Lekcja karmiczna: Karma 27

.

Witam ponownie moi drodzy. Przed nami kolejna lekcja karmiczna, tym razem dotycząca karmy 27. Karma 27 jest obciążeniem karmicznym dotyczącym złożonych obietnic w którymś z naszych poprzednich wcieleń. W serii o lekcjach karmicznych opowiadam, czego dane karmy dotyczą, czym się charakteryzują oraz skąd się wzięły. Pokazuję również, jak w łatwy sposób można je z siebie zdjąć za pomocą prostych ćwiczeń oraz odpowiednio dopasowanych afirmacji.

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Podczas robienia portretu numerologicznego nieraz okazuje się, że niektóre osoby mają obciążenia karmiczne. Oznacza to, że w tym życiu mamy jakąś lekcję karmiczną do odrobienia. Nie wszyscy mamy obciążenia karmiczne, ponieważ nie wszystkie dusze narzucają na siebie karmę.

W lekcjach karmicznych chodzi o to, że w naszych poprzednich żywotach czegoś nie zrobiliśmy lub czegoś nie dopilnowaliśmy. Bardzo możliwe też, że mogliśmy komuś zrobić przykrość, nawet wielokrotnie. Każda liczba karmiczna określa inny rodzaj długu, który ma do spłacenia. 

Karma 27 jako przekleństwo oraz błogosławieństwo

Karma 27 bardzo często wychodzi ludziom w portrecie numerologicznym z tego względu, że można urodzić się 27 dnia lub suma wszystkich cyfr wynosi 27. Karma 27 może wyjść również w nazwisku rodowym albo nawet w imieniu. Jest to o tyle trudna karma, że nie działa tylko na jednej płaszczyźnie, lecz na wielu. 

Z jednej strony, osoby obciążone Karmą 27 mają ogromny potencjał intelektualny oraz posiadają zaplecze duchowe, dzięki zasługom karmicznym z poprzednich wcieleń. Mają ogromny potencjał duchowy więc jeżeli te osoby zaczynają medytować lub idą w stronę rozwoju duchowego, to mogą osiągnąć naprawdę świetne efekty. Te osoby doskonale czują energię życiową, ponieważ są naprawdę starymi duszami. 

Z drugiej strony, osoby z karmą 27 mogą mieć w tym życiu problemy na różnych płaszczyznach. Na przykład, mogą mieć problemy ze stworzeniem dobrego związku partnerskiego lub mogą mieć trudności materialne. Ogólnie rzecz biorąc, mogą być obciążone karmą każdej liczby karmicznej wymienionej przeze mnie w serii o lekcjach karmicznych.

Przy karmie 27 trzeba dowiedzieć się, czy w którymś ze swoich poprzednich żyć nie złożyliśmy wiążącej nas obietnicy lub ślubowania, ponieważ w tym życiu możemy odczuwać tego skutki. Co można zrobić, aby przepalić karmę 27 oraz odciąć się od obietnic i ślubowań, które złożyliśmy w poprzednim życiu? Przede wszystkim stosować oczyszczającą medytację. 

Medytacja oczyszczająca Karmę 27

Specjalnie dla Was przygotowałam prostą i skuteczną medytację, dzięki której przetniecie więzy swoich poprzednich wcieleń przepalając tym samym karmę 27. Przedstawiam Wam medytację dogłębnie oczyszczającą, którą bardzo prosto można wykonać w warunkach domowych. 

Do medytacji będzie nam potrzebne ciche oraz komfortowe miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie, czarna świeca, biała szałwia oraz poduszka, dzięki której komfortowo utrzymamy pozycję medytacyjną.

Gdy mamy już wszystko przygotowane, to odpalamy czarną świecę oraz przyjmujemy pozycję medytacyjną tak, aby kręgosłup był w prostej pozycji. Utrzymanie prostej pozycji podczas medytacji jest bardzo istotne z tego względu, że centralny kanał energii jest prostopadle ustawiony względem ziemi.

Następnie ustawiamy podbródek prostopadle do ziemi oraz ściągamy łopatki do tyłu, aby utrzymać prostą pozycję. Przez całą medytację staramy się tę pozycję utrzymać, ponieważ ta pozycja zapewnia nam najlepszy przepływ energii przez nasze ciało. 

Po obraniu i utrzymaniu odpowiedniej pozycji bierzemy kilka głębokich wdechów i wydechów. Następnie zamykamy oczy i skupiamy się na naszym oddechu. Przenosimy skupienie na czubek naszego nosa oraz na bezkształtny strumieni powietrza, który wpuszczamy i wypuszczamy z naszego ciała.

Cały czas głęboko oddychając oraz pozostając w skupieniu wypowiadajcie: 

Ja (mówicie swoje imię) całym sobą i całym sercem otwieram się na zmianę mojego pola energii.

Ja (mówicie swoje imię) teraz już rozumiem, jaka może być przyczyna blokad i utrudnień, jakie mam w życiu oraz uświadamiam sobie, że w poprzednich wcieleniach mogłem/am złożyć ślubowania albo obietnice, które wiążą mnie po dziś dzień. Z pełną odpowiedzialnością tu i teraz proszę o zwolnienie mnie z tych obietnic i ślubowań.

W tym miejscu zastanów się, czego Twoje ślubowania mogły dotyczyć. Jeżeli na przykład masz blokadę na płaszczyźnie finansów, to być może kiedyś ślubowałeś/aś życie w ubóstwie. Jeżeli kompletnie nie układa Ci się w związkach, to być może kiedyś ślubowałeś/aś życie w celibacie. A jeżeli mimo wielu starań nie możesz uwolnić się od energii konkretnej duszy, to być może kiedyś właśnie z tą konkretną duszą zawarłeś/aś ślub oraz obietnicę życia razem po wsze czasy.

Nie zważając na to, jak brzmiała treść tej obietnicy tu i teraz całym/ą sobą proszę o zwolnienie mnie z konsekwencji.

Cały czas oddychaj i poczuj, jak twoje ciało przeczyszcza się energetycznie, jak każda komórka Twojego ciała zostaje dotleniona. Zastanów się teraz, czy czujesz, że na Tobie mogą być klątwy lub jakieś łagodniejsze złożyczenia energetyczne.

Jeśli czujesz, że tak, to wypowiedz te słowa, którymi poprosisz o ich rozpuszczanie.

Ja (mówicie swoje imię) nie mam wiedzy, ale czuję, że mam obciążenia energetyczne, dlatego tu i teraz całym/ą sobą proszę o zwolnienie mnie i mojego pola z obciążeń.

Teraz musimy zadać pytanie dotyczące tego, czy jesteśmy zwolnieni. Czy musimy jeszcze zrobić coś w zamian, aby do końca się oczyścić. Musisz wypowiedzieć słowa:

Jeśli istnieje jakaś rzecz, którą mam zrobić, aby przyspieszyć lub uruchomić proces oczyszczania, proszę o jakąś wskazówkę teraz, albo po zakończeniu medytacji.

Całym sobą podziękuj teraz energii, która pojawiła się wokół Ciebie i otoczyła Cię swoim wsparciem. Następnie podpalamy  białą szałwię i się oczyszczamy. Pobądź w tej energii, zobacz jak miło i przyjemnie uwalniasz się od swoich starych ślubów i zobowiązań. Powtarzaj to ćwiczenie tak często, jak będziesz czuł taką potrzebę.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

3 komentarze
 1. Dzień dobry.
  Ja mam karmę 27 z dnia urodzenia.
  Z drogi życia jestem 7 z 3 i 4.
  Interesująca jest numerologia. Niewiele jeszcze wiem, ale chętnie bym tę wiedzę pogłębiła. ?

  Odpowiedz
 2. Jestem numerologiczną 9 z podwibracji 27. Urodziłam się 13 dnia co to oznacza? Wymienia Pani różne dni urodzenia jednak o 13 nic nie jest powiedziane. Jeśli mogłaby Pani odpowiedzieć byłabym wdzięczna.

  Odpowiedz
  • Dzień dobry,

   Dziękujemy bardzo za komentarz. Ofertka została wysłana na maila.

   Pozdrawiam serdecznie

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też