Numeroterapia, czyli praca ze świadomością, podświadomością i energią

.

Czym jest Numeroterapia? Do czego służy i jakie daje efekty?

Do przeczytania:

Dłuższy czas zastanawiałam się jak ująć to, czym się zajmuję w temacie Numerologii. Czytanie z Kronik Akaszy, stosowanie energii Reiki czy Posiadanie tytułu trenera Radykalnego Wybaczania ma już swoistą nazwę. Natomiast terapia za pomocą Numerologii czyli liczb kształtujących ludzkie życie już nie. Pewnego dnia wpadłam na genialny pomysł, aby połączyć właśnie te dwa wyrazy i tak powstała Numeroterapia.

Numeroterapia

Moja praca polega na tym, że gdy przychodzi do mnie człowiek, to na wstępie wykonuję dla niego portret Numerologiczny, którego bazą są data urodzenia oraz wszystkie imiona i nazwiska. Dzięki temu otrzymuję 17 kluczowych wiadomości o człowieku, dowiaduję się, w jaki sposób zapisał go wszechświat za pomocą liczb. Na podstawie tych 17 ważnych informacji ustalam indywidualnie dopasowaną terapię, szytą niczym garnitur na miarę. Zatem wiem, które narzędzia oraz metody będą w jego przypadku najbardziej skuteczne.

Podczas Numeroterapii działam kompleksowo. Za pomocą Numerologii sprawdzam, w jakiej wibracji są imiona i nazwiska z osobna oraz jako całość. Działam na zasadzie izby przyjęć, czyli tworzę coś na wzór karty pacjenta, lecz nie schorzeń fizycznych lecz schorzeń sfery psychicznej oraz duchowej. Wtedy wiem, co człowiekowi dolega i co trzeba zrobić, aby go wyleczyć. Mogę taką kartę również przekazać innej osobie zajmującej się Numeroterapią, aby mogła przejąć ode mnie pacjenta i zająć się jego leczeniem bez konieczności wykonywania ponownej analizy.

Szkoła Numerologii

Prowadzę również szkołę Numerologii, w której uczę przyszłych Numeroterapeutów technik pozwalających skutecznie leczyć siebie oraz innych za pomocą Numeroterapii. Jeśli jesteś zainteresowany/a takim szkoleniem, które zakończone jest egzaminem oraz potwierdzone certyfikatem, to serdecznie zapraszam na moją stronę szkolanumerologii.pl 

Co dobry Numeroterapeuta musi sobą reprezentować?

Po pierwsze musi pracować z energią w jakikolwiek sposób. Czy to za pomocą Reiki, Dwupunktu, odczytu z Kronik Akaszy lub chociaż za pomocą Medytacji. Kolejną ważną rzeczą jest znajomość działania świadomości, podświadomości, wibracji wszechświata oraz otaczających nas energii. Bardzo pomocna jest również znajomość skali emocji według Hawkinsa. Numeroterapeuta musi też przejść cały proces sam ze sobą, aby jak najdoskonalej zrozumieć metodę działania po to, by móc z łatwością oraz najwyższą skutecznością stosować ją u innych.

Coraz więcej ludzi budzi się z letargu, uciekając z sideł matrixa, co prowadzi do większej społecznej świadomości. Osoby przebudzone mają ogromny potencjał więc dzięki odpowiedniemu szkoleniu mogą stać się pomocne dla reszty społeczeństwa zostając Numeroterapeutami. Zapotrzebowanie na tego typu pomoc cały czas rośnie przez globalne przebudzenie, które się właśnie odbywa. Sama też, niestety , nie wyrabiam się z powodu zbyt małej ilości czasu i zbyt dużej ilości osób, którym trzeba pomóc. Doba ma niestety tylko 24 godziny i tego nie da się zmienić. Natomiast można zwiększyć liczbę osób przeszkolonych do pomocy innym. Dlatego postanowiłam założyć szkołę Numerologii.

Absolwenci szkoły Numerologii powiedzą Wam, co jest zapisane w dacie urodzenia. A jest tam zapisane naprawdę bardzo dużo. Na przykład: Wasz potencjał, Wasze możliwości, Wasza ścieżka życiowa oraz wiele innych naprawdę przydatnych informacji. Dzięki tej wiedzy Numeroterapeuta może, jak wcześniej wspominałam, stworzyć terapię idealnie skrojoną pod Waszą duszę. 

Podsumowanie

Numeroterapia to terapia z wykorzystaniem Numerologii. Numeroterapeuta to terapeuta, który wykorzystuje Numerologię w terapii, wykonując min. portret Numerologiczny. W portrecie Numerologicznym zapisanych jest 17 najważniejszych informacji na temat pacjenta, m.in. wibracja główna, wibracja imion i nazwisk, życiowy potencjał, możliwości oraz ścieżka życiowa. Dzięki tym informacjom Numeroterapeuta dostosowuje terapię idealnie dla nas skrojoną niczym garnitur szyty na miarę. Efektem tego jest szybkie, skuteczne oraz przyjemne leczenie. Dzięki Numeroterapii każdy człowiek będzie mógł również odnaleźć swoją prawdziwą drogę życia, aby żyć w spełnieniu i dostatku.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

1 komentarz
  1. Witam serdecznie. Można powiedzieć że tymi sprawami interesuję się od zawsze, a ponieważ jestem po siedemdziesiątce to te tematy są teraz dla mnie drogowskazem huna ,ho,oponopono, kybalion to te tematy ostatnio mnie absorbują potrzebuję wiedzy jak czytać kroniki Akaszy. Pozdrawiam Krzysztof

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też

Karma 26 w numerologii

Karma 26 w numerologii

Dzisiejszy wpis będzie w formie rozmowy, wraz z Moniką N Tokarską-Kuniszewską porozmawiam o karmie 26. Monika posiada karmę 26 już w dniu urodzenia, a 4 z całości. W związku z taką numerologią...

Karma w numerologii

Karma w numerologii

Karma - jak to tak naprawdę działa, o co w tym wszystkim chodzi? Jeśli ciekawi Cię ten temat - zapraszam serdecznie do przeczytania i posłuchania. https://www.youtube.com/watch?v=6eoXO1U9XFo...