Nadawanie imion wzmacniających

.

Co to są imiona wzmacniające według numerologii? Jak je nadajemy i po co? Zapraszam na materiał.

Tym razem popracujemy w temacie mocno numerologicznym. Najlepiej, abyście śledzili to co tutaj przeczytacie w mojej książce “Prawda zaklęta w liczbach. Podręcznik numerologiczny”, ponieważ w książce są dwa rozdziały, które pomogą w zrozumieniu tematu. 

Pierwszy rozdział jest na stronie 98 pt. “Kombinacja”.

Nasze imiona i nazwiska, wszystkie razem, tworzą określone wibracje. I ta wibracja: suma wszystkich samogłosek zredukowana do cyfry; suma wszystkich spółgłosek zredukowana do cyfry; dają nam cele życiowe.

Z tych cyfr układają nam się trzy liczby, czyli kombinacja wewnętrzna, kombinacja zewnętrzna i cele życiowe. Co to oznacza opisałam dokładniej w książce. W mojej książce macie rozpisane wszystkie możliwe kombinacje i wszystko to co może wam wyjść. I po pierwsze zachęcam cie, żebyś przeliczył sobie jaką ty masz kombinację, i po drugie żebyś przeczytał co ona dla ciebie oznacza, bo dla każdej wibracji głównej może oznaczać co innego.

Po co nadajemy imiona wzmacniające?

Jeśli uznasz, że ta kombinacja jest dla ciebie niekorzystna to możesz ją zmienić!

Właśnie z tego rozdziału, możesz wybrać sobie kombinację, która wydaje ci się, że będzie dla ciebie pasująca i ustawić sobie tak imię wzmacniające, aby tą kombinację ci wyrównało. 

Czyli jeżeli do tej pory byłeś w takim miejscu w życiu, że miałeś dużo frustracji w sobie, to może oznaczać, że gdzieś w tej kombinacji miałeś 5, a to 5 niezależnie od tego gdzie się pojawi jest czymś trudnym. Jeżeli obok siebie wyjdzie ci 6 i 7 w kombinacji to też będzie to powodować dużo napięć związanych z rodziną albo z realizowaniem siebie. Możesz być rozdarty między samorealizacją, a życiem rodzinnym. I nie mówię tu o takich normalnych wątpliwościach, które ma – umówmy się – prawie każda matka, ale o takich, które mocno cię poruszają w jedną albo w drugą stronę. 

Jak dobieramy imię wzmacniające w numerologii?

My zazwyczaj mamy niekorzystną kombinację, ale można ją zmienić. Imię wzmacniające nie działa tylko na obszar kombinacji, działa również na potencjał. I to jest właśnie drugi rozdział w mojej książce, który nawiązuje do nazwy. Znajdziecie go na stronie 168.

To jest najtrudniejsza do wytłumaczenia część portretu numerologicznego.

portret numerologiczny

Potencjał określa nam 9 kanałów energetycznych i każdy z tych kanałów jest odpowiedzialny za coś innego:

  • W jednym mamy pewność siebie,
  • w drugim – empatię,
  • w trzecim mamy radość,
  • w czwartym – pracę i stosunek do drobnych pieniędzy oraz wytrwałość,
  • w piątym mamy energię, ale też frustrację,
  • szósty to kanał odpowiedzialny za rodzinę i wyjście z naszym produktem do ludzi,
  • w siódmym mamy informację jak jesteśmy połączeni z własną intuicją,
  • ósmy to tzw. grube pieniądze, czyli informacja jaką mamy zdolność do pracy w temacie większych inwestycji,
  • a dziewiąty kanał jest odpowiedzialny za nasz rozwój.

Inaczej będzie prawidłowy potencjał piątki numerologicznej, inaczej czwórki, a inaczej jedynki czy dziewiątki. 

W jaki sposób nadajemy imię wzmacniające numerologicznie?

W Szkole Numerologii przeznaczamy aż 4 dni na temat imion wzmacniających. Poświęcamy ten czas na to, aby każdy znalazł sobie takie imię wzmacniające i razem z Bogusią Andrzejewską sprawdzamy każdego uczestnika i jego potencjał.

Każdy z uczestników powinien nauczyć się nadawać te imiona, bo są pewne zasady, które trzeba znać, żeby tym imieniem sobie nie zaszkodzić.

Można nadać sobie imię samodzielnie, ale te zasady trzeba znać. Dlatego my tyle czasu poświęcamy na to, żeby osoby, które mają certyfikat numerologa naprawdę umiały to robić. To jest bardzo ważne, bo nie chcemy, aby ktoś został skrzywdzony przez imię, które miało go wzmacniać.

Oczywiście nie mam wpływu na to co się dzieje w sesjach numerologicznych tych numerologów, ale część tych numerologów współpracuje dalej ze mną i “patrzę im na ręce” 😉 Oni nadają imiona, wiem jak to robią i mogę się wypowiedzieć czy oni to robią dobrze czy źle. Jest taka grupa numerologów, którzy pozostają ze mną w stałej współpracy, inni oczywiście po uzyskaniu certyfikatu idą w swoją stronę. Niemniej jednak w szkole, z całych sił uczę tego, jak te imiona nadawać.

Czy można “ściągnąć” imię numerologicznie?

Uczę również jak te imiona usuwać. Może być tak, że podczas bierzmowania wzięłaś sobie imię Maria. Niby piękne, pasuje do wiary, ale z punktu widzenia numerologicznego jest to imię, które utrudnia przyciąganie pieniędzy. Co z tym zrobić? Tu zawsze zadajemy kilka pytań: jak jesteś związany z sakramentem bierzmowania, co on dla ciebie oznaczał, czy imię jest po babci czy może jest przypadkowe. I kolejne pytanie: czy chcesz usunąć to imię, czy chcesz się uwolnić z tego – jak to zrobić?

To samo rozpatrujemy w nazwiskach: czy zostawić nazwisko po byłym mężu, czy je usunąć. Sama noszę nazwisko po byłym mężu ponieważ ono mnie bardzo wspiera energetycznie i z szacunku do tego, że byliśmy razem, mamy razem dziecko, udało nam się coś stworzyć i z wielu innych powodów, mimo, że moje małżeństwo się skończyło to nazwisko traktuje jako prezent i go biorę.

Oczywiście znam teorię osób, które pracują z ustawieniami Hellingera, które twierdzą, że to nazwisko powinno się zmieniać. Natomiast ja korzystam z numerologii i sprawdzam czy to nazwisko jest dla ciebie korzystne i jeśli jest – możesz je mieć w portrecie i w podpisie.

Inna opcja jest taka, że zostawiasz je w portrecie, ale usuwasz z podpisu, a jeszcze inna opcja, że usuwasz je z całości. W szkole lub na konsultacjach rozważamy czy to nazwisko zostawić czy usunąć.

To samo jest z przezwiskami, czasami idzie z nami w życie takie przezwisko, które jeszcze niektórzy znajomi ze szkoły używają, ale nie wiesz czy chcesz, aby nadal ci towarzyszyło. Jeśli dodatkowo z numerologii wychodzi, że to przezwisko jest dla ciebie kompletnie niekorzystne, wtedy warto się od niego uwolnić i poprosić znajomych, aby już go nie używali. 

W czym może pomóc zmiana osobistej wibracji?

Odpowiedź jest bardzo prosta: we wszystkim.

Obserwuję to u swoich klientów, obserwujemy to w Szkole Numerologii, że ceremonia nadania imienia wzmacniającego dla niektórych ma naprawdę ogromne znaczenie i ludzie to naprawdę odczuwają. Mają wtedy mniej trudnych emocji, mają mniej frustracji, stają się spokojniejsi albo kończą rozpoczęte rzeczy, jeśli wcześniej tego nie robili albo mamy też takie imiona, które nadajemy ludziom chcącym rozpocząć działalność biznesową, ale do tej pory brakowało im połączenia energii 8 i 1, a my to załatwiamy w kombinacji.

Właśnie dlatego wybrałam tę szkołę numerologii, według której pracuję (bo szkół bardzo dużo), bo mogę naprawdę, realnie komuś pomóc nadając mu imię wzmacniające. 

Oczywiście imię wzmacniające to są wygodne buty, w których idziemy przez życie, ale samo imię nie załatwi wszystkiego za ciebie, musisz to zrobić samodzielnie. Jednak robisz to właśnie w wygodnych butach. Wchodzisz na swój życiowy Mount Everest.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak przyciągnąć prawdziwą miłość

Jak odnaleźć prawdziwą miłość i czym ona tak naprawdę jest? Zapraszam na materiał. https://youtu.be/Bucl4jr5wwo Co oznacza “prawdziwa miłość” w sferze duchowej? Przeczytałam kiedyś przepiękną...