Lekcja karmiczna: Karma 13

Dzień dobry moi drodzy, dzisiaj opowiem Wam o lekcjach karmicznych. Rozpoczniemy serię od karmy 13. Jest to karma pracy oraz związanych z nią dobrami materialnymi. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 13 jako Karma pracy

Dzisiaj opowiem Wam o lekcji karmicznej 13. Trzynastka to karma związana z pracą i pieniędzmi. Prawdopodobnie w którymś z poprzednich żywotów, nieważne w którym, mogło to być nawet trzy żywoty temu, powstał w podświadomości zapis karmiczny dotyczący tego, że kiedyś ta osoba nie szanowała czyjejś pracy i pieniędzy. Mogła być pracodawcą, który nie płaci, który wyzyskuje ludzi oraz źle im życzy jeśli chodzi o pieniądze.

Ogólnie ujmując jest to osoba, która nabruździła sobie w materialno – zawodowej sferze i nie była w stanie wtedy się do tego przyznać. Podczas gdy taka osoba umiera nie oczyszczając przedtem swojej karmy, przenosi swój dług karmiczny na kolejne życie. Kiedy dusza zaprojektowała, że będzie odrabiać lekcje Karmy 13 akurat w tym życiu, będzie dostawała trudne sytuacje właśnie związane z pracą i pieniędzmi.

Kiedy dusza zaprojektowała, że będzie odrabiać lekcje Karmy 13 akurat w tym życiu, będzie dostawała trudne sytuacje właśnie związane z pracą i pieniędzmi.

Mniej więcej wygląda to tak, że są to osoby, które mają problem ze znalezieniem dobrej pracy. Albo pomimo dobrych kwalifikacji mają nieadekwatną pracę oraz płacę do tych kwalifikacji. Wtedy ludzie mają wrażenie, że wykonują syzyfową pracę, czyli ciężko pracują, a nie ma tego efektu; nawet pomimo tego, że bardzo się starają oraz pomimo tego, że w tym życiu wiedzą o pokorze i szacunku do pracy.

Mało kto z tych ludzi jest bezrobotny. Pracuję z ludźmi z Karmą 13 i powiedziałabym wręcz, że są to osoby pracowite. Tylko nie ma efektu takiego, który mógłby być u kogoś innego bez tej karmy. Osoby z obciążeniem Karmy 13 są dość rzadko chwalone za swoją pracę. Pracodawca nie daje im premii albo pomijane są przy awansie pomimo świetnych wyników. Często to wszystko przeczy prawom logiki. 

Często zdarza się też tak, że los im nie sprzyja. Bo gdy wynajdą sobie biznes, biorą na niego kredyt i nagle okazuje się, że frank szwajcarski drożeje do tego stopnia, że ten biznes trzeba zamknąć. Pomimo tego, że wszystko było dobrze wyliczone, pojawiły się nagle takie okoliczności z zewnątrz, które skutecznie wszystko zniweczyły. Smutna jest ta karma, zresztą jak każda. Natomiast trzeba ją po prostu przepracować, tak jak każdą inną karmę.  

Afirmacje rozpuszczające Karmę 13

Moi drodzy, jest też radosna strona. Na wszystko jest rozwiązanie, nawet na karmę trzynastki, bo nie ma powodu żeby cierpieć. Najprostszym są afirmacje, poniżej podaję kilka propozycji:

Ja (podajemy swoje imię), zasługuję na godziwe pieniądze mimo wszystko, mimo całej mojej przeszłości, tu i teraz zasługuję.

W tej afirmacji trzeba zrobić tak, że odgradzamy wszystko, co już było. Czyli mówimy: okej, trudno, zrozumiałem (właśnie taki sygnał musimy dać sobie oraz naszej podświadomości) okej, zrozumiałem, byłem w tych trudnych sytuacjach, nie zapłacili mi, przeżyłem to i godzę się z tym. Wtedy poprzez pogodzenie i wybaczenie, sprawa jest już zamknięta.

Ja (podajemy swoje imię), zrozumiałem/am swój błąd i teraz już chcę doświadczać czegoś innego.

Tej afirmacji nie trzeba sobie długo powtarzać oraz tłumaczyć. Jak już raz umysł pojmie oraz uświadomi sobie, że godzisz się z tym, że jesteś w trudnym miejscu i chcesz już coś z tym zrobić, to znajdziesz rozwiązanie. 

Afirmacja to jedna z dróg, które doprowadzą Cię do celu, a celem jest przerobienie tej lekcji. Jak ktoś się urodził 13 dnia miesiąca, to będzie niemożliwe, żeby zmienić to w tym życiu. Ale może też już nie odpracowywać tej karmy, bo już ją sobie zakończył. Już ją odpracował, już zrozumiał. Bo o to właśnie chodzi, żeby zrozumieć tę lekcję. Na tym polega odrabianie lekcji karmicznych, że rozumiecie i obiecujecie, że już więcej tego nie będzie robić. 

OPIS NUMEROLOGICZNY RODU RODZINNY

Karma 13 jako karma pieniędzy

Kolejna rzecz, z którą często mają problem osoby z Karmą 13 to jest sposób myślenia o pieniądzach. Czyli myślimy o pieniądzach w zły sposób. Na przykład przez to, że rodzice w nas to źle zaprojektowali albo przez pracodawcę który jest bogaty i nas wykorzystuje. Wtedy w naszej podświadomości może wytworzyć się program, że bogaci ludzie nas wykorzystują.

Na pewno ma to związek z tym, że tę lekcję mamy do przerobienia. Nie ma sensu dociekać, kto kogo i dlaczego wykorzystywał w poprzednim życiu. Czy byłem szefem, czy rzemieślnikiem, czy kimkolwiek innym, dzisiaj nie ma to dla Ciebie znaczenia. Dzisiaj dla Ciebie ma znaczenie to, że masz lekcję Karmy 13 do odrobienia. Zatem trzeba ją po prostu zrozumieć, przeafirmować, być może potrzebny jest do tego zabieg energetyczny. Ja przerabiam to osobom, które się do mnie zgłaszają korzystając z Reiki, na co serdecznie zapraszam. 

Komentarze (14)

 1. Natalia pisze:

  Z całego serca proszę o pomoc 🙏 ja już od dłuższego czasu zauważyłam że wszystko w życiu układa mi się pomyślnie OPRÓCZ pracy zawodowej. Albo studiuje kierunki które na dany moment mnie pociągają , idę pracować w zawodzie i uznaje że to nie to. Albo mam wymarzoną pracę i szybko ją tracę. Ogólnie cały czas nie potrafię gdzieś ,, długo zagrzać miejsca ,, … Już sama kiedyś wpadłam na taką myśl że to chyba moja karma … Moja data urodzenia to 04.09.1986 … Jak można się z Panią skontaktować i prosić o pomoc ?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry🌻
   Najbardziej pomocna będzie konsultacja indywidualna z Olgą. Sesja trwa godzinę i będzie oparta na Twoim portrecie numerologicznym. Jeśli będziesz zainteresowana – napisz proszę na adres biuro@olgastepinska.pl, a poszukamy najlepszego terminu🙂
   Pozdrawiamy serdecznie

 2. Adrian pisze:

  Mam 3x 13 w portrecie mam 16 7 i 26 a nawet 29/11 Ciągle cierpie jak pies, choruje jestem poniżany i plują mi w pysk gorzej niż na hitlera, afirmacje nic nie dają, żadna bioterapia nic nie daje, wierze że są ludzie którzy mi pomogą, naprawde daje co moge od siebie a plują mi w twarz dosłownie i w przenośni,daje dobro dostaje zło, czy są sposoby aby to odwrócić mam wielką świadomośc swoich czynów próbowałem już wszystkiego, czy oznacza to że musze cierpiec jak pies i prosić się osób które zrobiły mi wielką krzywde? Jeśli ktoś jest chętny pomóc otwieram się na jego dobrą energie.

 3. Dawid pisze:

  Kochani, liczy się też dzień urodzenia. Taylor Swift jest numerologiczną 13 i odniosła sukces. Musimy poprostu docenić pracę innych i najlepiej zacząć żyć z pasji, czyli własny biznes. Mi się udało. Afirmujcie ✨️doświadczam więcej szczęścia niż myślę że zasługuję ✨️ lub ✨️znam już teraz wartość cudzej pracy. Mój dług został rozwiązany. Doświadczam otrzymywania takich pieniędzy na jakie zasługuję!✨️. Afirmacja doświadczam działa na czakrę korony jak coś.

  Pozdrawiam was serdecznie!!!!!

 4. Sabina pisze:

  Witam, urodziłam się 13.07.1977. Jestem nauczycielką. Pieniędzy dużych nie mam. Jednak większy problem jest ze związkami. Zawsze wybieram źle. Moje małżeństwo to była porażka( alkohol, wyzwiska itp.). Co robić, co zmienić, żeby było dobrze?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   zapraszamy na indywidualną konsultację z Olgą opartą na Pani portrecie numerologicznym. W sprawie terminu proszę pisać na biuro@olgastepinska.pl.
   Pozdrawiamy serdecznie 🙂

 5. Barbara Wiaduch pisze:

  Znalazłam, że miejsce zamieszkania też może być karmiczne.Mieszkamy
  z mężem pod numerem 119/2, więc karmiczna 13.
  Pracujemy bardzo dużo. Ostatnio poszłam do pracy i dorabiam do emerytury tak,że mam prawie drugą emeryturę,ale dużo obowiązków nie pozostawia mi wolnego czas.Do tego czas wypełniam opieką nad wysyłaniem wnuków do szkoły rano i jak trzeba przygotowuję obiady dla nich.Jestem zmęczona,ale nie potrafię uwolnić się od tych obowiązków. Od zawsze byłam osobą rzetelną i pracowitą, choć poprzednie adresy nie były karmiczne.Jak ta sytuacja wygląda od Pani strony?

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Numerolodzy nie powinni wypowiadać się zbytnio w temacie nieruchomości – to jest działka specjalistów od Feng Shui. Jeśli czuje się Pani przepracowana, warto sprawdzić w osobistym portrecie numerologicznym punkty za to odpowiedzialne albo popracować z przekonaniami dotyczącymi pieniędzy. Zapraszamy na sesję omówienia portretu numerologicznego: https://szkolanumerologii.pl/sklep/portret-numerologiczny-z-indywidualna-konsultacja/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

  2. Agnieszka Skup pisze:

   Witam. Jesli mam 13 w nazwisku po mezu.. Czy powinnam je zmienic?

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry?
   Jeśli oficjalnie przyjęła Pani nazwisko męża, to karma “przylgnęła” już do Pani i zmiana nazwiska nie pomoże. Na szczęście karmę 13 można dość łatwo przepracować. Zapraszam do obejrzenia filmików:
   https://www.youtube.com/watch?v=7faC5l_gQaU
   https://www.youtube.com/watch?v=ZCe3zeSeT3Y
   W naszym sklepie znajdzie też Pani medytację na oczyszczanie karmy: https://szkolanumerologii.pl/sklep/medytacja-na-oczyszczenie-karmy/.
   Pozdrawiamy serdecznie?

 6. Kornelia pisze:

  Witam
  Jaki jest koszt przerobienia energetycznego karmy 13 ?
  Pozdrawiam

  1. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   dziękujemy za komentarz.
   Jest kilka możliwości:
   1. W trakcie konsultacji indywidualnej (jest to koszt 230 zł) możemy powiedzieć, jak można tę karmę przerobić.
   2. Druga opcja to odczyt w Kronikach Akaszy. Być może będzie trzeba zrobić dodatkowe oczyszczanie energetyczne, ale o tym dowiemy się dopiero, gdy wejdziemy w Kroniki
   Proszę być jednak otwartą na to, że na pewno będzie miała Pani samodzielną pracę do wykonania, ale oczywiście zapewnimy wskazówki, jak miałoby to wyglądać.
   Cudownego dnia

  2. Vi pisze:

   Sprawdzilam u swojej mamy czy ma liczbe karmiczna 10/05/1969 i faktycznie wyszla jej 13 ale praktycznie nic z napisanych tu rzeczy sie nie zgadza. Jest osoba pracowita powiedzialabym ze az za bardzo, szefowie doceniaja jej spryt szybkosc i poswiecenie w pracy zwiekszajac wynagrodzenie. Bardziej myslalam ze problem bedzie tkwil w przywiazaniu do negatywnej osoby przez co bedzie czula bezradnosc zlosc i bezsilnosc bo to akurat jest prawda (jej maz wysysa z niej cala energie i checi do zycia). Czy jest ktos w stanie wytlumaczyc dlaczego to sie u mojej mamy nie sprawdza?:)

  3. Team Szkoły pisze:

   Dzień dobry,
   wszystko wskazuje na to, że Pani mamie udało się już przepracować swoją karmę 13 i w przyszłym wcieleniu będzie od niej wolna. Chociaż jeśli obliczeniu podlegała tylko data urodzenia – to podwibracją Pani mamy jest 31, nie 13 🙂
   Pozdrawiamy

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska