Lekcja karmiczna: Karma 13

Dzień dobry moi drodzy, dzisiaj opowiem Wam o lekcjach karmicznych. Rozpoczniemy serię od karmy 13. Jest to karma pracy oraz związanych z nią dobrami materialnymi. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 13 jako Karma pracy

Dzisiaj opowiem Wam o lekcji karmicznej 13. Trzynastka to karma związana z pracą i pieniędzmi. Prawdopodobnie w którymś z poprzednich żywotów, nieważne w którym, mogło to być nawet trzy żywoty temu, powstał w podświadomości zapis karmiczny dotyczący tego, że kiedyś ta osoba nie szanowała czyjejś pracy i pieniędzy. Mogła być pracodawcą, który nie płaci, który wyzyskuje ludzi oraz źle im życzy jeśli chodzi o pieniądze.

Ogólnie ujmując jest to osoba, która nabruździła sobie w materialno – zawodowej sferze i nie była w stanie wtedy się do tego przyznać. Podczas gdy taka osoba umiera nie oczyszczając przedtem swojej karmy, przenosi swój dług karmiczny na kolejne życie. Kiedy dusza zaprojektowała, że będzie odrabiać lekcje Karmy 13 akurat w tym życiu, będzie dostawała trudne sytuacje właśnie związane z pracą i pieniędzmi.

Kiedy dusza zaprojektowała, że będzie odrabiać lekcje Karmy 13 akurat w tym życiu, będzie dostawała trudne sytuacje właśnie związane z pracą i pieniędzmi.

Mniej więcej wygląda to tak, że są to osoby, które mają problem ze znalezieniem dobrej pracy. Albo pomimo dobrych kwalifikacji mają nieadekwatną pracę oraz płacę do tych kwalifikacji. Wtedy ludzie mają wrażenie, że wykonują syzyfową pracę, czyli ciężko pracują, a nie ma tego efektu; nawet pomimo tego, że bardzo się starają oraz pomimo tego, że w tym życiu wiedzą o pokorze i szacunku do pracy.

Mało kto z tych ludzi jest bezrobotny. Pracuję z ludźmi z Karmą 13 i powiedziałabym wręcz, że są to osoby pracowite. Tylko nie ma efektu takiego, który mógłby być u kogoś innego bez tej karmy. Osoby z obciążeniem Karmy 13 są dość rzadko chwalone za swoją pracę. Pracodawca nie daje im premii albo pomijane są przy awansie pomimo świetnych wyników. Często to wszystko przeczy prawom logiki. 

Często zdarza się też tak, że los im nie sprzyja. Bo gdy wynajdą sobie biznes, biorą na niego kredyt i nagle okazuje się, że frank szwajcarski drożeje do tego stopnia, że ten biznes trzeba zamknąć. Pomimo tego, że wszystko było dobrze wyliczone, pojawiły się nagle takie okoliczności z zewnątrz, które skutecznie wszystko zniweczyły. Smutna jest ta karma, zresztą jak każda. Natomiast trzeba ją po prostu przepracować, tak jak każdą inną karmę.  

Afirmacje rozpuszczające Karmę 13

Moi drodzy, jest też radosna strona. Na wszystko jest rozwiązanie, nawet na karmę trzynastki, bo nie ma powodu żeby cierpieć. Najprostszym są afirmacje, poniżej podaję kilka propozycji:

Ja (podajemy swoje imię), zasługuję na godziwe pieniądze mimo wszystko, mimo całej mojej przeszłości, tu i teraz zasługuję.

W tej afirmacji trzeba zrobić tak, że odgradzamy wszystko, co już było. Czyli mówimy: okej, trudno, zrozumiałem (właśnie taki sygnał musimy dać sobie oraz naszej podświadomości) okej, zrozumiałem, byłem w tych trudnych sytuacjach, nie zapłacili mi, przeżyłem to i godzę się z tym. Wtedy poprzez pogodzenie i wybaczenie, sprawa jest już zamknięta.

Ja (podajemy swoje imię), zrozumiałem/am swój błąd i teraz już chcę doświadczać czegoś innego.

Tej afirmacji nie trzeba sobie długo powtarzać oraz tłumaczyć. Jak już raz umysł pojmie oraz uświadomi sobie, że godzisz się z tym, że jesteś w trudnym miejscu i chcesz już coś z tym zrobić, to znajdziesz rozwiązanie. 

Afirmacja to jedna z dróg, które doprowadzą Cię do celu, a celem jest przerobienie tej lekcji. Jak ktoś się urodził 13 dnia miesiąca, to będzie niemożliwe, żeby zmienić to w tym życiu. Ale może też już nie odpracowywać tej karmy, bo już ją sobie zakończył. Już ją odpracował, już zrozumiał. Bo o to właśnie chodzi, żeby zrozumieć tę lekcję. Na tym polega odrabianie lekcji karmicznych, że rozumiecie i obiecujecie, że już więcej tego nie będzie robić. 

Karma 13 jako karma pieniędzy

Kolejna rzecz, z którą często mają problem osoby z Karmą 13 to jest sposób myślenia o pieniądzach. Czyli myślimy o pieniądzach w zły sposób. Na przykład przez to, że rodzice w nas to źle zaprojektowali albo przez pracodawcę który jest bogaty i nas wykorzystuje. Wtedy w naszej podświadomości może wytworzyć się program, że bogaci ludzie nas wykorzystują.

Na pewno ma to związek z tym, że tę lekcję mamy do przerobienia. Nie ma sensu dociekać, kto kogo i dlaczego wykorzystywał w poprzednim życiu. Czy byłem szefem, czy rzemieślnikiem, czy kimkolwiek innym, dzisiaj nie ma to dla Ciebie znaczenia. Dzisiaj dla Ciebie ma znaczenie to, że masz lekcję Karmy 13 do odrobienia. Zatem trzeba ją po prostu zrozumieć, przeafirmować, być może potrzebny jest do tego zabieg energetyczny. Ja przerabiam to osobom, które się do mnie zgłaszają korzystając z Reiki, na co serdecznie zapraszam. 

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Numerologiczna 9.

Numerologiczna 9.

Osoby z wibracją 9 to przede wszystkim nauczyciele. W tej roli mają jednak dużo ważniejszą misję - uczą ludzi miłości - do siebie i do innych. Co jeszcze charakteryzuje dziewiątki numerologiczne?...