Kim są przewodnicy, tzw. Mistrzowie i Nauczyciele w Kronikach Akaszy?

Kim są Przewodnicy, Mistrzowie, Nauczyciele, Umiłowane Istoty, czyli energie, z którymi się spotykamy w Kronikach Akaszy – jeśli też Cię to zastanawia – zapraszam na materiał, z którego wszystkiego się dowiesz.

Dzisiaj ponownie opowiem o Kronikach Akaszy. Opowiem z jakimi energiami możemy się spotkać przebywając w Kronikach Akaszy. Nie wiem czy wiesz cokolwiek na temat tej metody, dlatego tak w kilku słowach:

Czym są Kroniki Akaszy?

Mówi się, że wszyscy mamy dostęp do swojej ósmej czakry i mniej więcej 30 cm nad naszą głową jest ta przestrzeń. Najczęściej charakteryzuje się ją kolorem białym (jesteśmy przyzwyczajeni, że nasze czakry mają kolory). Wchodzimy tam przy pomocy modlitwy, jest wręcz całe BHP wchodzenia w Kroniki Akaszy. 

Biorąc pod uwagę, że jest to takie pole energetyczne. Tak sobie przedstawiam w swojej głowie ósmą czakrę, czyli przestrzeń Kronik Akaszy. Pole, gdzie bardzo “ziemsko” i bardzo kolokwialnie mówiąc można sobie “polecieć” i sprawdzić, dowiedzieć się, posłuchać, zrobić sobie oczyszczenia. Oczywiście to wszystko można zrobić sobie samemu, a jeżeli czujesz, że nie wiesz jak to zrobić, to możesz skorzystać z odczytu u konsultanta. Sama korzystam z odczytów u moich uczniów, robię je sobie też sama i robię odczyty dla innych. To przepiękna przygoda. 

Kim są przewodnicy, mistrzowie i nauczyciele oraz istoty duchowe, które spotykamy w wymiarze Kronik Akaszy?

Mistrzowie w Kronikach Akaszy

To są powołane energie, które istnieją we wszechświecie po to, aby czuwać nad niektórymi rzeczami, żeby się opiekować, żeby wskazywać drogę, zapalać światło w naszej głowie, żeby pomagać wejść w siebie, w większą empatię.

Pomagają nam spojrzeć na niektóre sytuacje z perspektywy bardziej globalnej, bardziej duchowej. To są energie, które tutaj, na ziemi się raczej nigdy nie wcieliły. To są energię tak wysokich wibracji, że przebywają w tej przestrzeni pozamaterialnej. Natomiast kiedy my wywołujemy odpowiednim pytaniem te wibracje, one łączą się z nami i w odpowiedni sposób przekazują to co mają do przekazania. 

Nauczyciele w Kronikach Akaszy

Kolejna energia, którą można spotkać to są Nauczyciele. Mówi się, że są to istoty, które najprawdopodobniej mają ziemskie, materialne doświadczenia.

Oni są po to, aby powiedzieć nam np: “to jest twoja lekcja, która polega na tym, żeby zrozumieć to tak, odrobić swoją karmę, popracować nad czymś”.

Tą energię możecie sobie wyobrazić jako bardzo przyjemnego, bardzo mądrego, bardzo fajnego i bardzo empatycznego nauczyciela ze szkoły, który czasem musi powiedzieć: “wiem, że się starasz, ale fajnie będzie jak popracujesz nad sobą głębiej, bardziej, zobaczysz więcej i wtedy będziesz mógł zrobić jeszcze więcej, pójść bardziej w rozwój”. Ogólnie rzecz biorąc można ich również nazywać Przewodnikami w Kronikach Akaszy. 

Istoty duchowe w Kronikach Akaszy

Jak wymieniam te energie, które można spotkać w Kronikach, to nie można nie wspomnieć o ISTOTACH UMIŁOWANYCH.

Te energie są połączone z energią osób, które były tu na ziemi i które bardzo często już znamy. Czasami ludzie się łączą nie wywołując tego tematu. Słyszymy, że zmarła mama chce coś przekazać, albo jak w moim przypadku wujek milioner, który już nie żyje, a włącza się w niektóre odczyty u mnie.

Możemy też wywołać jakieś spotkanie, pytając np. “co dusza mojego zmarłego taty chciałaby mi teraz powiedzieć?”, albo “co mam więcej wiedzieć na temat tego, że umarł mój kot”. I tu może odpowiedzieć energia połączona z energią kota lub może odpowiedzieć nam energia Mistrzów. 

Pytania, które warto zadać swojemu przewodnikowi: o kierunek rozwoju duchowego, drogę duszy, poprzednie wcielenia czy pytania o przyszłość

Nie ma większego znaczenia jaka energia nam podpowie. Ten wpis ma uświadomić wam, że właściwie

z każdym pytaniem możecie się zwracać do Kronik – możesz pytać o wszystko na co masz ochotę.

O to co ci jest, jaki masz sen, co może on oznaczać. Możemy pytać jaki jest dla nas kierunek rozwoju duchowego, rozwoju zawodowego. Potrafię sczytać całe biznesplany, jeśli jest otwartość Kronik i otwartość słuchacza, żeby tego wysłuchać. Raczej nie oczekujmy, że odpowiedź będzie tak albo nie. Albo, że Przewodnicy wezmą odpowiedzialność za coś i podejmą za nas decyzje. Tego raczej nie należy się spodziewać.

Natomiast wszelkie pytania typu: dlaczego mi się przytrafia taka sytuacja, co to jest dla mnie za lekcja, co mam więcej wiedzieć, jak mam to rozumieć – są ok.

Moje ulubione pytania dotyczą poprzednich żyć. Ponieważ tam jest bardzo duża część nas i oglądając to poprzednie życie możemy się bardzo dużo dowiedzieć o swoich blokadach, o swoich obecnych problemach, o tym dlaczego nam się jakaś sytuacja regularnie wydarza. Źródło może być w dzieciństwie ale może być jeszcze dalej, w poprzednim życiu. Zachęcam cię, żebyś zadał takie pytania: jaki potencjał miałem w poprzednim życiu, który wtedy dał mi sukces, i z którego mógłbym skorzystać w obecnym życiu.

Nie grzeb w tych poprzednich życiach tylko wtedy jak chcesz sprawdzić karmę, ale sprawdź je z nastawieniem, że było w nich coś fajnego z czego możesz teraz korzystać. 

Na jakie pytania możemy nie otrzymać odpowiedzi z przestrzeni Kronik Akaszy?

Generalnie na pytania bardzo otwarte i złożone oraz pytania, które dotyczą innych osób, a nie naszej relacji z nimi. Nie pytamy też oczywiście o numery w totolotka i inne podobne rzeczy.

To jak zajrzenie w głąb siebie i swojej duszy, więc Twoja intuicja na pewno jest w stanie Ci podpowiedzieć, jakie pytania będą ok. Może być też tak, że na Twoim etapie rozwoju duchowego, nie jesteś jeszcze gotowy/a na niektóre odpowiedzi. Wtedy Mistrzowie dadzą Ci o tym sygnał, np. że musisz jeszcze poczekać.

Podczas odczytu, przebywając w przestrzeni Kronik Akaszy, możesz też poprosić o różnego rodzaju oczyszczenie. Poprosić o oczyszczenie pola energetycznego.

Kiedy robię odczyt komuś, i tego też uczę na moich kursach, robię oczyszczenia. Pytam wtedy jakie energie kosmosu mogłyby mi pomóc. U niektórych osób pojawiają się energie buddów, u innych pojawiają się energie aniołów, a u jeszcze innych to się po prostu czyści i działamy. 

Po odczycie mogą się pojawić dziwne odczucia w ciele. Trzeba wziąć poprawkę, że różnie możemy się czuć na 24h po. Na końcu zawsze jednak jest fajnie. 

Odpowiedzi z Kronik Akaszy – gdzie się pojawiają i na czym się skupić przy odczycie?

Myślę, że najlepiej będzie, gdy podam w jaki sposób energie Przewodników, czyli Mistrzów, Nauczycieli i Umiłowanych Istot przekazują nam informacje.

Możemy widzieć wewnętrznym okiem, możemy słyszeć wewnętrznym uchem, możemy poczuć coś w ciele, możemy mieć też kanał tzw. wiedzenia.

Na live z Eweliną Herudzińską mówiłyśmy o tym, że to jest takie wiedzenie z brzucha, że ta odpowiedź do ciebie przychodzi tak jakby w brzuchu i ty ją dalej podajesz, czy zapisujesz. 

Jeżeli robisz odczyt samemu sobie to polecam, żeby w tym momencie nie skupiać się na treści tego co Przewodnicy mówią, tylko sczytać, zapisać, a zastanowić się nad tym później. Zakończyć ten odczyt przeczytać to co się zapisało i analizować tą wiadomość. Na samym początku trudne jest jednoczesne słuchanie, analizowanie tego co do nas płynie. Wtedy zaczyna się włączać ocena, ego, może się włączyć niechęć, ból, żal i emocje niskich wibracji, które powodują, że możesz wypaść z przestrzeni Kronik. 

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska