Jak obliczyć dzień osobisty?

.

Przed nami ostatni temat z cyklu, jak wyznaczyć sobie horoskop numerologiczny. Dziś pokażę Wam, jak obliczamy dzień osobisty. Dzięki tej wiedzy planowanie przyszłych działań jest o wiele bardziej skuteczne więc naprawdę warto to wykorzystać. Wszystkie obliczenia przedstawię w formie tabelki, aby jak najskuteczniej nauczyć Was samodzielnego obliczania dni osobistych.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Dzisiaj pokażę Wam, jak obliczyć ostatni, najbardziej szczegółowy aspekt z dziedziny numerologii, jakim jest dzień osobisty. Wcześniej pokazywałam Wam kolejno jak obliczyć rok numerologiczny, rok osobisty oraz miesiąc osobisty. Wiedza ta jest niezbędna do wykonania dzisiejszych obliczeń. Ponieważ bez znajomości miesiąca osobistego nie obliczymy dnia osobistego. Zatem jeśli nie wiesz jaki jest Twój miesiąc osobisty, odsyłam Cię do mojego wcześniejszych materiału.

Tak samo, jak w poprzednim materiale, jako przykład podam swoją datę urodzenia: 05.09.1984

Obliczenia dnia osobistego na moim przykładzie wykonamy sobie dla września. Jest to mój 9 miesiąc osobisty od 05.09.2020. Przed tą datą, czyli od 05.09.2019 do 05.09.2020 znajdowałam się w 8 roku osobistym więc wrzesień do tej daty był 8 miesiącem osobistym, co ma bezpośredni wpływ na numer dnia osobistego. Tę zmianę uwypukliłam w tabelce za pomocą żółtej kreski.

Najpierw rysujemy poniższą tabelkę:

Ja zrobiłam tabelkę dla przykładu tylko na 10 dni miesiąca, jeśli chcecie możecie rozplanować cały miesiąc wtedy analogicznie musicie zrobić tabelkę z większą ilością wierszy.

Następnie wpisujemy liczby określające dni miesiąca, które chcemy obliczyć oraz liczbę miesiąca osobistego, w którym te dni się znajdują:

Tak jak wcześniej napisałam, w moim przypadku we wrześniu zmienia się rok osobisty, a co za tym idzie miesiąc osobisty więc oznaczyłam to przejście żółtym kolorem. Jeśli w miesiącu, który obliczacie zmienia się rok osobisty, powinniście to uwzględnić, aby zachować poprawność obliczeń.

W ostatnim kroku dodajemy do siebie liczby określające dzień miesiąca oraz miesiąc osobisty:

Po dodaniu cyfr z obu kolumn często okazuje się, że uzyskany wynik jest dwucyfrowy. Musimy wtedy dodać między sobą te cyfry, uzyskany zaś wynik określa numer dnia osobistego, którego to obliczenie dotyczy. Ten zabieg wykonujemy dlatego, że tak jak wcześniej wspominałam, cykl ma 9 lat więc uzyskany wynik musi być w zakresie od 1 do 9.

Aby poznać więcej sprytnych technik na obliczenia z dziedziny numerologii zapraszam Cię do zakupu skryptu w moim sklepie internetowym. Zawarta w nim wiedza jest ogromna. Znajdują się tam wzory i tabelki znacznie ułatwiające obliczenia numerologiczne a także mnóstwo opisów oraz znaczeń wyników Twoich obliczeń. Jest to naprawdę świetne narzędzie do wyznaczania horoskopu dla siebie i innych. Natomiast jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności w dziedzinie numerologii na jeszcze wyższy poziom, zapraszam Cię serdecznie do Szkoły Numerologii, która staruje od października .

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też