OCZYSZCZANIE czakr
i PRACA z POPRZEDNIMI ŻYCIAMI
w Kronikach Akaszy

NOWY KURS!!!
Odkryj jak pracować z Kronikami Akaszy
na znacznie głębszym poziomie! 🌟🔮

Zapisz się już teraz !

Zapraszam Cię na niezwykłe doświadczenie duchowe!

Zapraszam Cię na kurs głębokiej pracy w Kronikach Akaszy, który odbędzie się 6 grudnia, w godz. 16:00 – 20:30 online, ale łączymy na żywo.

To kurs, który zmieni Twoje spojrzenie na czytanie Kronik. 

Wykorzystaj w pełni potencjał swoich Kronik, zdobądź nową wiedzę, rozwiń się duchowo i osiągnij głębsze zrozumienie własnego życia! 

🌟 Co wyróżnia ten kurs?  

Skoncentrujemy się na pracy nad sobą. To nie jest kurs dla tych, którzy chcą czytać dla innych, ale dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki Kronik Akaszy dla własnego rozwoju.  

Nauczysz się, jak poprzez Kroniki pomagać sobie w trudnych chwilach. To będzie jednodniowy intensywny warsztat, który zmieni Twoje spojrzenie na czytanie Kronik.  

kwiat życia
Mądrość z poprzednich żyć

Odkryj swoje wzorce z przeszłości, które wpłynęły na Twoje obecne życie.

harmonizacja czakr
Harmonizacja czakr

Wspieraj swoja wewnętrzną transformację poprzez równowagę cielesną i duchową.

Intymna praca z energiami

Praca w kameralnej grupie, dzięki czemu możesz intymnie połączyć się z energią Kronik Akaszy.

rozwój osobisty
Osobisty wgląd i rozwój

Na czym skupimy się podczas kursu?

gwiazdka

Oczyszczanie i harmonizacja czakr w Kronikach Akaszy.

gwiazdka

Nauka zadawania pytań w KA dotyczących przeszłych żyć i wykorzystywania tych informacji.

gwiazdka

Skupienie na rozwoju osobistym i praca z podświadomością.

gwiazdka

To nie kurs dla tych, którzy chcą czytać dla innych, ale dla tych, którzy chcą pogłębić swoje zrozumienie Kronik Akaszy.

gwiazdka

Medytacja na zakończenie dostosowana do grupy.

gwiazdka

Nagrania z kursu dostępne przez 3 miesiące.

Co czeka Cię na tym kursie?  

Oczyszczanie i harmonizacja czakr w Kronikach Akaszy oraz praca z podświadomością – poznasz techniki oczyszczania i harmonizacji czakr za pomocą Kronik, co przyniesie Ci większą równowagę oraz może poprawić zdrowie psychiczne i fizyczne. 

 

Dowiesz się, jak zadawać pytania dotyczące swoich przeszłych żyć i jak wykorzystywać te cenne informacje. Odkryjesz pełniejsze znaczenie wydarzeń i doświadczeń z Twoich przeszłych żyć, co może prowadzić do większej samoświadomości i rozwoju osobistego.  

 

Pozwól sobie na jeszcze głębsze wykorzystanie potencjału energetycznego, który towarzyszy odczytom w Kronikach Akaszy. Uczestnictwo w tym kursie to klucz do zrozumienia przekazywanych przez Twoich Przewodników treści i eksploatacji potencjału informacji z Twoich Kronik 

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Tak, jeśli czytasz już swoje Kroniki i chciałbyś się jeszcze doskonalić. 

Dla kogo dokładnie jest ten kurs?

Kurs Pracy w Kronikach Akaszy jest idealnym narzędziem dla tych, którzy chcą bardziej zaangażować się w osobisty rozwój duchowy i odkrywać tajemnice swoich Kronik Akaszy, czytając je dla siebie. To wyjątkowa okazja do wglądu w swoje własne życie i duchowości, co może prowadzić do głębszego zrozumienia siebie i swojego miejsca w świecie. 

To Twoja szansa na głębsze zrozumienie swojej duchowej historii, uzdrowienie przeszłości i kształtowanie przyszłości z większą świadomością. To doskonałe narzędzie dla tych, którzy pragną w pełni eksplorować swoje duchowe dziedzictwo i osiągnąć większy stopień samoświadomości. 

Kiedy i koszt?

Spotykamy się w piątek 6 grudnia w godz.: 16:00 – 20:30 poprzez platformę ZOOM.

Twoja inwestycja to 350zł.  

Oczyszczanie i Harmonizacja Czakr w Kronikach Akaszy

Podczas Kursu Pracy w Kronikach Akaszy nauczysz się praktycznych technik i narzędzi do oczyszczania i harmonizacji czakr. Czakry to subtelne energetyczne centra znajdujące się w naszym ciele, które wpływają na naszą fizyczną, emocjonalną i duchową równowagę. Harmonizacja tych czakr pomoże Ci osiągnąć większą równowagę energetyczną i harmonię zarówno w sferze fizycznej, emocjonalnej, jak i duchowej. 

Nie tylko dowiesz się, jak odczytywać przekazy z Kronik Akaszy, ale również nauczysz się dbać o swoje własne ciało energetyczne, co przynosi wielowymiarowe korzyści dla Twojego dobrostanu. 

Praca z poprzednimi życiami

Ten kurs zapewnia nie tylko wgląd w Kroniki Akaszy, ale również umożliwia głębsze badanie swojej duchowej historii, w tym poprzednich wcieleń. Odkrywanie swoich poprzednich żyć może pomóc zrozumieć, dlaczego pewne wzorce i wyzwania pojawiają się w Twoim obecnym życiu. To umożliwia poznanie swoich lekcji i celów duszy, co może prowadzić do bardziej świadomego życia. 

Poprzez pracę z poprzednimi życiami, możesz również uzdrowić traumy i negatywne doświadczenia z przeszłości, które nadal mogą wpływać na Twoje życie. To oznacza, że możesz się uwolnić od obciążeń emocjonalnych i energetycznych, które ograniczały Cię przez wiele wcieleń. 

Rozumiejąc, jakie doświadczenia duszy miały miejsce wcześniej, możesz podejmować bardziej świadome decyzje i wybierać ścieżki, które są zgodne z Twoimi duchowymi celami. 

Opinie o moich kursach Kronik Akaszy

Olga jestem Ci niezmiernie wdzięczna za tą cudowną podróż w głąb siebie! Polecam z całego serca kurs czytania Kronik Akaszy dla siebie. Olga to cudowny nauczyciel, z niesamowitą energią, którą zaraża na odległość. To najlepiej zainwestowane pieniądze w samą siebie. Koszt szkolenia jest niczym w porównaniu z wiedzą jaką otrzymujemy od Olgi. Juz nie mogę się doczekać kolejnego kursu Czytania Kronik Akaszy dla zaawansowanych. Ponadto atmosfera jaka panowała na kursie była nie dopisania, cudowna energia i cudowni ludzie. Dziękuję za te piątkowe wieczory będzie mi ich brakowało! ❤️

Sylwia

Z całego serca polecam Szkołę Numerologii oraz kursy, które prowadzi Olga ? Reiki, czytanie Kronik Akaszy, Afirmacje i wiedza numerologiczna odmieniły moje życie, a wszystko dzięki Oldze ☺️ Wiedza przekazywana w prosty i przejrzysty sposób, ogromna cierpliwość oraz pasja Olgi sprawia, że sama nauka przebiega w cudownej atmosferze ✨ Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość nauki od Ciebie i za to, że pojawiłaś się na mojej drodze ☀️ Jestem zapisana na kolejne kursy i z niecierpliwością ich wyczekuję!!!

Nel Polerowicz

Zdecydowanie warto „oddać się” pod opiekę do Olgi. Magia tego kursu i tego jakie możliwości przynosi z dnia na dzień jest nie do opisania! Polecam z całego serca!

Janusz

Co poza tym?

Specjalna medytacja dla konkretnej grupy kursantów

expand_more

Dodatkowo, na koniec kursu czeka Cię specjalna medytacja dostosowana do grupy, do jej uczestników, potrzeb, sczytana z Kronik specjalnie dla Was tuż przed kursem.

Dostęp do materiał aż przez 3 miesiące!

expand_more

Kurs zostanie nagrany, a Ty będziesz mieć dostęp do materiałów przez 3 miesiące, więc możesz wracać do nich, kiedy tylko chcesz.

Czy muszę czytać w Kronikach żeby się zapisać?

expand_more

Tak, jest to kurs dla osób, które już umieją czytać Kroniki dla siebie, ale chcą nauczyć się robić to na głębszym poziomie i oczyszczać blokady energetyczne, aby wspierać swój rozwój osobisty tym narzędziem.

Przez jaką platformę odbędzie się spotkanie?

expand_more

Osoby, które zapiszą się na warsztat otrzymają na adres email link do spotkania na Zoom.

Na komputerze wystarczy kliknąć link, spotkanie otworzy się w przeglądarce, z której korzystasz.

Jeśli preferujesz łączyć się przez telefon: zainstaluj przed spotkaniem bezpłatną aplikację Zoom. Następnie klikając w link spotkania ta otworzy się automatycznie i dołączysz do spotkania.

Każda z osób otrzyma również dodatkowo dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie znajdzie się nagranie z kursu oraz dodatkowe materiały (medytacje, itd.) – dostęp do materiałów masz aż na 3 miesiące!

Jak się zapisać?

expand_more

Rezerwacja miejsca następuje z chwilą kupienia biletu, więc kliknij w przycisk powyżej i opłać bilet, a dostaniesz dostęp do kursu! Oczekuj maila z informacjami po zapisie

Jak mogę zapłacić? Ile kosztuje kurs?

expand_more

Dostępna jest płatność online Przelewy24 poprzez system bankowości oraz PayPal.

Jeśli chcesz zapłacić kartą wybierz płatność PayPal i w następnym kroku drugą opcję: płatność kartą (zamiast logowania do tego systemu).

Koszt kursu to 350zł.  

Możliwa jest płatność ratalna przez system Przelewy24

Kiedy odbędzie się kurs?

expand_more

Widzimy się w piątek 6 grudnia w godz.: 16:00 – 20:30  

 

Czym różni się ten kurs od warsztatów dla zaawansowanych?

expand_more

Warsztaty dla zaawansowanych poświęcone są przede wszystkim pracy z klientem i czytaniu Kronik Akaszy dla innych. Ten kurs skupia się na pracy we własnym polu Akaszy i głębszym zrozumieniu siebie poprzez  narzędzie jakim są Kroniki Akaszy. Jeśli masz wątpliwości, który kurs jest dla Ciebie lepszy, napisz do nas.