Rok numerologiczny numer 1

Jest to rok, w którym siły do tej pory mające negatywny wpływ na nasz rozwój tracą swoją moc. Wszystko, co zdawało się nam przeszkadzać, hamować, powodować niewyjaśnione okresy frustracji czy braku zapału przestaje na nas oddziaływać w związku z rozpoczęciem przez nas nowego cyklu życia.

Numerologia mówi nam, że najlepiej wykorzystać ten okres do podejmowania istotnych decyzji, które rzutują na nasze dalsze życie. Wyrwanie się z toksycznej relacji, zmiana pracy, zerwanie z nałogiem, ale też otwarcie się na nowe możliwości, podejmowanie wyzwań i branie na siebie wielu odpowiedzialności – to tylko przykłady zmian, jakim sprzyja obecny cykl naszego życia. Mając tego świadomość będziemy postępować w inny sposób, niż dotychczas, realizując się i naprawdę decydując o tym, jakie będą nasze następne kroki.

Podręcznik do numerologii Książka + E-book “Prawda zaklęta w liczbach”

Cykl obfitości i nowych możliwości. Zwiększają się nasze szanse na zawarcie trwałych przyjaźni, pozyskanie ważnych znajomości, poznanie wielu cudownych osób – powinniśmy wykazać się otwartością i serdecznością wobec ludzi i nie unikać sytuacji towarzyskich.
Jeśli w którymś momencie życia porzuciliśmy edukację, a chcemy do niej wrócić, to teraz jest dobra chwila! Podobnie z założeniem własnego biznesu, czy zaangażowaniem w poważne inwestycje. Osoby zastanawiające się nad zmianą lub rozpoczęciem nowej pracy nie znajdą lepszego czasu, żeby się za to zabrać. Do tego dochodzą zmiany w naszym życiu prywatnym – to dobry moment, żeby się oświadczyć, brać ślub, planować dzieci, wyprawiać rodzinne święta i generalnie wzmacniać więzy rodzinne. Z drugiej strony jest to także doskonały moment na wyrwanie się z toksycznego małżeństwa, wygasłej relacji, złego wpływu nieprzychylnych nam ludzi, a nawet uwolnienie się ze zbyt ciasnego uścisku rodziny, która życząc nam dobrze paradoksalnie tylko robi pod górkę. W tym okresie zdamy sobie sprawę, że ciasno krępujące nas do tej pory kajdany znacznie się poluzowały i możemy je spokojnie zrzucić. Warto zapomnieć o wszelkich nieprzyjemnych doświadczeniach i porzucić pragnienia zemsty.

Nowy cykl powinniśmy rozpocząć w nastroju nastawionym na działanie i z dużą dawką entuzjazmu. Niech wszystko to, co robimy, będzie wypełnione pozytywną energią i zawsze angażujmy się w stu procentach. Od tego roku w dużej mierze zależy, jak będzie wyglądać następne 8 lat naszego życia. Gdyby nasze życie na ziemi dało się przedstawić pomnikiem, to my właśnie wylewamy fundamenty pod jego budowę – tylko na porządnych i solidnych fundamentach uda nam się zbudować wspaniały pomnik!

Autor: Olga stępińska

Skomentuj

O autorce

Olga Stępińska