Jak dobierać pracowników?Numerologia, a praca i kariera

Numerologia, a praca i kariera – czyli numerologia w biznesie i w spełnieniu zawodowym. Zapraszam na materiał każdego z Was, bo to temat dotyczący nas wszystkich.

Czasem zdarza się tak, że przychodzą do mnie ludzie, którzy prowadzą swoje biznesy, prowadzą zespoły ludzi, są menedżerami, może dyrektorami, może właścicielami, przychodzą, abym pomogła im dobrać dobre role dla ich pracowników.

Numerologia: wybór zawodu i dnia rozmowy kwalifikacyjnej

Oczywiście, numerologia odpowie na pytanie której wibracji jakie zadania powierzyć. 

Jeżeli natomiast sam zastanawiasz się jaka jest twoja ścieżka prawdziwego spełnienia zawodowego, to korzystając z portretu numerologicznego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Sprawdź, co liczba duszy mówi o Twojej karierze

Bierzemy pod uwagę wibrację główną, czyli innymi słowy – liczbę duszy. Bierzemy pod uwagę twój dzień urodzenia oraz kombinacje i potencjał, a czasem nawet kryształ życia, żeby zobaczyć na co i kiedy będą ci sprzyjać liczby.

Możemy wyznaczyć dobrą datę na rozmowę wstępną czy np.: datę kiedy zacząć składać CV – to wyliczamy bazując na algorytmie horoskopu numerologicznego.

Oczywiście przyszłość jest w twoich rękach i to ty układasz karty. Jednak warto wiedzieć na co, kiedy masz wspierające cię liczby.

Warto wiedzieć jakim kolorem się wspierać, gdy na przykład masz pierwszy dzień osobisty i idziesz pierwszy dzień do pracy, podpowiem, że wtedy najrozsądniej będzie mieć coś czerwonego

Cyfry sukcesu – numerologia kariery

Mówi się o cyfrach sukcesu. Oczywiście dla każdego będzie to coś innego. Zdarza mi się robić konsultacje biznesowe dla osób, które rozpoczynają przygodę ze swoim własnym biznesem. Szukamy wtedy liczby określającej wibrację nazwy firmy, szukamy dobrej daty, dobrej domeny i adresu mailowego. Na tej podstawie budujemy cały portret numerologiczny świeżo powstającej firmy. Trzeba to traktować jako wsparcie, bo liczby za ciebie nie zarobią pieniędzy, chociaż bardzo bym ci tego życzyła 🙂

Rozważ cechy biznesowe osoby zgodnie z Liczbą Przeznaczenia

Najczęstszym błędem jest przeświadczenie u wielu osób, że najlepszą wibracją do biznesu jest 8. Coś w tym jest, bo jak położymy 8 w drugą stronę to widzimy symbol nieskończoności.

Jednak okazuje się, że wibracja 8 patronuje świetnie wielkim przedsiębiorstwom, w stylu korporacje, banki. Natomiast jeżeli chcesz prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą to warto wspierać się innymi liczbami, które naprawdę będą cię wspierać. Taka 8 może cię tylko osłabić. 

Jako ciekawostkę powiem jeszcze, że uwielbiam analizować portrety znanych osób, mam nawet taki cykl na moim kanale na YouTubie, który przeprowadziłam z absolwentkami Szkoły Numerologii.

Co ciekawe, okazuje się, że nie wszystkie rekiny biznesu są 8 numerologicznymi. Jeśli jesteś 8 to super. Jednak nawet jeśli nie jesteś 8, to też masz szansę w biznesie, masz szansę mieć dobrą pracę.

Rozwój biznesowy a liczby w numerologii

Myślę, że najważniejsze jest to, że masz szansę odnaleźć siebie w liczbach, masz szansę odnaleźć swoje powołanie. Wiedzieć jak poprowadzić dzięki liczbom rozwój swojego biznesu, dzięki dobrym datom, dzięki temu, że podążasz z prądem, a nie pod prąd. 

Podsumowując:

Numerologia nie załatwi za ciebie wszystkiego, ale jedno jest pewne – da ci duże wsparcie.

To tak jakbyś szedł na wyprawę, na swój życiowy Mount Everest i potrzebował dobrego ubrania. Ty je tylko nosisz, ale ono cię wspiera i sprzyja. I tak samo wykorzystujemy numerologię w biznesie. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska