Nie umiem wejść w Kroniki Akaszy – dlaczego? 

Kroniki Akaszy – czy naprawdę są dla wszystkich?

Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi – zapraszam na materiał.

Jak wiecie, cyklicznie organizuję kursy czytania Kronik Akaszy. Podstawowe czytania dla siebie, a dla tych, którzy chcą zgłębić temat robimy warsztaty dla zaawansowanych.

Wasze najczęstsze pytania, obawy – spokój nas uratuje

Pytania, które pojawiają się na każdym kursie i zadaje je sobie większość osób, które chcą wejść w Kroniki Akaszy, brzmią: “czy to jest dla mnie”, “czy ja dam radę”, “czy to jest bezpieczne”, “jakie mam blokady”, “jak można usunąć te blokady”?

Podstawową moją radą jest: dać sobie czas.

Oczywiście są wśród nas takie osoby, które dostają modlitwę, dostają instrukcję, wchodzą, są, zczytują, jest pięknie. Jednak z czytaniem Kronik Akaszy jest jak z każdą inną umiejętnością. Niektóre osoby wsiadają na kursie w samochód pierwszy raz i wiedzą jak jechać, nie robią żadnych błędów, doskonale wyczuwają samochód, wyczuwają sytuację na drodze i widać, że są do tego predysponowane. Tak samo jest ze zrobieniem odczytu w Kronikach Akaszy.

Analogię widzimy też w następnym punkcie: nawet jeśli masz tak, że wsiadłeś w auto i nie wiesz o co chodzi, na kursie musiałeś się wszystkiego nauczyć i być może egzamin na prawo jazdy zdawałeś kilka, a nawet kilkanaście razy, to nie oznacza, że będziesz dużo gorszym kierowcą. Po prostu oznacza to, że potrzebujesz więcej czasu żeby wytrenować te umiejętności. I tak samo jest w przypadku pracy w Kronikach Akaszy. 

Co potrzebujesz, aby wejść w Kroniki? Jakie problemy napotykacie?

Aby wejść w Kroniki Akaszy potrzebujesz instrukcje i modlitwę, możesz sobie je pobrać z mojej strony. Wchodzisz i czekasz. Sprawdzasz co się może wydarzyć. Nawet bardzo doświadczone osoby mają kłopot z czytaniem Kronik Akaszy dla siebie w sytuacji kiedy są zmęczone, kiedy są zdenerwowane, kiedy emocje biorą górę, kiedy odrabiają lekcję ego.

Są też osoby, które za bardzo tego chcą, mają zbyt duże oczekiwania w stosunku do tego co by się miało tam wydarzyć.

Jeżeli chcesz to zapraszam cię do obejrzenia kilku live’ów z moimi gośćmi. To są osoby, które kończyły moje kursy i one opowiadają o tym jak u nich to wyglądało.

Kroniki Akaszy – jak zacząć? (kursy, odczyt u kogoś, próby samodzielne)

Fantastyczny live z Eweliną Herudzińską, możesz znaleźć na moim kanale YouTube. Ewelina opowiada dokładnie jakie miała problemy z otwarciem oka wewnętrznego, jak ona sobie wyobrażała jak to powinno wyglądać, a jak było w rzeczywistości. Niektóre osoby mają tak, że kanał widzenia lub kanał słyszenia otwiera im się od razu i nie mają wątpliwości czy to są myśli nasze czy nasze pomysły, nasze lęki czy też informacja faktycznie płynie od naszych przewodników.

A są osoby, które informację otrzymaną jednym z tych kanałów potrzebują sprawdzić jeszcze w innych kanałach. Wtedy tą informację sprawdzamy w kanale widzenia wewnętrznego, w kanale czucia ciałem, w kanale symboli. Jest bardzo dużo sposobów by sprawdzić czy faktycznie jesteś w Kronikach.

Z tego co wiem, w Kroniki raczej wchodzi każdy, tylko nie każdy potrafi zauważyć, że tam jest. To jest trochę tak jakbyś pojechał do innego kraju. Jeżeli masz związki karmiczne z tym krajem to czujesz się jak w domu. Mimo, że nie zawsze czujesz się pewnie z językiem to jakoś się dogadasz, jakoś sobie poradzisz. Jesteś tydzień, dwa, miesiąc i już biegle mówisz czujesz, że to twój dom. A są miejsca do których pojedziesz i ni w ząb. Albo są takie osoby, które nie ważne gdzie pojadą to tęsknią i chcą wrócić do domu.

Każdy z nas jest inny. I tak samo jest z wejściem w Kroniki Akaszy. 


Czy otwarcie Kronik jest bezpieczne?

Przede wszystkim tak zwana gra wstępna. Przed wejściem w Kroniki zapraszam cię do zrobienia medytacji rozluźniających, wyciszających, uwalniających cię od chciwości, od chciejstwa i od oczekiwań, od lęku.

Z jakiego powodu miałbyś się bać? Idziesz się spotkać ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, którzy znają cię, wiedzą jaki jesteś, kochaja cię miłością bezwarunkową. 

Co dalej?

Dlatego zapraszam wszystkich, których ten temat interesuje, do praktyki. Jeżeli robisz to zgodnie z instrukcją to albo uda ci się wejść w Kroniki i zczytasz te informacje albo wejdziesz w Kroniki i po prostu tam pobędziesz.

Możesz też poprosić swoich przewodników, aby pomogli ci się oczyścić z przeszkadzających trucizn, z emocji. Możesz pójść na kurs, gdzie nauczą cię czytać. Możesz pójść na odczyt do kogoś. Przede wszystkim pracuj nad tym, żeby uwolnić swoje emocje związane z oczekiwaniami. To jest bardzo ważne. 

Poza tym, jeżeli zaczynasz czytać dla kogoś, jeżeli idziesz tą drogą, jeżeli chcesz być pożyteczny dla innych i otwierać dla nich informacje płynące z ich Kronik Akaszy, to pamiętaj, że to jest przepiękna przygoda. I że wbrew pozorom dla kogoś czyta się łatwiej niż dla siebie. To jest kolejny etap.

Najpierw warto umieć pracować w swoich Kronikach dla siebie. I do tego cię bardzo zachęcam. Nawet jeżeli zrobisz odczyt u dobrego konsultanta, to on ci tylko opowie o tym co widzi. A jak wykonasz ten odczyt sam dla siebie to będziesz w nim i w pełni będziesz mógł go doświadczać. 

Odczyt w Kronikach Akaszy to tak, jakby dusza zakochała się w duszy. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska