Jak obliczyć miesiąc osobisty?

Oto przedostatni temat z cyklu, jak wyznaczyć sobie horoskop numerologiczny. Dziś pokażę Wam, jak obliczamy miesiąc osobisty. Dzięki tej wiedzy planowanie przyszłych działań jest o wiele bardziej skuteczne więc naprawdę warto to wykorzystać. Wszystkie obliczenia przedstawię w formie tabelki, aby jak najskuteczniej nauczyć Was samodzielnego obliczania miesięcy osobistych.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Dzisiaj pokażę Wam, jak w prosty sposób obliczyć miesiąc osobisty. Możesz wykonać to przy pomocy komputera lub klasycznie przy pomocy kartki i papieru. Osobiście do wykonywania obliczeń wykorzystuję program Exel z tego względu, że bardzo mi ułatwia pracę dzięki swoim obliczeniom oraz stanowi doskonałą bazę danych.

Znajomość swojego aktualnego miesiąca osobistego oraz przyszłych bardzo się w życiu przydaje. Przede wszystkim w planowaniu swoich przyszłych działań, zwłaszcza tych kluczowych. Dzięki orientacji, w jakim miesiącu aktualnie się znajdujemy, wiemy, jakie na w tym momencie sprzyjają nam energie, a które nie. Zatem wiemy, jakie działania mogą przynieść nam korzyści dzięki podbiciu energetycznemu, sprzyjającemu akurat danej czynności. Dzięki tej samej wiedzy wiemy również, czego akurat w danym czasie nie powinniśmy wykonywać, bo skutek tego będzie marny.

Działa to tak samo, jak znajomość wiatru oraz prądów morskich. Dzięki wykorzystaniu tej wiedzy dopływa się szybciej i przyjemniej do celu. Identycznie jest dzięki znajomości sprzyjających energii w latach, miesiącach oraz dniach osobistych. Można wtedy dużo lepiej i skuteczniej zaplanować strategię swoich działań.

Do określenia miesiąca osobistego potrzebna jest znajomość Twojego roku osobistego, który aktualnie chcesz obliczyć. Jeśli nie wiesz, w którym aktualnie roku osobistym się znajdujesz, a chcesz to obliczyć, zapraszam Cię do wcześniejszego materiału.

Obliczenia pokażę na przykładzie swojej daty urodzenia: 05.09.1984 jestem więc 9 numerologiczną spod liczby 36.

Mój aktualny rok osobisty 05.09.2020 to 9.

Najpierw rysujemy poniższą tabelkę:

Żółta linia jest wyznacznikiem zmiany roku osobistego, zmienia się on co roku w dniu naszych urodzin.

Następnie wpisujemy numery miesięcy oraz rok osobisty, który aktualnie nas interesuje:

Tak jak wcześniej wspominałam, żółta linia jest wyznacznikiem zmiany roku osobistego, co świetnie widać powyżej. W moim przypadku, w dniu moich urodzin kończy się ostatni rok osobisty cyklu, a zaczyna nowy. Cykl ma 9 lat osobistych. Zatem w dniu Twoich urodzin musisz zawsze zmienić rok osobisty, aby zachować prawidłowość obliczeń.

W ostatnim kroku dodajemy między sobą numer miesiąca oraz roku osobistego:

Po dodaniu cyfr z obu kolumn często okazuje się, że uzyskany wynik jest dwucyfrowy. Musimy wtedy dodać między sobą te cyfry, a uzyskany wynik określa numer miesiąca osobistego, którego to obliczenie dotyczy. Ten zabieg wykonujemy dlatego, że tak jak wcześniej wspominałam, cykl ma 9 lat więc uzyskany wynik musi być w zakresie od 1 do 9.

Aby poznać więcej sprytnych technik na obliczenia z dziedziny numerologii zapraszam Cię do zakupu skryptu w moim sklepie internetowym. Zawarta w nim wiedza jest ogromna. Znajdują się tam wzory i tabelki znacznie ułatwiające obliczenia numerologiczne, a także mnóstwo opisów oraz znaczeń wyników Twoich obliczeń. Jest to naprawdę świetne narzędzie do wyznaczania horoskopu dla siebie i innych. Natomiast jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności z dziedziny numerologii na jeszcze wyższy poziom, zapraszam Cię serdecznie na kursy z zakresu numerologii.

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska