Mistrzowie Reiki z naszej Szkoły

Mistrzowie Reiki współpracujący ze Szkołą Numerologii

Poniżej znajdziesz nazwiska i kontakt do osób, które zainicjowane zostały na poziomie mistrzowskim Reiki i są odpowiednio przygotowane do tego, by przeprowadzać samodzielnie zabiegi z energią Reiki oraz by inicjować inne piękne Dusze, takie jak Ty! Odkryj moc REIKI dzięki naszej Szkole Numerologii. Nasza wykwalifikowana kadra Mistrzów Reiki, przeprowadzi Cię przez proces inicjacji, pozwalający na uzyskanie tej uzdrawiającej metody. Skorzystaj z usług naszych Mistrzów Reiki, aby odkryć swój potencjał i pomóc swojemu ciału i duszy w osiągnięciu równowagi. Dołącz do grona osób, które odkryły moc REIKI dzięki naszej Szkole Numerologii.Możesz od razu umówić się do naszych Mistrzów na konsultację/szkolenie/inicjację, klikając przycisk obok danej osoby, a następnie wybierając ją z listy przy kalendarzu spotkań.

Mistrzowie Reiki ze Szkoły Numerologii

O mnie: Jestem Mistrzem Reiki, konsultantką Kronik Akaszy oraz tworzę biżuterię z minerałami mocy.

Warsztaty, które odbywałam u Olgi to nie tylko spędzony czas w świetnym towarzystwie. To przede wszystkim mnóstwo wiedzy, której musiałabym szukać w wielu książkach, a pewnie i tak nie odkryłabym tego wszystkiego, ponieważ za Olgą przemawiają dodatkowo lata doświadczeń i praktyki.

Wszystko razem spowodowało, że dziś jestem na właściwej drodze i płynę z prądem w swoim rozwoju duchowym. Olga jest osobą, dzięki której zrozumiałam jaką drogą powinnam podążać, jaki obrać kierunek i co zrobić żeby osiągnąć swój cel. Jestem za to ogromnie wdzięczna ?

Jestem numerologiczną 6 i 2 z dnia. Pomagam ludziom w wewnętrznej transformacji.

Praca z energią Reiki według mnie oraz więcej o mnie: ZOBACZ LIVE-VIDEO

Umów się na inicjację Reiki

O mnie: Jestem Mistrzem Reiki, numerologiem oraz doradcą duchowym. Wykonuję odczyty z Kart, Kronik Akaszy oraz portrety numerologiczne. Pracuję z Kartami Anielskimi i kartami Duszy, tworzę afirmacje i wykonuje przekazy z energią Reiki. Moim celem jest zachęcanie ludzi do Przebudzenia Świadomości i przeniesienia ich percepcji na wyższy level!

Prowadzę kanał na YouTube Machina Pozytywnej Zmiany, gdzie niedawno rozpocząłem również cykl podcastów.

Znajdziesz mnie również na Facebooku: Piotr O. Maśluk – Sesje Duchowe

O mojej pracy z Kronikami Akaszy możesz posłuchać tutaj: LIVE-VIDEO o Kronikach Akaszy

Praca z energią to dla mnie za każdym razem fascynujące przeżycie. Reiki mają wspaniałą moc, dlatego zapraszam, jeśli chcesz to również poczuć!

Umów się na inicjację Reiki

O mnie: W swojej pracy duchowej wykorzystuję takie metody jak dwupunkt, Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologia, Numeroterapia.

Jestem Mistrzynią Reiki i Numeroterapeutką,w 2022 roku zostałam absolwentką Szkoły Numerologii i Numeroterapii, jestem konsultantką Kronik Akaszy, trenerką podświadomosci i adeptką II stopnia Metody Dwupunktowej. Ukończyłam również u Olgi kurs medytacji, afirmacji i dekretów oraz warsztat poczucia własnej wartości. Esencją mojego życia jest pomoc innym ludziom. Dzięki kursom i warsztatom u Olgi doskonaliłam swoje umiejętności i przeszłam ogromną transformację. Teraz sama mogę pomagać innym, bo byłam ,,w tym miejscu” i znalazłam rozwiązanie. To coś niesamowitego, że mam tę moc! Mogę pomagać i uzdrawiać ludzi, którzy tego potrzebują, jak również pomóc sama sobie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zachęcam Cię do obejrzenia LIVE na Youtube, podczas którego rozmawiałyśmy z Olgą właśnie o moim rozwoju i drodze jaką przeszłam: Jak wyjść z depresji […] Magdalena Wierzchowiecka ✧ Olga Stępińska

A także do obejrzenia transmisji z LIVE o Kronikach Akaszy

Umów się na inicjację Reiki

O mnie:Mistrzyni Reiki, numerolog, numeroterapeuta, trenerka podświadomości, certyfikowany praktyk Theta Healing, certyfikowany praktyk Soul Body Fussion oraz absolwentka Akademii Psychobiologii Zdrowia.

Moje doświadczenia w życiu prywatnym skierowały mnie mocno na rozwój duchowy. Zaczęłam interesować się podświadomością, numerologią i psychobiologią. W mojej pracy szczególnie interesujące są dla mnie tematy w zakresie pracy z ciałem, pracy ze związkami, pracy z poczuciem własnej wartości, ale też z każdym innym problemem. Jestem otwarta na pracę z każdą osobą. Pomaganie innym to moja pasja. Wciąż rozwijam się w zakresie pracy z energią, jest to moja ogromna pasja.

Ponadto jestem absolwentką Akademii Psychobiologii Zdrowia co pozwala mi spojrzeć holistycznie na zdrowie człowieka. Jestem spokojna, otwarta na drugiego człowieka a dodatkowo jestem lojalna, uczciwa i sprawiedliwa. Każdego człowieka darzę szacunkiem.

Zobacz LIVE-VIDEO ze mną: Jak korzystać z energii Reiki w rozwoju biznesowym ✧ MINDFULNESS W BIZNESIE

Umów się na inicjację Reiki

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuły i filmy o numeroterapii

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania, które cię frapują, odwiedź wyjątkowy blog o numerologii. To miejsce, w którym wyjaśniamy, jak osiągnąć sukces, poradzić sobie z problemami, czy tłumaczymy tajniki różnych technik ezoteryki.

DOŁĄCZ DO NICH

Zostań Numerologiem!

oferta

Dołącz do Numerolettera i bądź na bieżąco z artykułami, filmami i wydarzeniami w Szkole Numerologii!

Zapisując się, wyrażasz zgodę na otrzymywanie mejli od Olgi Stępińskiej. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

-