Kroniki Akaszy – modlitwa i instrukcja wejścia

Aby pobrać modlitwę wystarczy wypełnić formularz powyżej, a instrukcja zostanie wysłana na Twój adres mailowy.

Kroniki Akaszy – Jak wejść?

Jeśli zastanawiasz się, jak wejść w Kroniki Akaszy, to świetnie trafiłeś/aś! Wejście w te tajemnicze przestrzenie może być fascynującą podróżą w głąb samego siebie. Ale jak to zrobić? Pozwól mi opowiedzieć Ci o prostych krokach, które pomogą Ci wkroczyć do tej niezwykłej rzeczywistości.

 

Wejście w kroniki Akaszy, jeżeli zastanawiasz się jak to zrobić…

Zanim przystąpisz do czytania Kronik, warto znaleźć spokojne miejsce, w którym będziesz mógł/mogła skupić się na medytacji. Usiądź wygodnie, zamknij oczy i skoncentruj się na oddechu. Poproś o wsparcie swoich przewodników duchowych lub innych istot, w które wierzysz. 

Pamiętaj, że wymagane jest do tego odpowiednie odprężenie ciała oraz umysłu. Nieprzygotowany właściwie umysł będzie stale sprowadzał myśli na tory materii, a tym samym niemożliwe stanie się odczytanie Kronik.

Jeśli chcesz samodzielnie wejść w swoje Kroniki Akaszy pobierz modlitwę oraz instrukcję wejścia w tę piękną przestrzeń. Przestrzegaj wszystkiego co jest w punkcie BHP pracy w Kronikach i poczuj się błogo w Twojej przestrzeni pełnej miłości…

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam Cię na Kurs czytania Kronika Akaszy.

 

Jak wejść w Kroniki Akaszy bezpiecznie?

Pamiętaj o uziemianiu się po sesji. Staraj się mieć otwarte serce i umysł na odbierane informacje. Nie każdemu udaje się od razu – nie popadaj we frustrację jeśli tak się wydarzy. Daj sobie czas na odpowiednie ćwiczenia. 

Zachęcam Cię również serdecznie do przeczytania mojej książki “Prawda o Kronikach Akaszy“, która wprowadzi Cię w ten fascynujący świat jeszcze głębiej.

Autor: Olga stępińska

Komentarze (107)

 1. Natalia pisze:

  Proszę o modlitwę do wejścia Kronik Akaszy

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy do pobrania modlitwy tutaj ze strony. Wystarczy wypełnić formularz powyżej, a instrukcja zostanie wysłana na Twój adres mailowy.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 2. Beata Kulik pisze:

  Proszę o Modlitwę do wprowadzenia do Kronik Akaszy
  Pozdrawiam Serdecznie

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy do pobrania modlitwy tutaj ze strony. Wystarczy wypełnić formularz powyżej, a instrukcja zostanie wysłana na Twój adres mailowy.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 3. Milena pisze:

  Dzien Dobry,
  Poprosze o modlitwe do wyprowadzenia do Kronik Akaszy. Dziekuje Serdecznie, Pozdrawiam Milena

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy do pobrania modlitwy tutaj ze strony. Wystarczy wypełnić formularz powyżej, a instrukcja zostanie wysłana na Twój adres mailowy.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska