Numerolożki – na start! Czyli posumowanie I semestru I edycji Szkoły Numerologii

20 marca, zgodnie z planem, odbyły się ostatnie zajęcia I edycji Szkoły Numerologii (I semestru).

Co umieją numerolożki-absolwentki? Co najbardziej im się podobało w zajęciach, a co zmienimy w przyszłym roku?

Organizacja i plan zajęć Szkoły Numerologii

Łącznie odbyło 12 zjazdów, z czego 2 z nich były powiązane z marketingiem, przedsiębiorczością i nie były stricte łączone z numerologią, natomiast miały pomóc przyszłym numerologom we wkroczeniu na rynek ze swoim biznesem. 

Przez 10 zjazdów natomiast rozmawialiśmy o numerologii w jej różnych aspektach.

Udało nam się w 100% zrealizować założony plan merytoryczny. Okazało się też, że zapisane osoby, studentki szkoły, są bardzo świadomymi numerologiczne już istotami, niezwykle ciekawymi. Wiele z nich pozostało chętnych do kontynuacji nauki i dalszego rozwoju w ramach II semestru szkoły, przygotowującej do pracy jako numeroterapeuta

W między czasie – co było dla nas dość dużym zaskoczeniem, ale jednocześnie niezwykłą radością – uczestniczki Szkoły Numerologii zapisywały się również na inne, organizowane przeze mnie kursy, jak np. Kurs czytania Kronik Akaszy oraz warsztat zaawansowany Kronik Akaszy, Inicjacje Reiki, a także kurs afirmacji i dekretów. To spowodowało, że mają już właściwie kompleksową wiedzę i umiejętności, które są potrzebne do tego, by wkroczyć na ścieżkę rozwoju jako przyszłe numeroterapeutki (narzędzia te są bowiem dla mnie niezbędne, żeby takie terapie prowadzić).

Ostatnie zajęcia były dla mnie szczególnie wyjątkowe – wykonałyśmy na nich praktyczne ćwiczenia podnoszące poczucie własnej wartości. I muszę przyznać, że wszystkie się na tych zajęciach bardzo wzruszyłyśmy, ale taki również był cel tych zajęć. Dziękuję!

Opinie absolwentek Szkoły Numerologii

Co niezwykle cieszy – dziewczyny również bardzo pozytywnie oceniły sposób prowadzenia zajęć, program oraz organizację i sposób komunikacji w Szkole. Większość osób podkreśliła również w ankietach podsumowujących przydatność zdobytych informacji pod względem podnoszenia własnych kompetencji i umiejętności. Dobrze ocenione zostały też przygotowywane materiały dla studentów.

Poniżej kilka wybranych opinii z ankiety ewaluacyjnej:

Numerologia jest mi dobrze znana od wielu lat, szkoła bardzo miło mnie zaskoczyła, bo zdobyłam jeszcze więcej wiedzy, a już myślałam, że więcej się nie da ❤️?

Od zawsze interesowałam się numerologią, post Olgi na platformie społecznościowej skłonił mnie do podjęcia decyzji. Pomyślałam sobie: “teraz albo nigdy ” i dzisiaj po skończonym I semestrze uważam, że była to doskonała decyzja!

Dzięki szkole mogę tworzyć portrety numerologiczne.

W przyszłości chcę zajmować się numerologią i tematami z tym związanymi.

Chciałam dowiedzieć się więcej na temat numerologii i mój wewnętrzny głos poprowadził mnie tutaj (mimo, że nie znałam wcale Olgi). To się nazywa intuicja 🙂

Miła, przyjemna atmosfera. Poziom wiedzy, jaką posiada Olga, jest wspaniały, a sposób w jaki ją przekazuje jest fenomenalny!

Podobała mi się forma zajęć oraz to, że Olga świetnie tłumaczyła, dawała recepty, wskazówki i narzędzia, które pomogły mi przejść cudowną transformację i otworzyć się na rozwój duchowy. Jestem za to ogromnie wdzięczna!!!

Profesjonalizm Olgi, super ciepła atmosfera, cierpliwość i wyrozumiałość prowadzących. Po każdych zajęciach samopoczucie było wyśmienite, bardzo się cieszę, że mogłam być uczestnikiem tych szkoleń.

Rzeczowo przekazywana wiedza. Przygotowanie wszystkich zajęć i materiałów.

Najbardziej podobała mi się podczas zajęć energia wszystkich nas.

I za tę energię przede wszystkim Wam, Dziewczyny dziękuję! Oraz za te wszystkie piękne i ciepłe słowa!

Certyfikat numerologa po zdanym egzaminie

Każda z dziewczyn, która zdecydowała się wziąć udział w sesji egzaminacyjnej prowadzonej przeze mnie, jeżeli spełniła wymagania (a więc wykonała portret numerologiczny, horoskop i jeszcze jedną, wybraną rzecz, np. nadała imiona wzmacniające) – otrzymała certyfikat ukończenia I semestru Szkoły Numerologii.

Okazało się, że sugestia mojej własnej mentorki, Bogusi Andrzejewskiej, aby ćwiczyć bardzo długo nadawanie numerologicznie imion wzmacniających była wybitnie trafiona, bo dzięki temu, absolwentki naszej szkoły umieją już to robić doskonale (bo została na to poświęcona odpowiednia ilość godzin ćwiczeń). 

Każda ze studentek, która otrzymała certyfikat umie też z pewnością wykonać portret numerologiczny albo horoskop numerologiczny

Oprócz tego, że „od deski do deski” przerobiłyśmy kwestie portretów, to bardzo dokładnie omówiłyśmy sobie też kwestię tego, jak z takim portretem pracować, żeby uczestniczki wiedziały, jakich rad udzielić potem osobom, które wykonują u nich takie portrety. Czyli pomijając to, że dziewczyny umieją zinterpretować liczby, to jeszcze będą umiały wskazać narzędzia, które pomogą ich podopiecznym np. wypalić karmę, albo podnieść poczucie własnej wartości, albo zelżyć frustrację, itp.

Oprócz portretów, horoskopów numerologicznych i nadawania imion wzmacniających, absolwentki Szkoły Numerologii są też w stanie przeprowadzić wnikliwą numerologiczną analizę biznesową, czyli zwibrować nazwę firmy, dobrać dobrą datę na otwarcie, przeanalizować wspólników, a także umieją robić portrety numerologiczne dla dzieci oraz całe portrety rodowe.

Poziom zaangażowania uczestniczek przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – jestem niezwykle dumna i zadowolona z tego, że dziewczyny były tak otwarte, ciekawe i że zadawały tyle dodatkowych pytań! 

Świeżo upieczone numerolożki potrafią przeanalizować Wasze liczby, ale przede wszystkim doradzić swoim podopiecznym, co z tymi wibracjami mogą zrobić dalej, a więc nie zostawią swoich podopiecznych samych sobie, ale pomogą wejść w te liczby głębiej.

Co zmieni się w przyszłym roku w Szkole?

W przyszłym roku postanowiliśmy zrealizować zajęcia w dwóch trybach – trybie poniedziałkowym oraz weekendowym. Okazuje się bowiem, że termin weekendowy nie jest dla wszystkich korzystny, dlatego od kolejnego października zajęcia będą się odbywać również w trybie popołudniowo-poniedziałkowym. 

Program natomiast pozostaje bez zmian – według opinii kursantek oraz naszego wewnętrznego feedbacku w teamie Szkoły Numerologii, kwestie merytoryczne i czas poświęcony na nie zostały odpowiednio dobrane i nie są wymianę tutaj jakieś większe zmiany – co nas oczywiście niezwykle cieszy!

Jeśli chcesz dołączyć do Szkoły Numerologii w październiku – nie czekaj z zapisaniem. Sporo miejsc jest już wykupionych! Zapisz się do Szkoły Numerologii tutaj.

Jestem niezwykle zadowolona i z niecierpliwością będę czekać na kolejną edycję! Choć wiem, że grupa kursantów będzie już zupełnie inna, to jestem przekonana, że nowoprzyjęci kandydaci na numerologów będą równie otwarci na naukę i rozwój, jak przekochane absolwentki pierwszej edycji. 

Dziękuję!

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska