“Numeroterapia czyli edukacja duchowa. Podręcznik dla numeroterapeutów”

Książka “Numeroterapia czyli edukacja duchowa. Podręcznik dla numeroterapeutów”

Numeroterapia odkrywa prawdę o człowieku. Pozwala dokładnie poznać samych siebie i pracować nad rozwojem osobistym (swoim i klientów).
Sprawdzone przez Olgę w kilkunastoletniej praktyce ćwiczenia terapeutyczne oraz techniki prowadzenia terapii, pomagają osiągnąć spokój, pewność siebie i pozwalają podopiecznym żyć pełnią życia.

Rezultaty po kilkunastomiesięcznej numeroterapii widać właściwie każdego dnia. Dzięki Oldze jej klienci doświadczają niezwykłej energii, która pozwala im zmierzyć się z własnymi blokadami, stawić im czoła i pracować nad własnym rozwojem osobistym z wiarą w osiągnięcie swoich (realnych) celów.

Dla kogo jest ta książka?

Warto dodać, że wśród podopiecznych Olgi znajdowali się nawet psycholodzy i psychiatrzy, którzy niezwykle doceniali jej metody terapeutyczne. Olga N Stępińska, w książce „Numeroterapia czyli edukacja duchowa. Podręcznik dla numeroterapeutów”, nie tylko tłumaczy na czym polega ta metoda, ale przede wszystkim wyposaża przyszłych numeroterapeutów w bogaty zestaw narzędzi, w postaci różnorodnych kart pracy, ćwiczeń oraz gotowych afirmacji i medytacji. Pomaga rozpoznać blokady i szkodliwe schematy w podświadomości podopiecznych prowadzonych w numeroterapii oraz radzi, jak z nimi pracować, by wspierać rozwój osobisty uczniów.

Książka dedykowana jest dla każdego terapeuty, który podchodzi do swojej pracy w sposób tak holistyczny, jak robi to Olga. Polecam książkę wszystkim, którzy chcą wzbogacić swój warsztat terapeutyczny o skuteczne metody pracy z energią i szukają nie tylko „podręcznikowych” rozwiązań, a właśnie holistycznego podejścia do pracy z problemami człowieka.

Pozycja obowiązkowa dla studentów numeroterapii.

Co znajdziesz w książce?

1. Dowiesz się czym jest numeroterapia i kim jest numeroterapeuta
  2. Dlaczego i jak pracować z podświadomością
  3. Jak wyglądają sesje i jak tworzyć plan numeroterapii
  4. Poznasz przykładowe metody pracy wraz z arkuszami ćwiczeń do numeroterapii
  5. Dowiesz się jak pracować z poszczególnymi problemami w terapii

Książka “Numeroterapia czyli edukacja duchowa” w wersji drukowanej – 244 strony.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Ostatnio przeglądane