Otwierasz firmę? Zrób to ze wsparciem energii Wszechświata!

.

Startujesz z biznesem? Zrób to z pomocą energii Wszechświata! Zapewnij sobie sukces dzięki indywidualnej sesji biznesowej, na której poznasz swój potencjał życiowy oraz dowiesz się, jak go w pełni wykorzystać. Podczas sesji sprawdzę również wibrację nazwy Twojej firmy i w razie potrzeby skoryguję ją tak, aby miała jak największe wsparcie energii Wszechświata. Dzięki Numerologii wspólnie wybierzemy najlepszy termin na start Twojego biznesu, aby odniósł jak największy sukces!

Zapraszam na filmik.

Do przeczytania:

Otwierasz firmę? Zrób to z głową i uniknij podstawowych błędów. Dzięki wykorzystaniu Numerologii jeszcze przed startem biznesu możesz dowiedzieć się czy jest dobrze zwibrowany z Wszechświatem i przyniesie zamierzony efekt. Czasami zdarza się tak, że ludzie mają świetny pomysł, super pracowników oraz chwytliwą nazwę, a mimo to nie powodzi im się. Właśnie ze względu Numerologicznych oraz braku wsparcia energii Wszechświata. Dlatego zapraszam Cię do skorzystania z porady Numerologicznej.

Porada Numerologiczna

Spotykamy się na pół godzinnej sesji, ustalamy wszystkie szczegóły, mówisz mi o swoim pomyśle, a ja wraz z moimi asystentami wykonuje dla Ciebie portret Numerologiczny, na podstawie Twojej daty urodzenia oraz wszystkich imion i nazwisk. Następnie badam go dokładnie pod kątem Twojej działalności. Dzięki tej wiedzy pomagam Ci wyznaczyć idealną dla Ciebie datę, kiedy warto firmę zarejestrować oraz kiedy warto o niej poinformować świat.

Tworzymy dla Ciebie prognozy na najbliższe 3 miesiące, podczas których doradzamy na co warto zwrócić uwagę, na co uważać, a co warto wykorzystać na swoją korzyść. Pomagamy Ci również dobrać nazwę domeny, nazwy kont na social media oraz adresy mailowe, aby były jak najbardziej skuteczne. To wszystko możesz sobie zapewnić jeszcze przed otwarciem działalności po to, żeby ta część energii, która powinna Cię wspierać, faktycznie Cię wspierała, a nie osłabiała.  

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

4 komentarze
 1. Dzien dobry, chciałabym zapytać się Pani o kilka ważnych, istotnych rzeczy dla mnie ( o otwarcie firmy swojej, oraz o znajomych). Czy mogłabym poprosić o jakiś termin oraz o cennik usług.

  Odpowiedz
 2. Dzień dobry,
  Bardzo proszę o informacje co trzeba przygotować na takie spotkanie przed otworzeniem firmy, jaki jest termin ? I jaka cena usługi ?
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Dzień dobry 🙂
   Bardzo się cieszę, że Pani pisze.
   Przesyłam informacje na emaila.
   Uściski,

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też