Rok numerologiczny numer 6

.

Rok ten spędzimy głównie pod znakiem spokoju i harmonii. Nie powinniśmy spodziewać się żadnych gwałtownych zmian i niespodziewanych sytuacji. Numerologia mówi nam, że to idealny moment, aby nauczyć się w pełni doceniać nasze relacje międzyludzkie – pielęgnować je, rozwijać, uczynić z nich jedno z podstawowych źródeł szczęścia. Wibracja roku szóstego bardzo sprzyja tego typu działaniom. W naszym życiu mogą znowu pojawić się bliskie sercu osoby, które z jakichś powodów na długo z niego zniknęły. 

Na pierwszym miejscu stawiamy naszą rodzinę i bliskich. Być może uda nam się załagodzić stare waśnie, umocnić rodzinne więzy, odnowić mocno zakurzone kontakty – czy to z rodziną, czy ze znajomymi. Warto zaznaczyć, że o ile rok szósty sprzyja pogłębianiu relacji, o tyle inwestowanie mnóstwa energii w osoby, które są zamknięte na dialog i nie reagują na nasze próby w oczekiwany sposób, nie jest wskazane, nawet jeśli to nasza rodzina. Zainwestowana w ten sposób energia nie zwróci się. Do nas należy decyzja, czy warto.

Dla osób samotnych to najlepszy czas na poszerzenie swojego grona znajomych i zbudowanie trwałych przyjaźni. Powinno im to przychodzić z większą łatwością, gdyż w tym okresie znacznie zwiększają się nasze kompetencje społeczne (mówiąc prościej – nasz urok i czar idą w górę!) 

Osoby towarzyskie nie tylko znajdą mnóstwo okazji do nawiązania nowych wartościowych znajomości, ale przede wszystkim trwale ufortyfikują swoje obecne relacje. Jeśli po głowie chodzi nam myśl o sformalizowaniu naszego związku, założeniu rodziny, poszerzeniu rodziny, albo nawet o zwykłym familijnym wyjeździe na wczasy, to teraz jest najlepszy moment, aby takie decyzje podjąć!

Rok szósty zapowiada poprawę sytuacji materialnej i sprzyja podejmowaniu finansowych decyzji. Jeśli zastanawiamy się nad rozkręcaniem własnej działalności, to teraz jest odpowiedni moment. Oczywiście nie należy spodziewać się, że wyniki pojawią się znikąd – jednak nasza ciężka praca zaprocentuje znacznie bardziej ze względu na wibrację faworyzującą tego typu działania.

Pojawi się dużo pokus więc należy się bardzo pilnować, jeśli mamy skłonności do puszczenia się w wir rozrywek. Należy odpowiednio zbalansować ilość przyjemności do ilości pracy i wysiłku, jaki wkładamy w rozwój, aby móc się cieszyć udanym i dobrze wykorzystanym rokiem. Zdrowe proporcje to 3 do 1, gdzie 3 nie oznacza samej pracy, ale także rozwijanie pasji, sport, poszerzanie zainteresowań, itp. 1 natomiast to czysta rozrywka bez poczucia winy.

Sama wibracja jest jedną z najbardziej stabilnych i harmonijnych, jakie występują w latach numerologicznych. Bardzo sprzyja wspomnianym na początku relacjom międzyludzkim, ale nie zawsze tak, jak moglibyśmy tego oczekiwać. Zdarzyć się może, że z naszego życia znikną osoby, z którymi wiązaliśmy wiele emocji – jeśli tak się stało, to prawdopodobnie znaczyło, że nie była to relacja dla nas zdrowa, a większość emocji była negatywna.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też