Zaznacz stronę

Jak obliczyć miesiąc osobisty?

Oto przed ostatni temat z cyklu, jak wyznaczyć sobie horoskop numerologiczny. Dziś pokażę Wam jak obliczamy miesiąc osobisty. Dzięki tej wiedzy, planowanie przyszłych działań jest o wile bardziej skuteczne więc naprawdę warto to wykorzystać. Wszystkie obliczenia przedstawię w formie tabelki, aby jak najskuteczniej nauczyć Was samodzielnego obliczania miesięcy osobistych.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Dzisiaj pokażę Wam jak w prosty sposób obliczyć miesiąc osobisty. Możesz wykonać go przy pomocy komputera lub klasycznie przy pomocy kartki i papieru. Osobiście do wykonywania obliczeń wykorzystuję program Exel z tego względu, że bardzo mi ułatwia pracę dzięki swoim obliczeniom oraz stanowi doskonałą bazę danych.

Znajomość swojego aktualnego miesiąca osobistego oraz przyszłych bardzo się w życiu przydaje. Przede wszystkim w planowaniu swoich przyszłych działań, zwłaszcza tych kluczowych. Dzięki orientacji w jakim miesiącu aktualnie się znajdujemy, wiemy jakie na tą chwilę sprzyjają nam energie, a które nie. Zatem wiemy jakie działania mogą przynieść nam korzyści dzięki podbiciu energetycznemu, sprzyjającemu akurat danej czynności. Dzięki tej samej wiedzy, wiemy również czego akurat w danym czasie nie powinniśmy wykonywać, bo marny będzie tego skutek.

Działa to tak samo jak znajomość wiatru oraz prądów morskich, dzięki wykorzystaniu tej wiedzy dopływa się szybciej i przyjemniej do celu. Identycznie jest dzięki znajomości sprzyjających energii w latach, miesiącach oraz dniach osobistych. Można wtedy dużo lepiej i skuteczniej zaplanować strategię swoich działań.

Do określenia miesiąca osobistego potrzebna jest znajomość Twojego roku osobistego, który aktualnie chcesz obliczyć. Jeśli nie wiesz w którym aktualnie roku osobistym się znajdujesz, a chcesz to obliczyć, zapraszam Cię do wcześniejszego materiału.

Obliczenia pokażę na przykładzie swojej daty urodzenia: 05.09.1984 jestem więc 9 numerologiczną z pod liczby 36.

Mój aktualny rok osobisty 05.09.2020 to 9.

Najpierw rysujemy poniższą tabelkę:

Żółta linia jest wyznacznikiem zmiany roku osobistego, zmienia się on co roku w dniu naszych urodzin.

Następnie wpisujemy numery miesięcy oraz rok osobisty który aktualnie nas interesuje:

Tak jak wcześniej wspominałam żółta linia jest wyznacznikiem zmiany roku osobistego co świetnie widać powyżej. W moim przypadku, w dniu moich urodzin kończy się ostatni rok osobisty cyklu, a zaczyna nowy. Cykl ma 9 lat osobistych. Zatem w dniu Twoich urodzin musisz zawsze zmienić rok osobisty, aby zachować prawidłowość obliczeń.

W ostatnim kroku dodajemy między sobą numer miesiąca oraz roku osobistego:

Po dodaniu cyfr z obu kolumn często okazuje się, że uzyskany wynik jest dwucyfrowy. Musimy wtedy dodać między sobą te cyfry, uzyskany wynik określa numer miesiąca osobistego, którego to obliczenie dotyczy. Ten zabieg wykonujemy dlatego, że tak jak wcześniej wspominałam cykl ma 9 lat więc uzyskany wynik musi być w zakresie od 1 do 9.

Aby poznać więcej sprytnych technik na obliczenia z dziedziny numerologii, zapraszam Cię do zakupu skryptu w moim sklepie internetowym. Zawarta w nim wiedza jest ogromna. Znajdują się tam wzory i tabelki, znacznie ułatwiające obliczenia numerologiczne a także mnóstwo opisów oraz znaczeń wyników Twoich obliczeń. Jest to naprawdę świetne narzędzie do wyznaczania horoskopu dla siebie i innych. Natomiast jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności z dziedziny numerologii na jeszcze wyższy poziom, zapraszam Cię serdecznie na kursy z zakresu numerologii.

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może zainteresuje Cię też