Liczba ekspresji. Czyli jak wyliczyć jakie cele realizujemy my albo nasza dusza według numerologii

.

W dzisiejszym materiale opowiem o tym jak według numerologii wyliczamy liczbę ekspresji. Ja tą liczbę nazywam liczbą CELE. Takie cele jakie realizuje nasza dusza, czasami dziwimy się dlaczego tak jest, a czasami potwierdzi nam się to. Dlatego dzisiaj będziemy robić ćwiczenia, dzięki którym, nauczycie się jak sobie wyliczyć informacje o tym, jakie cele podświadomie realizujecie w życiu. Jest to bardzo ważny punkt portretu numerologicznego.

Numerologia – liczba ekspresji

W dzisiejszym materiale opowiem o tym jak według numerologii wyliczamy liczbę ekspresji. Ja tą liczbę nazywam liczbą CELE. Takie cele jakie realizuje nasza dusza, czasami dziwimy się dlaczego tak jest, a czasami potwierdzi nam się to. Dlatego dzisiaj będziemy robić ćwiczenia, dzięki którym, nauczycie się jak sobie wyliczyć informacje o tym, jakie cele podświadomie realizujecie w życiu. Jest to bardzo ważny punkt portretu numerologicznego.

Oprócz wibracji głównej, dnia urodzenia, badamy wibrację imion i nazwisk. Jeżeli w dzisiejszym materiale będzie coś dla ciebie niejasne to zapraszam do moich innych wpisów czy materiałów na YouTube. Wchodzimy coraz głębiej i głębiej w temat robienia portretów numerologicznych, materiały są bardziej zaawansowane. Jeśli ten temat jest dla ciebie bardzo interesujący i chcesz mieć kompleksową wiedzę – to zapraszam do kupna mojej książki, w której dowiesz się dokładnie jak taki portret obliczyć i jak go zinterpretować, a jeśli chciałbyś jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę – rozważ uczestnictwo w Szkole Numerologii.

Jak obliczyć własną liczbę ekspresji?

Przechodząc już do sedna sprawy: korzystamy tutaj z alfabetu numerologicznego, czyli każdej literze przyporządkowana jest pewna cyfra. Cyfry są według matematyki od 0 do 9 natomiast my bierzemy pod uwagę cyfry naturalne, jeśli by uznać, że 0 jednak nie jest naturalne. Teraz żeby obliczyć liczbę ekspresji, czyli liczbę, która określa cel naszej duszy, bierzemy pod uwagę również naszą nazwę. Czyli wszystkie imiona, wszystkie nazwiska i jeśli jest z tobą jakieś przezwisko to również wpisujemy je do obliczeń.

alfabet numerologiczny
Alfabet numerologiczny – system Pitagorejski

Poznaj swoją liczbę – poznaj swój cel

Weźmy za przykład człowieka, który ma na imię JAN: J=1, A=1, N=5, czyli suma spółgłosek to 6, suma samogłosek to 1, suma całości to 7. Wyliczanie osobno spółgłosek i samogłosek wynika z tego, że cele życia realizowane są przez wibrację, które motywują nas wewnętrznie do działania i przez to jakie robimy pierwsze wrażenie, czyli jak wibrujemy na zewnątrz, jak odbiera nas świat. Natomiast dzisiaj będziemy się skupiać tylko na sumie całości. Omawiamy tutaj te same przykłady jakie opisałam w książce, żeby była spójność, żebyście wiedzieli co z czego wynika i dlaczego tak liczymy. Stąd wynika na przykład podział na spółgłoski i samogłoski jednak do dzisiejszego tematu nie będzie on nam potrzebny, będziemy brać pod uwagę tylko sumę całości, czyli jak wibruje twoje imię w całości, jak wibruje twoja nazwa w całości. 

Wracając do tematu, jeśli ktoś może mieć na imię JAN, to na drugie imię może mieć GRZEGORZ. Tu mamy samogłoski E i O czyli 11, a spółgłoski to G=7, R=9, Z=8, G=7, R=9, Z=8. Suma spółgłosek wynosi nam 48, a suma całości to 11+48 to 59 i ta liczba będzie nas interesować. Osoby, które znają temat liczb karmicznych i liczb mistrzowskich, już na pewno wiedzą o co chodzi, bo samogłoski nam się sumują do 11, a całość nam się sumuje do 14. 

Załóżmy, że JAN GRZEGORZ przyjął w trakcie bierzmowania imię TOMASZ. To bardzo dobre numerologicznie imię. Samogłoski wibrują nam w 7, spółgłoski T=2, M=4, S=1, Z=8, dają nam 15, co razem daje nam 22. To wibracja mistrzowska mówiąca o tym, że TOMASZ może mieć w tym życiu wiele okazji żeby zapanować nad materią, czego oczywiście wszystkim Tomaszom z całego serca życzę. 

Najbardziej popularne nazwisko czyli KOWALSKI. Korzystając z alfabetu numerologicznego sprawdzamy jak wibruje nazwisko KOWALSKI i widzimy, że samogłoski wibrują nam w 16, spółgłoski wibrują nam w 13, co razem daje 29 czyli po zredukowaniu daje nam mistrzowskie 11. Nazwisko KOWALSKI jest bardzo ciekawym nazwiskiem od strony numerologicznej. 

Suma – Co mówi o Tobie Twoja liczba ekspresji?

Pierwszy krok: znajdujecie sobie alfabet numerologiczny. Drugi krok sprawdzacie sobie jak wibruje każde wasze imię. W tym przypadku z JANA mamy 7, z GRZEGORZA mamy 59, z TOMASZA 22, a z nazwiska KOWALSKI 29. Jak to wszystko sobie dodamy 7+59+22+29=117. Po redukcji wychodzi nam cyfra 9.

Suma całej nazwy, to nie jest suma tylko spółgłosek albo tylko samogłosek, to 117. Warto się dowiedzieć co ona dla ciebie oznacza. Każda liczba, która nam tutaj wyjdzie po redukcji, z przedziału 1-9, ma dla nas ogromne znaczenie, przy interpretowaniu celu życia, duchowej misji, mówimy, ze jest to liczba duszy, jeszcze inny mówią, że to jest liczba realizacji. Jak sobie to nazwiesz tak będzie.

Warto wiedzieć, że ta liczba ma dla ciebie duże znaczenie, ponieważ to ty wybrałeś sobie ród, w którym się odradzasz, o tym mówi właśnie Twoje nazwisko; jeżeli wychodzisz za mąż to też z jakiegoś powodu przyjmujesz albo nie przyjmujesz nazwiska męża; po rozwodzie też decydujesz czy zostawiasz nazwisko byłego męża czy wracasz do panieńskiego (nagrałam filmik  tym co zrobić z nazwiskiem byłego męża, warto zajrzeć).

Wszystko to dokładnie ma wpływ na to, czy i jak realizujesz cele. Czy te cele, które widnieją z planu duszy czy będą dla ciebie ciekawe, czy ty tak chcesz, bo jeżeli nie, to może warto się zastanowić nad wyborem imienia wzmacniającego. Przy pomocy imienia wzmacniającego możemy te cele zmienić.  Bardzo często podczas konsultacji na Skypie jednym z Waszych życzeń jest uzupełnienie potencjału (nagrałam o tym film) albo ustalenie kombinacji i celi.

Jak poprawnie interpretować liczbę ekspresji? Duchowa misja i cel życia

Po obliczeniu liczby ekspresji możemy ją zinterpretować. W mojej książce rozdział poświęcony interpretacji nazywa się „Kombinacja”. Na początku rozdziału jest takie krótkie wprowadzenie, a później interpretuje po kolei najpierw liczbę, która informuje nas o motywacji wewnętrznej, a później liczbę, która mówi o tym jak wibrujemy na zewnątrz, a na końcu jest ta liczba celu. Strona 98 w mojej książce, więc jeśli coś co przeczytasz tutaj cię zaciekawi to później możesz bardziej zgłębić temat sięgając do lektury książki.

Pamiętajmy, że liczbę wibrację celów wyliczamy z wibracji imion i nazwisk, tak więc one się będą zmieniać jak dokładamy nowe imię lub zmieniamy nazwisko na nazwisko męża lub żony (mężczyźni też mogą przyjąć nazwisko żony podczas ceremonii zaślubin).

Cele 1 czyli to są takie cele, które będą powodowały, że będziemy chcieli osiągać sukces w społeczeństwie, żeby wyróżniać się z tłumu. Innymi słowy cele, które warto, żeby ktoś miał ustawione, jeśli te wartości są dla niego istotne. Np. jeśli będzie chciał mieć działalność, która wybiłaby się na rynku, to warto rozważyć czy te cele 1 nie byłyby dla niego dobre.

Cele 2: osoby, które mają takie osoby skromne, dyplomatyczne – ich celem będzie to, żeby ogół był zadowolony, żeby innym było dobrze. To są osoby, które będą dążyły do tego, że w tolerancyjny sposób chcą załatwiać wszystko, co jest do załatwienia. 

Cele 3 to możemy się domyślać, że takie osoby będą chciały nieść radość, że z natury będą optymistami. Mają swój udział w tych aspektach działalności, gdzie posługiwanie się słowem stanowi o sukcesie, o tym, że można się wybić w działalności artystycznej. Cele 3 pobudzają  wyobraźnię, te osoby dążą do tego, by osiągnąć coś artystycznego, podobnie jak osoby urodzone w marcu i grudniu.

Cele 4 – te osoby realizują te cele w taki sposób, że dbają o swoje bezpieczeństwo finansowe, wytrwale budują swoją przyszłość. Osoby, które realizują cele 4 to osoby, których rodzina czuje się bezpieczna dzięki ich pracy, bo oprócz tego, że te osoby zabezpieczają siebie, ta czwórka daje taki nadmiar, że można zadbać materialnie o bliskich. 

Cele 5. Z jednej strony fajnie mieć cele 5, bo to taka fantazja, twórczość , energia; natomiast w tym miejscu ta liczba jest niebezpieczna dla wszystkich, ponieważ jest za dużo trudności i za dużo frustracji. Każdy kto ma cele ustawione w 5, będzie co jakiś czas odczuwać wybuchy emocji i bardzo często te osoby nie chcą nad sobą pracować, uważają, że tak jest dobrze, że tak ma być. Realizują się w handlu, gdzie jest dużo emocji, stresu, trudnych klientów.

Cele 6 to osoby, które będą dążyły do rodziny, do harmonii w rodzinie. Będą dążyły do tego, aby zbudować piękny dom, nie tylko w kwestii estetycznej. Będą dbały, żeby im i domownikom było dobrze. Jeżeli będą kogoś zapraszać, to też będą przykładać wagę do tego, żeby gościom w ich harmonicznym, pięknym domu było dobrze. 

Cele 7. Osoby z takimi celami z jednej strony mają predyspozycje do tego żeby specjalizować się w jakiejś dziedzinie, z drugiej istnieje ryzyko, że takie osoby będą się izolować. Warto mieć świadomość, że cele 7 możemy ustawiać jak chcemy dokończyć doktorat albo wykonać jakąś pracę naukową, jednak te cele nie nadają się, żeby iść z nimi przez życie, będą nas męczyć. Będą nas skupiać tylko i wyłącznie na tym żeby się izolować, a jak wiemy żyjemy w takim społeczeństwie, w którym współpraca i wymiana energii jest bardzo ważna. 

Cele 8 – organizacja władzy, prowadzenie interesów, rzadziej w tym miejscu 8 odpowiada za rozwój duchowy. Osoby z celem 8 są nastawione na sukces ekonomiczny, sukces uznaniowy, ale uznaniowy w biznesie. Nie są to cele odpowiednie  dla osób, które chcą być wolontariuszami, chcą prowadzić fundacje (nie ze względów podatkowych) i pomagać ludziom. Natomiast jeżeli komuś się marzy, żeby zostać przedsiębiorcą, to cele 8 jakby realizowała jego dusza to będzie jak najbardziej w zgodzie.

I ostatnie cele 9: poszukiwanie przestrzeni do sławy, intuicyjnego poznania. Bardzo często osoby z celami 9 to osoby, które się poświęcają dla innych. Jeżeli macie cele 9 to oczywiście otwierajcie się na to, żeby służyć radą innym, żeby im pomagać, ale pamiętajcie też o tym, żeby stawiać granice.

Cele, które chcemy realizować muszą wynikać z dobrze dobranej wibracji wewnętrznej i wibracji zewnętrznej. Np. jeżeli mamy 5 w jakiejkolwiek wibracji to choćbyśmy mieli dobrze dobrane cele, to ta 5 będzie nam wszystko komplikować. Jeśli mamy obok siebie 6 i 7 to takie zestawienie będzie powodować frustrację, dlatego zachęcam do tego, żebyś wyliczył sobie nie tylko cele, ale również motywację wewnętrzną – w książce oznaczyłam ją przez W i liczbę zewnętrzną, czyli jak cię postrzega świat i jakie robisz pierwsze wrażenie.

Numerologiczny cel życia

Mam nadzieję, że wyliczysz sobie na tej podstawie cele jakie realizujesz i jeśli nie będzie to z tobą w zgodzie, albo będziesz chciał coś innego, to wiemy jak to zmienić. Uczę numerologii w taki sposób, że oprócz tego, że mówimy na czym polega problem, to jeszcze mówimy co z tym zrobić, jak to zmienić, mamy narzędzia, mamy metody. Jeżeli będziesz otwarty, to takie narzędzia na pewno do ciebie przyjdą!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też