Rok numerologiczny numer 3

.

Rok niosący ze sobą najbardziej pozytywną wibrację. Numerologia mówi nam, że jest to rok sukcesów i życiowych przełomów. Gdyby życie przedstawić za pomocą zestawu puzzli, to do tej pory co najwyżej wysypaliśmy je z pudełka i bezradnie przyglądaliśmy się chaosowi przed nami. W tym momencie wszystko zacznie układać się w logiczną całość, zaczniemy zauważać połączenia, które wcześniej były przed nami ukryte. Odczujemy postęp na wszystkich płaszczyznach życia – zarówno osobistego, jak i finansowego, czy publicznego.

Znajdziemy łatwe rozwiązania trudnych problemów i nadrobimy zaległości. Zwiększają się nasze szanse na awans w pracy, albo na gwałtowny rozwój własnego interesu. Największym kłopotem może tak naprawdę być wybranie najodpowiedniejszej dla nas drogi realizacji, gdyż perspektyw będzie zbyt wiele! Stąd też duża szansa na podjęcie decyzji zupełnie spontanicznych.

To doskonały okres, aby wrócić do zarzuconych przed laty pasji i zainteresowań. Ze zdwojoną mocą zaczniemy rozwijać swoją kreatywność i oddawać się zajęciom, które kiedyś dawały nam mnóstwo radości, a o których z biegiem czasu zapomnieliśmy. Znowu obudzą się nasze ambicje.

Rok trzeci jak żaden inny sprzyja rozwojowi kontaktów międzyludzkich. Nasze życie towarzyskie rozkwitnie jak nigdy! Po pierwsze, wzmaga się nasz wdzięk, urok osobisty i charyzma – zapoznawanie nowych osób i robienie dobrego pierwszego wrażenia będzie nam przychodzić naturalnie. Koniecznie trzeba z tego korzystać, gdyż jest to także najlepszy okres na dbanie o sprawy sercowe. Osoby samotne mają teraz największe szanse na znalezienie swojej drugiej połówki. Dla osób w związkach to idealny czas na zajęcie się rodziną.

Będzie to cudowny rok, pełen szczęścia, śmiechu, radości, zwycięstw, zmian na lepsze i przyjemności. Możemy spodziewać się wystąpienia sytuacji niestandardowych, jak wygrane w konkursach, zdobycie stypendium, przełom w karierze, niespodziewana premia i inne miłe niespodzianki. Należy jednak pamiętać, że kapitan nawet mając mapę do skarbu nigdy go nie odnajdzie, jeśli nie zobaczy zawartych na niej wskazówek, a przede wszystkim, jeśli nie chwyci pewnie za ster. Teraz dostajesz mapę – wskazówki pokaże ci życie, będą to wszystkie szanse, jakie się przed tobą pojawią. Chwytaj ze ster i płyń po skarb!

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też