Numeroterapia

Numeroterapia to terapia umysłu i duszy w oparciu o portret numerologiczny.

Autorska metoda numeroterapia to wyjątkowa propozycja dla ludzi szukających odpowiedzi na szereg ważnych pytań. Obecnie w szumie technologicznym i wszechobecnym pośpiechu trzeba się nauczyć tego, jak poznać swoją moc i oczywiście wykorzystać ją w życiu. Odkrywanie osobowości jest niezwykłą przygodą, ale także daje narzędzia do tego, by podejmować właściwe decyzje w pracy, w związku czy też wszystkich innych okolicznościach.

Odkryj numeroterapie

Co to jest portret numerologiczny ?

Portret numerologiczny powstaje z analizy daty urodzenia i wibracji wszystkich imion i nazwisk. To otwiera szereg możliwości. Pozwała znaleźć to, co jest przyczyną problemów, a tym samym jest drogą do odkrycia, jak sobie poradzić z trudnościami. Niezmiennie to też punkt wyjścia do zaplanowania indywidualnie dopasowanych narzędzi terapeutycznych. Podstawą będzie łączenie numerologii, czytania Kronik Akaszy, medytacji i pracy z energią Reiki, a także elementów terapii Radykalnego Wybaczania. W efekcie numeroterapia jest metodą szytą na miarę.

W zależności od tego, kim jesteś, jaka jest Twoja osobowość oraz życiowe cele, można dopasować najlepszą drogę, która będzie współgrać ze światopoglądem, wibracją oraz pragnieniami. Portret numerologiczny może być ciekawą wskazówką, która pozwoli Ci zmienić świat i siebie. To także dobry sposób na to, by uporać się z problemami ze zdrowiem, trudnościami w pracy czy niepowodzeniami w relacjach. Numerologia jest wyjątkową drogą do zrozumienia tych mechanizmów, które Tobą rządzą, ograniczają Cię lub też dodają skrzydeł. W efekcie poznając swój kod, zyskasz dostęp do niezwykłego życia. Jak możemy Tobie pomóc?Więcej na temat numeroterapii przeczytasz w poniższym wpisie:https://szkolanumerologii.pl/numeroterapia-czyli-jak-zaczac-zyc-od-nowa/

DOŁĄCZ DO NICH

Zostań Numerologiem!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuły i filmy o numeroterapii

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania, które cię frapują, odwiedź wyjątkowy blog o numerologii. To miejsce, w którym wyjaśniamy, jak osiągnąć sukces, poradzić sobie z problemami, czy tłumaczymy tajniki różnych technik ezoteryki.

Bądź na bieżąco

Dołącz do Numerolettera i bądź na bieżąco z artykułami, filmami i wydarzeniami w Szkole Numerologii!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mejli od Olgi Stępińskiej. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.