacza dana liczba, określenie jej wibracji do dziś nam towarzyszy. Warto też pamiętać o tym, że cyfry wpływały także na życie w Rzymie, Grecji i Japonii oraz w wielu innych krajach i kulturach już wiele wieków temu.

Co numerologia mówi o tobie?

Liczby to niewyczerpane źródło wiedzy o człowieku. W nich zapisana jest energia, która tworzy świat i wpływa na to, co się dzieje. I dlatego właśnie tak chętnie czerpiemy z tego bogactwa na co dzień, a także przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Nic więc dziwnego, że wiele osób zanim podpisze kontrakt, umowę o pracę czy też wyznaczy datę ślubu najpierw sprawdza, czy liczby jej sprzyjają. Z zasady sumerolog będzie wykonywać skomplikowane obliczenia i badać będzie zależności między cyframi oraz ich umiejscowienia w siatce połączeń. Działania podstawowe możesz wykonać samodzielnie. Łatwo jest policzyć, która liczba jest tobie przypisana, co mówi twój dzień urodzenia, w jakim roku numerologicznym. Natomiast szczegółowy profil osobowości oraz wpływ liczb na twoje życie to zadanie dla specjalisty w dziedzinie. Tak jak nie jesteśmy samotną energią na świecie, tak też wszystkie jego aspekty mają wpływ na to, w jakim jesteśmy miejscu, co się z nami dzieje i jaka przyszłość nas czeka. Poznaj swój cel i podejmuj dobre decyzje – świadomość otaczającej rzeczywistości jest przy tym niezwykle ważna.

Czy ważne jest znacznie liczb?

Najczęściej to, jaką liczbą jesteś, będzie mówić o twoim charakterze. Można w ten sposób przedstawić też drogę życia. Poza datą urodzenia, imieniem i nazwiskiem dla numerologa ważne będzie też to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz. To pozwala nie tylko określić drogę życia, karmę, potencjał oraz zrozumieć, dokąd zmierzamy. I dlatego właśnie wiele osób porównuje numerologię z astrologią i szuka analogii ze znakami zodiaku. Praktyka pokazuje, że w wielu miejscach te dziedziny się zazębiają, a energia liczb i gwiazd ma bardzo duży wpływ na osobowość, życie oraz wybory. Wibracje cyfr mogą bardzo pomóc lub też zaszkodzić, są informacją o sukcesie lub też widmie porażki i dlatego właśnie z tej wiedzy coraz częściej czerpią osoby zajmujące się biznesem i finansami, ci, którzy podpisują ważne umowy i podejmują strategiczne decyzje oraz kobiety i mężczyźni, którzy nie chcą zostawić życia przypadkowi i chcą mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać ich praca, stan portfela, przyjaźń czy miłość. Wówczas przy sprzyjających liczbach mogą podejmować właściwe decyzje, określać nowe cele, a także pracować nad tym, by osiągać więcej. Poznaj swoje mocne i słabe strony, znajdź najlepszy czas na działanie oraz ludzi, z którymi osiągniesz sukcesu i przede wszystkim zadbaj o swój rozwój.

Blog

Artykuły i filmy o numerologii

Czy warto wykorzystać horoskop do planowania w życiu? 

Czy warto wykorzystać horoskop do planowania w życiu? 

Czy warto wykorzystać twój własny horoskop do planowania twojego życia? Jeśli interesujesz się tematem horoskopów, to ten materiał jest dla Ciebie - zapraszam. https://youtu.be/YgUUSWJAeDU Czym jest horoskop numerologiczny? Czym jest horoskop numerologiczny i czym...