Warsztaty pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem

Zapraszam Cię na 4-tygodniowy kurs online, na którym będziemy zgłębiać, skąd tak naprawdę się biorą nasze lęki.

Wspólnie, a zarazem w swojej bezpiecznej przestrzeni, w swoim tempie, będziemy sprawdzać, co w życiu trzeba zmienić, robić inaczej, żeby ograniczyć lęk. Na każdych zajęciach oprócz omawiania lęku, będziemy także mówić o wewnętrznym krytyku i o tym jak go uwolnić.

Zapisy na kolejną edycję kursu! Zajęcia już w czerwcu

Uwolnij się od lęków

Poznaj ich źródła, pracuj nad nimi i zmień swoje życie

Kurs pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem to wyjątkowe doświadczenie, które doprowadzi do głębokiej transformacji Twojego życia.

Poprzez odkrywanie swojego wewnętrznego świata, nauczysz się jak radzić sobie z lękiem i krytyką, które dotychczas blokowały Twoją drogę do sukcesu i spełnienia. Znajdziesz w sobie siłę i motywację, by przełamać negatywne przekonania i przestać się sabotować.

Zapraszam na kurs wszystkie osoby, które chcą przełamać swoje ograniczenia i odnaleźć sens oraz radość w życiu.

✨ Zapraszam tych, którzy już wiedzą, że czas uwolnić się od lęku ✨ 
Znajdź swoją siłę wewnętrzną i odważ się na zmianę

Kurs pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem skierowany jest do osób, które chcą poznać przyczyny swoich lęków i nauczyć się, jak nad nimi pracować. Podczas kursu poznamy różne rodzaje lęku oraz ich źródła, a także dowiemy się, jak rozpoznawać wewnętrznego krytyka. Odkryjesz swoje wewnętrzne zasoby, nauczysz się jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i jak osiągać swoje cele.

Przez wykorzystanie metod numeroterapii, kurs pomoże Ci przejść przez proces transformacji i rozwoju osobistego. Będziesz miał/a okazję poznać swoje wewnętrzne zasoby oraz nauczyć się, jak wykorzystać je w codziennym życiu. Dowiesz się, jak zmienić swoje myślenie i przekonania, aby osiągnąć swoje cele i spełnić swoje marzenia. Podczas kursu będziesz miał/a również wsparcie i inspirację od innych uczestników, którzy przechodzą przez podobne procesy. Nie czekaj, zaproś pozytywne zmiany do swojego życia i zapisz się już dziś na kurs pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem!

 

W trakcie naszych 4 spotkań (live online):

  • Rozpoznasz jaki prawdziwy wpływ miało na Ciebie dzieciństwo i okres dojrzewania. Zadecydujesz, które komunikaty Cię wspierały, a co Cię osłabiało. Zajrzymy w Twoją podświadomość, by odkryć sytuacje, które wywołały lęki również z Twoich poprzednich żyć.
  • Wspólnie zbudujemy cel Twojej praktyki.
  • Wykonamy odpowiednie ćwiczenia, testy i rytuały, byś miał/a konkretną wiedzę o sobie. Te elementy będą dostosowane do potrzeb GRUPY, będziemy bowiem pracować warsztatowo.
  • Przygotuję specjalne 4 medytacje, których jeszcze nigdzie nie publikowałam i nie wykorzystywałam, a które będą na każdych zajęciach dostosowane specjalnie do tej, danej grupy.
  • Na każdych zajęciach oprócz omawiania lęku, będziemy także mówić o wewnętrznym krytyku, o tym jak go uwolnić. Będziemy zmieniać sytuacje w swoim życiu po to, aby ten wewnętrzny krytyk nie musiał się w ogóle aktywować.
  • Podczas pierwszych zajęć podzielimy sobie lęki na kilka grup, nazwiemy je i zobaczymy, na czym tak naprawdę polegają oraz czego dana osoba się w środku boi. Skorzystamy z portretów numerologicznych, aby lepiej zrozumieć naturę Twojego lęku.
  • Na drugich zajęciach pokażę metody pracy z lękiem i będziemy szukać wzorców powodujących lęk. Trzeba pamiętać o tym, że za każdym lękiem stoi wzorzec i my na tym kursie będziemy szukać wzorców powodujących lęk. Będziemy pracować nie tylko afirmacjami i dekretami, ale również ćwiczeniami uzupełniającymi deficyty.
  • Na trzecich zajęciach będziemy pracować nad uwalnianiem lęku poprzez zmianę programów, które go wywołały. Będziemy sprawdzać co w życiu trzeba zmienić lub robić inaczej, żeby ograniczyć lęk.
  • Podczas ostatniego spotkania dokonamy podsumowania całego kursu oraz przeprowadzimy ćwiczenia dopasowane do potrzeb grupy. To co niezwykle ważne – na tych zajęciach skorzystamy z naszej mądrości z poprzednich żyć, żeby pobudzić w sobie uwolnienie lęku.

Lęki i wewnętrzny krytyk – skąd się biorą?

Odkrywanie i przekształcanie źródeł naszych ograniczeń

Po wielu latach pracy z samą sobą i z ludźmi zrozumiałam, że lęk może mieć różne przyczyny, pochodzić z różnych źródeł, a każdy rodzaj lęku ma swoją specyficzną przyczynę.

Nie mam tu na myśli takich rodzajów lęku, o których można wyczytać w internecie czy książkach, czy takich, które omawiane są przez psychologów. Lęki mogą tak naprawdę pochodzić z tego życia, ale i z poprzedniego, z dzieciństwa czy z tego, że nie wierzymy w siebie. Jest bardzo dużo źródeł pochodzenia lęku.

Właśnie dlatego na tym kursie będziemy zgłębiać, skąd tak naprawdę się biorą nasze lęki.

Uwalnianie się od lęków. Skąd bierze się w nas wewnętrzny krytyk?

Wewnętrzny krytyk to taki „brat lęku”. Pojawia się wtedy, gdy mówimy „nie dam rady, nie poradzę sobie” – za to właśnie jest odpowiedzialny wewnętrzny krytyk, który ciągle nam przekazuje takie komunikaty.

To wewnętrzny głos, który ciągle nas krytykuje i mówi nam, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, mądrzy, piękni, że robimy błędy i że nie osiągniemy celów, które sobie postawiliśmy. To często głos, który powoduje w nas lęk, poczucie winy, wątpliwości i brak pewności siebie.

Wewnętrzny krytyk często powstaje na skutek traumy lub wychowania, które nie sprzyjało pozytywnemu rozwojowi osobistemu. Może to być też skutek porównywania się z innymi lub oczekiwań, które nie były realistyczne. Często jest tak silny, że nie dostrzegamy go jako odrębnej części nas samych, tylko traktujemy jako część naszej tożsamości. Jednak z pomocą odpowiednich technik pracy nad sobą, można nauczyć się rozpoznawać i osłabiać wpływ wewnętrznego krytyka, co pozwala na rozwój i poprawę jakości życia.

 

Transformacja wewnętrznych wzorców – kurs pracy z lękiem to Twój pierwszy krok do zmiany!

Kurs pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem to wyjątkowe doświadczenie, które doprowadzi do głębokiej transformacji Twojego życia. Poprzez odkrywanie swojego wewnętrznego świata, nauczysz się radzić sobie z lękiem i krytyką, które dotychczas blokowały Twoją drogę do sukcesu i spełnienia. Znajdziesz w sobie siłę i motywację, by przełamać negatywne przekonania i przestać się sabotować. Korzystając z narzędzi numeroterapii, odkryjesz swój potencjał i zaczniesz żyć zgodnie ze swoimi wartościami. Zapraszam na kurs wszystkie osoby, które chcą przełamać swoje ograniczenia i odnaleźć sens i radość w życiu, bez obaw i lęków.

Osobiście, sama możliwość stworzenia takiego kursu naładowała mnie dobrą energią. Dołącz i skorzystaj z tej unikalnej okazji, aby poradzić sobie z lękiem i wewnętrznym krytykiem.

Narzędzia i metody pracy

Podczas kursu skorzystamy z narzędzi, takich jak Reiki, Numerologia, Karty afirmacyjne “Twoja Transformacja”, Kroniki Akaszy oraz podstawy Numeroterapii. Są to narzędzia, z których ja korzystam przygotowując kurs – nie jest konieczna wiedza kursantów na ich temat.

Forma warsztatowa zajęć pozwoli nam przeanalizować elementy portretów numerologicznych uczestników kursu, dzięki czemu indywidualnie podejdziemy do potrzeb uczestników od samego początku. W trakcie naszych spotkań nie będziemy opierać się na schematycznych zadaniach – zostaną one dostosowane do energii grupy. 

Kiedy?

Spotkania w odbywają się w każdy wtorek czerwca: 4, 11, 18 i 25, od godziny 17:00.

Twoja inwestycja

Koszt kursu – 699 zł*

Wartość uwolnienia się od lęków? Bezcenna!

*Możliwa jest płatność ratalna przez system Przelewy24

Dla kogo jest ten kurs

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

gwiazdka

Jesteś już zmęczony/a swoim lękiem i wewnętrznym krytykiem, negatywnymi myślami o sobie oraz o świecie, a tym samym chcesz zadbać bardziej o swoje zdrowie mentalne

gwiazdka

Chcesz rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty, ale czujesz, że coś Cię blokuje

gwiazdka

Marzysz o wewnętrznej transformacji, ale nie wiesz, jak się za nią zabrać

gwiazdka

Czujesz, że błądzisz i chodzisz w kółko, a Twoje sukcesy nie przynoszą Ci spełnienia

gwiazdka

Jesteś gotowy/a na pracę nad sobą i na otwarcie się na wsparcie Wszechświata

gwiazdka

Jeśli chcesz nauczyć się radzić sobie z negatywnymi myślami i emocjami, zwiększyć swoją motywację, a także odkryć swój pełen potencjał, to ten kurs jest dla Ciebie. Będziesz miał okazję poznać różne techniki relaksacyjne i medytacyjne oraz rozwijać swoje umiejętności emocjonalne i społeczne.

gwiazdka

Jeśli odczuwasz ciągłe napięcie, lęki, trudności w relacjach interpersonalnych, a także niskie poczucie własnej wartości, ten kurs może pomóc Ci zrozumieć przyczyny tych problemów i nauczyć Cię, jak skutecznie z nimi pracować.

gwiazdka

Udział w kursie pracy z lękiem i wewnętrznym krytykiem może przynieść wiele korzyści, takich jak poprawa jakości życia, zwiększenie poczucia spełnienia i sukcesu, a także lepsze relacje z innymi ludźmi. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz miał/a lepszy dostęp do swojego wewnętrznego potencjału, co może prowadzić do znaczących zmian w Twoim życiu.

UWAGA! Z racji tego, że każdy uczestnik przejdzie podczas kursu swoją TRANSFORMACJĘ, liczba miejsc jest mocno ograniczona Mamy miejsca tylko dla 18 osób!! Zapisz się na kolejną edycję! Zajęcie już w czerwcu

Dodatkowo tę edycję kursu rozszerzam o:

Bonusy!

Nagrania ćwiczeń i medytacji

Część ćwiczeń i medytacji otrzymasz w formie linków i plików do pobrania i możesz z nich korzystać tak często i tak długo jak tego chcesz. Te pliki zostają z Tobą i pomogą Ci rozwijać się… bez ograniczeń czasowych (wyjątkiem jest nagranie z części ćwiczeniowych kursu na żywo – te nagrania będą dostępne przez 3 miesiące).

Celem spotkań jest jednak przede wszystkim praca warsztatowa podczas zajęć, co pozwoli na głębsze zrozumienie Twoich blokad i uwolnienie się od nich.

Ułożymy własne dekrety i afirmacje

W trakcie warsztatów wypracujemy idealnie dopasowane do twoich aktualnych potrzeb dekrety i afirmacje. To jest doskonały sposób, żeby wzmocnić swoją wewnętrzną przemianę. Pomogę Ci uniknąć błędów i ułożyć je tak, by były skuteczne! Forma warsztatowa naszych zajęć pozwoli na poznanie potrzeb uczestników TU i TERAZ.