Rok numerologiczny numer 8

.

Rok ósmy przyniesie ze sobą owoce wszystkich naszych dawnych wysiłków. Jeśli udało nam się w przeszłości zainwestować w coś swój czas i energię, to teraz jest czas, żebyśmy otrzymali wynagrodzenie za poniesione trudy. W zależności od naszych starań, może to objawić się nagłym awansem, premią, podpisaniem lukratywnego kontraktu, ciekawą propozycją biznesową i innego rodzaju sukcesami.

Rok ósmy jest składową poprzednich siedmiu lat, więc jeśli udało nam się postępować do tej pory zgodnie z następującymi po sobie wibracjami, to odczujemy ich pozytywną kumulację i będziemy mogli zabrać się za zbieranie wynikających z tego plonów. Rok ten utożsamiany jest z sukcesem, władzą, postępem, pieniędzmi i triumfem na wielu płaszczyznach. Spodziewajmy się wielkiego zastrzyku pozytywnej energii i szczęścia i pamiętajmy, by dzielić się tym z innymi. Jest to najlepszy rok do tego, by stać się dla kogoś inspiracją i pomóc takiej osobie znaleźc własną drogę życia. Przyjmy więc nieustannie naprzód i dawajmy przykład!

Jeśli już mowa o kontaktach międzyludzkich, to sprawy mają się podobnie. Dotychczas rozwijane i pielęgnowane znajomości zaprocentują, a my będziemy mogli poszczycić się elitarną wręcz grupą przyjaciół – osób świadomych, niezawodnych, pomocnych, motywujących do działania i życzących nam jak najlepiej. Osoby toksyczne i negatywne znikną z naszego życia, lub przejdą na naszą stronę i dadzą się „uzdrowić”. Zniknie poczucie winy, czy lęk, jaki kiedyś mogliśmy odczuwać ze wzlędu na niezdrowe relacje.

Sprawy materialne również mocno na plus – albo już nam się wiedzie i odczuwamy w naszym życiu przyjemny powiem gotówki, albo niebawem go odczujemy. Warto inwestować, grać na giełdzie, kupować nieruchomości, zakładać start-upy, czy nawet przedsiębiorstwa. Awans lub podwyżka wiszą w powietrzu! Podobnie ciekawe oferty pracy.
Fortuna się do nas uśmiecha, a wszystkie zęby ma złote – jednak znać musimy granicę, co rozdziela ryzyko i głupotę!

W przypadku, gdy nie zauważymy znaczącej poprawy naszej pozycji społecznej, może to oznaczać, że ktoś źle nam życzy, albo po prostu, że zostaliśmy niefortunnie pominięci. Nie powinniśmy w takiej sytuacji posłusznie podkulać ogona i chować się w kąt – przeciwnie! To najlepszy czas, żeby dochodzić swoich praw i racji. Na naszej drodze do prawdy towarzyszy nam jedna z najpotężniejszych wibracji istniejących w naszym układzie. Zostaniemy wysłuchani i będziemy mogli liczyć na pomoc i wsparcie autorytetów.

Istnieje duża szansa, że podczas roku ósmego ważną rolę w naszym życiu odegrają osoby starsze. My możemy liczyć na ich pomoc i radę, a z kolei one na nasze wsparcie i opiekę. Wykorzystajmy dobrze energię sprzyjającą nam w kontaktach międzyludzkich – z łatwością możemy nawiązać wiele kontaktów, z których spora część może się w przyszłości okazać wyjątkowo korzystna, zarówno finansowo, jak i emocjonalnie.

Uważać należy na pojawiające się czasem bez wyraźnego powodu poczucie niepokoju, czy niewytłumaczalną chęć zmiany – nie koncentrujmy się na nich i skupmy na byciu aktywnym na wszystkich poziomach życia, a świat sam przyniesie oczekiwane rozwiązania. Los nam sprzyja. Stres i niepokój można zwalczyć przez kilka spokojnych, świadomych oddechów. Najpierw obdarzmy miłością siebie, a będziemy mieć jej niewyczerpane pokłady do dzielenia się z innymi.

Olga N. Stępińska

Olga N Stępińska

Numerolog, terapeutka duszy i mistrzyni Reiki, twórczyni metody pracy ze świadomością i podświadomością: Numeroterapia i założycielka Szkoły Numerologii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może zainteresuje Cię też