Zaznacz stronę

Numeroterapia, czyli praca ze świadomością, podświadomością i energią

Czym jest Numeroterapia? Do czego służy i jakie daje efekty?

Do przeczytania:

Dłuższy czas zastanawiałam się jak ująć to czym się zajmuję w temacie Numerologii. Czytanie z Kronik Akaszy, stosowanie energii Reiki czy Posiadanie tytułu trenera Radykalnego Wybaczania ma już swoistą nazwę. Natomiast terapia za pomocą Numerologii czyli liczb kształtujących ludzkie życie już nie. Pewnego dnia wpadłam na genialny pomysł, aby połączyć właśnie te dwa wyrazy i tak powstała Numeroterapia.

Numeroterapia

Moja praca polega na tym, że gdy przychodzi do mnie człowiek to na wstępie wykonuję dla niego portret Numerologiczny, którego bazą są data urodzenia oraz wszystkie imiona i nazwiska. Dzięki temu otrzymuję 17 kluczowych wiadomości o człowieku, w jaki sposób zapisał go wszechświat za pomocą liczb. Na podstawie tych 17 ważnych informacji, ustalam indywidualnie dopasowaną terapię, szytą niczym garnitur na miarę. Zatem wiem, które narzędzia oraz metody będą w jego przypadku najbardziej skuteczne.

Podczas Numeroterapii działam kompleksowo, za pomocą Numerologii sprawdzam w jakiej wibracji są imiona i nazwiska z osobna oraz jako całość. Działam na zasadzie izby przyjęć, czyli tworzę coś na wzór karty pacjenta, lecz nie schorzeń fizycznych lecz schorzeń sfery psychicznej oraz duchowej. Wtedy wiem co człowiekowi dolega i co trzeba zrobić aby go wyleczyć. Mogę taką kartę również przekazać innej osobie zajmującej się Numeroterapią, aby mogła przejąć ode mnie pacjenta i zająć się jego leczeniem bez konieczności wykonywania ponownej analizy.

Szkoła Numerologii

Prowadzę również szkołę Numerologii w której uczę przyszłych Numeroterapeutów technik pozwalających skutecznie leczyć siebie oraz innych za pomocą Numeroterapii. Jeśli jesteś zainteresowany/a takim szkoleniem, które zakończone jest egzaminem oraz potwierdzone certyfikatem to serdecznie zapraszam na moją stronę szkolanumerologii.pl 

Co dobry Numeroterapeuta musi sobą reprezentować?

Po pierwsze musi pracować z energią w jakikolwiek sposób. Czy to za pomocą Reiki, Dwupunktu, odczytu z Kronik Akaszy lub chociaż za pomocą Medytacji. Kolejną ważną rzeczą jest znajomość działania świadomości, podświadomości, wibracji wszechświata oraz otaczających nas energii. Bardzo pomocna jest również znajomość skali emocji według Hawkinsa. Numeroterapeuta musi też przejść cały proces sam ze sobą, aby jak najdoskonalej zrozumieć metodę działania po to, by móc z łatwością oraz najwyższą skutecznością stosować ją u innych.

Coraz więcej ludzi się budzi z letargu, uciekając z sideł matrixa co prowadzi do większej społecznej świadomości. Osoby przebudzone mają ogromny potencjał więc dzięki odpowiedniemu szkoleniu mogą stać się pomocni dla reszty społeczeństwa zostając Numeroterapeutami. Zapotrzebowanie na tego typu pomoc cały czas rośnie przez globalne przebudzenie, które się właśnie odbywa. Sama też niestety się nie wyrabiam z powodu zbyt małej ilości czasu na dużą ilość ludzi, którym trzeba pomóc. Doba ma niestety tylko 24 godziny i tego nie da się zmienić. Natomiast można zmienić ilość osób przeszkolonych do pomocy innym, na większą. Dlatego postanowiłam założyć szkołę Numerologii.

Absolwenci szkoły Numerologii powiedzą Wam co jest zapisane w dacie urodzenia. A jest tam zapisane naprawdę bardzo dużo. Na przykład: Wasz potencjał, Wasze możliwości, Wasza ścieżka życiowa oraz wiele innych naprawdę przydatnych informacji. Dzięki tej wiedzy Numeroterapeuta może jak wcześniej wspominałam, stworzyć terapię idealnie skrojoną pod Waszą duszę. 

Podsumowanie

Numeroterapia to terapia z wykorzystaniem Numerologii. Numeroterapeuta czyli terapeuta, który wykorzystuje Numerologię w terapii, wykonując min. portret Numerologiczny. W portrecie Numerologicznym zapisane jest 17 najważniejszych informacji na temat pacjenta min. Wibracja główna, wibracja imion i nazwisk, życiowy potencjał, możliwości oraz ścieżka życiowa. Dzięki tym informacjom Numeroterapeuta dostosowuje terapie idealnie dla nas skrojoną niczym garnitur szyty na miarę. Efektem tego jest szybkie, skuteczne oraz przyjemne leczenie. Dzięki Numeroterapii, każdy człowiek będzie mógł również odnaleźć swoją prawdziwą drogę życia, aby żyć w spełnieniu i dostatku.

Olga N Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

1 komentarz

  1. Witam serdecznie. Można powiedzieć że tymi sprawami interesuję się od zawsze, a ponieważ jestem po siedemdziesiątce to te tematy są teraz dla mnie drogowskazem huna ,ho,oponopono, kybalion to te tematy ostatnio mnie absorbują potrzebuję wiedzy jak czytać kroniki Akaszy. Pozdrawiam Krzysztof

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może zainteresuje Cię też

Medytacja na zdrowe płuca

Medytacja na zdrowe płuca

Zapraszam Cię do medytacji, w której wspólnie popracujemy nad poprawieniem wydolności Twoich płuc oraz poprawiamy ich ogólny stan na dużo lepszy. W obecnych czasach, niektórym z nas ciężko się...

Czy rozwój musi boleć?

Czy rozwój musi boleć?

Skoro piękno rodzi się w bólu, to czy nasz rozwój osobisty też musi boleć? Może nie warto trzymać się tego utartego schematu. Takie myślenie nas tylko zniechęca do działania przez co wolimy nie...