Otwieranie Kronik Akaszy – metoda terapeutyczna

Kolejna metoda terapeutyczna, tym razem połączona trochę z duchowością i medytacją. Czyli jak odczyt Kronik Akaszy może pomóc ci terapeutycznie – zapraszam na materiał.

Jak wiecie jestem konsultantem Kronik Akaszy, robię też kursy podstawowe i zaawansowane.

Moja przygoda z Kronikami zaczęła się od mojego cierpienia, z którym nie potrafiłam sobie poradzić i szukałam pomocy. Jedną z metod, które sprawdzałam, była metoda Kronik Akaszy. Na początku wydawało mi się to bardzo uduchowione, że najwięcej mówi się tam o miłości, o sercu itd. I oczywiście tak jest, ale nie tylko.

Na przestrzeni wielu lat moich doświadczeń, okazuje się, że z tej metody korzystają również psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy. Konsultuję ich czasem na sesjach odczytu Kronik Akaszy. Oni czasem mówią, że to jest zaoszczędzenie kilku, kilkunastu albo w skrajnych przypadkach kilkudziesięciu godzin rozmów z pacjentem.

Korzyści płynące z czytania Kronik Akaszy

Dlaczego ta metoda jest taka fantastyczna?

To głównie dlatego, że gdy podczas sesji wchodzimy w Kroniki Akaszy tam znajdują się odpowiedzi. Nie z książek, nie z podręczników, nie z filmików, nie z postów w mediach społecznościowych, tylko to są odpowiedzi, które twoi mistrzowie, twoi przewodnicy widzą na ten moment dla ciebie.

Możesz iść do terapeuty, zrobić całą masę pracy z kartami, pracy z testami, pracy z innymi miernikami tego co ci może być. Na tej podstawie ktoś może robić analizę i to jest bardzo fajna metoda. Jednak jak się wejdzie w Kroniki Akaszy to jest szansa, że się sczyta co dokładnie ci jest w tym momencie. 

Co jest jeszcze fantastycznego w Kronikach? A to, że mistrzowie mówią bardzo często wprost jak rozumieć Kroniki Akaszy, a jeśli dają jakąś przenośnię to warto dopytać o co chodzi.

Jak przebiega sesja Kronik Akaszy?

Cała sesja Kronik Akaszy wygląda w ten sposób, że umawiamy się na taką sesję na skypie. Umawiając się dajesz mi zgodę, żebym weszła w Kroniki dla ciebie. Trzykrotnie powtarzam modlitwę, raz głośno i dwa razy po cichu, i w tym momencie zaczyna się twoje połączenie z twoimi przewodnikami. Nie ma terapeuty, nie ma coacha, nie ma nikogo ziemskiego. Ja jestem tak naprawdę kablem od telefonu

Dobry konsultant przed każdą sesją wykona odpowiednią ilość pracy nad sobą, żeby oddzielić wszystkie swoje pomysły, żeby być dla ciebie jak biała kartka, na której twoi przewodnicy będą pisać twoje rozwiązania.

Konsultanci, którzy kończyli kursy u mnie znają rozmaite ćwiczenia i są doskonale przygotowani do tego. Wiedzą jak sobie radzić nawet z trudnymi pytaniami. 

Cel korzystania z Kronik Akaszy

Jest ich nawet kilka:

  1. Oczyszczenie 
  2. Sprawdzenie czegoś w podświadomości
  3. Praca z rodem
  4. Otrzymanie zadań od mistrzów

Bardzo lubię taki moment w trakcie sesji Kronik Akaszy, gdy mistrzowie wręcz dyktują zadania, dekrety i ćwiczenia dla danej osoby na ten czas. Mówią: ‘bardzo proszę, to ćwiczenie czy ten dekret powtarzaj przez najbliższe 14/28/52 dni’. 

Celem i korzyścią takiego spotkania jest oczywiście to, że w ciągu jednej godziny dowiesz się więcej niż być może podczas kilkutygodniowej pracy na innej terapii.

Niekiedy mistrzowie proponują do przeczytania książkę, mogą powiedzieć co ci jest i gdzie znaleźć pomoc. Nie zawsze wszystko uzdrowimy od razu, bardzo chciałabym, aby tak się działo, ale niestety nie w każdej sytuacji jest to możliwe.

Zabiegi energetyczne w Kronikach Akaszy

Możesz usłyszeć też trudną odpowiedź: ‘odpuść’ albo ‘zaakceptuj’. To łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić dlatego zachęcam do zadania wtedy pytania ‘ale jak mam to zrobić?’.

Dla każdego odpuszczenie i akceptacja będzie czymś innym. Czasami trzeba zrobić jakiś zabieg energetyczny np. wysłać energię Reiki, zrobić fuzję (niektóre pracujące ze mną konsultantki Kronik Akaszy również mają skończony kurs Soul Body Fusion), popracować z rodem, z drzewem genealogicznym albo wykonać pracę według ustawień Hellingera – mistrzowie pokierują.

Po takiej sesji na 98% będziesz doskonale wiedział co ci jest. Natomiast jeśli będzie to problem energetyczny (klątwa, złorzeczenie, coś z poprzednich żyć) i wyrazisz zgodę to w trakcie tego odczytu jesteśmy w stanie to uzdrowić, oczyścić.

Czy otwieranie Kronik Akaszy jest bezpieczne dla każdego?

Tak, jeśli się zachowa odpowiednie BHP. Są pewne zasady, których nie wolno łamać jeśli się chce czytać Kroniki.

Trzeba wiedzieć kilka rzeczy.

To oczywiście znajdziecie w książce Gabrielle Orr. Mam nadzieję, że niedługo również w mojej książce, którą właśnie piszę i w niej przeznaczam rozdział na BHP pracy w Kronikach Akaszy.

Jeśli wykonujesz odczyt dla siebie to zachęcam, aby nie zadawać na początku pytań trudnych emocjonalnie, ponieważ to nawet dla doświadczonych konsultantów bywa trudne.

My jednak wiemy jak sobie z tym poradzić. Doradzam, żeby na początku po prostu wejść w Kroniki i tam poprzebywać, poczuć, zrobić z mistrzami jakieś ćwiczenie.

Jak sesja Kronik Akaszy może wpłynąć na Twoje postrzeganie świata?

Sesja Kronik Akaszy może zmienić twoje postrzeganie świata. Bardzo często tak jest i wynika to z faktu, że w trakcie takiej sesji mamy do czynienia z ogromnym zrozumieniem. Nagle dowiadujemy się, że nasz partner czy nasza partnerka wcale nie są tacy źli, mistrzowie pokazują nam jak oni to widzą, jak oni do tego podchodzą.

Istnieje duże ‘ryzyko’, że napełnimy się większym zrozumieniem co da nam większą akceptację tej sytuacji, a to jest tak naprawdę cudowne. 

Z jakimi tematami możemy pracować przy pomocy Kronik Akaszy?

Właściwie nie ma ograniczeń co do tematu, który poruszamy podczas pracy w Kronikach Akaszy. Mogą to być tematy związane z podświadomością, może to być temat związany z naszymi blokadami w naszym polu energetycznym, w ogóle praca z energią.

Możemy się dowiedzieć jak powinna funkcjonować nasza firma, co możemy zrobić.

Możemy bardzo fajnie pytać o relacje, jak wygląda relacja z poziomu Kronik Akaszy, co mnie przy tej osobie trzyma, czy z nielubianym współpracownikiem mamy karmę 1 do 1. 

Wszystko co siedzi w twojej głowie możesz skonsultować z twoimi przewodnikami, z twoimi mistrzami do czego bardzo zachęcam. 

Jeśli jesteś zainteresowany tematem Kronik Akaszy to kilka razy do roku organizuję kurs czytania Kronik Akaszy dla siebie samego. Te osoby, które chcą więcej mogą ukończyć kurs dla zaawansowanych i później mogą stać się konsultantami, jeśli tego chcą. 

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska