Numerologia w życiu codziennym – 5 przydatnych zastosowań.

Poznaj pięć przydatnych zastosowań numerologii w życiu codziennym. Zapraszam na materiał.

Dlaczego numerologia ułatwia życie? 

Po latach doświadczeń zastanawiam się wręcz jak można żyć nie znając numerologii. Przecież ona jest tak wielką wskazówką! Po kolei.  

Numerologia w pracy zawodowej

Przede wszystkim warto jest znaleźć dobrą datę otwarcia firmy, dobre daty na działania marketingowe, dobrą nazwę, dobrą nazwę na fanpage, dobrą nazwę do innych Social mediów, dobrą nazwę strony internetowej. To wszystko są wibracje, więc w pracy zawodowej, budując swoją firmę możesz dużo lepiej wystartować, znając właśnie założenia numerologii.

Bardzo często miałam konsultacje, w których rozmawiałam z właścicielami firm o ich teamie i budowaniu zespołu w oparciu o numerologię. Zresztą jak sama buduje team i zatrudniam kogoś, to u nas podstawowym warunkiem jest podać datę urodzenia. Ponieważ muszę wiedzieć czy osoba o tej wibracji (z całości, z dnia) będzie nam w zespole naprawdę pasować, na stanowisko, na które aktualnie rekrutujemy. Dlatego to jest dla nas bardzo ważne, żeby o pracownikach wiedzieć więcej od strony budowania firmy, ale od strony budowania zespołów, warto wiedzieć z kim masz do czynienia. Warto wiedzieć co kto może zrobić, jakie ma mocne, cechy, a na co u kogo trzeba będzie uważać.  

Numerologia w samorozwoju

Numerologia bardzo pomaga również na co dzień w samorozwoju. Robiąc portret numerologiczny dowiadujesz się co w (trawie) tobie piszczy. Czy masz karmę, czy masz wzmocnienia mistrzowskie, co z poprzednich żyć powinieneś wiedzieć, jak jest zbudowany twój kryształ życia, w jakim jesteś roku osobistym, w jakim jesteś roku numerologicznym.

Te informacje są bardzo ważne, jeżeli świadomie chcesz przeżyć swoje życie i planować, tak żeby iść z prądem (bo pod prąd to wbrew pozorom, bardzo nie warto). Na co dzień możesz wykorzystywać takie wręcz vademecum numerologii życia, w którym zrozumiesz jaką jesteś wibracją, jakie masz mocne cechy. Co daje ci dzień urodzenia, jakie liczby w danym okresie mają na ciebie wpływ, jaką masz kombinację, jaką energię wysyłasz podczas pierwszego spotkania, a jaka energia jest taką wiodącą w tobie, czyli jakie będziesz realizował cele życia.

Według mnie, to wszystko, po prostu warto o sobie wiedzieć. Kto cię ma znać lepiej niż ty sam siebie. Zostałeś zapisany w liczbach i warto skorzystać z tej wiedzy.

Wykorzystanie nmumerologii na co dzień

Numerologię można stosować na co dzień, również analizując swój horoskop numerologiczny. Wiedząc w jakim jesteś roku osobistym, w jakim numerologicznym, w jakim miesiącu osobistym, w jakim miesiącu numerologicznym i w jakim dniu osobistym, można zaplanować bardzo wiele rzeczy.

Gdy wiesz, że np. tego dnia, w pierwszym dniu osobistym, będzie nam łatwo otwierać różne rzeczy, w piątym dniu osobistym bardzo dobrze wprowadza się działania marketingowe, czego nie powinno się robić zdecydowanie, tego odradzamy, w dziewiątym dniu osobistym. Mówimy nawet, że 9 dzień osobisty nie jest dobry by iść na pierwszą randkę.  

Numerologia w relacji miłosnej i życiu rodzinnym

Bardzo często zdarza się tak, że przychodzą do mnie osoby na konsultacje i oprócz tego, że pytają o siebie, to również pytają o swoich najbliższych. Czyli numerologia pomaga również w zrozumieniu partnera/partnerki. Pojawia się tu aspekt numerologii w relacji miłosnej, ale również numerologia w rodzinie.

Gdy zrozumiesz, jak wygląda w liczbach twoja mama, twój tata, to wyjaśni ci się, dlaczego oni postępowali w ten sposób. W Szkole Numerologii zawsze mówimy o tym, żeby zrobić portret rodowy sami sobie. Później studenci analizują mamę, analizują tatę i już wiedzą, dlaczego ich dzieciństwo wyglądało tak jak wyglądało. W liczbach widzimy, dlaczego oni zachowywali się w taki, a nie w inny sposób.  

Numerologia w zdrowiu i chorobie

Numerologia pomaga również w zdrowiu w budowaniu zdrowia. Jest taki odłam numerologii, który dotyczy uzdrawiania. Polega to na tym, że na chorobę mamy określony ciąg cyfr, który nakładamy jako wibracje na miejsce, które boli. Oczywiście to jest już taki zupełnie inny poziom numerologii i zupełnie od innej strony do tego podchodzimy.

Natomiast w tej podstawowej numerologii, warto wiedzieć na przykład czy masz karmę 26, czy nie. Jeżeli masz tą karmę, to pozdrawiam serdecznie, gdyż też ją mam 🙂 Jeżeli nie masz, to możesz liczyć na to, że szybciej wyzdrowiejesz, szybciej zostajesz zdiagnozowany i znacznie szybciej przyjdzie do ciebie pomoc. Czy to będzie medycyna konwencjonalna czy niekonwencjonalna czy po prostu popracujesz porządnie z objawem psychosomatycznym i sam sobie rozpuścisz przyczynę choroby. Zachęcam oczywiście do tego żebyś się dowiedział co u ciebie, co u twoich bliskich.  

Jeżeli jesteś tym zainteresowany to co roku w październiku rusza moja Szkoła Numerologii, trwa pół roku i w każdą stronę te portrety, horoskopy, konsultacje biznesowe, portrety dla dzieci analizujemy, żeby właśnie dać ci jak najwięcej wiedzy, ale również umiejętności praktycznych. Zapraszam serdecznie na stronę szkoły www.szkolanumerologii.pl  

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska