Horoskop numerologiczny – wylicz i sprawdź co Cię czeka!

.

Czym jest horoskop numerologiczny i jak może ci pomóc w życiu, w planowaniu i co najważniejsze w osiąganiu Twoich celów? Dowiedz się jak odpowiednio pokierować swoim źyciem dzięki numerologii!

O: Dzisiejszy materiał tworzę razem z Kasią Suchanek, cudowna Trójka numerologiczna. Absolwentka Szkoły Numerologii, Szkoły Numeroterapii. Dlatego została przeze mnie zaproszona, jako ekspert, żeby Wam wytłumaczyć jak działają horoskopy numerologiczne, jak my je układamy, jaki maja na nas wpływ i co powinniśmy o nich wiedzieć.

Numerologia – czym jest horoskop numeryczny?

K: Jeśli chodzi o horoskopy numerologiczne to jak sami wiemy duży wpływ maja na nas liczby. Liczby dają nam energię, siłę. Horoskopy łącząc się razem bardzo na nas wpływają. Wewnętrzne i zewnętrzne siły wpływają na to kim jesteśmy, jak działamy i jak się zachowujemy. Horoskopy numerologiczne są możliwe do obliczenia w sposób prosty ale też skomplikowany bo nie każdy jest w stanie pewne rzeczy zrobić. Mamy działania zewnętrzne, które na nas wpływają, są to lata numerologiczne i działania wewnętrzne, które na nas wpływają, są to lata osobiste. Mamy tak samo miesiące osobiste czyli to co dzieje się w nas i miesiące numerologiczne czyli to jak otoczenie na nas wpływa.

To jak będziemy się zachowywać zależy bardzo od nas, co nie znaczy że zawsze mamy na to wpływ. Czasami sytuacje, które nas spotykają są od nas niezależne i czasem wtedy się zastanawiamy „dlaczego to nas spotkało”. A może dlatego, że jakbyśmy mieli możliwości i czas na przeliczenie sobie pewnych „dlaczego tak się dzieje” dowiedzielibyśmy się wielu rzeczy. Jak wiemy wibrację główną oblicza się sumując dzień, miesiąc i rok urodzenia i np. ja jako numerologiczna Trójka znajdę się w roku numerologicznym Czwórki. Ja wesoła Trójka, lubiąca się bawić, pełna radości, miłości chęci rozbawiania, kokieteryjna wejdzie w rok numerologiczny Czwórki, gdzie 4 jest siewcą, praca, żmudna, ciężka, czasami wydająca się bez efektów. Ta praca, którą Trójka zrobi w roku numerologicznym 4 da efekt na następne lata.

Każdy z nas czuje się jakby był w jakiś okowach ale to jest jakiś okres, który w życiu mija. Warto czasami spojrzeć inaczej na tą sytuację żeby móc zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Tak samo jeśli chodzi o Jedynki, które są liderami a znajdą się w roku numerologicznym Dwójki, gdzie mają być podporządkowane, mają współpracować z kimś. Jedynki są bardzo żywiołową liczbą, chciałyby cały czas stać na piedestale, cały czas rządzić, wymyślać, a tutaj muszą się podporządkować, muszą współdziałać, muszą zacząć rozmawiać. Jedynka i rozmowy? Przecież ona jest najmądrzejsza. To bardzo ciekawy i głęboki temat.

Miesiące tak samo. Czasami miesiąc w naszych latach oddziałuje negatywnie i sprawia, że jest ciężko mimo, że jest np. czerwiec. Znowu posłużę się swoim przykładem: jestem w miesiącu osobistym 4. Trójka, która by chciała świecić, bawić się tworzyć a ja muszę pracować. A tak mi się nie chce. I jeszcze dzień osobisty też dzisiaj mam 4, czyli praca, rachunki, dobre efekty, domykanie pracy i sumienna i zdyscyplinowana. Gdzie Trójka z dyscypliną. Natomiast Siódemki są bardzo fajną liczbą, zawsze bardzo mi się podobała, bo jest trochę inna od nas. Wśród tych liczb tworzących, działających Siódemki są liczbami wewnętrznych przemyśleń, spojrzenia na swój los w kategoriach uniwersalnych, lubią być same. Cechuje je dużo duchowości, oświecenia, dążenie do zdobywania wiedzy w tym kierunku, medytacje. Jeżeli taka Siódemka znajdzie się w roku pełnej działania Ósemki, gdzie trzeba pracować, rozwijać interesy, dbać o sprawy materialnej. Ósemka jest bardzo mocną wibracją, która może wpłynąć destrukcyjne na delikatne liczby a budująco na te mocne. Dla osób nieznających siły liczby są to trudne doświadczenia. A liczby dają bardzo dużo siły i tak praktycznie nas określają. 

Jak wyliczyć swoją numerologię?

O: Dodam tylko, że w Szkole Numeroterapii miałyśmy urodziny Małgosi, która jest numerologiczną Siódemką i weszła właśnie w rok osobisty Czwórki. Gosia powiedziała nam, że gdyby nie wiedziała, że to nastąpiło uznałaby, że zwariowała. Nagle zaczęło jej się wszystko układać, wokół siebie ma porządek, bez problemu jest na zajęciach godzinę przed czasem, cuda się dzieją. Po to układamy horoskopy numerologiczne z podziałem na miesiące, a czasem nawet wyliczamy ważne dni: wskazujemy kiedy otworzyć firmę, kiedy zamknąć, kiedy iść na randkę kiedy nie iść. Jesteśmy w stanie określić kiedy wszechświat nam na co sprzyja. Robimy to po to żeby nie zwariować, bo czasami w naszym życiu wydarza się dużo rzeczy i niekoniecznie je rozumiemy. Jak sobie sprawdzimy w którym jesteśmy cyklu osobistym, w którym numerologicznym, w którym miesiącu numerologicznym a którym osobistym to łatwiej jest nam pewne rzeczy raz, że zrozumieć, a dwa – zaplanować. Możemy sobie zaplanować z numerologii kiedy najlepiej będzie nam zmienić pracę, albo kiedy się przeprowadzić, albo jaki cykl mamy na budowanie którego filaru naszego życia. Właśnie po to mamy te horoskopy. 

Może warto, Kasiu, wskazać jak wyliczyć horoskop? Jak wyliczyć swój rok osobisty, rok numerologiczny?

K: Rok numerologiczny jest to zupełnie inny rok kalendarzowy. Oblicza się go od września, od nowiu lub od pełni w zależności od szkoły. W tym roku we wrześniu, pomimo, że mamy 2022, wchodzimy w pełni w rok 2023. I on będzie działał na nas do kolejnego września kiedy wejdziemy w 2024. Obliczamy go w ten sposób, że dodajemy wibrację główną (dzień urodzenia, miesiąc i rok), sumujemy i dodajemy do sumy liczb 2022. Jako Trójka dodaję 6 (2+0+2+2=6), wychodzi mi rok numerologiczny 9. Jest to rok podsumować, co zrobiłam, czy wszystko odpowiednio załatwiłam, czy wszystkie moje kłopoty się już kończą, z którymi się dawno zmagałam, czy zakończyłam nieszczęśliwe związki. W tym roku lepiej będzie nie zaczynać nowych tematów. Konieczne będzie zaakceptowanie pewnych strat, bo nie warto tkwić uparcie w przeszłości, gdzie pewni ludzie lub sytuacje były przykre. Pamiętajmy, że wibracja pomaga zamknąć stare sprawy, choć może to nie być ani łatwe ani przyjemne jest to jednak konieczne aby bez zbędnych obciążeń wkroczyć w nowy cykl życia. Jeszcze mam parę miesięcy do zamknięcia pewnych rzeczy. Warto brać pod uwagę swoje zdrowie, finanse i sprawy zawodowe. Co jest najważniejsze w roku numerologicznym: nie reagować impulsywnie, na bok odrzucić emocje i nerwy, spokój może nas uratować. 

Rok osobisty obliczamy od dnia urodzenia, dodaję trwający rok, więc jeśli urodziłam się 24.04 (2+4+0+4=10=1+0=1) dodając sumę tego roku 1+6=7. Mój rok osobisty to 7. Ten rok osobisty działa do 23.04.2023 kiedy wchodzę już w następny rok osobisty. Kocham Siódemki, dlatego jestem tutaj, właśnie w tym momencie, roku Siódemki. Jest szansą, że codzienne sprawy schodzą na dalszy plan, to jest rok, który jest mój. Postrzegam ten rok w kategoriach uniwersalnych. Patrzę na swoje problemy inaczej, z innej perspektywy, odcinam się od spraw przyziemnych, skupiam się na wartościach duchowych. Rozwijam się pod względem ezoteryki, mistycznych przeżyć, badania liczb, ich wibracji, skupiam się na wnętrzu. Rok osobisty to co wewnętrznie czujemy. Rok numerologiczny to co oddziałuje zewnętrznie. Następuje w nas oświecenie duchowe, zdobywanie wiedzy w tym kierunku. To jest bardzo dobry rok na to żeby medytować, żeby się uspokoić, żeby jechać na jogę, żeby pobyć z naturą, żeby pomyśleć o istocie wszechrzeczy, bo w końcu jesteśmy tylko małą cząstką, która tutaj egzystuje ze swoja energią. Tak się oblicza rok numerologiczny i rok osobisty.

Co symbolizuje numerologia miesiąca i jakie będą nasze szczęśliwe dni?

Miesiąc osobisty – jak już wiemy jaki mamy rok osobisty dodajemy dany miesiąc, obecny, w który teraz jesteśmy. Np. w czerwcu. Jak już mówiłam mój rok osobisty to 7 dodajemy 6 i wychodzi 4 (7+6=13, 1+3=4). Ciężka Czwórka, pora na akumulację sił i środków, tworzenia baz dla planów działania, wysiłek, systematyczność. Będę musiała wrócić do niezałatwionych spraw a i tak już jestem w Dziewiątce, która mnie determinuje do zakończenia niezałatwionych spraw, a jeszcze ten miesiąc zmusza mnie to tego. Już w następnym miesiącu, lipcu, wchodzę w Piątkę. Jak w czerwcu wszystko pozamykam to w lipcu, Piątka będzie dla mnie miesiącem radości, spraw osobistych, pięknych podróży, uczuć, będę bardziej asertywna, nieskupiona na tym co muszę rozwiązywać. Czwórka nakazuje mi spokój, powstrzymać się z ryzykownymi decyzjami, odpracować, żeby kolejne miesiące następowały płynnie w cyklu. Cykli jest od 1 do 9, musimy wszystko przejść żebyśmy wiedzieli co w następnym roku numerologicznym czy w roku osobistym, żeby wchodząc w  Jedynkę, czy miesiąc pierwszy, żebyśmy mieli plany na cały cykl.

Miesiąc numerologiczny możemy obliczyć na podstawie skryptów Olgi.

O: Żeby obliczyć miesiąc numerologiczny trzeba wiedzieć jakie się ma cele życiowe. A cele życiowe wyliczamy z naszej wibracji naszych imion i nazwisk i to trzeba mieć wiedzę. Tam jest jednak stała, którą bierzemy pod uwagę przy obliczaniu i to jest energia wyliczona z naszych imion i nazwisk. Trzeba wiedzieć więcej o robieniu portretów numerologicznych, żeby zobaczyć jak wyliczyć ten miesiąc numerologiczny. Zachęcam do tego, bo on jest bardzo ważny. Jak np. jesteśmy w 5 miesiącu numerologicznym to nie warto jest podpisywać jakiekolwiek umowy, należy się ze wszystkim wstrzymać i to jest taki miesiąc gdzie mówimy „nie, nie, ja to musze przeczekać, pooglądać”. Wtedy wszechświat nam nie sprzyja. Dodam, że ja jestem Dziewiątką i jestem teraz w 1 roku osobistym, ale w 6 numerologicznym i dzieje się u mnie dużo na płaszczyźnie rodzinnej i dobrze i źle i wspierająco i osłabiająco. Nie myślmy, że jak jesteśmy w roku 6 to będzie samo dobro w rodzinie, dajemy prawo do oczyszczenia i to właśnie z sił zewnętrznych. Za to od września będę w roku Siódemki i już się nie mogę doczekać, bo mam zamiar napisać książkę o Kronikach Akaszy. Wyczekałam sobie ten moment, żeby wtedy tą książkę napisać. W całym roku numerologicznym Siódmym i Drugim osobistym myślę, że to będzie najbardziej sprzyjający czas, żeby ta książka mogła powstać. Jak znamy swój horoskop to możemy sobie planować takie rzeczy. 

K: I tego ci życzę bardzo mocno, bo uwielbiam czytać Twoje książki. Twoje wykłady są niezastąpione jeśli chodzi o rozwój duchowy, osobisty i jakikolwiek, który pomaga nam zrozumieć właśnie nas samych. Wibracje to jest już szósty poziom egzystencji więc to jest dla nas bardzo ważne, oddziałują siły wyższe na nas. Ludzie powinni zwrócić uwagę na siebie jak my wibrujemy, co otrzymujemy i c my dajemy. Jak ładnie Olga w swojej książce napisała, że „Trójka to jest liczba to każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci”. Dlatego nieśmy tą radość innym a inni odwdzięczą nam się tym samym: uśmiechem, radością i miłością.

Numerologia – znaczenie liczb w horoskopie numerologicznym

O: A jak to jest w tymi szczęśliwymi dniami?

K: Szczęśliwe dni są takie, że każdego dnia są szczęśliwe bo to wszystko od nas zależy. To jak my rano wstaniemy, jak będziemy się uśmiechać do siebie i do innych i powiemy „tak, to jest cudowny dzień”. Szczęśliwe dni też można obliczyć. Robimy to znając swój miesiąc osobisty i dodajemy dzień, np. 18. Jak dodam to do mojego miesiące osobistego to znowu mi wychodzi Czwórka, czyli praca, rachunki, dobre efekty, domykanie spraw, sumienność i dyscyplina. Duży wpływ w danym dniu mają kolory i kamienie. Dziś mam zielony, szmaragd. Dlatego mam zielone kolczyki żeby podnieść swoją energię. A w jutrzejszym dniu, czyli w 5, powinnam ubrać się w niebieski, błękitny, akwamarynę. Natomiast w 6 dniu indygo i perły. Ale każdy dzień jest cudownym dniem bo wszystko od nas zależy.

Zapraszam na zajęcia Szkoły Numerologii, do grupy na Facebooku, Olga cudownie wszystko tłumaczy, wszystko opisuje. Jej spokój, bezpośredniość zawsze trafiają do ludzi.

Co numerologia mówi ona o Twoim charakterze?

O: Pamiętajcie każda wibracja jest inna, każda wibracja jest szczególna. Portret numerologiczny to 17 punktów, które pokazują naszą osobowość, bo każdy z nas przyszedł tu w jakimś celu. Nie ufajcie temu co mówią media, co mówią inni, docierajcie do tego co w was i tak jak Kasia wspomniała zastanówmy się wszyscy nad sobą. A horoskop numerologiczny zróbcie sobie po to żeby wiedzieć dlaczego wam się niektóre rzeczy właśnie wtedy wydarzają, z naciskiem na oczyszczają , bo wtedy najtrudniej jest nam zrozumieć. Oprócz tego korzystajcie z horoskopów aby planować swoje życie zgodnie z planem wszechświata. 

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też