Jak skutecznie manifestować pieniądze?

Dzisiaj będziemy mówić o tym jak przyciągać do naszego życia bogactwo materialne.  

Bogatym możemy być na różnych poziomach. Natomiast dzisiaj został przywołany do tablicy temat pieniędzy, przyciągania pieniędzy i bogactwa w sensie materialnym. 

Czy afirmacje bogactwa działają?

W pierwszej kolejności dobrze jest ustalić w szczerej rozmowie ze sobą czego chcemy, czego oczekujemy, jak chcemy, żeby nasze życie wyglądało. Na wstępie od razu powiem, że aby przyciągnąć obfitość finansową warto unikać afirmacji: zarabiam X miesięcznie.
Dla naszej podświadomości takie zdanie jest abstrakcyjne, ona nie będzie wiedziała co to znaczy zarabiać określona kwotę pieniędzy. Jeżeli robicie afirmację bogactwa czy afirmację pieniędzy, to pomyślcie jak wasze życie będzie wyglądało wtedy, kiedy już będziecie mieć te pieniądze.

To jest kluczowe.

Żeby zrozumieć, że dobrze zrobiona afirmacja pokazuje podświadomości jak będzie wyglądało nasze życie po osiągnieciu celu, niż mówiąc jej zwrotami jakbyś o tym rozmawiał ze swoją księgową. Pierwszą rzeczą jaką trzeba sobie uświadomić, to fakt, że afirmacje podane w formie danych liczbowych, matematycznych, nie zadziałają. Podświadomość nie podchwyci tematu, bo nie będzie wiedziała co z tym zrobić.  

Jak szybko manifestować pieniądze? Skuteczne metody i zaklęcia na obfitość finansową.

Czasem o to pytacie. Jeżeli chodzi o prawo przyciągania, to wszelkiego rodzaju: szybko, presja, na wczoraj, działa jak hamulec. To warto sobie uświadomić. Skuteczne metody i zaklęcia na, nazwijmy to obfitość finansową, nie będą działać, jeśli będziesz je na siłę wyciskać.

Jeżeli chcesz manifestować pieniądze to musisz założyć, że to może chwilę potrwać. Pierwsza pułapka polega na tym, że jeżeli będziesz naciskał sobie na “szybko”, to wydarzy się taka rzecz, że będziesz w braku, będziesz cały czas czuł, że masz mało. Brak przyciąga lęk, brak przyciąga niskie wibracje i w efekcie nie możesz zacząć manifestować pieniędzy, bo jesteś w procesie. Jesteś myślami w braku.

Poza tym “szybko” powoduje też, że czasem w nas pojawia się chciwość, to gubi bardzo dużo osób, które idą do kasyna i bardzo chcą szybko zdobyć pieniądze. Jak się bardzo chce to jesteś chciwy i masz dużo chciejstwa w sobie. To znowu bardzo blokuje, więc to będzie ci blokować proces. Trzeba nauczyć się w tym pływać.

Jeżeli miałabym wam powiedzieć jakimi myślami przyciągać pieniądze, to warto skonstruować w swojej głowie, żeby dążyła do tego, aby pieniędzy było coraz więcej. Ja tak robiłam u siebie, kiedy wychodziłam kilkanaście lat temu z dołka finansowego, to pamiętam, że okazywałam wdzięczność za każde dodatkowe zarobione 50 zł czy 300 zł. Celebrowałam, cieszyłam się jak udało mi się w końcu zrobić jakieś oszczędności miesięczne. Przybijałam sobie piąteczkę. Nie mówię, że szłam na strasznie drogą kolację, bo to by było trochę sprzeczne z moim pomysłem na życie. Wtedy chodziło o to, żebym zbudowała sobie oszczędności, ale nagradzałam się w inny sposób. 

Lęk przed przyciaganiem pieniędzy

Przede wszystkim uszanuj i napełnij się pokorą, wobec tego, że wszechświat musi mieć czas, żeby zacząć dla ciebie działać. Nawet nie tyle wszechświatowi jest cały czas potrzebny, wbrew pozorom on jest potrzebny tobie, żeby coraz bardziej otwierać się na przyciąganie pieniędzy. I wiem co dużo osób teraz powie, że prawdopodobnie są już otwarci na przyciąganie. Najprawdopodobniej jednak nie. Takie figle nam płata podświadomość.

Bardzo często spotykam się z czymś takim jak lęk przed zarabianiem pieniędzy, lęk przed przyciąganiem naprawdę dużych pieniędzy. Może to mieć swoje źródło w wielu miejscach. Natomiast pamiętaj, że jeżeli dzisiaj czegoś nie masz, a bardzo byś chciał, to znaczy, że z jakiegoś powodu twoja podświadomość to blokuje. Czyli skoro nie masz czegoś, to znaczy, że nie masz gotowości. Jeżeli masz gotowość to jesteś w procesie przyciągania tego. Jeżeli już czujesz, że jesteś w procesie przyciągania swojego majątku to znaczy, że już jesteś na to gotowy. Jeżeli nie zacząłeś jeszcze przyciągać to popracuj nad gotowością, nad wiarą w to, że ci się uda. Zrób afirmacje wstępne.  

Co włożyć do portfela, żeby przyciągnąć pieniądze?

Zdarza się, że pytacie co włożyć do portfela, aby przeciągnąć pieniądze. 

Myślę, że jak poszukacie w Internecie, to znajdziecie nawet starożytne rytuały albo dokładnie przeciwnie, nowoczesne praktyki i będziecie już wiedzieć czym ten portfel wypełniać, żeby mieć pieniądze.

Moim zdaniem trzeba go wypełniać pieniędzmi, bo dokładnie po to mamy portfel. Zgodnie z zasadami zdrowego rozsądku trzymam w portfelu gotówkę, trzymam w portfelu karty i trzymam w portfelu np. zdjęcie swojego nauczyciela i swojej córki.

Jednak powiem też inaczej, nieważne co tam włożysz, ale miej portfel, który lubisz, żeby on ci się podobał, że gdy wyjmujesz portfel już ci się kojarzy z czymś fajnym, z czymś dobrym. Myślę, że to jest ważniejsze. Jeżeli stwierdzisz, że jest coś co przyciąga do Ciebie pieniądze i jest to np.: zielony kamyk albo żaba, albo słoń i ma to dla ciebie znaczenie, to oczywiście to rób.

We wszystkich starożytnych przepowiedniach czy zaklęciach jest takie jedno bardzo ważne hasło. W starożytności wierzono, że jeżeli w coś wierzysz to to tak jest. Pytanie tylko brzmi: czy jeżeli włożysz do portfela żabę, słonia i kamień, to czy ty wierzysz? Bo jeżeli w to wierzysz, to super. A jak w to nie wierzysz, to niczego to w twoim życiu nie zmieni.

Mnie na przykład drażni, jak mam za dużo rzeczy w portfelu, bo nic nie mogę znaleźć wtedy. Nie widzę swojej karty od takiego czy takiego konta, więc tym bardziej staję się minimalistką, bo uważam, że im mniej rzeczy, tym łatwiej nad tym zapanować i mniej czasu szukam. I to jest fajne, bo szybciej znajduje. Dlatego warto mieć w portfelu to co się nam dobrze kojarzy.  

Jak myślami przyciągnąć pieniądze? Rola afirmacji w przyciąganiu dobrobytu, bogactwa. 

Jak się pewnie domyślasz, ogromna.

Pieniądze nie płyną do ciebie z tego co robisz zawodowo. Pieniądze płyną do ciebie na podstawie wzorców, które masz.

W swoim gabinecie przeszłam chyba wszystkie możliwości finansowe z ludźmi. Byli ludzie, którzy zarabiali, według mnie średnio, a uważali, że kompletnie nie mają problemów z pieniędzmi, bo na wszystko co potrzebują im wystarcza. Byli też ludzie, którzy bardzo dobrze zarabiali, pracowali całymi dniami, a mimo to ciągle im brakowało pieniędzy.

Pamiętajcie, że stan bogactwa to wbrew pozorom nie jest stan konta, to jest to co my myślimy o pieniądzach. Jeżeli masz dużo lęków, jeżeli ciągle myślisz o pieniądzach to znaczy, że coś jest u ciebie do uzdrowienia. W ogóle myślę, że jeżeli czytasz ten materiał to ten temat jest dla ciebie ciekawy. W związku z tym, to co mogę oczywiście tutaj polecić, to, zapisuj swoje myśli, obserwuj je i pracuj z nimi. Pracuj z tymi, które cię nie wspierają przez przekodowanie ich. A pochwal się i wspieraj te, które cię wspierają. 

Jak przyciągać więcej pieniędzy do swojego życia? 

Jeżeli mam podać jakieś praktyczne wskazówki i metody, to oczywiście zdecyduj, gdzie dzisiaj jesteś. Wyznacz sobie ścieżkę i ustal, gdzie chcesz dojść. Napełnij się pokorą, ułóż sobie dobrą afirmację, przenoś się myślami w taki stan, że już czujesz, że to masz. Nie bądź tam za długo, wracaj do tu i teraz. 

Tego czego najbardziej wam życzę, to żebyście się napełnili kreatywnością, żeby wymyślić skąd te pieniądze mogłyby do was przypłynąć. Czasami jest tak, że rozwiązanie jest banalnie proste i znajduje się w zasięgu ręki. Nie wiem czy też tak czasami macie, że szukacie jakiegoś przedmiotu, jesteście 50 razy w jednym pomieszczeniu, nie ma, nie ma i nagle się rozluźniacie, siadacie i bach! Znajdujecie. Mimo, że tam wiele razy byłeś, sprawdzałeś to tego nie było, a teraz jest. Nie ma co się doszukiwać w tym nie wiadomo jakiej magii. Bardziej zależałoby mi na tym, żebyście się skupili na tym, że często rozwiązanie przyjdzie z rozluźnienia. Czyli chodzisz szukasz, nie ma i nagle rozluźnisz się i właśnie wtedy jest. Dlatego to jest najprostszy sposób przyciągania pieniędzy, żeby nie napełniać się chciwością, nie napełniać się presją, przede wszystkim nie być w poczuciu braku. Tylko pozwalać sobie coraz bardziej wpływać w swoim tempie w energię dobrobytu i dobrostanu. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska