Rok numerologiczny numer 2

.

Będzie to rok sprzyjający kontaktom z ludźmi. Znacznie łatwiej będzie nam się też odnaleźć w grupie, co może przełożyć się na lepsze wyniki w pracy, jeśli odpowiednio to wykorzystamy. Jest szansa na zmianę miejsca zamieszkania, czy zmianę pracy. Jest to też rok sprzyjający podróżom. Warto się na tym skupić i wybrać na zasłużony urlop gdzieś daleko, gdyż niestety realizacja wszelkich projektów i rozwijanie kariery będzie w tym roku znacznie trudniejsze, niż w zeszłym. Jeśli w poprzednim cyklu wzięliśmy się za rozwijanie biznesu i wszystko szło, jak po maśle, w tym mogą wystąpić komplikacje. Pojawią się przeszkody, nieżyczliwi ludzie mogą nam rzucać kłody pod nogi.

Jeśli chodzi o nasze życie zawodowe, to szanse na jego nagły rozwój są raczej niewielkie (chyba, że uda nam się wykorzystać wskazówkę dot. pracy w grupie). Na szczęście, nie grozi nam też jakieś większe niebezpieczeństwo. Na pewno trzeba uzbroić się w cierpliwość i poćwiczyć dyplomację – nie dawać wyprowadzić się z równowagi, spokojnie podchodzić do skomplikowanych wyzwań, podejmować próby porozumienia się nawet z najbardziej opornym rozmówcą. To czas, w którym warto mieć przy sobie doradcę, czy przyjaciela, który mógłby nam doradzić w przypadku sporów i pomóc zażegnać konflikty. Ponadto, warto dać sprawom toczyć się we własnym tempie, gdyż najlepiej na tym wyjdziemy.

Numerologia mówi nam, że drugi rok sprzyja dbaniu o nasze ciało i ducha. To najlepszy okres na rozwiązanie wszelkich problemów zdrowotnych. Umówienie się na długo odwlekaną wizytę lekarską, pójście na zabieg, wyjazd do sanatorium, czy chociażby przejście na dietę. Skupmy się na sobie, postarajmy się odpocząć i wziąć głębszy oddech po burzliwym i obfitującym w zmiany roku pierwszym. Cierpliwość jest cnotą i można ją ćwiczyć! Odpowiednio rozwinięta może nam przynieść wiele korzyści – czekajmy więc cierpliwie, aż nasz moment nadejdzie. Bo zbliża się!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też