Numeroterapia

Autorska metoda numeroterapia to wyjątkowa propozycja dla ludzi szukających odpowiedzi na szereg ważnych pytań. Obecnie w szumie technologicznym i wszechobecnym pośpiechu trzeba się nauczyć tego, jak poznać swoją moc i oczywiście wykorzystać ją w życiu. Odkrywanie osobowości jest niezwykłą przygodą, ale także daje narzędzia do tego, by podejmować właściwe decyzje w pracy, w związku czy też wszystkich innych okolicznościach.

Numeroterapia to terapia umysłu i duszy w oparciu o portret numerologiczny

Portret numerologiczny powstaje z analizy daty urodzenia i wibracji wszystkich imion i nazwisk. To otwiera szereg możliwości. Pozwała znaleźć to, co jest przyczyną problemów, a tym samym jest drogą do odkrycia, jak sobie poradzić z trudnościami. Niezmiennie to też punkt wyjścia do zaplanowania indywidualnie dopasowanych narzędzi terapeutycznych. Podstawą będzie łączenie numerologii, czytania Kronik Akaszy, medytacji i pracy z energią Reiki, a także elementów terapii Radykalnego Wybaczania. W efekcie numeroterapia jest metodą szytą na miarę. W zależności od tego, kim jesteś, jaka jest Twoja osobowość oraz życiowe cele, można dopasować najlepszą drogę, która będzie współgrać ze światopoglądem, wibracją oraz pragnieniami. Portret numerologiczny może być ciekawą wskazówką, która pozwoli Ci zmienić świat i siebie. To także dobry sposób na to, by uporać się z problemami ze zdrowiem, trudnościami w pracy czy niepowodzeniami w relacjach. Numerologia jest wyjątkową drogą do zrozumienia tych mechanizmów, które Tobą rządzą, ograniczają Cię lub też dodają skrzydeł. W efekcie poznając swój kod, zyskasz dostęp do niezwykłego życia. Jak możemy Tobie pomóc?

Więcej na temat numeroterapii przeczytasz w poniższym wpisie:

https://szkolanumerologii.pl/numeroterapia-czyli-jak-zaczac-zyc-od-nowa/  

Oferta

Numeroterapia to połączenie numerologii, czytania Kronik Akaszy, medytacji i pracy z energią Reiki.

Drugi semestr Szkoły Numerologii będzie w całości oparty o Numeroterapię. 

Blog

Artykuły i filmy o numeroterapii

Jak manifestować miłość konkretnej osoby?

Jak manifestować miłość konkretnej osoby?

Jak manifestować miłość konkretnej osoby? Zapraszam na materiał.  https://youtu.be/dSdgxTpBgNg Dziś poruszymy temat prawa przyciągania w relacjach damsko-męskich. O co w tym chodzi i jak tak naprawdę afirmować? Co to znaczy manifestować i jak zamanifestować osobę?...