Jak obliczyć Twoją wibrację urodzenia?

.

Wibracja urodzenia, wibracja główna, czy wibracja życia czy liczba życia jest obliczana przez dodanie do siebie wszystkich cyfr występujących w Twojej dacie urodzenia a następnie dodając do siebie cyfry w liczbie wyniku.

Przykład:

05 .09. 1984 czyli: 0+5+0+9+1+9+8+4 = 36 , otrzymana liczba to podwibracja numerologiczna – dowiedz się więcej!

3+6= 9 zatem osoba ta wibruje w numerologicznej “9”. Co w numerologii oznacza dziewiątka? Zobacz opis 9

Inny przykład:

13.10.2001 czyli: 1+3+1+2+1= 8

i tu już nic nie trzeba sumować, bo otrzymany wynik jest cyfrą.

Co jeszcze jest ważne?

 • dzień urodzenia -nie dzień tygodnia tylko dzień jako liczba. Więcej o dniu urodzenia, znajdziesz tutaj.
 • podwibracja czyli to, co nam wyszło z pierwszego liczenia, w przykładzie 1 było 36 , w przykładzie drugim nie ma podwibracji.
 • zobacz opisy swojej wibracji. Wpisz w wyszukiwarce na tej stronie swoją liczbę życia i naciśnij enter.
Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

7 komentarzy
 1. To teraz ważne pytanie. Która liczba jest ważniejsza w przypadku gdy z działania np: 14.11.1997 wychodzi 33 (podwibracja) a z 33 (3+3=6) ktora z tych liczb finalnie est ważniejsza i uważana za wibrację danego człowieka? Nie został tu podony ten kontrowersykny przykład. Bo widzę że szkoły są rożne.
  Niektóre mówią o tym że nie trzeba już nic dodawać jeśli od razu wyjdzie nam 33. Natomiast jest też przykład gdzie dopiero z podwibracji tj np komuś wyjdzie od razu z daty urodzin np liczba 29 która po zsumowaniu daje 11 i tu też pytanie, którą z tych liczb uważać za właściwą? bo różne są szkoły. Proszę o odpowiedź.

  Odpowiedz
 2. Moja liczba życia to 11.jaką mam wibracje?

  Odpowiedz
  • Dzień dobry?
   Wibrację obliczamy poprzez dodanie obu cyfr z podwibracji – w Pani przypadku będzie to więc 2.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • I tu się kłania moje pytanie które napisałem powyżej. Dlaczego mistrzowska wibracja ma wychodzić niby z podwibracji a nie od razu z działania np 14.11.1997=33 dlaczego ma to byc szesc a nie 33 skoro inne szkoły mowoa ze tych liczb dodawac nie trzeba?
   Oraz dlaczego jesli komus wyjdzie podliczba dajmy na to 29 to dadanie tych liczb mialoby oznaczac dopiero wlasciwa liczbe mistrzowska? Przeciez nawet jesli 11 wyniknie z sumowania podliczby tą 11 rozniez mozna zsumowac jak w przykladzie 1 i wyjdzie tu 2. Zatem? Skad takie zasady?

  • Dzień dobry?
   W naszej szkole korzystamy z systemu pitagorejskiego, według którego datę urodzenia redukuje się do pojedynczej cyfry – jest to wibracja główna. Suma poszczególnych cyfry w tej dacie tworzy naszą podwibrację, która również ma wpływ na nasze życie. Podwibracja 29 (tak samo jak 38 czy 47) zawiera w sobie mistrzostwo 11, ponieważ datę redukujemy po kolei, aż do uzyskania jednej cyfry np. dla daty urodzenia 04.05.1973 obliczenia wyglądają następująco: 4+5+1+9+7+3=29, 2+9=11, 1+1=2.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  • Witam a jak i jako 9 urodziłem się 28 dnia miesiąca ?

  • Dzień dobry?
   Jeżeli dziewiątka urodziła się 28 dnia miesiąca, będzie to wzmacniać jej przywódcze cechy osobowości. Urodzeni 28 muszą też zwracać szczególną uwagę na swój stan emocjonalny, gdyż mają duży wpływ na rzeczywistość. Zależnie od ich nastawienia mogą przyciągać zarówno zyski, jak i straty, nie tylko w sferze materialnej. Osoby te posiadają silną osobowość, są ambitne i dążą do niezależności. Czasami brakuje im wytrwałości w osiągnięciu wyznaczonego celu.
   Więcej informacji może Pan uzyskać podczas sesji omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też