Nic nie dzieje się bez przyczyny.Jak i po co sprawdzić swoje wibracje numerologiczne?

Jeśli chcesz wiedzieć skąd taka teza, zapraszam na materiał.

Nie wiem na jakim jesteście poziomie pracy z numerologią. Jeżeli jesteście na początku swojej drogi, to zapraszam do lektury mojej książki “Prawda zaklęta w liczbach”, o tym jak robić portret numerologiczny i obliczyć go sobie samodzielnie.

Możecie również przyjść do nas na konsultacje. Podczas spotkania, w 17 punktach otrzymasz pełne informacje o twojej osobowości.

Wibracja główna i podwibracja

Najważniejsze jest to jaką jesteś wibracją główną, czyli co stanowi fundament twojego portretu numerologicznego. W tej informacji zawarte są następne, czyli jaką jesteś podwibracją.

Przykładem może być liczba 8, która może powstać:

 • z podwibracji 17, która daje wsparcie sił kosmosu
 • z podwibracji 26, wtedy mówimy, że jest to liczba karmiczna
 • z podwibracji 35, o takich osobach mówi się, że są predysponowane do odniesienia sukcesu w biznesie
 • z mistrzowskiej 44, która sumuje się do 8. Mało jest takich osób, statystycznie rzecz biorąc, natomiast te osoby zawsze już noszą na sobie tę możliwość wejścia w rolę mistrza 44. 

Co z dniem i miesiącem urodzenia?

Równie ważna jest liczba, która mówi o dniu urodzenia. Zupełnie inaczej będzie się zachowywać 8 urodzona 3 dnia miesiąca, lub dnia sumującego się do 3, czyli 12, 21 lub 30. Inaczej natomiast będzie się zachowywać osoba urodzona 1 dnia lub dnia sumującego się do 1, czyli 10, 19 lub 28.

Możemy mieć sytuację, w której dana osoba rodzi się 19, czyli mamy w jej przypadku karmę 19 (władzy i manipulacji), a oprócz tego w podwibracji 26, co daje 8. Taka osoba będzie się spotykała w życiu z sytuacjami gdzie będzie musiała nauczyć się stawiać granice, będzie musiała nauczyć się szanować zdanie innych (np.: poprzez robienie afrimacji “ja nie manipuluję i nie pozwalam, aby mną manipulowano”).

Miesiąc urodzenia też daje nam sporo informacji. Osoby urodzone np. we wrześniu to osoby, których dusze zakończyły poprzednie życie za wcześnie. Zupełnie co innego powiemy o dzieciach urodzonych w marcu.

Miesiąc urodzenia ma na nas największy wpływ do 28 roku życia, to wyznacza nam tak zwany I cykl. Doskonale widoczne jest to w krysztale życia, który kreślimy na podstawie daty urodzenia i zawartym w nim obszarze odpowiedzialnym za dzieciństwo. 

W naszej dacie urodzenia możemy też doszukać się informacji dotyczących naszych poprzednich żyć. Wyliczamy tak zwane wyznaczniki karmiczne, mówiące o tym, że np. w poprzednim życiu mogliśmy dużo podróżować, znać dużo języków, ale zostawić rodzinę. To może sugerować, że w tym życiu odrodzimy się z karmą 16, czyli z karmą rodziny.

Po co robić interpretację portretu numerologicznego?

Portret numerologiczny interpretuje się głównie po to, aby człowiek był bardziej  świadomy siebie. By miał większy dostęp do siebie. By mógł się ze sobą poukładać. Jednak najważniejsze jest, żeby człowiek mógł zrozumieć dlaczego w jego życiu pewne sytuacje wydarzają się cyklicznie.

Zresztą wiele autorytetów powtarza, że jeśli pewne rzeczy dzieją się cyklicznie w życiu to warto je zobaczyć, zbadać, przyjrzeć im się, zgłębić je. Sama jestem tego najlepszym przykładem. Gdy zaczęłam szukać, znalazłam numerologię.

Na pytanie co mi dała numerologia śmiało mogę odpowiedzieć: zrozumienie, ale nie tylko mnie samej, bo gdy zaczęłam robić portrety numerologiczne moim bliskim, zrozumiałam dlaczego moja mama się tak zachowywała, dlaczego mój tata się tak zachowywał. Po prostu zobaczyłam jaką oni są wibracją główną, czy w potencjale mieli braki czy nie mieli braków, jaką mieli kombinację, jaki realizowali kryształ życia.

To wszystko ma wpływ na nasze zachowanie. Zachęcam wszystkich do tego, aby robić portret sobie, ale nie tylko. Warto zrobić portret numerologiczny również najbliższym, aby zrozumieć dlaczego właśnie tak funkcjonują twoje dzieci, dlaczego tak funkcjonuje twój mąż, dlaczego twoja żona jest w takich momentach trudna.

Warto jest wtedy zgłębić temat i zobaczyć co numerologia mówi w tej sprawie. Jestem przekonana, że znajdziecie tam wytłumaczenie. U mnie tak było. Nauczyłam już numerologii mnóstwo osób. Cały czas robię portrety, i wiedza, która z nich płynie jest ogromna. 

Miłość, związki i seks, a numerologiczne wibracje

Czasem pytacie mnie jak kochają numerologiczne wibracje. Kiedyś otrzymałam pytanie jaki lubią seks. To nie jest zależne od samej wibracji.

Najbardziej kochliwe są 3 i 5. Mówi się, że te wibracje aż kipią seksapilem. Oprócz tego, że bardzo lubią flirtować, to jak już spotkają tego właściwego partnera to zazwyczaj są wierne (karmą zdrady jest karma 14). Kiedy myślę o flircie i kochliwości to przychodzą mi do głowy te dwie wibracje, właśnie 3 i 5.

Natomiast wszystkie pozostałe wibracje kochają normalnie. W zależności też od tego ile mają wibracji 5 w potencjale i jaką mają kombinację,bo ona może mieć na nich duży wpływ. Wtedy można więcej powiedzieć o tym jaka ta osoba będzie w związkach.

Każda wibracja jest inna w związku. I tak:

 • Jeśli zwiążemy się z jedynką numerologiczną, to tak jakbyśmy się związali z kopalnią pomysłów. Z jednej strony bardzo fajnie, jednak z drugiej, jedynka ma tendencję do tego, że lubi postawić na swoim.
 • Dwójki numerologiczne będą bardziej uległe, będą dbały o to, żeby się dostosować, dopasować, dołożyć. Dla dwójek będzie ważne to co się dzieje wokół nich.
 • Trójki już wspomniałam: są kochliwe, ale wierne gdy znajdą tego właściwego partnera. 
 • Numerologiczne czwórki sprawiają wrażenie bardzo poważnych, biorących wszystko na serio. Czwórki chowają emocje, ale wbrew pozorom są bardzo wrażliwe.
 • Piątki są błyskotliwe, ciężko za nimi nadążyć. Często są uważane za atrakcyjne tak samo fizycznie, jak mentalnie. Bardzo otwarte na wiedzę.
 • Natomiast szóstka jeśli odważy się stworzyć z kimś dom, taki z ogniem, z kominkiem, to jej partner będzie bardzo zaopiekowany. Nikt inny tak nie zaopiekuje się rodzinnie drugim człowiekiem jak właśnie szóstka.
 • Jeśli chcecie mieć partnera, z którym będziecie mogli porozmawiać o duchowości i energii to siódemka numerologiczna. Ma najbardziej otwartą czakrę trzeciego oka.
 • Numerologiczne ósemki to z kolei osoby, które dobrze radzą sobie z pieniędzmi, przedsiębiorcze. One często lubią też rozmawiać o biznesach. Te biznesy raz im idą lepiej, raz gorzej. 
 • Jeżeli natomiast chcecie spotkać kogoś, kto nie z jednego pieca jadł chleb i jest na pewno starą duszą, i ma wiele do przekazania to zdecydowanie jest to numerologiczna dziewiątka. Czasem może wchodzić w rolę nauczyciela, ale to osoby, o których mówi się, że najbardziej ze wszystkich umieją kochać. Mają bardzo dużo bezwarunkowej miłości w sobie, niekoniecznie do siebie, ale do świata i innych jak najbardziej.

Każdy portret numerologiczny niesie ze sobą szereg ważnych informacji. Warto je poznać, aby poznać siebie i swoich bliskich jeszcze lepiej oraz by zrozumieć swoje motywacje i mechanizmy determinujące swoje działania.

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska