Jak zaplanować swój rok za pomocą numerologii?

Niedawno weszliśmy w nowy rok kalendarzowy, bo w nowy rok numerologiczny weszliśmy już 15 września. Na tę okoliczność przygotowany był dla Was numeroplaner. Co roku tworzymy numeroplaner, który działa według prawd numerologii. Czyli zaczyna działać wtedy, kiedy zaczyna się nowy rok numerologiczny. Ale teraz mamy nowy rok kalendarzowy, uwielbiam ten moment, ponieważ mogę sobie mnóstwo rzeczy zaplanować. Zobaczyć, jak moje działania, które wykonałam od września do grudnia, już w nowym roku numerologicznym, działają, czy coś zmienić, czy nie. Na pewno jest to fantastyczny moment, żeby sobie uświadomić, że moc sprawcza jest z nami.  

Jak wyliczyć w jakim roku numerologicznym jesteście, napisałam w mojej książce, więc być może jednym z Twoich planów na ten nowy rok będzie zająć się numerologią i zobaczyć, jak można sobie bardzo ułatwić życie, znając liczby które są wokół Ciebie i korzystać z nich. Czyli wiedzieć, że np. jak jesteś teraz w siódmym albo dziewiątym roku numerologicznym, nie otwieraj żadnej, nowej działalności, bo będzie bardzo ciężko. Działalność otwieraj, jeśli jesteś w jedynce albo w szóstce, albo ósemce. Jeżeli jesteś w piątce poddaj się zmianie, bo zmiana przyjdzie. Jeżeli jesteś w szóstym roku numerologicznym, to się nie dziw, że Twoja rodzina będzie miała dużo tematów, które będzie chciała z Tobą załatwiać. Oprócz tego, że mamy rok numerologiczny, mamy też rok osobisty, który liczymy – biorąc pod uwagę datę swoich ostatnich urodzin. Jeśli chcesz to ze mną wyliczyć, weź kartkę i napisz na tej kartce, kiedy miałeś ostatnie urodziny. Czyli bierzesz datę swoich urodzin w 2023, a dla osób, które już miały urodziny w 2024 oczywiście bierzemy pod uwagę te ostatnie urodziny. Liczysz wszystkie składowe, wychodzi Ci Ttwój rok osobisty i on mówi o tym, do czego będzie Cię napędzała Twoja motywacja.  

Co oznaczają poszczególne liczby w kontekście roku osobistego? 

Temat jest bardzo złożony. W Szkole Numerologii uczymy tego przez 1. weekend, jak tworzyć horoskopy i drugi weekend jak robić konsultacje biznesowe. Czyli, temat jest rozbudowany, jak chcecie w niego porządnie wejść, warto wyliczyć miesiąc osobisty, miesiąc numerologiczny i dzień osobisty. Żyję według tych liczb. Przestrzegam mocno, że w dziewiątym dniu osobistym niczego nie zaczynam, wszystkie dokumenty biznesowe podpisuję w pierwszym albo w ósmym dniu. Jeżeli jest szósty dzień osobisty i moja córka potrzebuje spędzić ze mną czas, to super – spędzę z nią więcej czasu. Na dzień osobisty ma wpływ miesiąc osobisty i rok osobisty. 

Jakie podjąć praktyczne kroki, żeby dobrze zaplanować rok korzystając z numerologii?  

Po pierwsze, napisz co chcesz osiągnąć: długoterminowo, krótkoterminowo. Usiądź i przeznacz odpowiednią ilość czasu, żeby określić swoje cele. Tylko błagam – nie pisz, że chcesz Mybacha, jeśli jeździsz rowerem, bo w ciągu roku może się taki przeskok nie udać. Więc realnie określ swoje cele. Żebyś wyczuł, że jesteś w stanie dany cel osiągnąć, żebyś postawił sobie tak poprzeczkę, by było lepiej, niż jest teraz, ale to nie musi być jeszcze cel ostateczny. Następnie wylicz sobie w jakim jesteś roku osobistym, w jakim jesteś roku numerologicznym. I zobacz, czy ten rok będzie Twoim planom sprzyjał.  

Jak wyznaczać, jak osiągać cele przy użyciu i z pomocą numerologii?  

Przede wszystkim, bardzo ważne jest to, żebyś poznał, jaka jest wibracja główna. Jeśli jesteś tu pierwszy raz, witam pięknie. Dodaj swoje cyfry urodzenia i zobacz, jaką jesteś wibracją główną, to Ci dużo o Tobie powie. Natomiast wibracja główna to nie wszystko. Masz również dzień urodzenia, który ma na Ciebie ogromny wpływ. A cały portret numerologiczny to jest 17 punktów. Jak tworzyć portrety uczę na zajęciach w Szkole Numerologii. Zajmuje nam to kilka miesięcy, żeby się nauczyć krok po kroku. Bo w portrecie numerologicznym mamy wiele informacji o każdym człowieku, czytając nie tylko z daty urodzenia, ale również analizując wibrację całej nazwy. Dlatego, żeby dobrze zaplanować rok, to przede wszystkim trzeba znać swoje mocne strony jako człowieka. Bardzo często jest tak, że ludzie przychodzą do nas na sesję, nawet z tej drugiej działalności – z numeroterapii i szukamy z nimi celów życia. Bo to nie jest tak, że każdy człowiek ma mocno zdefiniowane cele życia na zasadzie: “wiem, czego chcę”. Jak już człowiek wie czego chce, jest dużo łatwiej, bo wtedy wystarczy ustalić wytyczne i osiągniesz to co zechcesz. Oczywiście tutaj też, na każdej ścieżce, pojawiają się błędy w numerologicznym planowaniu. Żeby ich uniknąć, trzeba umieć to wszystko dobrze przeliczyć. Nagrałam bardzo dużo filmików o tym, jak to przeliczać. Wystarczy się tego trzymać, po ludzku przestrzegać tego, co robimy w takich a takich miesiącach, a czego unikamy. Np. piąty miesiąc numerologiczny jest taką wibracją, że odradzamy podpisywanie wszelkich dokumentów. Ja w tym miesiącu nic nie podpisuję, choćby nie wiem co. Wszystko przekładam na następny miesiąc, który będzie szóstym numerologicznym i wtedy jak najbardziej. Bo po co się “kopać z koniem”? Jeżeli mamy dobre metody, jeżeli mamy przemyślane rozwiązania, jeżeli wszystko możemy sobie wyliczyć, to wówczas trzeba liczyć i realizować swoje pomysły, swoje plany. 

Podsumowując… fajnie jest mieć swój numeroplaner, bo raz usiądziesz, odrobisz pracę domową i wszystko sobie powyliczasz, a później otwierasz planer i wiesz, że np. w tym i w tym dniu coś możesz sobie zaplanować i jest duża szansa, że to się uda, bo będzie wspierać Cię Twoja wibracja osobista, Twoja numerologiczna. Będziesz również wiedział jaka wibracja będzie tego dnia światową wibracją, czyli w jakiej energii spotkasz się z ludźmi. Kiedy warto zrobić interes, kiedy nie warto, kiedy pójść na pierwszą randkę, a kiedy nie iść. Kiedy założyć konto na Tinderze albo konto bankowe nowej firmy lub podjąć decyzję i złożyć na przykład stosowne dokumenty, które wynikają z tej decyzji…a kiedy dokładnie tego nie czynić. Moim zdaniem bardzo ważne jest to, żeby korzystać z liczb. Bo one naprawdę są po to, żeby nam pomóc. I te okresy siódemki czy dziewiątki są po to, żebyśmy dali sobie czas na wyciszenie, na spotkanie się ze sobą. Czas czwórki i ósemki mamy na działanie, właśnie wtedy planuj, realizuj, siej te nasiona i zbieraj plony. Mamy czas dla bliskich, mamy też czas na podróże. Tak, że jak wczytasz się w to, który rok numerologiczny jest na jakie wydarzenia, czemu dedykowany, to nagle okaże się, że Twoje życie będzie pełne i dużo, dużo prostsze.  

Jeżeli chcesz być numerologiem i to jest Twoje postanowienie na ten rok, to w marcu ruszają zapisy do Szkoły. Co roku tak to organizujemy. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska